X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Nie mam objawów ciąży a zaraz 8 tydzień, czy to normalne?
Odpowiedz

Nie mam objawów ciąży a zaraz 8 tydzień, czy to normalne?

Oceń ten wątek:
  • Alicja83 Autorytet
    Postów: 292 151

    Wysłany: 14 stycznia 2015, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej w poniedzialek dowiedzialam sie ze jestem w ciazy

    kompletnie nic nie czuje, zadne mdlosci,bole podbrzusza czy glowy, absolutnie nic , czuje sie dokladnie tak jakbym bylo w srodku cyklu

    prosze podpowiedzcie, czy mam sie martwic czy raczej jest wszytsko w porzadku

    wizyte mam na 22 ale jutro wybieram sie z rana do lekarza bo nie moge juz wytrzymac i chce wiedziec czy wszytsko jest ok

    zosia-ktosia lubi tę wiadomość

    ug37p07wjuiy1hl1.png
  • Sabela Autorytet
    Postów: 465 373

    Wysłany: 14 stycznia 2015, 15:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem w 17 tygodniu a oprócz braku miesiączki i lekko bolących piersi przy dotyku nie miałam, zupełnie ŻADNYCH objawów a wszystko rozwija się prawidłowo także spokojnie. Każda z nas przechodzi ciążę na swój sposób

    cravings-2019-03-29.jpg

    BŁAŻEJ-10.07.2015 <3
  • Alicja83 Autorytet
    Postów: 292 151

    Wysłany: 14 stycznia 2015, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziekuje za szybka odpowiedz mimo to nadal sie zastanawiam dlaczego tak jest

    kompletnie zadne objawy - absolutnie nic , jak by mi nie powiedziano ze jestem w ciazy to bym nigdy sie nie domyslilam , bo moje lekkie krawienie uznalam za miesiaczke

    ug37p07wjuiy1hl1.png
  • ekropka Ekspertka
    Postów: 166 497

    Wysłany: 14 stycznia 2015, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicja83 myślę, że póki co nie masz powodu do obaw, bo albo należysz do grona tych 20% szczęśliwych bezobjawowo przechodzących ciążę, albo to co "najprzyjemniejsze" jeszcze przed Tobą:) U mnie mdłości zaczęły się dopiero pod koniec 6 tygodnia ciąży i z dnia na dzień było coraz gorzej! Głowa do góry, zamartwianie się na zapas szkodzi zarówno Tobie jak i maleństwu!
    Powodzenia

    myblrs2.png
    zljss1v.png
  • Alicja83 Autorytet
    Postów: 292 151

    Wysłany: 15 stycznia 2015, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny bylam u lekarza bo juz wysiedziec na tylku nie moglam

    lekarz zaczal sie smiac i mowi ze tak bardzo chce pani zygac i zle sie czuc -
    na wszytsko przyjdzie pora

    a wiec jestem w 5 tygodniu ciazy mam male zdjecie gdzie naturalnie jescze nic nie widac za 3 tygodnie mam znow przyjsc i lekarz obiecal mi ze pokaze mi juz naszego dzidziusia

    oczywiscie wszytsko moze sie zdazyc jak to zawsze w pierwszych 3 miesiacach

    aha - mam normalnie zyc

    to sa dobre wiadomosci

    Beatrix_ lubi tę wiadomość

    ug37p07wjuiy1hl1.png
  • Szalona Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 28 stycznia 2015, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam was. mam do was takie pytanie poniewaz razem z mezem staralismy sie o dziecko rok temu zaszłam w ciaze lecz okazało sie ze był sam pecherzyk bez zarodka i tak do 10 tyg az od gin dostałam skierowanie do szpitala na zabieg. w tym mies minol rok i zaszłam w ciaze ostatnia moja miesiaczka to 20grudnia ...wychodzi gdzies teraz 6 tyg jeszcze nie byłam u lekarza ale ja do was z takim pytaniem bo nie mam zadnych objawów oprócz nabrzmiałe piersi i nic po za tym czy moze byc tak jak rok temu ze tez bedzie sam pecherzyk czy to normalne czasami ? prosze o odpowiedz poniewaz bardzo sie martwie i boje

    Ciaza
  • zosia-ktosia Autorytet
    Postów: 3055 2513

    Wysłany: 28 stycznia 2015, 17:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć wszystkim obecnym i przyszłym mamom :)

    ja też prócz pełnych bolesnych piersi nie mam innych typowych ciążowych objawów, czasem odrzuci mnie od jakiegoś zapachu ale to wszystko.. aaa i senna jestem ogólnie :) (jestem w 5tyg i 5 dniu)

    naczytałam się o pustym jaju płodowym i teraz u siebie doszukuję się dziwnych dolegliwości....


