Październikowe mamy 2017
-
WIADOMOŚĆ
-
nick nieaktualnyAnulka87 wrote:zjadłam pół kg czereśni i padam
dziewczyny, naczytałam się troszkę (nieistotne o czym, bo nie chcę nikogo denerwować - wystarczy, że ja mam do tego tendencję) i zastanawiam się nad kupnem monitoru oddechu? czy któraś kupiła? miała? poleca? odradza? jakieś typy?
Ja mam zamiar kupić, nawet już sobie upatrzylam Anglecare AC300
Anulka87 lubi tę wiadomość
-
Ja nie kupuje bo mała będzie na początku z nami spala w pokoju a ja pewnie z nerwow będę sama za monitor oddechu robiła:-)
Pewnie kupię później nianie jak już będzie trochę starsza i w drugim pokoju.
Dziś znowu z mężem się uzeramy o łazienkę bo ja chce iść po kosztach mała łazienka i wziąść kogoś kto nam koszty podłączen policzy i pociągnie rury wszystkie z piętra niżej a on by sam chciał to robić a ja na to nie mam zdrowia bo by to robił pewnie do 1 urodzin małej.
nadziejastru lubi tę wiadomość
09.2016 poronienie samoistne 7 tydzień
09.2017 2630 g 48 cm szczęścia Amelka ❤
10.2019 ciąża obumarla 8 tydzień lyzeczkowanie
02.2020 ciąża obumarla 10 tydzien lyzeczkowanie
Potwierdzone:
Niedoczynność tarczycy
Insulinoopornosc
Niski progesteron
Pai homo
Mthfr herero
MTHFR C 677 hetero
24.08.2020 wizyta u genetyka
Leki:
Eutyrox 75
Metformax 2x500
Kwas foliowy allines
Femibion 0
D3 2000
Selen
Berberyna -
Czyli nie mam się głodzić przed krzywą cukrowa
ja już nie pamiętam jak to było...
Ja mam monitor oddechu Anglecare z niania + 2 płytki sensoryczne - jeszcze po Mice.
Powiedzcie mi dziewczyny czy Wam też maluchy tak popierają na dół brzucha - spojenie ? -
Zielona_konczynka wrote:To jak wypłaca Ci pracodawca to co miesiąc masz taką samą kwotę?
-
Agnesqe wrote:Ja również od zobaczenia dwóch kresek na teście wszystkie badania robię prywatnie w Alab Laboratorium, jednak jak ostatnio byłam zrobić badania które mam mieć na środową wizytę, dopytywałam o krzywą cukrową. Pani powiedziała, że musi być jakieś skierowanie od lekarza prowadzącego ciąże. Co nie zmienia faktu, że i tak będę musiała glukozę kupić a za badanie zapłacić. Im może nawet nie chodzi o skierowanie co właśnie informacje od lekarza czy to ma być cukier po godzinie i po dwóch, z jaką dawką glukozy i ona mi jeszcze tumaczyła, że lekarz ma napisać czy to 0,1 czy 2;)
Wiec widocznie to kwestia laboratorium
-
Dziewczyny, zalogujcie się na zus pue, tam macie podane wasze zwolnienia oraz zasiłki z datą wypłaty i za jaki okres. Ja tak robię i przynajmniej wiem ile się mogę spodziewać oraz przede wszystkim czy moje l4 dotarło.
Dziś byłam w rossmannie, mają promocję na Lovelę jakby któraś chciała -
Anulka87 wrote:zjadłam pół kg czereśni i padam
dziewczyny, naczytałam się troszkę (nieistotne o czym, bo nie chcę nikogo denerwować - wystarczy, że ja mam do tego tendencję) i zastanawiam się nad kupnem monitoru oddechu? czy któraś kupiła? miała? poleca? odradza? jakieś typy?
Moja znajoma miała i bardzo sobie chwaliła. Mówi, że dzięki temu mogła spać spokojnieJa chyba zdecyduję się na babysense 5- ma certyfikat medyczny.
