Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne PAŹDZIERNIK 2026 🍃💚
Odpowiedz

PAŹDZIERNIK 2026 🍃💚

Oceń ten wątek:
  • pandzia 🐼 Autorytet
    Postów: 1792 1885

    Wysłany: 2 lutego, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Panna M, wcześniej miałaś jaki wynik, jakoś koło 300?
    Baby33, nie ma słów, które teraz przyniosą Ci ukojenie. Ściskam mocno

    2023:
    2x CB
    2x puste jajo płodowe
    💔
    Diagnostyka poronień nawykowych
    2024:
    Marzec ⏸️
    Euthyrox,Encorton,Acard,Accofil, Neoparin, Utrogestan ->Cyclogest, Prolutex, Duphaston
    słabe przyrosty bety-> zwiększenie Accofilu ✅
    26.11 G. 2890g 54cm 💖
    2026:
    29.01 beta 344, prog 24.3, TSH 3.5 🔴
    31.01 beta 1049, prog 26
    02.02 beta 3460, prog 33.5
    16.02 CRL 7.3mm 128♥️
    Duphaston, cyclogest, neoparin, acard, encorton, euthyrox, prolutex

    preg.png
    age.png
    age.png
  • Vainchild Ekspertka
    Postów: 185 381

    Wysłany: 2 lutego, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Panna_M wrote:
    Ja już mam wynik 989. Czy ten przyrost nie jest znów za duży? Spodziewałam się mniej 🙊🙈

    Przyrost jest duży, ale kalkulator mówi, że w normie. ☺️

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 lutego, 13:58

    👩‍❤️‍👨 33&38
    👼 11.2018 - 7tc (puste jajo)
    ⏸️ 7.2019
    👧🏼 02.2020

    Starania o rodzeństwo od 08/25 (z przerwą 10/25)

    Przygotowania od 05/24 - insulinooporność.
    Metforminie do końca 05/25

    Obecnie dieta i suplementy.

    5cs
    27.01 (10dpo) ⏸️
    29.01 - beta 74,2
    31.01 - beta 216
    4.02 - beta 1061
    18.02 - 0,6 cm dzidziusia z ❤️🥰
    6.05 - prawie 300g dziewuszki 🩷

    preg.png
  • baby33 Ekspertka
    Postów: 180 376

    Wysłany: 2 lutego, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję dziewczyny, może niech Talto109 jako pierwszy komentarz lub ktoś z pierwszej strony aktualizuje Wasze dane, ja usunę wieczorem to co pisałam ale zostawiam bo może chciałybyście skopiować. Naprawdę życzę Wam wszystkiego dobrego, ja wznowię starania za jakiś czas. Trzymajcie się ❤️

    Aeternum, Vainchild, babajagapatrzy, CaroShell lubią tę wiadomość

    18.11.2023 ⏸️
    07.2024 👧🏻 🩷

    01.2026 ⏸️
    02.2026 🕊️💔

    08.05.2026 ⏸️

    preg.png
  • Aeternum Koleżanka
    Postów: 51 29

    Wysłany: 2 lutego, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Panna_M wrote:
    Ja już mam wynik 989. Czy ten przyrost nie jest znów za duży? Spodziewałam się mniej 🙊🙈

    To właśnie moje obawy z piątku. Umówiłam się od razu na tele z ginekologiem ale uspokoił mnie, mówiąc że wszystko jest dobrze 🙂 ale nie chcę już robić bety żeby się nie nakręcać 🙂

    33 👫 35

    03/2025- poronienie chybione

    02/2026- poronienie chybione
  • babajagapatrzy Autorytet
    Postów: 349 730

    Wysłany: 2 lutego, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bardzo mi przykro, Baby, przytulam Cię z całych sił!

  • Klarnecistka Przyjaciółka
    Postów: 77 110

    Wysłany: 2 lutego, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nigdy nie martwiłam się za dużym przyrostem 🫣
    Tylko, że u mnie właściwie ten początkowy przyrost niewiele mówił, bo w każdej z czterech ciąż był prawidłowy (2-3x w 48h), a póki co tylko jedna zakończyła się porodem.