    Szalona z tego co słyszałam PRAWIE niemożliwe jest by zdarzało sie coś takiego dwa razy z rzędu a więc głowa do góry i myśl pozytywnie. będzie dobrze.

    0b20b16b995f24a8cb229af77491f63c.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lutego 2015, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba powinnaś się cieszyć, objawy ciążowe to nic przyjemnego :) Ja z mdłościami walczyłam od 8 do 13 tygodnia. Potem już było ok, zero złego samopoczucia, żadnych objawów no nic, normalnie czułam się jakbym nie była w ciąży. Wcale nie żałuję, przynajmniej mam bardzo dobre wspomnienia z okresu ciąży.

    PS Głowa do góry, zapewne masz jeszcze parę innych objawów, ale często ich nie utożsamiamy z ciążą, tylko np. ze stresem.
    Hehe, jeszcze parcia na pęcherz nie raz będziesz mieć i wtedy to samej nasuną ci się myśli, że dobrze mieć tą przyjemność dopiero teraz :)

    zosia-ktosia lubi tę wiadomość

  • MisiaMonisia Autorytet
    Postów: 2907 1203

    Wysłany: 1 lutego 2015, 17:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie
    JA również nie wymiotowałam...i nie miałam innych objawów prócz bolących piersi :)
    Jak to moja gin powiedziała "należe do szczęśliwców" ;)

    zosia-ktosia lubi tę wiadomość

    Nikoś urodzony 22.03.2015r. 👣

    Nasze Aniołki:
    👼 - 21.02.2014r. (10tc),
    👼 - 7.06.2020r. (CB).

    Moja Kochana Mamusia (*) - 8.02.2020r. 🖤
    Mój Kochany Dziadziuś (*) - 7.06.2020r. 🖤
    Moja Kochana Molly 🐕
    - 17.03.2021r. 🖤

    💊 Euthyrox N100


    Starania od : luty 2019 r.
  • Justine M Autorytet
    Postów: 787 1025

    Wysłany: 22 kwietnia 2015, 22:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej, ja w pierwszej ciąży miałam straszne nudności, rano poludnie i wieczór, wszystko mnie drażniło, zapachy. Od smażonego po płyn do płukania tkanin.

    Teraz jestem drugi raz w ciąży, 7 tydzień i nic. Powiększone czułe piersi i zmęczenie, zadnych nudności.
    Może pierwsza dziewczynka a drugi chłopak???

    Poronilam....nigdy tego nie zapomnę mimo że udało się zajść w ciążę i urodzić dziewczynke. Skończyła już rok. Ta dziura i smutek w sercu jest i zawsze zostanie po moim aniolku
  • Patu Autorytet
    Postów: 1359 975

    Wysłany: 23 kwietnia 2015, 15:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie nastawiaj się na inną płeć :) pierwsza ciąża to dziewczynka, wymiotowałam strasznie, zachcianki, objawy całą parą :)

    teraz druga ciąża, zaczęłam 19 tydzień i nic, żadnych objawów, mdłości, wymiotów, kompletnie nic. nawet piersi nie bolą :) a tez jest druga dziewczynka, na usg 4d nie było wątpliwości. i wszystko z ciążą jest ok :)

    w4sqskjoaxouo4v6.png
    km5szbmh19kb0szw.png
    tb73e6ydp1wtlvbc.png
  • AnnaKliwijska Autorytet
    Postów: 1145 320

    Wysłany: 17 sierpnia 2015, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wasze wpisy mnie pocieszyły, bo też zaczęłam się martwić totalnym brakiem objawów, choć to dopiero końcóweczka piątego tygodnia. Ale Wasze wpisy są na pewno pocieszające. Za tydzień z haczykiem pierwsza wizyta, mam nadzieję, że i ja będe mogła dopisać, że brak objawów to nic złego :)

