Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Nasze brzuszki i dziecaczki
Odpowiedz

Nasze brzuszki i dziecaczki

Oceń ten wątek:
  • MADZIULA13 Autorytet
    Postów: 489 310

    Wysłany: 10 kwietnia 2013, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zgrabny brzusio, mama z resztą też. super wyglądacie:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 kwietnia 2013, 06:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    <edit>

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 lutego 2014, 09:28

    anilorak, aila, Adka, vivien, pasia27, nick nieaktualny, Paulina1986, monia lubią tę wiadomość

  • aila Ekspertka
    Postów: 230 289

    Wysłany: 12 kwietnia 2013, 08:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rika fantastyczny brzuchol:)Ach te niegrzeczne rzeczy:)Szkoda,ze sie nie dopasowuja do nas:D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 kwietnia 2013, 08:17

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Czekamy na Ciebie Adrianku!!!:)
    [link=https://www.suwaczki.com/]82do3e5eiide99pv.png[/link]
    tb733e5ezrvezdb0.png
  • pasia27 Autorytet
    Postów: 13367 11934

    Wysłany: 12 kwietnia 2013, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rika swietna kuleczka :-)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    3i498u698lx7etrf.png
    zrz6sg189ii5w2ru.png
  • vivien Autorytet
    Postów: 2612 3049

    Wysłany: 12 kwietnia 2013, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rika brzuszek naprawde pokazny ;)
    Super wyglada <3

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    wniddf9hmtxwu2ql.pngh4zpdqk31pdbs1ui.png
  • agga84aa Autorytet
    Postów: 4575 3366

    Wysłany: 12 kwietnia 2013, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w wiosennym płaszczu zamierzam guziki przesunąć bo i tak przypuszczam, że niebawem będzie bardzo ciepło (więc nie będę kupowała nowego płaszcza), a póki co jeszcze mieszczę się w zimowa kurteczkę;))

    relg8ribvm9efdtp.png84c7918c0e711886.png
  • vivien Autorytet
    Postów: 2612 3049

    Wysłany: 12 kwietnia 2013, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciaza latem jest tansza troche dla mamusiek niz zimowa ;)
    Nie trzeba tyle ciuszkow kupowac :P

    wniddf9hmtxwu2ql.pngh4zpdqk31pdbs1ui.png
  • agga84aa Autorytet
    Postów: 4575 3366

    Wysłany: 12 kwietnia 2013, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vivien, ja bym powiedziała, że wręcz odwrotnie - zimą byle co pod kurtkę/płaszcz włożysz jak się wychodzi np. do sklepu, a latem to już niczym się nie zakryjemy, a trzeba jakoś wyglądać:)

    megan8 lubi tę wiadomość

    relg8ribvm9efdtp.png84c7918c0e711886.png
  • vivien Autorytet
    Postów: 2612 3049

    Wysłany: 12 kwietnia 2013, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agga no tak ale zima trzeba i kurtke i swetrynowe kupowac a w lato juz terz mam nawet kilka sukienek ktore maja szew pod piersiami i brzuszek wejdzie na pewno ;) a wiec procz paru drobiazgow nie bede musiala duzo ciazowych ciuszkow kupowac ;)
    W lato zawsze przewiewniej,nie lubie zimy i chodzenia ubranej na cebule ;)
    Moja skora domaga sie juz Witaminy D :P

    wniddf9hmtxwu2ql.pngh4zpdqk31pdbs1ui.png
  • vivien Autorytet
    Postów: 2612 3049

    Wysłany: 12 kwietnia 2013, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny mam do was pytanko:
    Prowadzicie moze pamietnik ciazowy <3 ,albo zastanawialiscie sie nad tak owym?
    Ja przegladalam na google i narobilam sobie ochoty na taki wlasnorecznie zrobiony,przeslodko wygladaja i napewno nieziemska pamiatka na pozniej <3 <3 ;)
    Co o tym myslicie???
    http://www.iv.pl/images/24466160876660829093.jpg
    http://www.iv.pl/images/72061150616932778983.jpg
    http://www.iv.pl/images/55821730203498302167.jpg
    http://www.iv.pl/images/68012161413936963248.jpg
    http://www.iv.pl/images/08134304552610877648.jpg

    wniddf9hmtxwu2ql.pngh4zpdqk31pdbs1ui.png
  • pasia27 Autorytet
    Postów: 13367 11934

    Wysłany: 12 kwietnia 2013, 15:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    vivien swietna sprawa.tez myslalam o czyms takim.widzialam u kolezanki najpierw zdjeci jej z mezem pozniej fotka testu ciazowego,zdjecia usg i malutkie opisy,porod,pepowina i nawet odbite stopki i lapki.swietna sprawa na pamiatke :-)

