Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne PAŹDZIERNIK 2026 🍃💚
Odpowiedz

PAŹDZIERNIK 2026 🍃💚

Oceń ten wątek:
  • Panna_M Autorytet
    Postów: 268 130

    Wysłany: 2 lutego, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    baby33 wrote:
    Proszę trzymajcie za mnie kciuki, jadę właśnie na sor, krwawię jak przy okresie a nawet bardziej, siedzę i ryczę…

    Trzymamy kciuki, żeby było dobrze!
    Czekamy na informacje

    👧 30 👨31
    09.2025 CB 💔 1cs
    Czekamy 💛 10.2026 ⏳
  • Talto109_ Ekspertka
    Postów: 148 327

    Wysłany: 2 lutego, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    baby33 wrote:
    Proszę trzymajcie za mnie kciuki, jadę właśnie na sor, krwawię jak przy okresie a nawet bardziej, siedzę i ryczę…

    😓 trzymam mocno ❤️❤️❤️

    🧑32
    🧒26
    🐶5

    06.2024 start starań

    03.2025 Torbiel endometrialna
    08.2025
    Zmiana lekarza i kliniki na klinikę Bocian
    stwierdzona endometrioza IV stopnia
    AMH 3,7

    09.2025 Ciężka laparoskopia Usunięcie torbieli oraz zrostów na jajnikach, zrostów w jajowodach, jelitach, splocie pochwowo odbytniczym, uwolnienie z zrostów mięśni miednicy i krzyża

    15.01.2026
    AMH 1,3
    USG pęcherzy widoczny
    pierwszy cykl stymulowany zastrzykiem ovitrelle
    Duphaston 2x10
    27.01.2026 beta 34,9 progesteron 28 ❤️
    29.01.2026 beta 115
    01.02.2026 beta 415
    03.02.2026 beta 975 progesteron 22,73

    preg.png
  • Marisa93 Koleżanka
    Postów: 55 93

    Wysłany: 2 lutego, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    baby33 wrote:
    Proszę trzymajcie za mnie kciuki, jadę właśnie na sor, krwawię jak przy okresie a nawet bardziej, siedzę i ryczę…

    Trzymam ❤️ musi być dobrze

  • Ninia Autorytet
    Postów: 972 1274

    Wysłany: 2 lutego, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baby33, trzymam kciuki. Na pocieszenie powiem Ci, że miałam taką sytuację w pierwszej ciąży w 7 tygodniu i okazało się, że w macicy był krwiak i pękł. Z dzieckiem było ok.

    👱🏻‍♀️ 91
    Kariotypy ✅
    17.10.2025 💔🩷👼 Rita 16tc, triploidia matczyna
    12.2025 start starań o drugą ciążę 🥹
    1.2026⏸️ 2 cs
    03.2026 Panorama ok, czekamy na zdrowego 🩵

    preg.png
  • babajagapatrzy Autorytet
    Postów: 349 730

    Wysłany: 2 lutego, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    baby33 wrote:
    Proszę trzymajcie za mnie kciuki, jadę właśnie na sor, krwawię jak przy okresie a nawet bardziej, siedzę i ryczę…
    Przytulam mocno i ściskam kciuki!

  • Vainchild Ekspertka
    Postów: 185 381

    Wysłany: 2 lutego, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    🍁 Marisa ja też się obudziłam dzisiaj przed czasem 40 minut i za nic nie mogłam zasnąć. Coś czuję, że dzisiaj w pracy będzie ciężko.

    🍁 Panna M czekam na wyniki!

    Dzwoniłem się zapisać do mojej ginekolog to mi powiedzieli, że muszę przyjść do położnej żeby mi termin wyznaczyła. 🫣 Denerwuje mnie to, już miałam nadzieję, że chociaż będę miała już ten termin a teraz muszę czekać do środy. 😞

    👩‍❤️‍👨 33&38
    👼 11.2018 - 7tc (puste jajo)
    ⏸️ 7.2019
    👧🏼 02.2020

    Starania o rodzeństwo od 08/25 (z przerwą 10/25)

    Przygotowania od 05/24 - insulinooporność.
    Metforminie do końca 05/25

    Obecnie dieta i suplementy.

