X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne objawy dzien przed @ POMOZCIE !!
Odpowiedz

objawy dzien przed @ POMOZCIE !!

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • assialbnn Koleżanka
    Postów: 54 2

    Wysłany: 21 lutego 2015, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ahao to zle zrozumialam :) no wlasnie nie wiem jak z tymi testami owu. Znaczy jak ze wspolzyciem gdy test juz bedzie dawal coraz mocniejszy wynik.milosc codziennie czy co dwa dni? No i jak test bedzie juz calkiem pozytywny to odrazu czy nastepnego dnia?

    :)
  • aghata Autorytet
    Postów: 1441 1781

    Wysłany: 22 lutego 2015, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, ja uwazam, ze powinnas wyluzowac. Od okolo 11 dnia cyklu wspolzyj z partnerem co dwa dni ciesz sie seksem i zobaczysz, ze wkrotce pojawia sie dwie kreski. A teraz łykaj witamine D3 i E.

    dqprx1hpe161hvx9.png
  • assialbnn Koleżanka
    Postów: 54 2

    Wysłany: 22 lutego 2015, 22:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaa te witaminy w czym pomagaja?? Lykam kwas foliowy. Zakupilam testy owulacyjne moze tez pomoga :) i tak juz wyluzowalam troche bo na poczatk staran mialam poprostu obsesje hehe :)

    :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 sierpnia 2015, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny,

    Mam taki problem. 13 Lipca ostatnia miesiaczka. Kochalismy sie z mezem bardZo intensywnie. 29 Lipca mialam lekkie plamienie, z tego co Sie dowiedzialam to w dniu owulacji to normalne. Plamienie trwalo 2 dni ale widoczne bylo tylko przy podmywaniu jak wsadzalam lekko palca. Nic nie wyciekalo. Okres powinnam dostac 12 sierpniA. Test zrobilam 14, ale negatywny

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 sierpnia 2015, 17:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzis 16 I dalej nic. Boje sie zrobic kolejny bo nie Chce sie zalamywac. Stara my sie z mezem juZ 9 miesiecy. Czy ktoras byl aw podobnej sytuacji? Dziekuje

1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