Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Noworoczne mamuśki styczeń 2020
Odpowiedz

Noworoczne mamuśki styczeń 2020

Oceń ten wątek:
  • SusieOne Autorytet
    Postów: 7259 3038

    Wysłany: 24 września 2019, 17:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolika wrote:
    Nie miałam wtedy sprawdzanej wagi :( tylko na połówkowych w 21 miał 400g
    No to ładnie haha też bym chciała już taką wagę u dzidzi zobaczymy było tydzień temu 600 a za tydzień wizyta :)

    Celia89 lubi tę wiadomość

    ex2bdf9h6rmz1x6d.png
    Mały cud 2740 g i 49 cm (35t+4)
    5 aniołków 10.2016 5tc; 04.2017 5tc; 07.2017 5tc; 02.2018 5 tc; 08.2018 4tc
    przegroda - już OK, KIR BX - OK; fDNA - 8.95% - OK NK 18,63%-14,5% , Pai-1 hetero , mthfr 677 hetero
    Angelius Provita
  • Celia89 Autorytet
    Postów: 577 408

    Wysłany: 24 września 2019, 17:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też chce żeby mój glut rósł :) za 2 tygodnie zobaczę.

    ug378rib3ih251jk.png
  • SusieOne Autorytet
    Postów: 7259 3038

    Wysłany: 24 września 2019, 17:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Celia89 wrote:
    Też chce żeby mój glut rósł :) za 2 tygodnie zobaczę.
    Ale określenie 🤣

    Celia89 lubi tę wiadomość

    ex2bdf9h6rmz1x6d.png
    Mały cud 2740 g i 49 cm (35t+4)
    5 aniołków 10.2016 5tc; 04.2017 5tc; 07.2017 5tc; 02.2018 5 tc; 08.2018 4tc
    przegroda - już OK, KIR BX - OK; fDNA - 8.95% - OK NK 18,63%-14,5% , Pai-1 hetero , mthfr 677 hetero
    Angelius Provita
  • mmalibu Autorytet
    Postów: 861 1106

    Wysłany: 24 września 2019, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja chyba jednak będę się w grudniu rozpakowywać jak tak dalej pójdzie 😉 Dziś po wizycie. Szyjka 3,72cm i daje w miarę radę. Jest małe rozwarcie, ale wewnętrzne/zewnętrzne (?) - te mniej groźne. Doktor stwierdził, że nic z tym nie robimy tylko mam się oszczędzać dalej i brać leki. No, ale Staś uparty i nadal ułożenie pośladkowe... Niby jeszcze ma czas, ale jak będzie tak uparty jak chłopy w mojej rodzinie to skończę cc przed terminem. Aa no i 1,027kg czlowieka ❤️

    Celia89, Vella83, ppieguskaa lubią tę wiadomość

    relg6iyem5hi69f7.png
  • SusieOne Autorytet
    Postów: 7259 3038

    Wysłany: 24 września 2019, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mmalibu wrote:
    Ja chyba jednak będę się w grudniu rozpakowywać jak tak dalej pójdzie 😉 Dziś po wizycie. Szyjka 3,72cm i daje w miarę radę. Jest małe rozwarcie, ale wewnętrzne/zewnętrzne (?) - te mniej groźne. Doktor stwierdził, że nic z tym nie robimy tylko mam się oszczędzać dalej i brać leki. No, ale Staś uparty i nadal ułożenie pośladkowe... Niby jeszcze ma czas, ale jak będzie tak uparty jak chłopy w mojej rodzinie to skończę cc przed terminem. Aa no i 1,027kg czlowieka ❤️
    Może od wewnątrz się lejek zrobił? A szyjka długa :)

    Celia89 lubi tę wiadomość

    ex2bdf9h6rmz1x6d.png
    Mały cud 2740 g i 49 cm (35t+4)
    5 aniołków 10.2016 5tc; 04.2017 5tc; 07.2017 5tc; 02.2018 5 tc; 08.2018 4tc
    przegroda - już OK, KIR BX - OK; fDNA - 8.95% - OK NK 18,63%-14,5% , Pai-1 hetero , mthfr 677 hetero
    Angelius Provita
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 września 2019, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mmalibu wrote:
    Ja chyba jednak będę się w grudniu rozpakowywać jak tak dalej pójdzie 😉 Dziś po wizycie. Szyjka 3,72cm i daje w miarę radę. Jest małe rozwarcie, ale wewnętrzne/zewnętrzne (?) - te mniej groźne. Doktor stwierdził, że nic z tym nie robimy tylko mam się oszczędzać dalej i brać leki. No, ale Staś uparty i nadal ułożenie pośladkowe... Niby jeszcze ma czas, ale jak będzie tak uparty jak chłopy w mojej rodzinie to skończę cc przed terminem. Aa no i 1,027kg czlowieka ❤️
    U nas też na 99% cc w grudniu :)

    Celia89 lubi tę wiadomość

  • Emisia Autorytet
    Postów: 292 135

    Wysłany: 24 września 2019, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolika wrote:
    U nas też na 99% cc w grudniu :)

    A u Ciebie Karolika jakie wskazanie do cc?
    Mi na razie powiedział lekarz, że duża będzie dziewczynka i wagowo mamy 2 tyg do przodu, wiec tez mówił że może być grudzień, ale jeśli dam radę będę próbować SN. Zobaczymy 🤷🏼‍♀️😉 wiadomo ze my plan B a życie plan A.