  • CaroShell Koleżanka
    Postów: 51 92

    Wysłany: 2 lutego, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    baby33 wrote:
    Poroniłam. Tym samym się z wami żegnam i życzę każdej powodzenia. Oczywiście nie będę się już tu udzielać ani aktualizować pierwszej strony z oczywistych powodów


    Bardzo mi przykro 💔😭

    Ona 91` On 89`
    Niedrożne jajowody, Niedoczynność tarczycy + Hashi, podejrzenie endometriozy

    Starania od 4 lat
    2023 biochemiczna :(
    2024 Ciąża bliźniacza heterotopowa - macica + jajowód - strata jajowodu.

    IVF Artemida Olsztyn
    I procedura 🥚🥚🥚🥚
    03.2025 I ET - ❌
    08.2025 II FET - Biochem 💔
    01.2026 III FET
    5 dpt ⏸️ / 6 dpt 25,9 / 9 dpt 143 / 12 dpt 692/ 14 dpt 2094 🚀
    11.02 CRL 6 mm z ❤️
    26.02 - CRL 19.2 mm, FHR 141u/min

    preg.png
  • Ninia Autorytet
    Postów: 972 1274

    Wysłany: 2 lutego, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baby bardzo mi przykro. Jeżeli potrzebujesz porozmawiać z kobietami, które też przez to przeszły zapraszam na grupę Nowy początek. Trzymaj się i daj sobie czas i dużo miłości do samej siebie. Teraz trudno w to uwierzyć ale uśmiech i słońce niebawem wrócą 🩷

    baby33 lubi tę wiadomość

    👱🏻‍♀️ 91
    Kariotypy ✅
    17.10.2025 💔🩷👼 Rita 16tc, triploidia matczyna
    12.2025 start starań o drugą ciążę 🥹
    1.2026⏸️ 2 cs
    03.2026 Panorama ok, czekamy na zdrowego 🩵

    preg.png
  • babajagapatrzy Autorytet
    Postów: 349 730

    Wysłany: 2 lutego, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie beta 2189, wg przedziałów obok wyniku jest za niska na ten tydzień (5+2). Pomóżcie, jak u Was było w podobnym czasie.

  • Aeternum Koleżanka
    Postów: 51 29

    Wysłany: 2 lutego, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    babajagapatrzy wrote:
    U mnie beta 2189, wg przedziałów obok wyniku jest za niska na ten tydzień (5+2). Pomóżcie, jak u Was było w podobnym czasie.


    Najważniejsze są przyrosty po 48-72. Dodatkowo mogłaś mieć przesunięta owulację i już.
    W Medicover norma dla 5 tygodnia jest od 217.

    babajagapatrzy lubi tę wiadomość

    33 👫 35

    03/2025- poronienie chybione

    02/2026- poronienie chybione
  • Talto109_ Ekspertka
    Postów: 148 327

    Wysłany: 2 lutego, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    baby33 wrote:
    Dziękuję dziewczyny, może niech Talto109 jako pierwszy komentarz lub ktoś z pierwszej strony aktualizuje Wasze dane, ja usunę wieczorem to co pisałam ale zostawiam bo może chciałybyście skopiować. Naprawdę życzę Wam wszystkiego dobrego, ja wznowię starania za jakiś czas. Trzymajcie się ❤️


    Trzymaj się ❤️❤️ bardzo mi przykro ale trzymam kciuki na przyszłość ❤️

    Przejmę pałeczkę i postaram się robić pierwszą stronę na bieżąco 🫶🏻🫶🏻
    Narazie pożyczę to co jest

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 lutego, 14:50

    Vainchild, baby33 lubią tę wiadomość

    🧑32
    🧒26
    🐶5

    06.2024 start starań

    03.2025 Torbiel endometrialna
    08.2025
    Zmiana lekarza i kliniki na klinikę Bocian
    stwierdzona endometrioza IV stopnia
    AMH 3,7

