Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Nasze brzuszki i dziecaczki
Odpowiedz

Nasze brzuszki i dziecaczki

Oceń ten wątek:
  • vivien Autorytet
    Postów: 2612 3049

    Wysłany: 30 kwietnia 2013, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaja jeszcze raz gratuluje!!!!!!

    wniddf9hmtxwu2ql.pngh4zpdqk31pdbs1ui.png
  • monia Autorytet
    Postów: 831 618

    Wysłany: 30 kwietnia 2013, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaja super :)

    1usa3e5ekxdyq5kw.png

    bfarxzdvkigpjrom.png[/url]
    img5-110_d_5_Anto%B6+%3A%29_1+z%B1bek+5.10.13r.jpg
  • monia Autorytet
    Postów: 831 618

    Wysłany: 30 kwietnia 2013, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ulala super ciekawa jestem jaki będzie na końcówce :)

    1usa3e5ekxdyq5kw.png

    bfarxzdvkigpjrom.png[/url]
    img5-110_d_5_Anto%B6+%3A%29_1+z%B1bek+5.10.13r.jpg
  • asia__u Ekspertka
    Postów: 221 294

    Wysłany: 30 kwietnia 2013, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A tu znowu ja i Zosia:)
    http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/d36cb48bda61360f.html

    pasia27, anilorak, nick nieaktualny, Izabela lubią tę wiadomość

    km5s8ribrn17y8ix.png
    2nn33e3kt9e0m3f8.png
  • Kleopatra Autorytet
    Postów: 4163 5429

    Wysłany: 30 kwietnia 2013, 18:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia ładny brzuszek :)
    Kaja gratulacje!

    l22nzbmhc97dgg3u.png
    Wiktor 2010, Maksymilian 2013, Mikołaj 2017
  • pasia27 Autorytet
    Postów: 13367 11934

    Wysłany: 30 kwietnia 2013, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia ale fajnie wygladasz.brzusio pileczka raczej :-) tez sie musze zebrac na sesje hehe

    3i498u698lx7etrf.png
    zrz6sg189ii5w2ru.png
  • Ulala Autorytet
    Postów: 1063 1149

    Wysłany: 30 kwietnia 2013, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monia wrote:
    Ulala super ciekawa jestem jaki będzie na końcówce :)

    Hehe ja sama jestem ciekawa! Na pewno bedzie duuuuuuzy brzuchol ;)

    Asia- ale masz fajna piłeczkę! Tak jak dziewczyny piszą- piekńy brzuszek na sesje!

    Kaja- gratulacje! Ojjj uwielbiam śluby....

    201311191581.png
    http://blizniaczecuda.blogspot.co.uk/
    https://www.facebook.com/Blizniaczecuda

    Moje dwa aniołki czuwają (*) 01.08.12, 04.10.12
    moja walka: http://dzieckomojadroga.blogspot.co.uk/


  • Adka Autorytet
    Postów: 1974 1799

    Wysłany: 1 maja 2013, 07:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaja gratulacje :)
    Asia ładny brzuszek :)

  • Antolka Ekspertka
    Postów: 168 98

    Wysłany: 1 maja 2013, 07:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hey Dziewczyny, tak sobie podglądam Wasze brzuszki i nie wiem dlaczego ale płakać mi się chce :) Z takiej radości, wzruszenia i szczęscia,że i ja w koncu bede mama :)
    Pozdrawiam Was serdecznie...
    Rosnijcie Piekne :)

    Izabela, anilorak, Ulala lubią tę wiadomość

    mhsvj44jngo177cq.png
  • vivien Autorytet
    Postów: 2612 3049

    Wysłany: 1 maja 2013, 07:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia brzuszek sliczniutki,napewno bym go sesja uwiecznila ;)
    Mysze ci powiedziec ze naprawde ladnie wygladasz w ciazy,sluzy ci taki stan ;)

    wniddf9hmtxwu2ql.pngh4zpdqk31pdbs1ui.png
  • monia Autorytet
    Postów: 831 618

    Wysłany: 2 maja 2013, 06:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia superancko wyglądacie :)