Generalnie są różne opinie na temat tego czy to przydatny czy zbędny gadżet. Gdzieś przeczytałam, że to produkt dla przewrażliwionych matek-i to właśnie zadecydowało ostatecznie o tym, że go kupię
To nasze pierwsze dziecko, mam wiele obaw, niewiele wprawy i doświadczenia, więc jeśli miałoby mi to chociaż trochę poczuć się pewniej myślę, że warto.Anulka87, Agnesqe lubią tę wiadomość
Październik 2017 synek -
BurzaHormonów wrote:Dziewczyny, zalogujcie się na zus pue, tam macie podane wasze zwolnienia oraz zasiłki z datą wypłaty i za jaki okres. Ja tak robię i przynajmniej wiem ile się mogę spodziewać oraz przede wszystkim czy moje l4 dotarło.
Dziś byłam w rossmannie, mają promocję na Lovelę jakby któraś chciała
-
Mika2009 wrote:
Powiedzcie mi dziewczyny czy Wam też maluchy tak popierają na dół brzucha - spojenie ?
ja tak mam, czasem czuję małą bardzo nisko, wciaż czasem kopie mnie po "irokezie' jak to kiedyś któraś okraśliła
ale też z dnia na dzień czuję ją coraz wyżej, a czasem w dwóch miejscach na raz jakby się rozciągała, także akurat tym się nie martwię.
Za to ostatnio zaczęłam trochę puchnąć, zwłaszcza palce u rąk, zrezygnowałam z noszenia obrączki. Puchną i drętwieją zwłaszcza w nocy lub po spacerze, do tego bolą mnie zgięcia palców. Dziś jest trochę chłodniej, więc nie jest tak źle. Miała któraś tak?Mika2009 lubi tę wiadomość
-
BurzaHormonów wrote:ja tak mam, czasem czuję małą bardzo nisko, wciaż czasem kopie mnie po "irokezie' jak to kiedyś któraś okraśliła
ale też z dnia na dzień czuję ją coraz wyżej, a czasem w dwóch miejscach na raz jakby się rozciągała, także akurat tym się nie martwię.
Za to ostatnio zaczęłam trochę puchnąć, zwłaszcza palce u rąk, zrezygnowałam z noszenia obrączki. Puchną i drętwieją zwłaszcza w nocy lub po spacerze, do tego bolą mnie zgięcia palców. Dziś jest trochę chłodniej, więc nie jest tak źle. Miała któraś tak?
ja, póki co, nie puchnę. ale na puchnięcia polecam herbatkę z pokrzywyBurzaHormonów lubi tę wiadomość
-
BurzaHormonów wrote:ja tak mam, czasem czuję małą bardzo nisko, wciaż czasem kopie mnie po "irokezie' jak to kiedyś któraś okraśliła
ale też z dnia na dzień czuję ją coraz wyżej, a czasem w dwóch miejscach na raz jakby się rozciągała, także akurat tym się nie martwię.
Za to ostatnio zaczęłam trochę puchnąć, zwłaszcza palce u rąk, zrezygnowałam z noszenia obrączki. Puchną i drętwieją zwłaszcza w nocy lub po spacerze, do tego bolą mnie zgięcia palców. Dziś jest trochę chłodniej, więc nie jest tak źle. Miała któraś tak?
co do monitoru oddechu osobiście miałam nie kupować, ale (nie chcę nikogo straszyć) siostry mała miała bezdech - na szczęście z małą (już nie taką mała jest wszystko OK, jednak 2 tyg. w Prokocimiu leżała), stąd bez chwili zastanowienia kupiłam ten monitor.
Co do opuchlizny przy upałach ja strasznie puchnę, a obrączki i pierścionka już od miesiąca nie noszę jak mi raz palce spuchły ledwo je ściągnęłamWiadomość wyedytowana przez autora: 3 lipca 2017, 15:20
-
Przed krzywa cukrzycowa jemy "jak zwykle" tzn normalna kolacja, bez szalenstw typu 2 czekolady i 3 lody, a w nocy nie podjadamy i nie pijemy np soku. Rano na czczo.
Ja nie rozumiem jak ktos moze narzekac na to badanie, po prostu slodka woda z cytryna do, wypicia. Tyle gorszych w ciazy jest uciazliwosci, ze to nawet mozna zaliczyc do calkowicie neutralnych.