    09.2025 Ciężka laparoskopia Usunięcie torbieli oraz zrostów na jajnikach, zrostów w jajowodach, jelitach, splocie pochwowo odbytniczym, uwolnienie z zrostów mięśni miednicy i krzyża

    15.01.2026
    AMH 1,3
    USG pęcherzy widoczny
    pierwszy cykl stymulowany zastrzykiem ovitrelle
    Duphaston 2x10
    27.01.2026 beta 34,9 progesteron 28 ❤️
    29.01.2026 beta 115
    01.02.2026 beta 415
    03.02.2026 beta 975 progesteron 22,73

    preg.png
  • babajagapatrzy Autorytet
    Postów: 349 730

    Wysłany: 2 lutego, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aeternum wrote:
    Najważniejsze są przyrosty po 48-72. Dodatkowo mogłaś mieć przesunięta owulację i już.
    W Medicover norma dla 5 tygodnia jest od 217.
    Pójdę w środę drugi raz. Dzięki, już znalazłam jakieś inne normy i mieszczę się 🥹

    Aeternum, Vainchild lubią tę wiadomość

  • Panna_M Autorytet
    Postów: 268 130

    Wysłany: 2 lutego, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    baby33 wrote:
    Poroniłam. Tym samym się z wami żegnam i życzę każdej powodzenia. Oczywiście nie będę się już tu udzielać ani aktualizować pierwszej strony z oczywistych powodów

    Strasznie mi przykro :( trzymaj się 🫂

    👧 30 👨31
    09.2025 CB 💔 1cs
    Czekamy 💛 10.2026 ⏳
  • pandzia 🐼 Autorytet
    Postów: 1792 1885

    Wysłany: 2 lutego, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie beta 3460( z 1048)Zawsze się przejmowałam niskim przyrostem. A teraz znów ponad 200%. Teraz serio się zastanawiam, czy to nie za dużo..

    2023:
    2x CB
    2x puste jajo płodowe
    💔
    Diagnostyka poronień nawykowych
    2024:
    Marzec ⏸️
    Euthyrox,Encorton,Acard,Accofil, Neoparin, Utrogestan ->Cyclogest, Prolutex, Duphaston
    słabe przyrosty bety-> zwiększenie Accofilu ✅
    26.11 G. 2890g 54cm 💖
    2026:
    29.01 beta 344, prog 24.3, TSH 3.5 🔴
    31.01 beta 1049, prog 26
    02.02 beta 3460, prog 33.5
    16.02 CRL 7.3mm 128♥️
    Duphaston, cyclogest, neoparin, acard, encorton, euthyrox, prolutex

    preg.png
    age.png
    age.png
  • Panna_M Autorytet
    Postów: 268 130

    Wysłany: 2 lutego, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pandzia 🐼 wrote:
    U mnie beta 3460( z 1048)Zawsze się przejmowałam niskim przyrostem. A teraz znów ponad 200%. Teraz serio się zastanawiam, czy to nie za dużo..

    Też teraz czytam o wysokich przyrostach. U mnie wcześniej 352 teraz prawie 1000.
    Gdzieś mi się rzuciło, że duże przyrosty są przy ciążach bliźniaczych

    👧 30 👨31
    09.2025 CB 💔 1cs
    Czekamy 💛 10.2026 ⏳
  • Ninia Autorytet
    Postów: 972 1274

    Wysłany: 2 lutego, 15:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja betę zbadałam wczoraj 4+5 i miałam 980, jutro zbadam ponownie.
    W sumie ja się trochę też zagubiłam jak liczyć te tygodnie bo miałam owulację dopiero w 23 dniu cyklu więc bardziej wiem, że jestem w 20 dniu po owulacji