    1usa3e5ekxdyq5kw.png

    bfarxzdvkigpjrom.png[/url]
    img5-110_d_5_Anto%B6+%3A%29_1+z%B1bek+5.10.13r.jpg
  • rubi67 Autorytet
    Postów: 1941 2296

    Wysłany: 2 maja 2013, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaja - gratuluje. Wszystkiego dobrego na nowej drodze zycia !!!!
    Asia - piekniusi brzusio ;)

    kjmnp07wv7btz8gg.png
    w57vtqyw3stplbvj.png


  • rubi67 Autorytet
    Postów: 1941 2296

    Wysłany: 2 maja 2013, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia - gratuluje i zycze, by Anos zdrowo rosl. Przeslodki jest ;)

    monia lubi tę wiadomość

    kjmnp07wv7btz8gg.png
    w57vtqyw3stplbvj.png


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 maja 2013, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    <edit>

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 lutego 2014, 09:29

    pasia27, anilorak, Izabela, vivien, MADZIULA13, Adka, monia lubią tę wiadomość

  • pasia27 Autorytet
    Postów: 13367 11934

    Wysłany: 4 maja 2013, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rika super :-) masz kogos zdolnego bo takie ladne rysunki :-)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    3i498u698lx7etrf.png
    zrz6sg189ii5w2ru.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 maja 2013, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    <edit>

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 lutego 2014, 09:30

    pasia27 lubi tę wiadomość

  • pasia27 Autorytet
    Postów: 13367 11934

    Wysłany: 4 maja 2013, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O to maz zdolniacha :-) ale fajny brzusio i ladna pamiatka :-) Krzysiu jak dorosnie to bedzie mial co ogladac :-)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    3i498u698lx7etrf.png
    zrz6sg189ii5w2ru.png
  • Izabela Ekspertka
    Postów: 195 330

    Wysłany: 4 maja 2013, 17:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny przedstawiam Wam nasza coreczke, oto mala Saoirse :)


    f8f06a8299ca2815med.jpg

    xcarolinex, pasia27, anilorak, vivien, MADZIULA13, Adka, nick nieaktualny, aila, monia lubią tę wiadomość

    lprkcwa1k6b8086c.png
  • xcarolinex Autorytet
    Postów: 1029 1084

    Wysłany: 4 maja 2013, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj strasznie lubie ogladac te scany w 4D :) Jaka pamiatka na potem :)

    gg64wn1511ap0yj7.png

    www.ourlittlerosie.blogspot.com
  • pasia27 Autorytet
    Postów: 13367 11934

    Wysłany: 4 maja 2013, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O kurcze :-) ladniusia. :-)

    3i498u698lx7etrf.png
    zrz6sg189ii5w2ru.png
‹‹ 47 48 49 50 51 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Programy dawstwa komórek i moment, w którym warto o nich pomyśleć.

Gdy własne komórki mówią „nie”. A medycyna wciąż potrafi powiedzieć „tak”. Kiedy pada słowo „dawstwo”, niewiele osób reaguje spokojnie. To nie jest temat do rozmów między zupą a deserem. W życiu większości kobiet i par pojawia się dopiero wtedy, gdy ich pierwotna wizja drogi do rodziny zaczyna się kruszyć. Gdy mają za sobą kilka cykli IVF i za każdym razem wychodzą z wynikiem, na którym znów widnieje słowo „negatywny”. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Męska płodność – jakie składniki warto suplementować w czasie starań o dziecko?

Choć przez lata w procesie starania się o dziecko większą uwagę skupiano na zdrowiu kobiety, dziś wiemy, że męska płodność ma dokładnie takie samo znaczenie. Dobra wiadomość jest taka, że wiele wpływających na nią negatywnie czynników możemy poprawić, np. przez zmiany w stylu życia czy świadome uzupełnianie kluczowych składników odżywczych. Jakie suplementy na męską płodność mogą pomóc w staraniach o dziecko?

CZYTAJ WIĘCEJ