    3i498u698lx7etrf.png
    zrz6sg189ii5w2ru.png
  • pasia27 Autorytet
    Postów: 13367 11934

    Wysłany: 12 kwietnia 2013, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no i sobie zdjecia robie od ok10tyg tak co 2-3tyg na pamiatke jak sobie rosniemy..a pozniej moze byc tez do takiego albumiku

    vivien lubi tę wiadomość

    3i498u698lx7etrf.png
    zrz6sg189ii5w2ru.png
  • vivien Autorytet
    Postów: 2612 3049

    Wysłany: 12 kwietnia 2013, 17:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pasia ja wlasnie tez tak mysle ze to moze byc swietna pamiatka,
    ja dopiero fotki zaczelam robic od 16 tygodnia :(
    nie chcialam zapeszyc..
    ale tez pewnie bedzie widac roznice ;)

    wniddf9hmtxwu2ql.pngh4zpdqk31pdbs1ui.png
  • vivien Autorytet
    Postów: 2612 3049

    Wysłany: 12 kwietnia 2013, 17:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anilorak super stronka i fajny nowy pomysl na pamiatke z ciazy <3

    wniddf9hmtxwu2ql.pngh4zpdqk31pdbs1ui.png
  • pasia27 Autorytet
    Postów: 13367 11934

    Wysłany: 12 kwietnia 2013, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    vivien nie jest za pozno u ciebie tym bardziej ze twoj brzusio jest maly na razie i na pewno bedzie roznica z tygodnia na tydzien.dzialaj wiec i rob sesje :-)

    3i498u698lx7etrf.png
    zrz6sg189ii5w2ru.png
  • vivien Autorytet
    Postów: 2612 3049

    Wysłany: 12 kwietnia 2013, 18:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pasia bede dalej robila zdiecia tylko szkoda ze nie zrobilam na samaym poczatku ale zawsze moge wlozyc fotke z przed ciazy ;) dla porownania ;)

    Anilorak ja tez nie jestem wlasnie systematyczna :/ i dlatego bede robila sporadyczne i najwazniejsze opisy,kiedy zrobilam test, pierwsze USG,kiedy serduszko po raz pierwszy bilo,pierwsze ruchy itp ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 kwietnia 2013, 18:08

    wniddf9hmtxwu2ql.pngh4zpdqk31pdbs1ui.png
  • pasia27 Autorytet
    Postów: 13367 11934

    Wysłany: 12 kwietnia 2013, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No pewnie.super pamiatke beda mialy nasze szkrabki :-) w sumie mozna zrobic cos takiego samemu i tak najwazniejsza zawartosc.
    A slyszalyscie to ze w jaki dzien dziecko kopnie po raz pierwszy w ten dzien sie urodzi(no data )??dzisiaj sie kuzynka pytala czy zapisalam i ze to bd ten dzien.hehe.pierwsze slysze ale...hm zobaczymy za 4miesiace.he

    3i498u698lx7etrf.png
    zrz6sg189ii5w2ru.png
  • vivien Autorytet
    Postów: 2612 3049

    Wysłany: 13 kwietnia 2013, 05:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pasia cos o tym slyszalam ale sama naiewiem czy to prawda,ale date pierszych ruchow napewno sobie zapisze zeby wiedziec na przyszlosc dla dzidziusia jak by sie kiedys zapytal ;)

    wniddf9hmtxwu2ql.pngh4zpdqk31pdbs1ui.png
  • pasia27 Autorytet
    Postów: 13367 11934

    Wysłany: 13 kwietnia 2013, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no ciekawe.tez zapisalam :-) i pewnie wpisze do takiego pamietnika ciazowego jak sie kiedys zmobolizuje zeby go zrobic badz kupic :-)

    3i498u698lx7etrf.png
    zrz6sg189ii5w2ru.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 kwietnia 2013, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    <edit>

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 lutego 2014, 09:28

    aila, nick nieaktualny, anilorak, pasia27, rubi67, monia lubią tę wiadomość

‹‹ 42 43 44 45 46 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Programy dawstwa komórek i moment, w którym warto o nich pomyśleć.

Gdy własne komórki mówią „nie”. A medycyna wciąż potrafi powiedzieć „tak”. Kiedy pada słowo „dawstwo”, niewiele osób reaguje spokojnie. To nie jest temat do rozmów między zupą a deserem. W życiu większości kobiet i par pojawia się dopiero wtedy, gdy ich pierwotna wizja drogi do rodziny zaczyna się kruszyć. Gdy mają za sobą kilka cykli IVF i za każdym razem wychodzą z wynikiem, na którym znów widnieje słowo „negatywny”. 

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