    5cs
    27.01 (10dpo) ⏸️
    29.01 - beta 74,2
    31.01 - beta 216
    4.02 - beta 1061
    18.02 - 0,6 cm dzidziusia z ❤️🥰
    6.05 - prawie 300g dziewuszki 🩷

    preg.png
  • Aeternum Koleżanka
    Postów: 51 29

    Wysłany: 2 lutego, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    baby33 wrote:
    Proszę trzymajcie za mnie kciuki, jadę właśnie na sor, krwawię jak przy okresie a nawet bardziej, siedzę i ryczę…

    Trzymam kciuki mocno ❤️

    33 👫 35

    03/2025- poronienie chybione

    02/2026- poronienie chybione
  • Vainchild Ekspertka
    Postów: 185 381

    Wysłany: 2 lutego, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    baby33 wrote:
    Proszę trzymajcie za mnie kciuki, jadę właśnie na sor, krwawię jak przy okresie a nawet bardziej, siedzę i ryczę…

    Trzymam kciuki! I czekam na dobre wieści!

    👩‍❤️‍👨 33&38
    👼 11.2018 - 7tc (puste jajo)
    ⏸️ 7.2019
    👧🏼 02.2020

    Starania o rodzeństwo od 08/25 (z przerwą 10/25)

    Przygotowania od 05/24 - insulinooporność.
    Metforminie do końca 05/25

    Obecnie dieta i suplementy.

    5cs
    27.01 (10dpo) ⏸️
    29.01 - beta 74,2
    31.01 - beta 216
    4.02 - beta 1061
    18.02 - 0,6 cm dzidziusia z ❤️🥰
    6.05 - prawie 300g dziewuszki 🩷

    preg.png
  • Marisa93 Koleżanka
    Postów: 55 93

    Wysłany: 2 lutego, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi udało się umówić na czwartek, prywatnie, bo tak bym czekała pewnie x czasu. Nic pewnie jeszcze nie zobaczy, ale może poczuje się spokojniej i da mi to spać.

  • Klarnecistka Przyjaciółka
    Postów: 77 110

    Wysłany: 2 lutego, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    baby33 wrote:
    Proszę trzymajcie za mnie kciuki, jadę właśnie na sor, krwawię jak przy okresie a nawet bardziej, siedzę i ryczę…

    Trzymam kciuki ♥️

    Pobolewania brzucha mam czasami, takie rozpieranie i ciągnięcie. Tak samo jak piersi. Te objawy tak falują, raz są silniejsze, raz słabsze.
    W zeszłym tygodniu miałam złe przeczucia, więc poszłam sobie na bhcg i się trochę uspokoiłam...

    W pierwszej ciąży w ogóle nie chorowałam. A teraz mnie życie i trzylatek tak dobija - drugi tydzień w domu, najpierw grypa, teraz po tygodniu znów zaczął gorączkować, trzy godziny wśród zarazków wczoraj na świątecznej opiece. Łapię od niego wszystko jak gąbka.
    Swoją drogą, zażyczył sobie rosół, a mi pierwszy raz w życiu gotowanie mięsa tak śmierdzi, że nie mogę tego znieść 🫣

    Ja powiedziałam już mamie, siostrze i przyjaciółce, ale ona też są na bieżąco ze staraniami, leczeniem, stratami, więc nie mam żadnego stresu z tym.
    Za to w pracy zupełnie nie wiem, bo się zwyczajne boję. Ale z drugiej strony ciąża ma wpływ na charakter mojej pracy i dopóki nie powiem to będę musiała bardzo kombinować...

    kleopatr4 lubi tę wiadomość

  • Vainchild Ekspertka
    Postów: 185 381

    Wysłany: 2 lutego, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba właśnie skończy się na wizycie prywatnej u mnie, bo obawiam się, że nie dotrwam do terminu na NFZ bez wiedzy co i jak. Ale myślę, że dopiero w przyszłym tygodniu będę szła.

