Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Nasze brzuszki i dziecaczki
Odpowiedz

Nasze brzuszki i dziecaczki

Oceń ten wątek:
  • rubi67 Autorytet
    Postów: 1941 2296

    Wysłany: 11 października 2013, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale słodki Jasiu ;) !!!!

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    kjmnp07wv7btz8gg.png
    w57vtqyw3stplbvj.png


  • pasia27 Autorytet
    Postów: 13367 11934

    Wysłany: 11 października 2013, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wow ale extra!!!!

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    3i498u698lx7etrf.png
    zrz6sg189ii5w2ru.png
  • madzia123 Autorytet
    Postów: 669 398

    Wysłany: 11 października 2013, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak Kubuś Puchatek słodkie te wasze maleństwa wszystkie po kolei do schrupania;p

    nick nieaktualny, pasia27 lubią tę wiadomość

    relg3e5ejwatx9hx.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 października 2013, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzia, jeszcze trochę i też będziesz przytulać swojego Maluszka :*

  • madzia123 Autorytet
    Postów: 669 398

    Wysłany: 11 października 2013, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj tak ;) i tak mi szybko jakoś zleciał czas,tylko teraz coraz trudniej się funkcjonuje.Mam wrażenie że każdego dnia mam więcej schodów w domu

    pasia27, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    relg3e5ejwatx9hx.png
  • Selena Autorytet
    Postów: 2542 6850

    Wysłany: 11 października 2013, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 stycznia 2015, 12:52

    Kropka, nick nieaktualny, paula22, pasia27, juicca, anilorak, nick nieaktualny, Izabela, Asiulka83, nick nieaktualny, monia, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    f2wlru1dbzmah8bl.png
    3i49ej28rcjdlc8e.png
  • pasia27 Autorytet
    Postów: 13367 11934

    Wysłany: 11 października 2013, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selena fajniusi brzusio a w srodku Kacperek :-) milo :-)

    Selena lubi tę wiadomość

    3i498u698lx7etrf.png
    zrz6sg189ii5w2ru.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 października 2013, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    m_f wrote:
    Nasz Jasiek w czapce Mabibi: (https://www.facebook.com/pages/Mabibi/216800228474506?fref=ts)

    a26a257a9b3e48d8med.jpg


    heeej rewelacja to Mabibi! a gdzie sie kupuje?

    kamila87 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 października 2013, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Suzy, na stronie, tej co podałam :) napisz do kobiety w prywatnej wiadomości, podaj linka do tego, co chcesz zamówić lub opisz, co chcesz, bo ona też realizuje życzenia specjalne :D Podaj jej rozmiar, a ona Ci poda cenę i ew. dane do przelewu :) świetne są te rzeczy, niesamowicie mięciutkie w dotyku no i nie takie drogie, serio :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 października 2013, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Byłam na tej stronie i liczylam wlasnie ze ot ni ebedzie zawracanie pani głowy pytaniami "a to? a to?" zwaszcza ze na razie chcialam poznac ceny orientacyjnie... zakupy to najwczesniej za miesiac bym tam zrobiła... :) A tak orientacyjnie jak to sie ksztaltuje? pytałąs moze o bluzy i spodenki? Czapke to znasz cene skoro kupowalas :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 października 2013, 22:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Suzy, odpowiedziałam Ci na FB :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 października 2013, 22:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JEstem zachwycona! :) Juz napisalam mamie i koleznakom :P

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • juicca Autorytet
    Postów: 2289 2480

    Wysłany: 12 października 2013, 15:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    de680a3e99bf3470med.jpg



    a to mój maluszek w 16t4 dn ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 października 2013, 15:26

    pasia27, nick nieaktualny, blueberry, Selena, nick nieaktualny, monia, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    Dominika 11.04 2012(18tyg) Aniołek 11.02 2013(7tyg)


    3jvz3e5ek8iil2ca.png

    https://www.suwaczki.com/tickers/3jvz3e5ek8iil2ca.png
  • Izabela Ekspertka
    Postów: 195 330

    Wysłany: 13 października 2013, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziekuje za mile slowa!
    m_f ten twoj jasiu to super chlopczyk!!

