Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Nosidełko ergonomiczne TULA
Odpowiedz

Nosidełko ergonomiczne TULA

Oceń ten wątek:
  • evas Autorytet
    Postów: 2077 2672

    Wysłany: 18 marca 2015, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jest możliwość, ale dopiero pod koniec kwietnia.

    9bsp388.png
  • evas Autorytet
    Postów: 2077 2672

    Wysłany: 18 marca 2015, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W przyszłym tygodniu będe miała do sprzedania 2 nowe Tule

    Hot Air Balloon
    http://www.babytula.pl/products/hot-air-balloon-nosidelko-ergonomiczne-tula

    Folk Art
    http://www.babytula.pl/products/folk-art-nosidelko-ergonomiczne-tula-edycja-limitowanna-pre-order

    Przesyłka w cenie nosidełka + gratis osłonki na szelki zapobiegające ślinieniu i podgryzaniu Tuli przez maluszka.

    9bsp388.png
  • polly_ Znajoma
    Postów: 24 6

    Wysłany: 18 marca 2015, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to fatalnie :(, potrzebuje na koniec kwietnia juz miec bo wyjezdzamy i wlasnie na wyjazd potrzebuje chlip chlip :(

    a moze ktoras z dziewczyn juz nie potrzebuje nosidełka ? moglabym przygarnac :)

  • santoocha Autorytet
    Postów: 3414 6146

    Wysłany: 18 marca 2015, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evas, jaka będzie cena nosidełka pod koniec kwietnia? Uda się zakupić hurtowo? Byłabym zainteresowana :)

    evas lubi tę wiadomość

  • evas Autorytet
    Postów: 2077 2672

    Wysłany: 19 marca 2015, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zamówić oczywiście można, wszelkie info na PW

    9bsp388.png
  • polly_ Znajoma
    Postów: 24 6

    Wysłany: 20 marca 2015, 15:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jak tu się wysyła wiadomości prywatne?
    czy mogłabym tez prosić o podanie namiarów na grupę sprzedażową na fb?

  • evas Autorytet
    Postów: 2077 2672

    Wysłany: 27 marca 2015, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    na FB, chyba nie ma grupy sprzedającej Tule. Jest grupa miłośników Tulenia "Nosimy w Tula"

    No i jest moja grupa, ale jest tajna i są w niej osoby, które u mnie zamówiły.

    Za używanymi można się rozejrzeć na Allegro i OLX. Ceny od 300 do 380 zł. Ale po wczorajszej podwyżce cen nowych nosidełek, pewnie i używane pójdą w górę.

    9bsp388.png
  • shimmer_lip Autorytet
    Postów: 3456 4962

    Wysłany: 28 marca 2015, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    evas wrote:
    Jest możliwość, ale dopiero pod koniec kwietnia.
    Kochana ja też jestem zainteresowana zamówieniem. Wysłałam Ci zaproszenie ;) napiszesz mi jak wygląda takie zamówienie???

    evas lubi tę wiadomość

    tb73roeqs1ggbdgp.png
  • evas Autorytet
    Postów: 2077 2672

    Wysłany: 28 marca 2015, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Odpisałam ;)

    shimmer_lip lubi tę wiadomość

    9bsp388.png
  • santoocha Autorytet
    Postów: 3414 6146

    Wysłany: 31 marca 2015, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też chcę, ja też!!! :)

    evas lubi tę wiadomość

  • evas Autorytet
    Postów: 2077 2672

    Wysłany: 1 kwietnia 2015, 16:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Santocha mam jeszcze jedno nosidełko Folk Art - chcesz? bo kolejne dopiero za miesiąc

    9bsp388.png
  • evas Autorytet
    Postów: 2077 2672

    Wysłany: 2 kwietnia 2015, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dostępne jeszcze 2 szt Folk Art i 3 szt Hot Air Balloon. Cena 460 zł - przy wpłacie na konto przesyłka gratis, przy pobraniu należy doliczyć 20 zł. Oczywiście nosidełka są nowe.

    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/5c8297ee5e52.jpg

    9bsp388.png
  • ataga4 Autorytet
    Postów: 1469 1285

    Wysłany: 2 kwietnia 2015, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam Folk Art i jest b-o-s-k-i-e! :-) Polecam!

    evas lubi tę wiadomość

  • evas Autorytet
    Postów: 2077 2672

    Wysłany: 9 kwietnia 2015, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Komu Tulkę, komu? :D

    Zostały mi jeszcze 2 szt Folk Art - do końca tygodnia rabat 20 zł :D

    9bsp388.png
  • Agnessi Nowa
    Postów: 3 2

    Wysłany: 19 kwietnia 2015, 15:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam,
    Jestem nowa na Waszym forum i mam pytanie o tulę, ponieważ przymierzam się do jej zakupu.
    Czy w modelu folk,hot air baloon, bądź tym modelu star aplikacje są haftowane nadrukowane czy jak? Byłabym wdzięczna za odpowiedź.

    evas lubi tę wiadomość

  • Pia Gizela Autorytet
    Postów: 3240 2453

    Wysłany: 23 kwietnia 2015, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    evas wysłałam zaproszenie, mam kilka tulowych pytań ;)

    evas lubi tę wiadomość

    relg9vvjrtqik460.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 kwietnia 2015, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnessi sa haftowane

  • Agnessi Nowa
    Postów: 3 2

    Wysłany: 24 kwietnia 2015, 07:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A polecacie jakiś sklep? Czy można jeszcze za pośrednictwem forum zamówić?

  • MamaPaolka Nowa
    Postów: 1 1

    Wysłany: 24 kwietnia 2015, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam! Czy ktos ma na sprzedaz nowa Tule Hot Air Balloon?? Widzialam, ze ostatnio byla sprzedawana, lecz sie troszke spoznilam! ;-) Pozdrawiam

    evas lubi tę wiadomość

  • Pia Gizela Autorytet
    Postów: 3240 2453

    Wysłany: 26 kwietnia 2015, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ma ktoś jakieś namiary na evas, bo nie odpisuje na forum ;)

    evas lubi tę wiadomość

    relg9vvjrtqik460.png

‹‹ 5 6 7 8 9
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Naturalne sposoby łagodzenia bólu porodowego

Poród nierozerwalnie łączy się z bólem. Ten fakt wiele przyszłych mam napawa lękiem. Bez względu na to, czy rodzą po raz pierwszy czy po raz kolejny, wizja skurczy powoduje pytanie: czy dam radę? Co, jeśli nie wytrzymam? Na szczęście jest wiele łagodnych, niefarmakologicznych metod, które mogą pomóc oswoić porodowe bóle.

CZYTAJ WIĘCEJ