Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne PAŹDZIERNIK 2026 🍃💚
Odpowiedz

PAŹDZIERNIK 2026 🍃💚

Oceń ten wątek:
  • Mro_22 Przyjaciółka
    Postów: 94 182

    Wysłany: 12 lutego, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pandzia 🐼 wrote:
    Dziewczyny tak czytam o waszych dolegliwościach i chętnie bym coś przygarnęła :( cały czas czuję taki niepokój, że coś jest nie tak więc wolałabym mieć jakieś objawy. Do poniedziałku chyba oszaleje 🥲

    W poprzedniej ciąży oprócz zgagi od ok. 37 tygodnia i dużego brzucha 😜to nie miałam objawów ciążowych, więc naprawdę każda ciąża inna.

    preg.png

    💔2.2022
    👦🏼12.2022
    ⏸️ 24.01.2026
    09.02.2026 TSH 4,69
    20.03.2026 TSH 1,16
  • Martit Autorytet
    Postów: 519 817

    Wysłany: 12 lutego, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia0504 wrote:
    Cześć :) postanowiłam się przywitać, bo trochę was podczytuje :) we wtorek miałam pierwszą wizytę i jest serduszko :) dzisiaj będzie 7+0 i termin porodu na 01.10.2025

    Szczerze mówiąc to trochę się boję, bo w maju miałam CC i teraz kolejne dziecko.. no, ale lekarka mnie wcześniej badała i mówiła, że wszystko jest super, że to idealny moment itd.
    Z objawów to mam głównie mdłosci, zmęczenie i biegunkę rano.
    Cześć Kasiu, gratulacje :)
    Moja starsza córka miała 5 miesięcy jak zaszłam w ciążę z drugą. Obydwie urodziły się przez cc, nigdy nie miałam żadnych problemów.

    Kasia0504 lubi tę wiadomość

    preg.png
  • Blossomka Ekspertka
    Postów: 219 353

    Wysłany: 12 lutego, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wracam z aktualizacja, moja pierwsza beta (10.02) 443, dzisiaj 1137,67 mIU/ml (przyrost 156%) 🥰✊. Jutro mam konsultacje TSH u endokrynologa (wzrosło mi do 3,7) a na wizytę do gina zapisze się pewnie na koniec lutego. Patrząc po Waszych doświadczeniach czuję, że nie ma się co spieszyć.

    Martit, Karos31, BlackAmericano, Abstrakcja, Vainchild, Weronka89, Mimblanee, Aeternum, pandzia 🐼, CaroShell, Klarnecistka lubią tę wiadomość

    Starania od 10.2024 🦸‍♀️🦸

    8.02 🟰
    10.02 beta hcg 433, prog 41.77
    12.02 beta hcg 1137, próg 44,6 🥹
    9.04 USG prenatalne ✅
    29.04 felia ✅🩵
    28.5 II USG prenatalne ✅

    preg.png
  • BlackAmericano Autorytet
    Postów: 302 578

    Wysłany: 12 lutego, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blossomka wrote:
    Wracam z aktualizacja, moja pierwsza beta (10.02) 443, dzisiaj 1137,67 mIU/ml (przyrost 156%) 🥰✊. Jutro mam konsultacje TSH u endokrynologa (wzrosło mi do 3,7) a na wizytę do gina zapisze się pewnie na koniec lutego. Patrząc po Waszych doświadczeniach czuję, że nie ma się co spieszyć.

    Świetny przyrost, gratki 🥰
    Powodzenia na konsultacji 🤞🏻

    Blossomka lubi tę wiadomość

    05.02.26 r. - B-hcg: 3715, progesteron: 26,6
    07.02.26 r. - B-hcg: 7965,4, progesteron: 22,92

    20.02. - CRL: 9,2 mm + ❤️ 🥹
    03.26 r. - Test Panorama: ryzyka niskie - zdrowa dziewczynka 💖
    27.03 - I prenatalne ok ✔️CRL: 51,8 mm; FHR: 162

    preg.png
  • Weronka89 Ekspertka
    Postów: 175 234

    Wysłany: 12 lutego, 15:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blossomka wrote:
    Wracam z aktualizacja, moja pierwsza beta (10.02) 443, dzisiaj 1137,67 mIU/ml (przyrost 156%) 🥰✊. Jutro mam konsultacje TSH u endokrynologa (wzrosło mi do 3,7) a na wizytę do gina zapisze się pewnie na koniec lutego. Patrząc po Waszych doświadczeniach czuję, że nie ma się co spieszyć.
    Super przyrost ❤️
    Ja wlasnie stoję w kolejce do rejestracji w luxmed, będę badać betę i proga. Ale jak na złość tylko połowa okienek czynna a ludzi multum :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lutego, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przepraszam że się wbijam, ale może komuś się przyda:

    https://www.facebook.com/100058270891155/posts/1301199361832415/?mibextid=rS40aB7S9Ucbxw6v

