Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Nasze brzuszki i dziecaczki
Odpowiedz

Nasze brzuszki i dziecaczki

Oceń ten wątek:
  • pasia27 Autorytet
    Postów: 13367 11934

    Wysłany: 4 maja 2013, 17:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izabela jakie interesujace imie ma Twoja ksiezniczka :-)

    3i498u698lx7etrf.png
    zrz6sg189ii5w2ru.png
  • Izabela Ekspertka
    Postów: 195 330

    Wysłany: 4 maja 2013, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    xcarolinex no wlasnie na takiej pamiatce nam zalezalo, tak ladnie wszystko widac :)

    pasia27 dziekuje :)

    lprkcwa1k6b8086c.png
  • Izabela Ekspertka
    Postów: 195 330

    Wysłany: 4 maja 2013, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pasia27 tatus bardzo chcial irlandzkie imie, coreczka tatusia, mial pierwszenstwo wyboru ;)

    pasia27, mauysia lubią tę wiadomość

    lprkcwa1k6b8086c.png
  • vivien Autorytet
    Postów: 2612 3049

    Wysłany: 4 maja 2013, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rika sliczne zdiecia brzuszka <3 <3
    a malunki pierwszy klasa ;)

    Izabela ZAKOCHACsie idzie w takiech foteczkach,przeslicznie wyszla wasza ksiezniczka <3 <3 <3
    A imie naprawde bardzo orginalne i niespotykane ;)

    nick nieaktualny, Izabela lubią tę wiadomość

    wniddf9hmtxwu2ql.pngh4zpdqk31pdbs1ui.png
  • agga84aa Autorytet
    Postów: 4575 3366

    Wysłany: 5 maja 2013, 07:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny wszystkie zdjęcia ostatnio dodane sa superowe:)))

    Rika, widziałam właśnie koszulki z tym "50% loading", świetna sprawa, że sami namalowaliście to na brzuszku:)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    relg8ribvm9efdtp.png84c7918c0e711886.png
  • BellaRosa Autorytet
    Postów: 1912 1836

    Wysłany: 5 maja 2013, 07:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rika super fotki :) Widziałam je na FB :) Powiedz mi te rysunki malowaliście flamastrami czy czym? I jak to zmyć? ;P Bo my też na dniach chcemy się pobawić i zrobić jakąś sesyjkę i też myślałam o malowaniu brzucha :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    f2wldf9h9lun5cxj.png
    iv09cwa1ersqxdi1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 maja 2013, 08:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    <edit>

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 lutego 2014, 09:30

  • BellaRosa Autorytet
    Postów: 1912 1836

    Wysłany: 5 maja 2013, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaaaaa no chyba, że tak :D fakt- to łatwo zmyć ;)

    f2wldf9h9lun5cxj.png
    iv09cwa1ersqxdi1.png
  • Patuska1992 Autorytet
    Postów: 319 249

    Wysłany: 5 maja 2013, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a co myślicie na temat odlewu gipsowego brzuszka ?

    megan8 lubi tę wiadomość

    w57v9n73toqtjvh3.png
  • BellaRosa Autorytet
    Postów: 1912 1836

    Wysłany: 5 maja 2013, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patuska co myśle? gdzie to trzymać???!!! :D :D :D

    DzejKej lubi tę wiadomość

    f2wldf9h9lun5cxj.png
    iv09cwa1ersqxdi1.png
  • pasia27 Autorytet
    Postów: 13367 11934

    Wysłany: 5 maja 2013, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No w sumie fajna pamiatka ale rzeczywiscie co z tym zrobic?hmm szkoda troche do piwnicy hehe

    DzejKej lubi tę wiadomość

    3i498u698lx7etrf.png
    zrz6sg189ii5w2ru.png
  • vivien Autorytet
    Postów: 2612 3049

    Wysłany: 6 maja 2013, 05:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fajna sprawa ten wycisk ale tak jak juz piszecie dziewczyny:
    Gdzie z tym wszytskim sie podziac??
    Ja postanowilam ze jak bede robila jakis odscisk z gipsu to beda to nozki i raczki mojej krusznyki <3 <3 <3 a to duzo miejsca nie zajmuje nie tyle co odcisk brzuszka ;)

    wniddf9hmtxwu2ql.pngh4zpdqk31pdbs1ui.png
  • rubi67 Autorytet
    Postów: 1941 2296

    Wysłany: 6 maja 2013, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rika, świtne te foteczki brzusia i fajowy pomysl ;)

    kjmnp07wv7btz8gg.png
    w57vtqyw3stplbvj.png


  • pasia27 Autorytet
    Postów: 13367 11934

    Wysłany: 7 maja 2013, 17:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/0a6ac70b54848844.html
    http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/b550668ba416cf62.html
    http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/c7a95769d299ee7e.html

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 maja 2013, 18:03

    Kleopatra, vivien, anilorak, xcarolinex, MADZIULA13, rubi67 lubią tę wiadomość

    3i498u698lx7etrf.png
    zrz6sg189ii5w2ru.png
  • Patuska1992 Autorytet
    Postów: 319 249

    Wysłany: 7 maja 2013, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pasiu śliczny brzusio !

    pasia27 lubi tę wiadomość

    w57v9n73toqtjvh3.png
  • pasia27 Autorytet
    Postów: 13367 11934

    Wysłany: 7 maja 2013, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki patus :-)

    3i498u698lx7etrf.png
    zrz6sg189ii5w2ru.png
  • vivien Autorytet
    Postów: 2612 3049

    Wysłany: 7 maja 2013, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez juz taki DUZY brzusio chce :( :P ;) SUPER!!

    pasia27 lubi tę wiadomość

    wniddf9hmtxwu2ql.pngh4zpdqk31pdbs1ui.png
  • aila Ekspertka
    Postów: 230 289

    Wysłany: 7 maja 2013, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pasia wspaniale wiosenno-letnie fotki.Kwitniesz na nich:)

    pasia27 lubi tę wiadomość

    Czekamy na Ciebie Adrianku!!!:)
    [link=https://www.suwaczki.com/]82do3e5eiide99pv.png[/link]
    tb733e5ezrvezdb0.png
  • xcarolinex Autorytet
    Postów: 1029 1084

    Wysłany: 7 maja 2013, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pasia, swietny brzusio ;)

    pasia27 lubi tę wiadomość

    gg64wn1511ap0yj7.png

    www.ourlittlerosie.blogspot.com
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 maja 2013, 06:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    <edit>

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 lutego 2014, 09:30

    pasia27 lubi tę wiadomość

‹‹ 48 49 50 51 52 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak odróżnić w ciąży zdrowe symptomy od tych niepokojących?

Przeczytaj jakich objawów i dolegliwości możesz spodziewać się będąc w ciąży. Które z nich są normalnymi symptomami ciąży a których nigdy nie powinnaś ignorować i które powinny skłonić Cię do konsultacji z lekarzem.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak rozszerzać dietę dziecka? Poradnik krok po kroku

Kiedy zacząć rozszerzanie diety dziecka? Eksperci zalecają start około 6. miesiąca życia, kiedy niemowlę jest gotowe na odkrywanie nowych smaków, a mleko matki pozostaje kluczowym elementem jadłospisu. Jak rozpoznać gotowość malucha i które metody wprowadzania pokarmów wybrać? Dowiedz się, jak stopniowo uzupełniać dietę dziecka, unikając potencjalnych zagrożeń i wspierając zdrowy rozwój poprzez bezpieczne i zróżnicowane posiłki!

CZYTAJ WIĘCEJ