    👱🏻‍♀️ 91
    Kariotypy ✅
    17.10.2025 💔🩷👼 Rita 16tc, triploidia matczyna
    12.2025 start starań o drugą ciążę 🥹
    1.2026⏸️ 2 cs
    03.2026 Panorama ok, czekamy na zdrowego 🩵

    preg.png
  • Aeternum Koleżanka
    Postów: 51 29

    Wysłany: 2 lutego, 15:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, a jesteście team jedzenie czy nie jedzenie? U mnie co trzy godziny z zegarkiem 🙂

    33 👫 35

    03/2025- poronienie chybione

    02/2026- poronienie chybione
  • Talto109_ Ekspertka
    Postów: 148 327

    Wysłany: 2 lutego, 15:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aeternum wrote:
    Dziewczyny, a jesteście team jedzenie czy nie jedzenie? U mnie co trzy godziny z zegarkiem 🙂

    Ja jedzenie ❤️❤️ ogólnie przed ciąża mogłam w ogóle nie jeść a teraz jadłabym cały czas najlepiej słodkie 🥹

    I jak nie zjem to mnie mdli

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 lutego, 18:28

    Aeternum, Vainchild lubią tę wiadomość

    🧑32
    🧒26
    🐶5

    06.2024 start starań

    03.2025 Torbiel endometrialna
    08.2025
    Zmiana lekarza i kliniki na klinikę Bocian
    stwierdzona endometrioza IV stopnia
    AMH 3,7

    09.2025 Ciężka laparoskopia Usunięcie torbieli oraz zrostów na jajnikach, zrostów w jajowodach, jelitach, splocie pochwowo odbytniczym, uwolnienie z zrostów mięśni miednicy i krzyża

    15.01.2026
    AMH 1,3
    USG pęcherzy widoczny
    pierwszy cykl stymulowany zastrzykiem ovitrelle
    Duphaston 2x10
    27.01.2026 beta 34,9 progesteron 28 ❤️
    29.01.2026 beta 115
    01.02.2026 beta 415
    03.02.2026 beta 975 progesteron 22,73

    preg.png
  • Mro_22 Przyjaciółka
    Postów: 94 182

    Wysłany: 2 lutego, 16:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    baby33 wrote:
    Poroniłam. Tym samym się z wami żegnam i życzę każdej powodzenia. Oczywiście nie będę się już tu udzielać ani aktualizować pierwszej strony z oczywistych powodów

    Bardzo mi przykro 🥹

    preg.png

    💔2.2022
    👦🏼12.2022
    ⏸️ 24.01.2026
    09.02.2026 TSH 4,69
    20.03.2026 TSH 1,16
  • pandzia 🐼 Autorytet
    Postów: 1792 1885

    Wysłany: 2 lutego, 17:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Panna_M wrote:
    Też teraz czytam o wysokich przyrostach. U mnie wcześniej 352 teraz prawie 1000.
    Gdzieś mi się rzuciło, że duże przyrosty są przy ciążach bliźniaczych
    Nie strasz 😂🤭
    Babajagapatrzy, tak jak Aeternum pisała, najważniejsze są przyrosty, nie normy w labie 🤗

    Ja tam mam apetyt na jedzonko ale na słodycze nie. Czyli tak jak poprzednio. Może i bez mdłości się obędzie 😄Poprzednio do połowy ciąży nie miałam wgl ochoty na słodkie

    Aeternum lubi tę wiadomość

    2023:
    2x CB
    2x puste jajo płodowe
    💔
    Diagnostyka poronień nawykowych
    2024:
    Marzec ⏸️
    Euthyrox,Encorton,Acard,Accofil, Neoparin, Utrogestan ->Cyclogest, Prolutex, Duphaston
    słabe przyrosty bety-> zwiększenie Accofilu ✅
    26.11 G. 2890g 54cm 💖
    2026:
    29.01 beta 344, prog 24.3, TSH 3.5 🔴
    31.01 beta 1049, prog 26
    02.02 beta 3460, prog 33.5
    16.02 CRL 7.3mm 128♥️
    Duphaston, cyclogest, neoparin, acard, encorton, euthyrox, prolutex

    preg.png
    age.png
    age.png
‹‹ 5 6 7 8 9 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