  • Mimblanee Autorytet
    Postów: 758 1357

    Wysłany: 12 lutego, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia0504 wrote:
    Cześć :) postanowiłam się przywitać, bo trochę was podczytuje :) we wtorek miałam pierwszą wizytę i jest serduszko :) dzisiaj będzie 7+0 i termin porodu na 01.10.2025

    Szczerze mówiąc to trochę się boję, bo w maju miałam CC i teraz kolejne dziecko.. no, ale lekarka mnie wcześniej badała i mówiła, że wszystko jest super, że to idealny moment itd.
    Z objawów to mam głównie mdłosci, zmęczenie i biegunkę rano.
    Aaaa a no nie!! Witam majową mamę ❤️❤️❤️ teraz mi raźniej 😁😁😁
    Kasiu ja też CC, jedziemy na tym samym wózku 😁

    Kasia0504 lubi tę wiadomość

    🩵 D 1.05.2025

    💔 28.04.26 15+0tc 👼🏻
  • BlackAmericano Autorytet
    Postów: 302 578

    Wysłany: 12 lutego, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mimblanee, masz już wyniki? 😁

    05.02.26 r. - B-hcg: 3715, progesteron: 26,6
    07.02.26 r. - B-hcg: 7965,4, progesteron: 22,92

    20.02. - CRL: 9,2 mm + ❤️ 🥹
    03.26 r. - Test Panorama: ryzyka niskie - zdrowa dziewczynka 💖
    27.03 - I prenatalne ok ✔️CRL: 51,8 mm; FHR: 162

    preg.png
  • Weronka89 Ekspertka
    Postów: 175 234

    Wysłany: 12 lutego, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie wyniki już są - beta ze 166 we wtorek na 339 dzisiaj (101% przyrostu), progesteron 25,9 - pierwszy raz w normie. Niby przyrost prawidłowy ale i tak miałam nadzieję, że będzie więcej po tym jak tak ładnie wystartowała :(

    BlackAmericano, Karos31, Karos31, Mimblanee, Abstrakcja, Aeternum, Kasia0504, Klarnecistka lubią tę wiadomość

  • BlackAmericano Autorytet
    Postów: 302 578

    Wysłany: 12 lutego, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Weronka89 wrote:
    U mnie wyniki już są - beta ze 166 we wtorek na 339 dzisiaj (101% przyrostu), progesteron 25,9 - pierwszy raz w normie. Niby przyrost prawidłowy ale i tak miałam nadzieję, że będzie więcej po tym jak tak ładnie wystartowała :(
    Super ❤️ przyrost jest bardzo dobry, tym bardziej że powinna wzrosnąć o 66% a jest ponad 100 :)

    Karos31, Mimblanee lubią tę wiadomość

    05.02.26 r. - B-hcg: 3715, progesteron: 26,6
    07.02.26 r. - B-hcg: 7965,4, progesteron: 22,92

    20.02. - CRL: 9,2 mm + ❤️ 🥹
    03.26 r. - Test Panorama: ryzyka niskie - zdrowa dziewczynka 💖
    27.03 - I prenatalne ok ✔️CRL: 51,8 mm; FHR: 162

    preg.png
  • Karos31 Autorytet
    Postów: 607 1018

    Wysłany: 12 lutego, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Weronka beta jest super :) nie przejmuj się

    👱33 🧔32

    02.2015 - 🩷🤱

    11.2023 - 14 tydz 🩵💔 Trisomia 18

    06.2024 - 23 tydz 🩷💔 Rozszczep kręgosłupa, wielowadzie.

    01.2026 zaczynamy starania ♥️

    4.02 - ⏸️ jasna kreska 😍
    16.06 - 600g synka 🩵

    preg.png
  • pandzia 🐼 Autorytet
    Postów: 1792 1885

    Wysłany: 12 lutego, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Weronka89 wrote:
    A który masz teraz tydzień? Ja zaczynam 5-ty i u mnie nic, tzn wmawiam sobie że mnie mdli ale to chyba tylko moje myślenie życzeniowe. No ale z synem też miałam zero objawów oprócz odrzutu od kawy na 3 tyg i trochę senności.
    7, z om 6+5. Czasem bywałam trochę słabsza, jakieś pobolewania podbrzusza i tyle.. wieczne zamartwianie się chyba mi już pozostanie
    Mro, ja też poprzednią ciążę przeszłam w miarę łaskawie patrząc na to ile leków przyjmowałam, w tym Accofil. Ale teraz nawet za bardzo mnie senność nie łapie po południu. Wiem, może głupie ale chciałabym,żeby coś było.

