X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Nosidełko ergonomiczne TULA
Odpowiedz

Nosidełko ergonomiczne TULA

Oceń ten wątek:
  • evas Autorytet
    Postów: 2077 2672

    Wysłany: 12 lutego 2015, 22:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natka, dla malutkich dzieci chusta jest zdrowsza, a jak szkrab już dobrze siedzi to jednak Tula chyba wygodniejsza.

    Nie wyobrażam sobie motać Bartka teraz w chustę, on jest tak ruchliwy, że w nosidło go zapiąć to nie lada zadanie.

    9bsp388.png
  • Natka88 Autorytet
    Postów: 2600 6054

    Wysłany: 12 lutego 2015, 22:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A co z wkladkami dla niemowlaków do nosidełka? Wlasnie one do mnie przemówiły na plus tuli.

    Aniołek <3 29.10.2014 <3 10tc
    Marysia <3 25.09.2015, 3440g i 55cm szczęścia <3
    74didf9h1v4xctmm.png
  • evas Autorytet
    Postów: 2077 2672

    Wysłany: 12 lutego 2015, 22:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niby są, ja takiej nie stosowałam, bo dopiero teraz zamówiłam sobie Tulę. Poczytaj opinie, raczej nie są zbyt przychylne. Oczywiście jak pół godz. ponosisz to maluchowi nic się nie stanie, ale raczej nie sa zalecane.

    9bsp388.png
  • Natka88 Autorytet
    Postów: 2600 6054

    Wysłany: 12 lutego 2015, 23:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czytalam opinie. Te wkladki sa specjalnie wyprofilowane dla maluszkow od 3kg. Nie zmierzam tez takiego maluszka zima w tuli nosic godzinami;) Chodziło mi o jakieś awaryjne wyskoczenie do sklepu, krotki spacer czy wizyte na poczcie, gdzie wjechanie wozkiem, to prawdziwe wyzwanie.

    Przepraszam, ze tak wypytuje, ale samo nosidelko nie jest tanie i chciałabym rozwazyc wszystkie za i przeciw zanim się zdecyduje:)

    evas lubi tę wiadomość

    Aniołek <3 29.10.2014 <3 10tc
    Marysia <3 25.09.2015, 3440g i 55cm szczęścia <3
    74didf9h1v4xctmm.png
  • evas Autorytet
    Postów: 2077 2672

    Wysłany: 13 lutego 2015, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kto pyta nie błądzi ;) jak będę w stanie to odpowiem na każde ;)

    Poproszę dziewczyny które już u mnie kupowały aby powklejały tu zdjęcia swoich maluszków.

    9bsp388.png
  • BiB Autorytet
    Postów: 1446 1192

    Wysłany: 17 lutego 2015, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to wrzucam zdjęcie kogucików :)
    Odnośnie kwestii tuli z wkładką dla niemowlaka to myślę, że jeżeli tula miałaby służyć do awaryjnych wyjść to ok, bo do dłuższego chodzenia to chyba raczej nie. Nie wiem jak w tej wkładce układa się główka maluszka, bo bez wkładki przy główce jest spory luz i dziecko może odchylać głowę do tyłu, co w przypadku mniejszych dzieci może być niebezpieczne.

    2czc29i.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 lutego 2015, 08:45

    evas lubi tę wiadomość

    relg9vvjzvb9a3my.png
    f2w30dw4i59sqele.png
  • ataga4 Autorytet
    Postów: 1469 1285

    Wysłany: 17 lutego 2015, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    M

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 kwietnia 2015, 22:42

    evas lubi tę wiadomość

  • Martynika Autorytet
    Postów: 3162 5672

    Wysłany: 17 lutego 2015, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natka88 wrote:
    Czytalam opinie. Te wkladki sa specjalnie wyprofilowane dla maluszkow od 3kg. Nie zmierzam tez takiego maluszka zima w tuli nosic godzinami;) Chodziło mi o jakieś awaryjne wyskoczenie do sklepu, krotki spacer czy wizyte na poczcie, gdzie wjechanie wozkiem, to prawdziwe wyzwanie.

    Przepraszam, ze tak wypytuje, ale samo nosidelko nie jest tanie i chciałabym rozwazyc wszystkie za i przeciw zanim się zdecyduje:)

    Natka, każdy producent Ci napisze, że jego wkładka jest "specjalnie wyprofilowana", "odpowiednia", itd., ale prawda jest taka, że nosidło dla tak małego dziecka jest nieodpowiednie z nawet najzajebistszą wkładką i powie Ci to każdy doradca. Dla maluszka najlepsza chusta, która jest mniej sztywna, otula i stanowi dużo lepsze podparcie dla kręgosłupa.

    Ja kupowałam nosidło u Pani, która sprzedawała i doradzała jednocześnie i oczywiście, że w moim też jest wkładka (Manduca), ale od razu powiedziała, żeby raczej o niej zapomnieć (pytałam pod kątem ewentualnie drugiego maluszka, czy mogłabym go nosić od początku).

    Ale warto czekać, ja sobie teraz nie wyobrażam życia bez nosidła. Czy to na szybkie wyjście, czy nawet w domu na "marudne wieczory", ząbkowanie - jedyny sposób na to, żeby syn się wyciszył, czuł bezpiecznie, żeby cały czas czuł moje ciepło, bliskość, a ja przy okazji mogę coś zrobić i nie mam ramion jak orangutan :). No i nosidło genialnie odciąża kręgosłup, bez porównania z noszeniem na rękach! Także zachęcam z całego serca - do zakupów u Evas zwłaszcza :).

