X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne 🌷MedArt w ciąży🌷
Odpowiedz

🌷MedArt w ciąży🌷

Oceń ten wątek:
  • Martynkowo Autorytet
    Postów: 992 981

    Wysłany: 16 maja 2021, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kora88 wrote:
    Dziewczyny u mnie pierwszy raz malutka wczoraj zwymiotowała, fontanna włoska, ja panika. Narazie się nie powtórzyło, chyba z przejedzenia, nie wiem. Masakra, że człowiek tak się może przestraszyć takiej rzeczy.
    Może ulała?

    13 lipca 2020 transfer ☘️
    6 dpt beta 43,51
    8 dpt beta 128,8
    15 dpt beta 2278

    10.08.2020 jest ❤️😍
    Na zimowisku :
    ❄️❄️❄️❄️❄️

    Chłoniak hodgkina - remisja
    01.2023 - naturals

    Wygrałam z chłoniakiem i niepłodnością 👧👦 ♥️
  • Anulas Autorytet
    Postów: 2101 1326

    Wysłany: 16 maja 2021, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Za dużo u nas był to objaw gardla. Spojrzalam i czerwone.

    Kora88 a jak z jedzeniem? I jakie kupy robi mała? Nie ma "wybuchowych"?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 maja 2021, 14:17

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 maja 2021, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, jestem po udanym transferze u dr K ostatniego zarodka jaki nam został, mam tylko pytanie do pacjentek Pani doktor, prosiła abym na pierwsza wizytę przyszła jeszcze do Niej a potem mogę wrócić do mojego lekarza, i mam pytanie na kiedy dr K wyznacza termin pierwszej wizyty? W ciąży z córką byłam u dr Kru bo miałam plamienia, byłam dość szybko po transferze, a jak pamiętam dr K zaleca inaczej🤔 czekam za odpowiedzią, alę może tutaj szybciej się dowiem.

  • Anulas Autorytet
    Postów: 2101 1326

    Wysłany: 16 maja 2021, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W 6 tc mialam przyjść. Bylam 28 dni po transferze.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 maja 2021, 15:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anulas wrote:
    W 6 tc mialam przyjść. Bylam 28 dni po transferze.

    Dziękuje 🙂

    Co do ząbkowania to nam się sprawdził Dentonix, Camilia niestety nie, ale znajomej tak, aczkolwiek i tak najlepiej sprawdzały się chłodne gryzaki, które wcześniej trzymałam w lodówce.

  • Nowa38 Autorytet
    Postów: 1278 492

    Wysłany: 16 maja 2021, 16:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamuśka88 wrote:
    Dziękuje 🙂

    Co do ząbkowania to nam się sprawdził Dentonix, Camilia niestety nie, ale znajomej tak, aczkolwiek i tak najlepiej sprawdzały się chłodne gryzaki, które wcześniej trzymałam w lodówce.
    Od chłodnych gryzakow u nas były lepsze seler naciowy, marchewka albo ogórek z lodówki 🙂

  • Bączek84 Przyjaciółka
    Postów: 104 51

    Wysłany: 16 maja 2021, 17:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamuśka88 wrote:
    Cześć dziewczyny, jestem po udanym transferze u dr K ostatniego zarodka jaki nam został, mam tylko pytanie do pacjentek Pani doktor, prosiła abym na pierwsza wizytę przyszła jeszcze do Niej a potem mogę wrócić do mojego lekarza, i mam pytanie na kiedy dr K wyznacza termin pierwszej wizyty? W ciąży z córką byłam u dr Kru bo miałam plamienia, byłam dość szybko po transferze, a jak pamiętam dr K zaleca inaczej🤔 czekam za odpowiedzią, alę może tutaj szybciej się dowiem.

    Mi dr kazała przyjść 4 tygodnie po transferze

  • Kora88 Autorytet
    Postów: 935 280

    Wysłany: 16 maja 2021, 17:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martynkowo, to był taki „wybuch” na kilka cm, więc raczej nie ulanie. I trochę chyba przetrawiona było.
    Anulas robi musztardowe miękkie/wodniste, czyli niby Ok. Ok kilku dni ma takie dodatkowo czasem jakby mokre pierdy, że też ma kilka razy tak tylko trochę brudna pieluszkę. Robię jej masaże brzuszka, bo ma trochę twardy. Co to są wybuchowe kupy?