    MaGo lubi tę wiadomość

    7v8rikgni12rlaff.png
  • Est Autorytet
    Postów: 1852 3098

    Wysłany: 18 sierpnia 2015, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie praktycznie bezobjawowo a wszystko jest ok :-)

    n59yupjy49d2u6s1.png
    l22ndf9hwok87b7m.png

  • flora Przyjaciółka
    Postów: 95 73

    Wysłany: 30 grudnia 2015, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podbije temat. U mnie kończy się 5 tydzień i poza brakiem miesiączki nie mam żadnych objawów. Do gina mam termin za 2 tygodnie i zaczynam się martwić, czy z dzidziusiem wszystko w porządku...

    ae0c0efec8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 grudnia 2015, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    flora wrote:
    Podbije temat. U mnie kończy się 5 tydzień i poza brakiem miesiączki nie mam żadnych objawów. Do gina mam termin za 2 tygodnie i zaczynam się martwić, czy z dzidziusiem wszystko w porządku...
    na pewno będzie wszystko oki, jak widać każda z nas jest inna i inaczej przechodzi ciążę, jedne mają całą paletę objawów, drugie tylko brak @, więc ciesz się póki możesz, bo za dwa tyg. mogą się objawy pojawić ;)

  • Posti77 Autorytet
    Postów: 490 204

    Wysłany: 14 marca 2016, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja niestety też stresuję sie czy wszystko z dzieckiem w porządku. Prócz bolących piersi nic mi nie doskwiera. Jestem w 7 tc. Szanse ze wszystko będzie dobrze wynoszą jak ze wszystkim na tym świecie 50/50.

    27 lat W-wa
    3i49upjya7y4fzkb.png
    20150620040113.png
  • buba25 Koleżanka
    Postów: 35 9

    Wysłany: 15 marca 2016, 07:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej ja jestem w 36 tygodniu ciąży no i też martwiłam się że nie mam żadnych innych objawów prócz braku okresu i bardziej wrażliwych piersi. do tej pory nie wymiotuje. w około połowie ciąży odrzucało mnie od zapachu wędliny, a tak to nic ;) i w sumie jestem szczęśliwa bo wymioty to jednak nic przyjemnego
    jeżeli wszystko jest ok a wymiotów nie ma to pozostaje się tylko cieszyc a nie martwic na zapas :)

  • Laurka Autorytet
    Postów: 4122 2290

    Wysłany: 15 marca 2016, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ejsza wrote:
    Dziewczyny czy miałyście mdłości na tym etapie ciąży co ja - końcówka 7 tygodnia?
    Ja nic takiego nie mam, nie wymiotuję, nie odbija mi się, zapachy jakoś mnie nie drażnią. Jedynie mam wrażliwsze piersi przy dotyku. Czasem przez 10 sek leciusieńko poboli w macicy. No i oczywiście się martwię jak wyczytałam, że lepiej świadczy o ciąży jeśli są te mdłości bo oznacza że beta-HCG wyższa wtedy jest.

    A co bys chciala miec? :D

    08.02.2015 Luna
    28.07.2017 Gaja
    21.09.2019 Enya
  • M@linka Autorytet
    Postów: 2099 1543

    Wysłany: 14 kwietnia 2016, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem w 6t3d i też nie mam żadnych objawów - jedynie brak miesiączki i ogromna gastrofaza jak przed @ szczególnie na słodycze. Od niczego mnie nie odrzuca-nawet papierosy i alkohol (oczywiście nie piję i nie palę) no i nic nie czuję w brzuchu.

    jnmqdzu5ponocqze.png
    uch5ha00mu9kkjgg.png
    uch520mm81yzf57p.png


  • adrenalina Autorytet
    Postów: 2295 1628

    Wysłany: 14 kwietnia 2016, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem w 14 tc i kompletnie nie mam i nie miałam zadnych objawow oprócz obżarstwa :) mogę jeść wszystko i na wszystko mam ochotę. Piersi mnie nie bola, nie wymiotuje i nie wymiotowałam.

    Puglia lubi tę wiadomość

1 2 3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