X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne objawy dzien przed @ POMOZCIE !!
Odpowiedz

objawy dzien przed @ POMOZCIE !!

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • assialbnn Koleżanka
    Postów: 54 2

    Wysłany: 18 lutego 2015, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To moj 27 dc. Jutro powinna byc @ . Jak narazie bola mnie piersi. Mam dosc sporo bialego wodnistego sluzu. I od godziny odczuwam kujacy pulsujacy bol jajnika. Temperatura od owulacji utzymuje sie na poziomie 36,6. Co wy na to? Szansa na fasoleczke?

    :)
  • assialbnn Koleżanka
    Postów: 54 2

    Wysłany: 18 lutego 2015, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Do jutra jak nie dostane @ to rano bede testowac :)

    :)
  • Ewelina.Irl Autorytet
    Postów: 2432 2416

    Wysłany: 18 lutego 2015, 18:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A robilas test z porannego moczu ? Bo nawet cien powinien wyjsc .Ja taka temperatura zaczynalam cykl :(
    Powodzenia

    km5sgu1r4t2ljzm1.png
    klz9uay3ezm5jsrk.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lutego 2015, 18:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szansa zawsze jest poki nie ma @. :)
    Ale powiem ci ze mialam takie same objawy. Tylko ja juz wiedzialam dzien przed bo zrobilam test. A ty moze robilas juz jakis test? ;)

  • assialbnn Koleżanka
    Postów: 54 2

    Wysłany: 18 lutego 2015, 18:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie robilam. Zawsze robie kilka dni przed @. Ale tym razem jakos sie boje :( jutro z rana zrobie. Tylko taki o czulosci od 25 wyjdzie juz wiarygodnie? Ten bol jest dosc dokuczliwi i co chwila latam do toalety bo cos mi leci i sprawdzam czy nie @, ale to ten sluz

    :)
  • assialbnn Koleżanka
    Postów: 54 2

    Wysłany: 18 lutego 2015, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Suri97 a mialas jeszcze jakies objawy przed samym teminem @?

    :)
  • assialbnn Koleżanka
    Postów: 54 2

    Wysłany: 18 lutego 2015, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ???

    :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lutego 2015, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pikalo mnie tak i troche pobolewalo jak na @ podbrzusze.
    Daj jutro znac jak po tescie ;)

  • assialbnn Koleżanka
    Postów: 54 2

    Wysłany: 18 lutego 2015, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moge.napisac o 5.15 bo bede robic.przed praca :) bardzo bym chciala zeby byly II kreseczki... a wtjdzie wiarygodny jutro?

    :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lutego 2015, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez dzien przed @ pobieglam na bete ale wyniki dostalam na drugi dzien i wyszlo ponad 100 wiec juz bylam 100%pewna.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lutego 2015, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaleca sie zeby najwczesniej robic wlasnie w dzien @ ze wtedy sa juz wiarygodne. Ale duzo kobitek nie umie sie powstrzymac i robia kilka dni wczesniej albo i tydzien po owu. i tez wychodza tylko takie mega bladziochy, cien cienia ale wychodza. Takze jutro powinna byc druga kreseczka i trzymam kciuki zeby byla :)
    Co do czulosci to nie pamietam nawet jaki mialam. wzielam pierwszy lepszy w aptece.

  • assialbnn Koleżanka
    Postów: 54 2

    Wysłany: 18 lutego 2015, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ahhh. Ja teraz codziennie mam na 6 do oracy wiec nawet nie mam jak na bete pojsc :/ oj bardzoo bym chciala :( :) a jak negatywny to bede czekac na @ ...

    :)
  • assialbnn Koleżanka
    Postów: 54 2

    Wysłany: 19 lutego 2015, 05:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Negatywny :( wiec czekam na @ ....

    :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lutego 2015, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze. :( moze @ jednak nie przyjdzie?

  • assialbnn Koleżanka
    Postów: 54 2

    Wysłany: 19 lutego 2015, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Narazie nie dostalam @. Robilam test Pre-Test . Wyszedl negatywnynawet cienia ciebia drugiej nie bylo. Martwi mnie ze mam duO tego bialego sluzu . No i dzis temperatura 36,4 :/

    :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lutego 2015, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I jak? Moze jeszcze drugi tescior? Bo jestem ciekawa. Przyszla @?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lutego 2015, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej ja miałam śluz przezroczysty a na dzień @ czyli 30dc plamilam to było zagniezdzenie jeśli masz testy owu to weź zrób bo ja wtedy zrobiłam i był pozytywny a na drugi dzień ciążowy ok godziny 11 i też pozytywny, jeszcze Pamiętam robiłam 28dc test ciążowy ten allegro paskowy i kreską blada była widoczna pod światło myślałam że fiksuje :)
    3mam kciuki

  • assialbnn Koleżanka
    Postów: 54 2

    Wysłany: 21 lutego 2015, 05:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety wczoraj doczekalam sie @ :( probujemy dalej :) z testami owulacyjnymi bo zamowilam. A powiedz mi Suri jak bedzie mocno pozytywny test owu to kiedy najlepiej wspolzyc. Bo kazdy mowi co innego :/

    :)
  • assialbnn Koleżanka
    Postów: 54 2

    Wysłany: 21 lutego 2015, 05:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bo jest napisane ze po pozytywnym tescie owulacyjnym jajeczko uwalnia sie po ok 24-48 h podajze no ale wiadomo ze plemniki potrzebuja czasu zeby tam dotrzec. Suri97 jak ujrzalas pozytywny test owulacyjny to kiedy wspolzylas? Bo mowilas E korzystalas z testow owu

    :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lutego 2015, 08:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie nie. ja nie korzystalam z testow owu. tylko ciazowych. Robilam test ciazowe jeszcze przed @ i wiedzialam juz. Ja nie mierzylam nawet tempki a do testow Owu sie mierzy.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 lutego 2015, 08:04

1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