X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne objawy w szczesciwym cyklu-dziewczyny podzielcie sie info:)
Odpowiedz

objawy w szczesciwym cyklu-dziewczyny podzielcie sie info:)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 grudnia 2013, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jakie miałyscie odczucia/objawy w szczesliwym cyklu (jeszcze przed terminem @) Czy to były typowe objawy na @ czy sluzu było duzo czy raczej skąpo?
    Postanowiłam założyć ten watek u Was bo Wy juz doświadczone jesteście a nam staraczka na pewno takie informacje sie przydadzą:)
    dziękuje z góry za odzew:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 grudnia 2013, 18:09

    Limerikowo, Kajaoli lubią tę wiadomość

  • marderkowa Ekspertka
    Postów: 224 317

    Wysłany: 25 grudnia 2013, 18:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej,
    u mnie było tak, po owulacji czyli po zapłodnieniu było mi niedobrze ciągle i byłam mocno wyczulona na wszelkie zapachy, zanim inni w ogóle je poczuli. Dlatego tez testowałam w czwartek, a okres miałam dostać dopiero w niedziele. Sluz był kremowy, ale raczej nie było go bardzo dużo. Dodatm, ze to był drugi cykl starań i napewno objawów sobie specjalnie nie wyszukiwałam, bo nie byłam mega nastawiona, ze się udało.
    Dla odmiany teraz jak już wiem, to nie jest mi niedobrze, ale wrażliwosc na zapachy pozostała i dużo kremowego śluzu.
    Powodzenia!

    relgcwa176gulxrh.png
  • niunia Autorytet
    Postów: 1319 666

    Wysłany: 25 grudnia 2013, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszystkie objawy jak na @ tylko dziwnie po zagnieżdżeniu cycki mnie piekły,dwa dni później pozytywny test ;-)

    eikt3e3kgdbujljc.png
    ijpbio4pdn6hzzzp.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 grudnia 2013, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mnie bolały sutki , żołądek i miałam bóle jak na okres :)

  • LoLkA Przyjaciółka
    Postów: 92 56

    Wysłany: 25 grudnia 2013, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie bolaly strasznie piersi chyba bardziej niz normalnie i juz prawie od owulacji

    https://www.suwaczki.com/tickers/relg3e5ecg4oqqc3.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 grudnia 2013, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 września 2014, 23:07

  • kozgo Autorytet
    Postów: 4426 3339

    Wysłany: 25 grudnia 2013, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja byłam bardzo bardzo senna, spałam w dzień co nigdy mi dię nie zdarzało i tak od pon a w pt juz był pozytywny test:) inne objawy jak na okres, standardowo.

    qb3cpiqv120x7xhb.png
  • AISAK Autorytet
    Postów: 1631 2682

    Wysłany: 25 grudnia 2013, 22:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Metaliczny posmak w buzi, duże wrażliwe piersi z żyłkami i delikatnie mdlilo, a i do tego wech psa policyjnego. A i temp była na stałym poziomie a był to mój pierwszy cykl w którym mierzylam temp , a właściwie 2 pełny cykl starań.

    Ciri86 lubi tę wiadomość

    relgjw4zpdnh5t68.png

    74di3e5e3a0mwqjq.png[/
    [
  • Karina1989 Autorytet
    Postów: 988 414

    Wysłany: 25 grudnia 2013, 22:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie też włączyła się senność i wrażliwe, bolesne piersi, otoczka zrobiła się jakaś dziwnie większa i włączył mi się odruch wymiotny przy myciu zębów ( tak samo miałam w 1. ciąży) no i objawy jak na @, a i nawet myślałam, że dostałam jakoś wcześniej niż zwykle okres, bo w sobotę zaczęłam plamić, jakby się zaczynała @, a w poniedziałek, jako że było dziwnie skąpo, tak ot zrobiłam jeszcze test, leżący w szafce od 2 miesięcy i ku memu zaskoczeniu wyszły dwie krechy :)...kilka dni po teście już rozpoznałam u siebie też nudności...

    f2wl3e5e2woqb9gd.png
    zem3krhmp272sip5.png
  • Tusia84 Autorytet
    Postów: 1655 3538

    Wysłany: 25 grudnia 2013, 22:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie wrażliwe piersi i kilka dni przed testem jak myłam zęby rano to ciągnęło mnie na wymioty..

    ggfxf7q.png
  • Martynika Autorytet
    Postów: 3162 5672

    Wysłany: 25 grudnia 2013, 23:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Piersi bolesne pod dotykiem w bardzo specyficzny sposób,w jaki nigdy wcześniej nie bolały.Poza tym sądzę,że czułam zagnieżdżenie,to nie był ból,raczej bym to określiła jako ciągnięcie w macicy,miałam przy tym moment delikatnie różowego śluzu.

    Chcę jednak zaznaczyć,że nie ma co się zapatrywać na cudze objawy,bo może to przejść równie dobrze bezobjawowo,a potem dziewczyny panikują na forum,że coś jest nie tak,bo nic nie czują.Gdyby nie to,że starałam się o dziecko,to tych opisanych przeze mnie objawów mogłabym w bieganinie dnia codziennego nawet nie zauważyć,po prostu bardzo dokładnie przyglądałam się swojemu ciału.

    kotkapc lubi tę wiadomość

  • Fasolkowa duszyczka Koleżanka
    Postów: 45 39

    Wysłany: 25 grudnia 2013, 23:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka, ja zaobserwowałam w swoim ciele objawy, które wcześniej mi się nie zdarzały, a mianowicie - naciąganie jajników (dodam że jajników nigdy nie czułam, nawet przy owulacji) oraz lekki ból pleców w okolicach lędźwiowych ale to tłumaczyłam sobie długim siedzeniem przed kompem (teraz już wiem że to też jeden z objawów w moim przypadku). Polecam się "wsłuchiwać" w swoje ciało a nie sugerować się tylko objawami na ovu :) Pozdrawiam i Wesołych Świąt :)