    2023:
    2x CB
    2x puste jajo płodowe
    💔
    Diagnostyka poronień nawykowych
    2024:
    Marzec ⏸️
    Euthyrox,Encorton,Acard,Accofil, Neoparin, Utrogestan ->Cyclogest, Prolutex, Duphaston
    słabe przyrosty bety-> zwiększenie Accofilu ✅
    26.11 G. 2890g 54cm 💖
    2026:
    29.01 beta 344, prog 24.3, TSH 3.5 🔴
    31.01 beta 1049, prog 26
    02.02 beta 3460, prog 33.5
    16.02 CRL 7.3mm 128♥️
    Duphaston, cyclogest, neoparin, acard, encorton, euthyrox, prolutex

    preg.png
    age.png
    age.png
  • Mimblanee Autorytet
    Postów: 758 1357

    Wysłany: 12 lutego, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BlackAmericano wrote:
    Mimblanee, masz już wyniki? 😁
    Nie:///// kurde do dupy to laboratorium jak nie wiem. I tak dobrze, że dzisiaj zrobiłam to może łaskawie jutro będzie, bo gdybym miała czekać cały weekend to bym jajko zniosła

    🩵 D 1.05.2025

    💔 28.04.26 15+0tc 👼🏻
  • Karos31 Autorytet
    Postów: 607 1018

    Wysłany: 12 lutego, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mimblanee wrote:
    Nie:///// kurde do dupy to laboratorium jak nie wiem. I tak dobrze, że dzisiaj zrobiłam to może łaskawie jutro będzie, bo gdybym miała czekać cały weekend to bym jajko zniosła

    A jak się nazywa laboratorium? Może jeszcze dziś będą ,czasami w niektórych labach są nawet po 22.

    👱33 🧔32

    02.2015 - 🩷🤱

    11.2023 - 14 tydz 🩵💔 Trisomia 18

    06.2024 - 23 tydz 🩷💔 Rozszczep kręgosłupa, wielowadzie.

    01.2026 zaczynamy starania ♥️

    4.02 - ⏸️ jasna kreska 😍
    16.06 - 600g synka 🩵

    preg.png
  • Blossomka Ekspertka
    Postów: 219 353

    Wysłany: 12 lutego, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Weronka89 wrote:
    U mnie wyniki już są - beta ze 166 we wtorek na 339 dzisiaj (101% przyrostu), progesteron 25,9 - pierwszy raz w normie. Niby przyrost prawidłowy ale i tak miałam nadzieję, że będzie więcej po tym jak tak ładnie wystartowała :(
    Wow, mega szybko masz wyniki! Przyrost super, głowa do góry 😍.

    Starania od 10.2024 🦸‍♀️🦸

    8.02 🟰
    10.02 beta hcg 433, prog 41.77
    12.02 beta hcg 1137, próg 44,6 🥹
    9.04 USG prenatalne ✅
    29.04 felia ✅🩵
    28.5 II USG prenatalne ✅

    preg.png
  • pandzia 🐼 Autorytet
    Postów: 1792 1885

    Wysłany: 12 lutego, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mimblanee, ten lab to jakaś porażka ale wiadomo, trzeba korzystać z tego co dostępne.

    2023:
    2x CB
    2x puste jajo płodowe
    💔
    Diagnostyka poronień nawykowych
    2024:
    Marzec ⏸️
    Euthyrox,Encorton,Acard,Accofil, Neoparin, Utrogestan ->Cyclogest, Prolutex, Duphaston
    słabe przyrosty bety-> zwiększenie Accofilu ✅
    26.11 G. 2890g 54cm 💖
    2026:
    29.01 beta 344, prog 24.3, TSH 3.5 🔴
    31.01 beta 1049, prog 26
    02.02 beta 3460, prog 33.5
    16.02 CRL 7.3mm 128♥️
    Duphaston, cyclogest, neoparin, acard, encorton, euthyrox, prolutex

    preg.png
    age.png
    age.png
  • BlackAmericano Autorytet
    Postów: 302 578

    Wysłany: 12 lutego, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mimblanee wrote:
    Nie:///// kurde do dupy to laboratorium jak nie wiem. I tak dobrze, że dzisiaj zrobiłam to może łaskawie jutro będzie, bo gdybym miała czekać cały weekend to bym jajko zniosła