    Starania od 2017, Medart od grudnia 2019
    8.08 transfer
    7dpt: beta 45
    9dpt: beta 136
    11dpt: beta 263
    13dpt: beta 595
    6t2d❤️♀️
    202104274956.png
  • Anulas Autorytet
    Postów: 2101 1326

    Wysłany: 16 maja 2021, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak ją przebieralismy, nóżki do gory i od razu był wybuch 🤦 Trzeba było bokiem stawać 🙉 To jeden z pierwszych objawow alergii pokarmowych o czym nie wiedzialam, tak jak wymioty.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 maja 2021, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kora88 nasza też wymiotowała potrafiła jeść jeść a potem wszystko zwrócić . My jesteśmy bez białka mleka krowiego ale u was może być inna przyczyna może się przejadła po prostu . Jak się powtórzy a będziesz chciała to mogę dać ci numer do naszej pediatry z Poznania bo to była jedyna osoba która nie zbagatelizowała tego co do niej mówiłam i nam pomogła.
    Anulas mam takie pytanie ile udaje ci się ściągać pokarmu dla małej wiem że to indywidualna sprawa i każdy inaczej ale ją ledwo 110 wyciągnęłam za pierwszym podejściem i się trochę stresuje. A uczę ją do butelki ona wypiła i patrzyła bo mało 😩

    Kora88 lubi tę wiadomość

  • Anulas Autorytet
    Postów: 2101 1326

    Wysłany: 16 maja 2021, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    120-150. Ja widzę, że u mnie ilość jest zależna od tego ile pije Ada i jaki ma dzień. Jak nie stresuje się jej piciem to mam sporo, a jak jej coś dolega to nawet 90 jest. Ogólnie polecam pić piwo bezalkoholowe. Tak rozkręciłam laktacje. Specyfiki z apteki i "babcine" receptury nie działały. Nie pije żadnych piw smakowych. I tylko te co mają 0% choć jakby nawet 0.5 było to nic się nie stanie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 maja 2021, 20:14

  • Emma_ Autorytet
    Postów: 7390 3516

    Wysłany: 16 maja 2021, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Za dużo, spokojnie. Im częściej będziesz ściągać mleko, tym więcej go będzie - jeśli chcesz być tylko kpi, to 8x dobowo to minimum. Do tego warto się odprężyć, nie patrzeć na ilości (wiem, że trudno, ale stres blokuje i mleka jest jeszcze mniej), piwko 0%, słód jęczmienny, nawet słodycze.

    qb3cg7rfycx8vq7e.png
    lprkj48ahla5owvn.png
  • Kora88 Autorytet
    Postów: 935 280

    Wysłany: 16 maja 2021, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Za dużo za dużo dzięki, zobaczę co nasz pediatra powie i zobaczymy, czekamy na pierwszą wizytę. Póki co nie było drugiego pawia jeszcze, ale ulewa.

    Mi cdl mówiła, że nawet jak się zdenerwuje to mniej mleka może iść, więc jak miałam spadek teraz któregoś dnia to od razu pytała ile jem, ile pije i jakie mam samopoczucie, czy robię drzemki. Pojadlam, popiłem i trochę lepiej, ale myśle teraz o tym piwie ;) a na raz ile dziecko Wam wypija z butelki? Chociaż nie wiem czy to będzie dla mnie miarodajne, jak mają inny miesiąc?

    Starania od 2017, Medart od grudnia 2019
    8.08 transfer
    7dpt: beta 45
    9dpt: beta 136
    11dpt: beta 263
    13dpt: beta 595
    6t2d❤️♀️
    202104274956.png
  • Emma_ Autorytet
    Postów: 7390 3516

    Wysłany: 16 maja 2021, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na ząbki dentinox najlepszy, podaję też leki przeciwbólowe, kiedy bardzo boli. Zimne gryzaki też fajnie się sprawdzają.

    qb3cg7rfycx8vq7e.png
    lprkj48ahla5owvn.png
  • Glonojadek Autorytet
    Postów: 720 349

    Wysłany: 16 maja 2021, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas wyszły dwie dolne jedynki i chyba dalej coś mu będzie wychodzic :( na łagodniejsze bóle dajemy gengigel a na noc jak już nie dajemy rady dentinox. U mnie objawiało się tym że gryzł moje palce moje przedramię i w ogóle wkurzony był na maxa. A teraz ryk płacze i marudzenie. Gryzaki nie pomagają a nawet chyba mu podrażniają. Na dziasle widziałam biały przebijający się ząb ale niewyczuwalny jeszcze palcem. Żadnych opuchlizn ani nic takiego.

    Ostatnio ugyzł mi sutka do krwi i palca.