    🍁 Klarnecistka i jak sobie radzisz z tymi chorobami? Ja się tak obawiam. 🫣 Posłałam córkę do przedszkola dzisiaj ale lek jest.

    👩‍❤️‍👨 33&38
    👼 11.2018 - 7tc (puste jajo)
    ⏸️ 7.2019
    👧🏼 02.2020

    Starania o rodzeństwo od 08/25 (z przerwą 10/25)

    Przygotowania od 05/24 - insulinooporność.
    Metforminie do końca 05/25

    Obecnie dieta i suplementy.

    5cs
    27.01 (10dpo) ⏸️
    29.01 - beta 74,2
    31.01 - beta 216
    4.02 - beta 1061
    18.02 - 0,6 cm dzidziusia z ❤️🥰
    6.05 - prawie 300g dziewuszki 🩷

    preg.png
  • pandzia 🐼 Autorytet
    Postów: 1792 1885

    Wysłany: 2 lutego, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uczucie zwiększonej wilgotności jest jak najbardziej normalne 👍🏼 ja jeszcze bardziej to odczuwam bo stosuje cyclogest 🫣
    Też byłam jeszcze dzisiaj na becie. Jeśli będzie przyrost nadal w porządku to kolejne badania zrobię przed wizytą, już gin mi coś zlecił na pierwszą wizytę. Ale te dwa tygodnie będą mi się dłużyć.

    Baby33, myślę o Tobie i czekam na wieści! 🍀

    2023:
    2x CB
    2x puste jajo płodowe
    💔
    Diagnostyka poronień nawykowych
    2024:
    Marzec ⏸️
    Euthyrox,Encorton,Acard,Accofil, Neoparin, Utrogestan ->Cyclogest, Prolutex, Duphaston
    słabe przyrosty bety-> zwiększenie Accofilu ✅
    26.11 G. 2890g 54cm 💖
    2026:
    29.01 beta 344, prog 24.3, TSH 3.5 🔴
    31.01 beta 1049, prog 26
    02.02 beta 3460, prog 33.5
    16.02 CRL 7.3mm 128♥️
    Duphaston, cyclogest, neoparin, acard, encorton, euthyrox, prolutex

    preg.png
    age.png
    age.png
  • babajagapatrzy Autorytet
    Postów: 349 730

    Wysłany: 2 lutego, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przyszłam z nadzieją, że Baby już coś dała znać.

    Ja byłam w labie, o 15:00 ma być wynik.

  • Panna_M Autorytet
    Postów: 268 130

    Wysłany: 2 lutego, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już mam wynik 989. Czy ten przyrost nie jest znów za duży? Spodziewałam się mniej 🙊🙈

    👧 30 👨31
    09.2025 CB 💔 1cs
    Czekamy 💛 10.2026 ⏳
  • baby33 Ekspertka
    Postów: 180 376

    Wysłany: 2 lutego, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poroniłam. Tym samym się z wami żegnam i życzę każdej powodzenia. Oczywiście nie będę się już tu udzielać ani aktualizować pierwszej strony z oczywistych powodów

    18.11.2023 ⏸️
    07.2024 👧🏻 🩷

    01.2026 ⏸️
    02.2026 🕊️💔

    08.05.2026 ⏸️

    preg.png
  • CaroShell Koleżanka
    Postów: 51 92

    Wysłany: 2 lutego, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    baby33 wrote:
    Proszę trzymajcie za mnie kciuki, jadę właśnie na sor, krwawię jak przy okresie a nawet bardziej, siedzę i ryczę…

    Myślami z Tobą 🥺

    Ona 91` On 89`
    Niedrożne jajowody, Niedoczynność tarczycy + Hashi, podejrzenie endometriozy

    Starania od 4 lat
    2023 biochemiczna :(
    2024 Ciąża bliźniacza heterotopowa - macica + jajowód - strata jajowodu.

