X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Nie mam objawów ciąży a zaraz 8 tydzień, czy to normalne?
Odpowiedz

Nie mam objawów ciąży a zaraz 8 tydzień, czy to normalne?

Oceń ten wątek:
  • ejsza Koleżanka
    Postów: 101 15

    Wysłany: 21 listopada 2013, 15:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy miałyście mdłości na tym etapie ciąży co ja - końcówka 7 tygodnia?
    Ja nic takiego nie mam, nie wymiotuję, nie odbija mi się, zapachy jakoś mnie nie drażnią. Jedynie mam wrażliwsze piersi przy dotyku. Czasem przez 10 sek leciusieńko poboli w macicy. No i oczywiście się martwię jak wyczytałam, że lepiej świadczy o ciąży jeśli są te mdłości bo oznacza że beta-HCG wyższa wtedy jest.

    ejsza
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 listopada 2013, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja od początku ciąży nie miałam ŻADNYCH objawów. Teraz może mam większe zachcianki i większy apetyt. Tyle :) I od 22 tygodnia gdzieś latam do łazienki częściej niż zwykle, bo Maly uciskał na pęcherz.

    Nadia lubi tę wiadomość

  • pillow Autorytet
    Postów: 2317 2450

    Wysłany: 21 listopada 2013, 16:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    h

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 września 2015, 13:33

  • ejsza Koleżanka
    Postów: 101 15

    Wysłany: 21 listopada 2013, 16:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O to dobrze, trochę mi ulżyło dziewczyny. Stresuje się bo dopiero pierwsze USG mam w pn (początek 8 tygodnia) i tak się boje żeby dzidzi było i zdrowe.

    ejsza
  • Martynika Autorytet
    Postów: 3162 5672

    Wysłany: 21 listopada 2013, 16:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co ciąża to inny przypadek, w ogóle nie zwracaj na to uwagi, ani nie sugeruj się czyimiś objawami. Zapytań podobnych do Twoich było w przeróżnych tematach tego forum dziesiątki. Jest naprawdę całe mnóstwo dziewczyn, które sądzą, że coś jest nie tak w związku z brakiem objawów, a wszystko okazuje się być w porządku. Dotrwaj spokojnie do poniedziałku, zajmij się czymś, a po weekendzie zobaczysz piękny obrazek na usg :).

    ejsza lubi tę wiadomość

  • Chiang Mai Autorytet
    Postów: 264 418

    Wysłany: 25 listopada 2013, 17:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zaczęłam wymiotować w połowie 8 tygodnia dopiero.

    3i49cwa1t57en9fi.png
  • Nalka Autorytet
    Postów: 1349 3321

    Wysłany: 25 listopada 2013, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja wraz z początkiem 8 tygodnia i tak codziennie do wczoraj. Dzisiaj jakby przeszło, ale mdłości umiarkowane pozostały. Natomiast ani moja matka, ani babcia, ani bratowa, ani nawet teściowa - wymiotów ani mdłości nie miały, a dzieci zdrowe.

    20120810580117.png

    26ympwo.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 listopada 2013, 17:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 września 2014, 23:12

  • Asta Autorytet
    Postów: 490 303

    Wysłany: 25 listopada 2013, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spokojnie, zamiast się stresować brakiem jakiegoś objawu (kto w ogóle rozpowszechnia mit, żeby wymioty miały świadczyć o ładnej becie?) - ciesz się. Mdłości/wymioty mogą się trafić każdemu - nie znasz dnia ani godziny, więc na wszelki wypadek raduj się ich brakiem, bo może niedługo i Ciebie dopadną i jeszcze zatęsknisz za ich brakiem ;).

    turkawka lubi tę wiadomość

    Mój Aniołek (6tc) - 19.10.2012
    d92562f68b.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 listopada 2013, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moje objawy ciąży:
    1. częste oddawanie moczu ( ale nie tak , żeby latać co 10 min. do kibelka) po prostu zaobserwowałam, że trochę częściej latam do WC

    2. ciężkie, pełne piersi

    3. zmęczenie ( na samym początku ciąży wręcz byłam "wyłączona" z rzeczywistości, ktoś do mnie coś mówił a ja odlatywałam- dziwne uczucie trwało to może z ok. 2 tyg. plus zmęczenie w ciągu dnia i drzemki trwające po 2 h

    4. mdłości ( parę razy nie codziennie i to bardzo delikatne, nie kończyło się wizytą w WC)

    5. nerwowość okropna i czasami płacz ( początek ciązy)

    W chwili obecnej od jakiś 2-3 tygodni jedyne objawy jakie mam to : punkt 2 :) Nie czuje się abym była w ciąży, moja koleżanka, która jest w tym samym tygodniu ciąży co ja również nie czuje się jak by była w ciąży :P Tak więc dziewczyny spokojnie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 listopada 2013, 19:55

    pasia27 lubi tę wiadomość

  • ejsza Koleżanka
    Postów: 101 15

    Wysłany: 26 listopada 2013, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miałyście rację, żeby się nie denerwować. Byłam na USG, dzidzi jest, ma 13,7mm, serduszko bije 159/min. Mdłości nadal nie mam...tylko trochę wrażliwsze piersi, a to już 8 tydzień.

    ejsza
  • nutka Autorytet
    Postów: 1577 2184

    Wysłany: 26 listopada 2013, 22:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się też martwiłam, że nie mam objawów.:) Teraz jestem w 12 tygodniu i zaczęła się zgaga i niestrawność;)

    ejsza lubi tę wiadomość

    f2w39n73l8deede4.png
    90zm9tq.png
    Jezu ufam Tobie! Jezu Dziękuję Ci!
  • plemniczka Autorytet
    Postów: 3730 7598

