X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Noworoczne mamuśki styczeń 2020
Odpowiedz

Noworoczne mamuśki styczeń 2020

Oceń ten wątek:
  • Justi2019 Autorytet
    Postów: 548 487

    Wysłany: 9 lutego 2022, 01:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny co u was , jak wasze maluszki? U nas ciężko , mała skończyła 2 latka i muszę odstawić od piersi bo w nocy jak jej nie chce dać cyca to jest histeria na cały blok 🤦 Celia jak u Ciebie jak synek, ile już ma?

    ug37df9hhjep6v50.png
  • Celia89 Autorytet
    Postów: 577 408

    Wysłany: 25 lutego 2022, 00:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój zgredzik ma 4 msc i tydzien :) bardzo grzeczne i spokojne chlopisko. Zaadorowany na smierc przez siostre. ;p Wyglaskany bardziej niz wszytskie psy w okolicy razem ;p

    ug378rib3ih251jk.png
  • Celia89 Autorytet
    Postów: 577 408

    Wysłany: 25 lutego 2022, 00:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    c600b36ef897.jpg

    ug378rib3ih251jk.png
  • Justi2019 Autorytet
    Postów: 548 487

    Wysłany: 4 listopada 2022, 04:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny co u was? Ktoś jeszcze pamięta o tej stronie? Martek , Celia jak wasze najmniejsze pociechy?
    U nas ostatnio masakra Ada 3 tygodnie ciągiem chodziła do Przedszkola i już się cieszyłam że będzie już tylko lepiej i znów tydzień w domu bo kaszel , wróciła do Przedszkola po wszystkich świętych to się okazało że w Przedszkolu wirus dzieci wymiotują i biegunka nie wiem czy rotawirus czy co za ciort ale dziś mamy piątek 4 nad ranem i tak mi kaszle aż ją ciągnie na wymioty poprostu niekończąca się opowieść mam nadzieję że u was lepiej. Oliwka jest jej przeciwieństwem , ani razu nie miała jeszcze antybiotyku , jeśli zarazi się od Ady to przechodzi bardzo łagodnie , od kad skończyła 2 latka tak rozwinęła się jej mowa że dosłownie z dnia na dzień zaczęła mówić zdaniami i przy tym jest taka słodka , codziennie wieczorem pyta mnie " mamusiu a kochas mnie bajdzio"? Urocze to jest 😊
    Odezwijcie się od czasu do czasu . Pozdrawiam was wszystkie 😘

    ug37df9hhjep6v50.png
  • Justi2019 Autorytet
    Postów: 548 487

    Wysłany: 4 listopada 2022, 04:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Celia nadal miłość rodzeństwa trwa? Czy u starszej pojawiła się zazdrość?

    ug37df9hhjep6v50.png
  • dana222 Autorytet
    Postów: 1591 803

    Wysłany: 7 listopada 2022, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluję kolejnych ciąż i maluszków. Ja po dwójce zakończyłam :) ani nie myślę o trzecim ani nie marzę, jestem tak zmęczona ta dwójka że mi już wystarczy. Ci moi chłopcy mają teraz ciężki czas, nie potrafią się dogadać, codziennie są jakieś dramaty. A jeszcze dogadanie się utrudnia to że Olek nie potrafi mówić, chodzę do logopedy, byłam u neurologa, wszystko ok, tylko opóźniony rozwój mowy, no nic czekamy dalej

    zem33e5e6q3eb1ur.png
    zem32n0aejiedvpj.png
  • Celia89 Autorytet
    Postów: 577 408

    Wysłany: 9 listopada 2022, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas wszysko ok. Wojtek to ,,mój dzidzia" i już. Ostanio probowala na nim jeździć. Laura z mową też różnie. Ale zauważyłam, że ona jest wielojęzyczna. Mówi po swojemu, polsku, angielsku i niemiecku. Może stąd obsuwa. Nic w tym kierunku nie robię. Chodzi np i jest ,,Where is dzidzia", ,,nie ma dzidzia". Kolory też po angielsku. Pytasz się jej czy chcę coś jeść a ta ,,jaaaa" albo zabiera pupie banana i ,,to jest meine!" Xd

    ug378rib3ih251jk.png
  • Kalolika Autorytet
    Postów: 745 685

    Wysłany: 10 listopada 2022, 17:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej ja pamiętam tylko straciłam moje stare konto :) Staś w grudniu skończy 3 lata i niezły z niego gagatek :p Moje poprzednie konto nazywało się bardzo podobnie jakaś inna mieszanka liter :p Mam nadzieję że ktoś mnie pamięta 😂

    Henio 29.05.2023♥️
    Staś 23.12.2019♥️
    [event.png
  • Justi2019 Autorytet
    Postów: 548 487

    Wysłany: 12 listopada 2022, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny fajnie że się odzywacie . Co do mowy to nasza Ada (4,5 roku teraz) swoją mowę zaczęła od angielskiego kolory cyfry po angielsku tylko po polsku mama baba czy tata i tak naprawdę zaczęła mówić przed samym 3 rokiem życia i na dodatek pomogło podcięcie wędzidełka ale od 3 roku życia nawija jak szalona. Za to Oliwka ( 3 latka będzie w 02.02 i od kad skończyła 2 latka z dnia na dzień zaczęła mówić zdaniami bardzo szybko się rozgadała także każde dziecko inne i nie ma się co przejmować gwarantuje że przyjdzie czas że będziecie chciały trochę ciszy 🤣🤣🤣

    ug37df9hhjep6v50.png
‹‹ 581 582 583 584 585
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