    IVF Artemida Olsztyn
    I procedura 🥚🥚🥚🥚
    03.2025 I ET - ❌
    08.2025 II FET - Biochem 💔
    01.2026 III FET
    5 dpt ⏸️ / 6 dpt 25,9 / 9 dpt 143 / 12 dpt 692/ 14 dpt 2094 🚀
    11.02 CRL 6 mm z ❤️
    26.02 - CRL 19.2 mm, FHR 141u/min

    preg.png
  • Klarnecistka Przyjaciółka
    Postów: 77 110

    Wysłany: 2 lutego, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    baby33 wrote:
    Poroniłam. Tym samym się z wami żegnam i życzę każdej powodzenia. Oczywiście nie będę się już tu udzielać ani aktualizować pierwszej strony z oczywistych powodów

    Bardzo mi przykro 🥹

  • Aeternum Koleżanka
    Postów: 51 29

    Wysłany: 2 lutego, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    baby33 wrote:
    Poroniłam. Tym samym się z wami żegnam i życzę każdej powodzenia. Oczywiście nie będę się już tu udzielać ani aktualizować pierwszej strony z oczywistych powodów

    Współczuję Ci bardzo. Nie ma dobrych słów na to nigdy. Trzymaj się.

    33 👫 35

    03/2025- poronienie chybione

    02/2026- poronienie chybione
  • Klarnecistka Przyjaciółka
    Postów: 77 110

    Wysłany: 2 lutego, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vainchild wrote:
    Chyba właśnie skończy się na wizycie prywatnej u mnie, bo obawiam się, że nie dotrwam do terminu na NFZ bez wiedzy co i jak. Ale myślę, że dopiero w przyszłym tygodniu będę szła.

    🍁 Klarnecistka i jak sobie radzisz z tymi chorobami? Ja się tak obawiam. 🫣 Posłałam córkę do przedszkola dzisiaj ale lek jest.

    Nie radzę chyba... Wzięłam na grypę leki, ale już tydzień mija, a ja dalej katar i kaszel okropny. Już mnie brzuch od tego rwie. Na szczęście zatoki przeszły, jeden dzień miałam też ponad 38. Lekarz mi w ogóle nie pomógł - paracetamol jedynie doraźnie na gorączkę, resztę mam leczyć domowymi sposobami 🫣
    Dzisiaj znów z młodym do lekarza, boję się chodzić do tych wylęgarni zarazków, ale nie mam wyjścia.
    Na początku stycznia miałam też zapalenie zatok, więc w pracy w styczniu byłam łącznie kilka dni, aż się boje tam wracać po kolejnej opiece 🫣

  • Vainchild Ekspertka
    Postów: 185 381

    Wysłany: 2 lutego, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    baby33 wrote:
    Poroniłam. Tym samym się z wami żegnam i życzę każdej powodzenia. Oczywiście nie będę się już tu udzielać ani aktualizować pierwszej strony z oczywistych powodów

    Bardzo mi przykro. 😞 Trzymaj się.

    👩‍❤️‍👨 33&38
    👼 11.2018 - 7tc (puste jajo)
    ⏸️ 7.2019
    👧🏼 02.2020

    Starania o rodzeństwo od 08/25 (z przerwą 10/25)

    Przygotowania od 05/24 - insulinooporność.
    Metforminie do końca 05/25

    Obecnie dieta i suplementy.

    5cs
    27.01 (10dpo) ⏸️
    29.01 - beta 74,2
    31.01 - beta 216
    4.02 - beta 1061
    18.02 - 0,6 cm dzidziusia z ❤️🥰
    6.05 - prawie 300g dziewuszki 🩷

    preg.png
‹‹ 4 5 6 7 8 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