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    lprkcwa1k6b8086c.png
  • monia Autorytet
    Postów: 831 618

    Wysłany: 14 października 2013, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    32b2ab0740db20famed.jpg

    Jutro kończe pół roczku :)
    I mamy już 2 białe perełeczki :)

    mała mi, nick nieaktualny, blueberry, anilorak, kaaasiaczek_, vivien, nick nieaktualny, juicca, nick nieaktualny, paula22, kamila87, marzycielka29, pasia27, nick nieaktualny, Lalita2710, patti, sara_nar lubią tę wiadomość

    1usa3e5ekxdyq5kw.png

    bfarxzdvkigpjrom.png[/url]
    img5-110_d_5_Anto%B6+%3A%29_1+z%B1bek+5.10.13r.jpg
  • mała mi Autorytet
    Postów: 1014 1168

    Wysłany: 14 października 2013, 22:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia,

    Wow jaki przystojniacha Twoj Antoś i ten usmiech ...

    monia lubi tę wiadomość

    lh84fwn15ak64cb2c.png]

    n59y9vvjpvlwuosg.png

  • madzia123 Autorytet
    Postów: 669 398

    Wysłany: 15 października 2013, 07:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Antoś słodki i jak urósł już

    monia lubi tę wiadomość

    relg3e5ejwatx9hx.png
  • paula22 Autorytet
    Postów: 2527 1455

    Wysłany: 15 października 2013, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monia wrote:
    32b2ab0740db20famed.jpg

    Jutro kończe pół roczku :)
    I mamy już 2 białe perełeczki :)

    jaki słodki;)

    Lalita2710, Adka lubią tę wiadomość

    lprktv73nye615w2.png
  • pasia27 Autorytet
    Postów: 13367 11934

    Wysłany: 17 października 2013, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 listopada 2015, 18:08

    иιєиσямαℓиα, nick nieaktualny, Selena, kamila87, Lalita2710, blueberry, Lula_w, justa24, juicca, vivien, nick nieaktualny, Nina, Stokrotka84, Izabela, yennefer, Asiulka83, monia, patti, Ana27, mała mi, anilorak, Adka, nick nieaktualny, marzycielka29, Lilka, ;oniqa lubią tę wiadomość

    3i498u698lx7etrf.png
    zrz6sg189ii5w2ru.png
  • kamila87 Przyjaciółka
    Postów: 120 255

    Wysłany: 17 października 2013, 15:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pasia27 wrote:
    moj gwiazdorek

    06ee25faac12fd08m.jpg
    94c0397a399e31a8m.jpg
    fd28a7c33ed5dc99m.jpg

    Ale słodziak :) Będzie łamał damskie serca :)

    pasia27, Stokrotka84 lubią tę wiadomość

    l22n8u69d305d6ng.png
    Aniołek 9tc [*] 19.08.2015
‹‹ 77 78 79 80 81 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zadbać o spokój i relaks w czasie ciąży. Praktyczne porady dla przyszłych mam.

Bycie matką to jedno z najważniejszych i najwspanialszych przeżyć, jakie doświadcza każda kobieta, która rodzi dziecko. Przyjemne i sielskie chwile spędzone z pociechą poprzedza czas nie zawsze spokojnego oczekiwania na poród. W czasie ciąży często jesteśmy tak samo szczęśliwe, jak i zestresowane, a to sprawia, że warto pomyśleć o sobie w kontekście relaksu i odpoczynku. W jaki sposób uprzyjemnić sobie czas oczekiwania na dziecko? Czy ciążowe dolegliwości można jakoś zminimalizować i poddać się domowemu SPA? Oczywiście, że tak. Za chwilę podpowiemy Ci, jak to zrobić skutecznie i bez wielkich przygotowań!

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieudane in vitro nie przekreśla marzeń o dziecku – sprawdź, jak dobrze przygotować się do kolejnej próby.

Wiele par zmagających się z niepłodnością doświadcza ogromnego rozczarowania, gdy procedura in vitro nie kończy się ciążą. Choć taka sytuacja bywa trudna i często rodzi poczucie bezradności, nie oznacza to, że z marzenia o dziecku trzeba zrezygnować. Niepowodzenie nie przekreśla szans na sukces – przeciwnie, może stać się ważnym momentem, by zatrzymać się, dokładniej przeanalizować przebieg leczenia i lepiej przygotować się do kolejnej próby.

CZYTAJ WIĘCEJ