Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Nasze brzuszki i dziecaczki
Odpowiedz

Nasze brzuszki i dziecaczki

Oceń ten wątek:
  • pasia27 Autorytet
    Postów: 13367 11934

    Wysłany: 19 kwietnia 2013, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izabela wrote:
    pasia27 wrote:
    izabela super foteczki i brzusio ladniusie.a kto tam siedzi w tym brzuszku??wiesz juz??

    tak, juz wiemy, bedzie coreczka! <3 :)

    jak masz ochote to dopiszcie sie na liste obecnych ciezarowek:-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 kwietnia 2013, 13:03

    3i498u698lx7etrf.png
    zrz6sg189ii5w2ru.png
  • BellaRosa Autorytet
    Postów: 1912 1836

    Wysłany: 19 kwietnia 2013, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    She ale śliczny brzusio :) Maja ma tam pewnie all inclusive ;)

    she lubi tę wiadomość

    f2wldf9h9lun5cxj.png
    iv09cwa1ersqxdi1.png
  • she Autorytet
    Postów: 1380 2002

    Wysłany: 19 kwietnia 2013, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    taaa - wszyscy mi mówią, że brzuchol duży więc Maja na pewno jest na 9-miesięcznym all inclusive :)

    201306215365.png
  • vivien Autorytet
    Postów: 2612 3049

    Wysłany: 19 kwietnia 2013, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izabela,She fajniutkie te wasze brzuszki <3 <3

    she lubi tę wiadomość

    wniddf9hmtxwu2ql.pngh4zpdqk31pdbs1ui.png
  • monia Autorytet
    Postów: 831 618

    Wysłany: 22 kwietnia 2013, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/4c87a8c3a9a3fb30.html
    http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/8434512fc225f287.html
    Mój Synek Antoś :)

    pasia27, anilorak, nick nieaktualny, mauysia, nick nieaktualny, Adka, aila lubią tę wiadomość

    1usa3e5ekxdyq5kw.png

    bfarxzdvkigpjrom.png[/url]
    img5-110_d_5_Anto%B6+%3A%29_1+z%B1bek+5.10.13r.jpg
  • monia Autorytet
    Postów: 831 618

    Wysłany: 22 kwietnia 2013, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny Macie Śliczne brzuszki :) Przepraszam że nie komentuje każdego po kole :(

    pasia27, she lubią tę wiadomość

    1usa3e5ekxdyq5kw.png

    bfarxzdvkigpjrom.png[/url]
    img5-110_d_5_Anto%B6+%3A%29_1+z%B1bek+5.10.13r.jpg
  • agga84aa Autorytet
    Postów: 4575 3366

    Wysłany: 22 kwietnia 2013, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia cudny synek:)

    relg8ribvm9efdtp.png84c7918c0e711886.png
  • pasia27 Autorytet
    Postów: 13367 11934

    Wysłany: 22 kwietnia 2013, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia synek sliczny!!!! bedzie przystojniacha :-) obejrzalam wszystkie Twoje foteczki i swietna sesja od poczatku :-)

    3i498u698lx7etrf.png
    zrz6sg189ii5w2ru.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 kwietnia 2013, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia, Antoś jest piękny! Jeszcze raz gratulacje :*

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 kwietnia 2013, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    <edit>

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 lutego 2014, 09:28

  • she Autorytet
    Postów: 1380 2002

    Wysłany: 22 kwietnia 2013, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia - Antoś to przystojniak! :) Jeszcze raz gratuluję i ściskam!

    201306215365.png
  • Adka Autorytet
    Postów: 1974 1799

    Wysłany: 22 kwietnia 2013, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia cudny ten Twój Antoś :) Gratulację :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 kwietnia 2013, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moniu, Antek jest cudny! :)
    Czy możesz, napisać co ostatecznie dalej z jego rączką, bo bacznie śledziłam tę historię i jestem ciekawa, co mówią teraz lekarze?

    she lubi tę wiadomość

  • Patuska1992 Autorytet
    Postów: 319 249

    Wysłany: 22 kwietnia 2013, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moniu śliczny twój synuś :) Gratuluję raz jeszcze;*

    w57v9n73toqtjvh3.png
  • vivien Autorytet
    Postów: 2612 3049

    Wysłany: 22 kwietnia 2013, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia sliczny Antos ;) :)
    Niech rosnie zdrowo ten wasz mezczyzna ;)

    wniddf9hmtxwu2ql.pngh4zpdqk31pdbs1ui.png
  • monia Autorytet
    Postów: 831 618

    Wysłany: 22 kwietnia 2013, 16:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Otóż Antoś urodził się z krótszym przedramieniem o prawie 2,5 cm i bez dłoni tzn ma ją taką mini z paluszkami wielkości jagódek :) I tak pomimo tego jest Naj w każdym calu :) I ani przez moment nie żałujemy listopadowej decyzji :)
    Dostał 10/10 w skali Apgart i nie ma żadnych innych wad. To jest najważniejsze. w pt mamy wizytę u pediatry i mamy dostać skierowanie dalej do lekarzy tzn chirurga i ortopedy.

    nick nieaktualny, she, anilorak lubią tę wiadomość

    1usa3e5ekxdyq5kw.png

    bfarxzdvkigpjrom.png[/url]
    img5-110_d_5_Anto%B6+%3A%29_1+z%B1bek+5.10.13r.jpg
  • Patuska1992 Autorytet
    Postów: 319 249

    Wysłany: 22 kwietnia 2013, 17:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A to mój brzusio i kopniak od córci :)
    View My Video

    A tak wyglądamy w 22 tyg :)
    http://i33.tinypic.com/2eoh2u1.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 kwietnia 2013, 17:15

    anilorak, nick nieaktualny, monia, pasia27 lubią tę wiadomość

    w57v9n73toqtjvh3.png
  • vivien Autorytet
    Postów: 2612 3049

    Wysłany: 22 kwietnia 2013, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patuskla zarabiste video <3 <3
    a najlepsza koncowka,kopniaczek ;)
    Poprostu slodziutka kruszynka <3 <3 <3

    wniddf9hmtxwu2ql.pngh4zpdqk31pdbs1ui.png
  • DzejKej Autorytet
    Postów: 1443 1229

    Wysłany: 22 kwietnia 2013, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patuska jak ty mlodziutko wygladasz! Brzuch fajny :) Zazdroszcze, ze jeszcze mozesz spodnie sprzed ciazy nosic. Ja mam brzuch dosc nisko i za cholere sie dopiac nie moge, a jak zostawie rozpiete to wiadomo... po 2 krokach moge je z ziemi zbierac hehehe ;)

    monia lubi tę wiadomość

  • pasia27 Autorytet
    Postów: 13367 11934

    Wysłany: 22 kwietnia 2013, 18:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    patuska suuuuuuuuper.ale drobniutka jestes:-)

    3i498u698lx7etrf.png
    zrz6sg189ii5w2ru.png
‹‹ 45 46 47 48 49 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta w ciąży - 10 najważniejszych zasad dla ciężarnej

O zdrowym odżywaniu i diecie w ciąży zostało napisane i powiedziane wiele. Zbyt duża ilość informacji potrafi przytłoczyć każdego. Przestrzeganie wszystkich tych zasad wydaje się wręcz niemożliwe. Jak zatem odróżnić rzeczy ważne od tych mniej istotnych? Zapytaliśmy znaną dietetyczkę Sylwię Leszczyńską co jest naprawdę ważne w diecie kobiet w ciąży. Przeczytaj co robić, aby zapewnić zdrowie sobie i swojemu dziecku! 

CZYTAJ WIĘCEJ