    Celia89 lubi tę wiadomość

    2 Aniołki (*)(*) - zawsze w naszych sercach ♥️
    Dziewczynka 🌷🌷🌷
    3jvzvcqgwpeazvhq.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 września 2019, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emisia wrote:
    A u Ciebie Karolika jakie wskazanie do cc?
    Mi na razie powiedział lekarz, że duża będzie dziewczynka i wagowo mamy 2 tyg do przodu, wiec tez mówił że może być grudzień, ale jeśli dam radę będę próbować SN. Zobaczymy 🤷🏼‍♀️😉 wiadomo ze my plan B a życie plan A.
    U mnie problemy neurochirurgiczne, mam przepukliny i kręgozmyk na lędźwiowo-krzyżowym odcinku. Myślałam że będę mogła rodzić sn, ale niestety wybili mi to z głowy.

    Celia89 lubi tę wiadomość

  • Emisia Autorytet
    Postów: 292 135

    Wysłany: 24 września 2019, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolika wrote:
    U mnie problemy neurochirurgiczne, mam przepukliny i kręgozmyk na lędźwiowo-krzyżowym odcinku. Myślałam że będę mogła rodzić sn, ale niestety wybili mi to z głowy.

    Rozumiem. Będziesz miała zaplanowane na konkretny dzień spotkanie ze swoim synkiem💕 SN ważne ale Twoje i Malucha zdrowie najważniejsze

    Celia89 lubi tę wiadomość

    2 Aniołki (*)(*) - zawsze w naszych sercach ♥️
    Dziewczynka 🌷🌷🌷
    3jvzvcqgwpeazvhq.png
  • SusieOne Autorytet
    Postów: 7259 3038

    Wysłany: 24 września 2019, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emisia wrote:
    Rozumiem. Będziesz miała zaplanowane na konkretny dzień spotkanie ze swoim synkiem💕 SN ważne ale Twoje i Malucha zdrowie najważniejsze
    Pewnie ze tak, a czasem nie ma wyjścia :*

    Celia89 lubi tę wiadomość

    ex2bdf9h6rmz1x6d.png
    Mały cud 2740 g i 49 cm (35t+4)
    5 aniołków 10.2016 5tc; 04.2017 5tc; 07.2017 5tc; 02.2018 5 tc; 08.2018 4tc
    przegroda - już OK, KIR BX - OK; fDNA - 8.95% - OK NK 18,63%-14,5% , Pai-1 hetero , mthfr 677 hetero
    Angelius Provita
  • SusieOne Autorytet
    Postów: 7259 3038

    Wysłany: 24 września 2019, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi znowu w wymazie coś wyszło nie wiem co, bo przez telefon nie mogą mówić ale pani doktor przygotowala już receptę mam odebrać tzn mąż pojedzie jutro i się dowiemy cóż to znowu za ustrojstwo

    Celia89 lubi tę wiadomość

    ex2bdf9h6rmz1x6d.png
    Mały cud 2740 g i 49 cm (35t+4)
    5 aniołków 10.2016 5tc; 04.2017 5tc; 07.2017 5tc; 02.2018 5 tc; 08.2018 4tc
    przegroda - już OK, KIR BX - OK; fDNA - 8.95% - OK NK 18,63%-14,5% , Pai-1 hetero , mthfr 677 hetero
    Angelius Provita
  • Robak Ekspertka
    Postów: 250 78

    Wysłany: 24 września 2019, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusieOne wrote:
    Mi znowu w wymazie coś wyszło nie wiem co, bo przez telefon nie mogą mówić ale pani doktor przygotowala już receptę mam odebrać tzn mąż pojedzie jutro i się dowiemy cóż to znowu za ustrojstwo
    A nie mogą już wystawiać erecepty?

    Celia89 lubi tę wiadomość

    za85tzc.png
  • dana222 Autorytet
    Postów: 1591 803

    Wysłany: 24 września 2019, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja przy pierwszym dziecku koszule do porodu kupiłam w second hand, przynajmńiej nie było mi żal jakbym jej nie doprala, ale wszytsko ładnie zeszło wiec znowu ja wykorzystam. A resztę kupowałam w rożnych sklepach ale wolałam na guziki przy biuście bo jak były na zakładki to zawsze sie rozłaziło i cycki wieczńie ma wierzchu

    Celia89 lubi tę wiadomość

    zem33e5e6q3eb1ur.png
    zem32n0aejiedvpj.png
  • SusieOne Autorytet
    Postów: 7259 3038

    Wysłany: 24 września 2019, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Robak wrote:
    A nie mogą już wystawiać erecepty?
    Nawet nie wiem jak bym skorzystała z takiej w recepty