    O rany 😅 nieźle testują Twoją cierpliwość 😁

    05.02.26 r. - B-hcg: 3715, progesteron: 26,6
    07.02.26 r. - B-hcg: 7965,4, progesteron: 22,92

    20.02. - CRL: 9,2 mm + ❤️ 🥹
    03.26 r. - Test Panorama: ryzyka niskie - zdrowa dziewczynka 💖
    27.03 - I prenatalne ok ✔️CRL: 51,8 mm; FHR: 162

    preg.png
  • CaroShell Koleżanka
    Postów: 51 92

    Wysłany: 12 lutego, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Kasiu0504 w naszych progach! Super że jest nas więcej ❤️

    @pandzia Ja oprócz mdlącej soboty nie mam żadnych objawów, może lekko ciągnie podbrzusze a tak to czuje się normalnie. Piersi powiększone, ale już nie mega bolace, oby wszystko rozwijało się dobrze, to mogę zostać bez tych sławnych dolegliwości 😅

    pandzia 🐼, Kasia0504 lubią tę wiadomość

    Ona 91` On 89`
    Niedrożne jajowody, Niedoczynność tarczycy + Hashi, podejrzenie endometriozy

    Starania od 4 lat
    2023 biochemiczna :(
    2024 Ciąża bliźniacza heterotopowa - macica + jajowód - strata jajowodu.

    IVF Artemida Olsztyn
    I procedura 🥚🥚🥚🥚
    03.2025 I ET - ❌
    08.2025 II FET - Biochem 💔
    01.2026 III FET
    5 dpt ⏸️ / 6 dpt 25,9 / 9 dpt 143 / 12 dpt 692/ 14 dpt 2094 🚀
    11.02 CRL 6 mm z ❤️
    26.02 - CRL 19.2 mm, FHR 141u/min

    preg.png
  • babajagapatrzy Autorytet
    Postów: 349 730

    Wysłany: 12 lutego, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny! Fajnie, że dołączają nowe osoby, obyśmy wszystkie tu do października zostały ♥️

    Ja jestem na tym wyjeździe z pracy, jest mega intensywnie, raz my szkolimy, raz nas szkolą, przez co nie mam w ogóle czasu na myślenie. Od dwóch dni jestem mega głodna 😳 poza tym nadal zero objawów. Za tydzień wizyta, zobaczymy czy wszystko ok.

    Gratuluję pięknych bet!

    Karos31, Blossomka, Mimblanee, CaroShell, BlackAmericano lubią tę wiadomość

  • seniorita Nowa
    Postów: 4 23

    Wysłany: 13 lutego, 00:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hejka dziewczyny, przeczytałam wszystkie październikowe strony i postanowiłam się do Was dołączyć. Cieszę się Waszymi małymi sukcesami i trzymam za Was wszystkie kciuki. Nie umiem jeszcze dodać stopki więc napiszę trochę o tym co u mnie. Po wieloletnich bezskutecznych starań 2 lutego mamy ⏸️ gdzie lekarze pozostawiali nam do wyboru już tylko inseminacje lub in vitro. Tym większe moje niedowierzanie że wszystko wyszło naturalnie. Od razu następnego dnia USG aby lekarz sprawdził że wszystko jest ok więc nawet nie kazał mi robić bety ani proga. Dziś jestem 6+2 i za tydzień mam USG z nadzieją na ❤️. Objawy u mnie to codziennie rozpieranie w podbrzuszu, teraz trochę spadek odporności (katar i zatoki), większe pragnienie, trochę bolące piersi i wyostrzony zmysł węchu. Termin wypada na 7.10 ale jakby mi się udało dociągnąć do 8.10 to były by to męża urodziny 🤩 Zdrówka i dbajcie o siebie !

    Blossomka, Mro_22, Vainchild, Karos31, Talto109_, Abstrakcja, Mimblanee, Aeternum, CaroShell, BlackAmericano, babajagapatrzy, Klarnecistka lubią tę wiadomość

‹‹ 30 31 32 33 34 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Rana po cc – jak o nią dbać na każdym etapie jej gojenia?

Rana po cesarskim cięciu to nie tylko ślad na skórze, lecz także miejsce, które przez wiele tygodni wymaga uważnej pielęgnacji. Od pierwszych dni po operacji aż do momentu, gdy blizna blednie i mięknie, zmienia się zarówno jej wygląd, jak i potrzeby. Sprawdź, co jest typowym etapem gojenia, jak dbać o ranę w domu, czego unikać, a także kiedy zmiany w okolicy blizny wymagają konsultacji z lekarzem.

CZYTAJ WIĘCEJ