X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne nadmierne owłosienie, jak sobie z nim radzić?
Odpowiedz

nadmierne owłosienie, jak sobie z nim radzić?

Oceń ten wątek:
  • Aggie Autorytet
    Postów: 1361 2671

    Wysłany: 1 sierpnia 2014, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sarah, Karola, pewnie macie racje :)

    |Po porodzie tez sprobuje sie wziasc za siebie, i swoja samoocene :P wiem ze moj mnie kocha, to widac kiedy patrzy, ale gdzies w podswiadomosci jest ta mala mysl ze moze ... same wiecie :P
    Wczoraj mialam totalnego dola :P hormony! juz chce urodzic bo jestem tym wszystkim totalnie umeczona :P brzuch gigant, plecy odpadaja, lapki i stopki puchna do granic mozliwosci :P bole rozne :P kolorowo nie jest :P

    7a4akrhm7fw1jhk0.png
  • Sarah88 Autorytet
    Postów: 1393 1141

    Wysłany: 1 sierpnia 2014, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja jak mi coś dolega to sobie stękam :P hehehe i wtedy mój mąż " co co co" i skacze wokół mnie :D ogólnie stękanie mi dużo ułatwia, jakoś tak mniej boli :P

    qb3c2n0aibsaj33t.png
  • Aggie Autorytet
    Postów: 1361 2671

    Wysłany: 1 sierpnia 2014, 17:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a stekanie na porzadku dziennym jest :P najwiecej w nocy ale to juz mimowolnie, niestety, a moj ma dosc lekki sen i zaraz pyta czy rodze :P raz mnie zlapal pporzadny skurcz ale w lydce (okolo 30tyg) to ten juz stal na nogach z telefonem w reku i pyta gdzie ma dzwonic najpierw! strasznie panikuje jesli chodzi o mnie :)

    Sarah88 lubi tę wiadomość

    7a4akrhm7fw1jhk0.png
  • karola88 Autorytet
    Postów: 1298 687

    Wysłany: 1 sierpnia 2014, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj aggie moj tez tak robil dokladnie tak samo. Jeknelam czy steknelam to juz mial torbe w reku.
    A jak o 2 w nocy zaczely mi wody odchodzic i wolalam go do kibelka to cisza :p pozniej jak sie przebudzil to latal jak szalony a ja usiadlam na lozku, zjadlam jabko i zaczelam sobie spiewac. Bylo smiechu co niemiara

    Maria ur. 06.03.2010 2950 gr i 55cm <3
    Aleksandra ur 17.12.2014 3100gr i 51 cm <3
  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 3 sierpnia 2014, 07:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tez mam z tym problem, rosna czarne na brodzie a jestem blondynka..nawet pojedyncze n apiersiach...mam nadzieje, ze w ciazy wypadna...na razie wyrywam depilatorem, wtedy dlugo nie rosna...probowalam peceta ale odrastaly juz na drugi dzien.

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • Aggie Autorytet
    Postów: 1361 2671

    Wysłany: 3 sierpnia 2014, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Weronika, mam zle wiesci, w ciazy wrecz pogarsza sie ten stan :(

    To przyszla mi sally hansen, i wczorajsza proba poszla na marne :( jedynie co zrobil ten krem to zmiekczyl te wloski i nie sa takie ostre... sprobuje jewszcze raz po dluuugiej kapieli, moze to zadziala...

    7a4akrhm7fw1jhk0.png
  • karola88 Autorytet
    Postów: 1298 687

    Wysłany: 5 sierpnia 2014, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aggie i co? Jak sally hansen?
    Co sie dziewczynki nie odzywacie

    Maria ur. 06.03.2010 2950 gr i 55cm <3
    Aleksandra ur 17.12.2014 3100gr i 51 cm <3
  • Aggie Autorytet
    Postów: 1361 2671

    Wysłany: 5 sierpnia 2014, 15:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola, u mnie zupelnie nie dziala :( juz nie wiem co robic :( zalamalam sie, na "wasiku" nie probowalam bo jest niewidoczny wiec nie bede kombinowac i zacvzynac pozbywac sie czegos czego praktycznie nie ma....

    A ja to ogolnie czuje sie do doopy dlatego sie nie odzywalam... koncowka nie jest dla mnie laskawa :P jestem jak jeden wielki balon :P

    A Ty Karola jak tam?

    7a4akrhm7fw1jhk0.png
  • Sarah88 Autorytet
    Postów: 1393 1141

    Wysłany: 5 sierpnia 2014, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    och, to widzę, że u Ciebie Aggie to cięższa sprawa :( musisz poczytać o czymś innym i skutecznym, chociaż szczerze Ci powiem, że chyba tylko laser coś da...na grouponie można złapać tanie oferty, ale oczywiście po ciąży, a Tobie już niedługo pozostało ;)

    qb3c2n0aibsaj33t.png
  • Aggie Autorytet
    Postów: 1361 2671

    Wysłany: 5 sierpnia 2014, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sarah najgorsze jest to ze na taki laser trzeba sporo wybulic kasy, i kolko sie zamyka, bo gdybym byla pania siebie (bez partnera, bez dziecka) to pewnie bym sie cena nie przejmowala, poszlabym na jakies nadgodziny i tyle, a tak to musialabym wytlumaczyc mojemu na co mi tyle pieniedzy :P najciekawsze jest to ze jak poznalam mojego, to nie bylo tak zle, teraz jest tragicznie.