    Mój do dzisiaj potrafi też ulac/zwymiotować czasami po godzinie czasem zaraz po zjedzeniu. Dzisiaj próbowałam coś ściągnąć laktatorem ledwo 15 ml (męczymy się żeby uczyć coś innego niż pierś.. ale nie wychodzi nie chce butelki). Mam wagę odkąd się urodził i raz na tydzień sprawdzam czy przybiera obecnie jest to 150 gram na tydzień. Więc wiem że to co mam mu wystarcza.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 maja 2021, 21:17

    3 lata starań
    24.03.2020r. - ⏸️
    d70f5fc7b3.png
  • A gustu Ekspertka
    Postów: 225 87

    Wysłany: 16 maja 2021, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A czy ktoś stosował virbucol czopki na bolesne zabkowanie.?

    📍Niedoczynność tarczycy
    📍MTHFR_c677Thetero
    📍29.10.2019 iui 😟
    📍10.01.2020 udało się ❤
    Jezu ufam tobie. Ty się ty zajmij.

    860ianli7vtdwtrl.png
  • A gustu Ekspertka
    Postów: 225 87

    Wysłany: 16 maja 2021, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziś miałem straszny dzień byłam na komunii A mały cały czas był marudny i płakał dałem paracetamol camilla i bobodent ale to nic nie dało cos ostatnio nie mogę sobie dac rady z nim nie chce pić mleka z cycka i wogole cały czas na rękach go noszę. Nie wiem już co mu jest. Ma strasznie rozpulchnione dziąsła górne że szok. Za tydz znów komunia mam nadzieję że mu przejdzie bo chyba nie przeżyje tego ciągłego noszenia i płaczu. Czy wam też dzieci przy ząbkowanie nie chciały pić mleka?Jeszcze okres dostalam pierwszy od porodu czy może być to wina okresu mojego że dziecko nie chce pić mleka i jest marudny?jak to u was było jak dostałyscie miesiaczke.

    📍Niedoczynność tarczycy
    📍MTHFR_c677Thetero
    📍29.10.2019 iui 😟
    📍10.01.2020 udało się ❤
    Jezu ufam tobie. Ty się ty zajmij.

    860ianli7vtdwtrl.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 maja 2021, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emma puki co chce żeby mogła z kimś zostać i dlatego ta butelka. W sumie dwa dni i ładnie piję tylko to jest taki głodomór 🙈. Reszta z cycka Muszę spróbować z tym piwem bo zaskoczona jestem tą informacją , chociaż waga książkowa i w górnej granicy czasami mam wrażenie że stale za mało tego mleka.
    Emma a jak samopoczucie ?

  • Anulas Autorytet
    Postów: 2101 1326

    Wysłany: 16 maja 2021, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kora88 to obserwuj czy aby refluksu nie ma. Może przez to ulewa i nie je.
    Ada do 3 tygodnia pila po 90 ml i to było sporo. Potem się posypało i czasami teraz tyle wypija i jestem zadowolona🤦🤦🤦

  • Muzyna Ekspertka
    Postów: 127 135

    Wysłany: 16 maja 2021, 22:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamuśka88 wrote:
    Cześć dziewczyny, jestem po udanym transferze u dr K ostatniego zarodka jaki nam został, mam tylko pytanie do pacjentek Pani doktor, prosiła abym na pierwsza wizytę przyszła jeszcze do Niej a potem mogę wrócić do mojego lekarza, i mam pytanie na kiedy dr K wyznacza termin pierwszej wizyty? W ciąży z córką byłam u dr Kru bo miałam plamienia, byłam dość szybko po transferze, a jak pamiętam dr K zaleca inaczej🤔 czekam za odpowiedzią, alę może tutaj szybciej się dowiem.
    Mi kazała 4 tygodnie po transferze.

    2017 IV Syn naturalnie CC
    2018 IV początek starań o drugie
    2019 V MedArt
    Badanie nasienia ok
    2019 VI stymulacje i naturalne starania
    2019 IX inseminacja
    2020 III punkcja: 6 zarodków (nie zbadane)
    2020 V transfer 5.1.1.☹️
    7dpt beta 56|9dpt beta 54|11dpt beta 47
    2020 VI transfer 3.1.1. ☹️
    7dpt beta 50|9dpt beta 124,31|13dpt beta 365,67|16dpt beta 520,90|18dpt beta 366,55
    2020 XII transfer 3.1.1. ok genetycznie ☹️
    7dpt <0,1
    3.03.2021 transfer 3.1.1.
    7dpt beta 108,6|9dpt bta 422,5|13dpt beta 2232
    29dpt ❤️
‹‹ 293 294 295 296 297 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