U mnie na czczo wyszlo 60, a norma powyzej 70 hmmm... potem 100 i 90 czyli ok.smeg lubi tę wiadomość
-
Mnie też Młody kopie po irokezie. Przedwczoraj sobie jakieś tańce chyba urządził, bo najpierw był z lewej, za chwilę z prawej, za chwilę nad pępkiem, później właśnie na irokezie i tak szalał.
Dziewczyny, któraś z Was wrzuciła kiedyś link do aukcji na allegro z łóżeczkiem i całym zestawem pościeli do niego. Mogę jeszcze raz o niego prosić?? -
mimoza wrote:Mnie też Młody kopie po irokezie. Przedwczoraj sobie jakieś tańce chyba urządził, bo najpierw był z lewej, za chwilę z prawej, za chwilę nad pępkiem, później właśnie na irokezie i tak szalał.
Dziewczyny, któraś z Was wrzuciła kiedyś link do aukcji na allegro z łóżeczkiem i całym zestawem pościeli do niego. Mogę jeszcze raz o niego prosić??
ja mam zapisany - http://allegro.pl/baby-raj-20el-posciel-komplet-mebli-gratis-i5458697721.html?reco_id=7e12084a-2e58-11e7-a971-d89d675b9d60 mamy zamiar kupić ten komplet -
Natikka123 polubiłam dlatego, że mój M jest teraz w delegacji ciągle i ja chce ekipe żeby ogarnela mi pokoik, ale on cały czas twierdzi, że sam to zrobi i nie bedzie komuś płacił za coś, co sam lepiej zrobi hahah
ale właśnie czas jaki z tym zejdzie mnie doprowadza do szału i dałam mu czas do 1 sierpnia i przede wszystkim, żadnego spania do 10 w sobote i spotkań z koleżkami do tego czasu, powiedział, że wprowadzam dyktature haha ale jak mus to mus, pokoik będzie zrobiony może spać ile chce i wychodzić, kiedy ma okazje haha
Mnie wczoraj kopał po irokeziedzis jeszcze się szczególnie nie ujawniał z kopniakami, ale tez jestem zajęta sprzątaniem, to może nie zwracam uwagi
Co do monitora, miałam nie kupować, ale jednak odkładam kasę na to... i kupię prawdopodobnie ten: http://snuza.pl/product-pol-8311-Monitor-oddechu-Snuza-Hero-MD-z-zapasowymi-bateriami.html -
Ja już jestem skłonna zrezygnować z tej łazienki bo zaczęłam oglądać koszty,rozmawiałam z takim złotym rączka bo strych to stare budownictwo trzeba od podstaw wszystko zrywać itp a nie mam na to nerwów. I chyba za to zrobię małej wypasiony pokoik a na łazienkę się zdecyduje w przyszłym roku. Jakoś damy rady mamy jedną piętro niżej z wielką wanna tylko zejść po schodach a druga na samym dole z prysznicem (parter).Mąż będzie nosił wodę i tyle do kapania małej.09.2016 poronienie samoistne 7 tydzień
09.2017 2630 g 48 cm szczęścia Amelka ❤
10.2019 ciąża obumarla 8 tydzień lyzeczkowanie
02.2020 ciąża obumarla 10 tydzien lyzeczkowanie
Potwierdzone:
Niedoczynność tarczycy
Insulinoopornosc
Niski progesteron
Pai homo
Mthfr herero
MTHFR C 677 hetero
24.08.2020 wizyta u genetyka
Leki:
Eutyrox 75
Metformax 2x500
Kwas foliowy allines
Femibion 0
D3 2000
Selen
Berberyna -
Ja dla synka nie miałam monitora oddechu, ale teraz poważnie rozważam zakup.Później może jeszcze uda się go odsprzedać, więc część pieniędzy może się zwróci...
Myślę, że dla mam o słabych nerwach to jest bardzo przydatna rzecz.Ja na początku wstawałam co chwilę, żeby sprawdzić czy wszystko dobrze z maluszkiem, z monitorem oddechu będę na pewno spokojniejsza.