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 lutego 2015, 14:59

    evas, Natka88, ataga4 lubią tę wiadomość

  • niecierpliwa21 Autorytet
    Postów: 1746 1190

    Wysłany: 17 lutego 2015, 17:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy zamawianie TULI u Was jest jeszcze aktualne? Jesli tak to jakie ceny bo jestem zainteresowana :)

    evas lubi tę wiadomość

    nxbhnwz.png
  • BiB Autorytet
    Postów: 1446 1192

    Wysłany: 17 lutego 2015, 18:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiedzcie mi, gdzie dziecko powinno mieć rączki?Bo moje wkłada je sobie pod moje pachy ;) i nie wiem czy to jest ok

    relg9vvjzvb9a3my.png
    f2w30dw4i59sqele.png
  • evas Autorytet
    Postów: 2077 2672

    Wysłany: 17 lutego 2015, 22:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem jak powinno mieć ułożone rączki, ale mój jak może to się ode mnie odpycha :P nie jest dzieckiem "rączkowym" i TULEnie jakoś mu na razie nie bardzo pasuje.

    Ale ja pokochałam moją TULĘ i syn musi to zaakceptować :D

    am, ataga4 lubią tę wiadomość

    9bsp388.png
  • am Autorytet
    Postów: 1364 1711

    Wysłany: 17 lutego 2015, 23:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    evas wrote:
    Nie wiem jak powinno mieć ułożone rączki, ale mój jak może to się ode mnie odpycha :P nie jest dzieckiem "rączkowym" i TULEnie jakoś mu na razie nie bardzo pasuje.

    Ale ja pokochałam moją TULĘ i syn musi to zaakceptować :D


    Evas ja mam podobnie, mój Mały też się ode mnie odpycha :( przynajmniej za każdym razem w domu takk robił, bo jak byłam z nim raz w sklepie to się rozglądał i był zadowolony :)

    evas lubi tę wiadomość

    dxom6iyec1xrevh9.png a22c285df4fa527a.png
  • evas Autorytet
    Postów: 2077 2672

    Wysłany: 17 lutego 2015, 23:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak chodzimy to jest ok, ale jak tylko na chwile przystanę albo usiądę to od razu się kręci i odpycha.

    Myślę też że może mu być niewygodnie, bo nie lubi sie ciepło ubierać. W domu aż tak się nie kręci. Ale wiosna już tuż tuż i nie trzeba będzie kombinezonów zakładać.

    am lubi tę wiadomość

    9bsp388.png
  • evas Autorytet
    Postów: 2077 2672

    Wysłany: 17 lutego 2015, 23:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    niecierpliwa21 wrote:
    Czy zamawianie TULI u Was jest jeszcze aktualne? Jesli tak to jakie ceny bo jestem zainteresowana :)
    Aktualne ;)

    9bsp388.png
  • Aniulka Ekspertka
    Postów: 195 197

    Wysłany: 18 lutego 2015, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny ja mam do odsprzedania nosidelko caboo dx, mozna go uzywać od narodzin bo dziala na zasadzie chusty elastycznej, bardzo latwo się zakłada. U nas sie fajnie sprawdziło przy kolkach na początku a potem mogłam spokojnie poodkurzać cały dom z małym w nosidle bo zaraz zasypiał.

    ex2b9vvjc1a8dlo7.png[/url0975efaf2fd64ad1.png
    f2w3rjjgmre2apcb.png
  • evas Autorytet
    Postów: 2077 2672

    Wysłany: 28 lutego 2015, 22:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po 3 tygodniach TULEnia, synuś pokochał nosidło. Ostatnio wieczorem marudził, a ja nie bardzo miałam czas by się nim zajmować, więc został włożony w Tulę na moich plecach :D i tak posprzątaliśmy całą kuchnię, a Bartuś słodko zasnął :D

    Malenq, Ita lubią tę wiadomość

    9bsp388.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 marca 2015, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hejka:)

    dostałam w prezencie tule mai tei, od którego miesiące maleństwa mogłabym używać?

    pozdrawiam

    evas lubi tę wiadomość

  • evas Autorytet
    Postów: 2077 2672

    Wysłany: 16 marca 2015, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malenq, nie pomogę, nie widziałam tego nosidełka. Jeśli masz konto na FB to jest tam taka grupa "Nosimy w Tula", dołącz, tam są dziewczyny które mają sporą wiedzę, na pewno pomogą. Tylko uwaga, tak grupa wciąga i po paru tygodniach możesz stać się posiadaczką nowej Tuli :D

    Malenq lubi tę wiadomość

    9bsp388.png
  • evas Autorytet
    Postów: 2077 2672

    Wysłany: 16 marca 2015, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam do sprzedania Tulę HOT AIR BALLOON - używana 1,5 miesiąca

    Cena 400 zł już z wysyłką.

    9bsp388.png
  • polly_ Znajoma
    Postów: 24 6

    Wysłany: 18 marca 2015, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny,chcialabym zamówic nosidełko, najchętniej całe szare,ten wzór chyba nazywa się cloudy. Czy jest jeszcze taka możliwość? bardzo by mi zależało, proszę o podanie szczegołów.
    pozdrawiam serdecznie :)

    evas lubi tę wiadomość

‹‹ 5 6 7 8 9
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