    Eweloka84 lubi tę wiadomość

    brokatowy-mis.gif9ewn3e3k5668t40y.png f2w3vfxmxlrzenkc.png
  • kotakota Przyjaciółka
    Postów: 89 47

    Wysłany: 26 grudnia 2013, 08:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie zero dziwnych objawów. Piersi zaczęły boleć jak zwykle to u mnie bywa tydzien przed okresem wiec bylam pewna, że się nie udalo. Po tygodniu tego cierpienia jak juz test wyszedl pozytywny bol wydawal mi sie intensywniejszy. Do teraz nic poza tym.

    kotakota
  • Martyna Sz. Koleżanka
    Postów: 45 20

    Wysłany: 26 grudnia 2013, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie bardzo bolesne piersi (a przed okresem prawie nigdy mnie nie bolały).

    f2w3rjjgbh5yex6a.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 grudnia 2013, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie żadnych objawów poprostu nic tylko brak @ w terminie i test który pokazał II kreski objawy przyszły dopiero jakiś tydzień po pozytywnym teście mdłości wieczorem senność i z dnia na dzień sie to nasilalo powiem szczerze wam ze w szczęśliwym cyklu miałam mniej objawów ciazowych niz w poprzednich cyklach może dlatego ze nie robiłam sobie nadzieji i nie szukałam ich na sile

  • Lanusia93 Autorytet
    Postów: 2206 2750

    Wysłany: 26 grudnia 2013, 16:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Brak bólu brzucha jak na @, chociaż zazwyczaj czułam go 2-3 dni przed.
    Ból krzyża, dość nieprzyjemny.
    Ból piersi i sporadycznie jajników.
    Senność, drażliwość.
    Objawy grypopodobne, dzień przed terminem @, rozwinęła się infekcja- katar, kaszel, fatalne samopoczucie (podobno dość częste w 4-5 tygodniu).
    Wzdęcia.
    Objawy jak na @, można powiedzieć.
    I chociaż beta z 25dc była negatywna COŚ nie dawało mi spokoju. Przeczucie :)

    Aniołek (*) 12.03.2013

    Lilianna ur. 09.08.2014 <3 3700 g, 56 cm

    Pola ur. 24.04.2016 <3 3650 g, 55 cm
  • Limerikowo Autorytet
    Postów: 4981 4381

    Wysłany: 26 grudnia 2013, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja pierwsze co poczulam doslownie w terminie okresu to zapach wlasnego moczu, bardzo intensywny i tak do konca 1 trym, myslalam ze mam jakies male odwodnienie po wakacjach w Chorwacji od razu wiec pilam i pilam a zapach byl tak samo mocny za kazda wizyta w toalecie..
    poza tym 4 i 8 dni po owulacji bylo mini mini plamienie i myslalam ze znowu hormony daja czadu a to bylo na implantacje zarodka
    piersi zaczely bolec 23 dni po owulacji i to tak juz fest ;--))
    f2w39n73qolnajph.png

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 grudnia 2013, 22:11

    201406062165.png
    3i49sg18rif9ypsm.png
    relgj44ju5k6m78v.png
  • topa42 Autorytet
    Postów: 1948 2349

    Wysłany: 27 grudnia 2013, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie straszne uderzenia gorąca :-) i ból krzyża, brzucha jak na @

    zem3i09keg891u11.png
  • nutka Autorytet
    Postów: 1577 2184

    Wysłany: 27 grudnia 2013, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie brak jakichkolwiek objawów, aż do dzisiaj.:)

    Jedynie przeczucie,coś mi podpowiadało, że to już i tydzień po owulacji na panieńskim szwagierki nie wypiłam ani łyka, bo wiedziałam, że jestem w ciąży:)

    f2w39n73l8deede4.png
    90zm9tq.png
    Jezu ufam Tobie! Jezu Dziękuję Ci!
  • Kocur Autorytet
    Postów: 1316 1216

    Wysłany: 27 grudnia 2013, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mnie z kolei odrzuciło od alko :) Staraliśmy się bez rezultatu od dłuższego czasu. Od lipca mieliśmy zacząć starać się z pomocą medyczną. 15 czerwca poszłam na koncert- wypiłam 1 piwo i wypaliłam 2 papierosy, bo kompletnie mnie odrzucało- źle się czułam i wróciłam po godzinie do domu. Na drugi dzień poszłam z przyjaciółmi na grila i dokładnie to samo. Rano zrobiłam test- nic nie wyszło. Wieczorem coś mnie podkusiło zajrzałam do śmietnika, a tam na teście ledwo widoczny cień cień to był 10 dpo - już tak kiedyś miałam, więc nie nastawiałam się, po 3 dniach zrobiłam test w pracy a tam już 2 kreski bez wątpliwości :)

    No i po tygodniu się zaczęły- wymioty i nudności nie do opanowania :( No i wymiotuję sobie do dziś ;p ale już mniej niż przez pierwsze 16-20 tyg. ;)
    A, no i bolały mnie piersi- zrobiły się ogromne i spuchnięte, niby jak zawsze przed okresem, ale tym razem nie towarzyszył temu ból brzucha :)

    2014- synek
    2016- adopcja córeczki
    2019- poronienie zatrzymane 10 tc 💔
    2020- ciąża w bliźnie po cc 8/9tc 💔
    2024- czekamy na córeczkę

    f2w3rjjgrlktxsoc.png
1 2 3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