    7a4akrhm7fw1jhk0.png
  • karola88 Autorytet
    Postów: 1298 687

    Wysłany: 5 sierpnia 2014, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aggie u mnie powiedzmy ze ok ze zdrowiem bo to wszystko zalezy od pogody jak jest goraco i duszno to topie sie i umieram a jak jest tak jak dzisiaj to zupelnie inaczej sie czuje. Mala dobija sie strasznie ciagnie zapecherz ii najsmieszniejsze jest to ze glowke ma przy mojej kosci biodrowej po prawej stronie i strasznie mnie uciska a jak mocniej walnie to nogi nie czuje. Ja siedze powiedzmy ze daje rade ale jak ide i uderzy mnie w kosc to wiele razy kleczalam na srodku drogi.

    W piatek ide do gin z cala rodzinka a zapomnialam zrobic badan :/ niekyorych raczej nie dostane juz. Powiem ze zapomnialam wynikow i nastepnym razem przyniose :/

    Ehh teraz nie mam glowy do tego. Za 2tyg idziemy na wesele z wesela w nocy jedziemy nad morze wracamy 23 i wieczorem idziemy na 18 mojego bratanka i ty#zien poznij nastepne wesele
    Wszystko super tylko wszystko bylo za piekne zeby bylo prswdziwe a mianowicie spalila nam sie cala elektryka w aucie i nawet nie mozna go odpalic. Jestesmy jak narazir uziemieni :(

    Maria ur. 06.03.2010 2950 gr i 55cm <3
    Aleksandra ur 17.12.2014 3100gr i 51 cm <3
  • Sarah88 Autorytet
    Postów: 1393 1141

    Wysłany: 5 sierpnia 2014, 22:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karola88 wrote:
    Mala dobija sie strasznie ciagnie zapecherz ii najsmieszniejsze jest to ze glowke ma przy mojej kosci biodrowej po prawej stronie i strasznie mnie uciska a jak mocniej walnie to nogi nie czuje. Ja siedze powiedzmy ze daje rade ale jak ide i uderzy mnie w kosc to wiele razy kleczalam na srodku drogi
    przerazilam się teraz...pierwszy raz zaczelam się bać ruchów dziecka... :/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 sierpnia 2014, 07:42

    qb3c2n0aibsaj33t.png
  • karola88 Autorytet
    Postów: 1298 687

    Wysłany: 6 sierpnia 2014, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana na tym etapie jest jeszcze ok bo poloze sie tak na boku ze troche brzuch ucisne to czuje ze mala ucieka zeby jej nie przycisnac albo jak nie mam mozliwosci polozyc sie to mocniej jej pukne w to miejsce gdzie mnie uciska i zmienia swoje polozenie, natomiast pozniej bedzie gorzejj jak po rzebrach bedzie jezdzic albo w watroba sobie gracczy niewiem co tam robic. Dzis narazie tak nie ma a za to brzus faluje i widac jak sie wypycha, wtedy powstaje taka kulka. Jak uda mi sie zlapac to zrobie zdjecie :)

    Maria ur. 06.03.2010 2950 gr i 55cm <3
    Aleksandra ur 17.12.2014 3100gr i 51 cm <3
  • Aggie Autorytet
    Postów: 1361 2671

    Wysłany: 6 sierpnia 2014, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hahaha Sarah, nie przejmuj sie, momentami kopniecia sa bolesne ale zwykle cudnie jest je czuc :) ja regularnie dostawalam po pecherzu, dopoki nie obrucila sie glowka w dol :P pare razy dostalam w zebro i to jest dosc bolesne :P ale do przezycia, w biodrach tez smiesznie czuc jak sie wypycha :) moja uwielbia jak wejde do wanny, tanczy wtedy w brzuszku :D <3 cudowne uczucie i widok :)

    A co do samopoczucia to... jestem jak jeden wielki balon, tak spuchnieta... w dloniach mrowienie i dretwienie :P i slaba strasznie jestem, ale juz znam winowajce :/ wczoraj bylam na dodatkowym badaniu glugozy, i co? wynik jest podwyzszony, polozna zadzwonila zakomunikowac ze jednak mam cukrzyce ciazowa i mam przyjechac do szpitala :/ koncowka ciazy a oni dopiero terqz! kuzwa tutaj badaja cukier polozne przy kazdej wizycie, i byl podwyzszony ale twierdzily ze ok, w zeszlym tyg nowa polozna stwierdzila ze jednak zalecaloby sie kolejny test...

    7a4akrhm7fw1jhk0.png
  • karola88 Autorytet
    Postów: 1298 687

    Wysłany: 9 sierpnia 2014, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aggie teraz dopiero to wykryli? Masakra

    Ja od przedwczoraj zrobilam sie jak balon. W 1 ciazy nie wiedzialam co to znaczy a teraz polowa ciazy a ja juz chodzic nie moge. Palce mam sklejone, kostek nie widac, kolana sie juz nie zginaja a w dlonie ciezko cos zlapac o zacisnieciu piesci i kucaniu nie mowie. Masakra

    Maria ur. 06.03.2010 2950 gr i 55cm <3
    Aleksandra ur 17.12.2014 3100gr i 51 cm <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 sierpnia 2014, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi na nogach szybko rosną co drugi dzien gole i na palcach u rąk mam wloski i na dloniach blond bo blondynka jestem z natury i są jasne to dobrze :))

1 2 3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