    Celia89 lubi tę wiadomość

    ex2bdf9h6rmz1x6d.png
    Mały cud 2740 g i 49 cm (35t+4)
    5 aniołków 10.2016 5tc; 04.2017 5tc; 07.2017 5tc; 02.2018 5 tc; 08.2018 4tc
    przegroda - już OK, KIR BX - OK; fDNA - 8.95% - OK NK 18,63%-14,5% , Pai-1 hetero , mthfr 677 hetero
    Angelius Provita
  • Robak Ekspertka
    Postów: 250 78

    Wysłany: 24 września 2019, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusieOne wrote:
    Nawet nie wiem jak bym skorzystała z takiej w recepty
    Słyszałam ostatnio w aptece, ponoć wystarczy pesel podać i chyba dowód osobisty okazać. W luxmed nawet kobieta w recepcji się z kimś kłóciła, że to dużo wygodniejsze rozwiązanie.

    Celia89 lubi tę wiadomość

    za85tzc.png
  • SusieOne Autorytet
    Postów: 7259 3038

    Wysłany: 24 września 2019, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Robak wrote:
    Słyszałam ostatnio w aptece, ponoć wystarczy pesel podać i chyba dowód osobisty okazać. W luxmed nawet kobieta w recepcji się z kimś kłóciła, że to dużo wygodniejsze rozwiązanie.
    Powiem Ci ze pewnie wolała tradycyjna receptę dać

    ex2bdf9h6rmz1x6d.png
    Mały cud 2740 g i 49 cm (35t+4)
    5 aniołków 10.2016 5tc; 04.2017 5tc; 07.2017 5tc; 02.2018 5 tc; 08.2018 4tc
    przegroda - już OK, KIR BX - OK; fDNA - 8.95% - OK NK 18,63%-14,5% , Pai-1 hetero , mthfr 677 hetero
    Angelius Provita
  • Robak Ekspertka
    Postów: 250 78

    Wysłany: 24 września 2019, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusieOne wrote:
    Powiem Ci ze pewnie wolała tradycyjna receptę dać
    Zn to ta pani z recepcji tłumaczyła, że nie ma potrzeby przychodzić do nich w ogóle :) że to przecież wygodniejsze dla osób starszych

    za85tzc.png
  • SusieOne Autorytet
    Postów: 7259 3038

    Wysłany: 24 września 2019, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Robak wrote:
    Zn to ta pani z recepcji tłumaczyła, że nie ma potrzeby przychodzić do nich w ogóle :) że to przecież wygodniejsze dla osób starszych
    No. Spoko ale i tak bym nie poszła do apteki bo mąż ma wykupić. Zapytam przy kolejnej wizycie czy takie coś stosują

    ex2bdf9h6rmz1x6d.png
    Mały cud 2740 g i 49 cm (35t+4)
    5 aniołków 10.2016 5tc; 04.2017 5tc; 07.2017 5tc; 02.2018 5 tc; 08.2018 4tc
    przegroda - już OK, KIR BX - OK; fDNA - 8.95% - OK NK 18,63%-14,5% , Pai-1 hetero , mthfr 677 hetero
    Angelius Provita
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 września 2019, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w luxmed dostaje e-recepty ti jest tak ze dostaje sie kod odbioru, idzie do apteki i podaje swój PESEL i kod odbioru. Ma to swój minus bo nie wszystkie apteki to jeszcze ogarniają

  • SusieOne Autorytet
    Postów: 7259 3038

    Wysłany: 24 września 2019, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolika wrote:
    Ja w luxmed dostaje e-recepty ti jest tak ze dostaje sie kod odbioru, idzie do apteki i podaje swój PESEL i kod odbioru. Ma to swój minus bo nie wszystkie apteki to jeszcze ogarniają
    No i ktoś za mnie nie może a ja mam nie lazic więc już ok że mąż podjedzie tak do nic i od razu apteka

    ex2bdf9h6rmz1x6d.png
    Mały cud 2740 g i 49 cm (35t+4)
    5 aniołków 10.2016 5tc; 04.2017 5tc; 07.2017 5tc; 02.2018 5 tc; 08.2018 4tc
    przegroda - już OK, KIR BX - OK; fDNA - 8.95% - OK NK 18,63%-14,5% , Pai-1 hetero , mthfr 677 hetero
    Angelius Provita
‹‹ 285 286 287 288 289 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Spokój rodziców zaczyna się od jednego sprytnego urządzenia. Czy niania elektroniczna to must have rodziców?

Pierwsze miesiące z dzieckiem to wyjątkowy czas, ale też nieustanna czujność i troska o jego bezpieczeństwo. Coraz więcej rodziców sięga po nowoczesne rozwiązania, które pomagają spokojniej czuwać nad snem malucha. Czy niania elektroniczna to rzeczywiście niezbędny element domowej wyprawki, czy tylko kolejny gadżet? Sprawdź, jak działa, co daje na co dzień i czy może realnie ułatwić życie rodzicom.

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