    Wysłany: 26 listopada 2013, 22:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    i ja potwierdzam ze jest mozliwa ciaza bez wymiotów i mdlosci i w sumie bez objawów :)
    Pamietam jak ja sie martwilam ze nic mi nie jest a slyszalam na kazdym kroku ciesz sie ze tak masz! A ja tak bardzo chcialam chociaz raz zwymiotowac by poczuc sie w ciazy :)
    ale to nie nastąpilo, a objawy ciazy to ja zaczelam miec w polowie ciazy, jak zaczelam czuc ruchy malucha! :P

    tak wiec cieszcie sie dziewczyny swoim stanem a nie zadręczajcie :)

    Anielka27, ejsza, kfeva, Dodi, Nadia lubią tę wiadomość

    2nn3skjo0mk8tm7j.png

    0ep1dkp.png
  • Paula222 Autorytet
    Postów: 2682 3440

    Wysłany: 30 grudnia 2013, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja całą ciążę póki co znoszę bez mdłości ;) Nie ma czym się martwić, trzeba się cieszyć :)

    Martynika lubi tę wiadomość

    17u920mmyeh0q9ke.png17u93e5ek73kbhcz.png[/url]
    n59yj44j0i2qlz9m.png

    2 x pozamaciczna :(
    2 x HSG
  • nutka Autorytet
    Postów: 1577 2184

    Wysłany: 30 grudnia 2013, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nutka wrote:
    Ja się też martwiłam, że nie mam objawów.:) Teraz jestem w 12 tygodniu i zaczęła się zgaga i niestrawność;)
    A, już dawno mi przeszło. Wciąż zero objawów(poza lekko odstającym brzuszkiem ale to tylko ja i mąż widzimy, bo inni widzą tłuszczyk:P)

    f2w39n73l8deede4.png
    90zm9tq.png
    Jezu ufam Tobie! Jezu Dziękuję Ci!
  • mindusia Autorytet
    Postów: 668 435

    Wysłany: 30 grudnia 2013, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też nie miałam od początku ciąży żadnych objawów. Tylko cięzkie wrazliwe piersi, raz czy dwa mnie delikatnie zemdliło ale obyło się bez wymiotów. Od początku ciąży czuje się bardzo dobrze. teraz bardziej bolą mnie piersi i częsciej latam do kibla

    m3sx3e3ky5bi25o3.png
    https://www.maluchy.pl/ci-67721.png
  • Moni& Autorytet
    Postów: 2450 4537

    Wysłany: 30 grudnia 2013, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak przeczytałam te Wasze wpisy to tez mi od razu lepiej sie zrobiło:D tez sie nie czuje jakbymm była w ciąży. Na ogół dobrze sie czuję, moze bardziej zmęczona niz zwykle. wczesniej chodze spac, czesciej boli mnie głowa. piersi bolały ale juz nie bolą sa tylko wieksze i sutki sie powiększyły. Wczoraj miałam lekkie mdłosci przez cały dzien, tak momentami ale bez wymiotów, dzisiaj juz spokojnie. a bete robiłam na początku i dobrze wzrasta wiec mam nadzieje ze w piątek zobacze cos więcej niz pęcherzyk.Dzis jestem jeszcze spokojna ale czym blizej piatku tym bardziej bede sie denerwować.

    Monis
    relgi09k3028465t.png[/link]
    8b9686f91d.png
  • stardust87 Autorytet
    Postów: 4116 4035

    Wysłany: 1 stycznia 2014, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny, właśnie zauważyłam że mnie jakby mniej piersi bolą niż rano czy wczoraj :( boję się, bo ostatnia ciąża to było puste jajo i jakoś właśnie w 5 tygodniu przestała się rozwijać. Wizytę mam dopiero 20.01, a na drugą betę dopiero idę jutro.
    Powiedzcie, że to nic strasznego, że chwilowo mniej bolą i że wszystko ok będzie... :( strasznie się boję :(

    Moje maleństwo [*] 30.07.13 (5tc) |
    Drugie maleństwo [*]7.10.2015 (7tc)
    f2wljw4zsezkkurs.pngmhsv9vvjv50e03h0.png
  • nutka Autorytet
    Postów: 1577 2184

    Wysłany: 1 stycznia 2014, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stardust- co ma być to będzie, a denerwowanie nie pomoże na pewno;) Zrelaksuj się i nie myśl o tym;)

    f2w39n73l8deede4.png
    90zm9tq.png
    Jezu ufam Tobie! Jezu Dziękuję Ci!
  • sylwanka26 Koleżanka
    Postów: 32 11

    Wysłany: 23 grudnia 2014, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tez jestem w 5 tyg stracilam 2 ciaze ostatnia w 11 tyg dziecko zatrzymalo sie w rozwoju tez tez sie panicznie boje wizyta u lekarza za 2 tyg a ja codziennie mam czarne scenariusze poza tym wykryto u mnie ANA przeciwciala ktore zabijaja mi dziecko od samego poczatku jestem na podtrzymaniu ale nie wiem i szczerze mowiac nie wierze zeby te tabletki mi pomogly boje sie chcialabym jakos sprawdzic czy tam jest i czy sie rozwija i czy juz moze sie zatrzymalo :(

    sylwanka26
1 2 3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