Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Październikowe mamy 2025
Odpowiedz

Październikowe mamy 2025

Oceń ten wątek:
  • pupuś Autorytet
    Postów: 508 1249

    Wysłany: 4 marca 2025, 07:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylvi_ wrote:
    Mój ma dwie córki, ale obie po 20tce już ☺️

    No właśnie póki co na nic szczególnego nie mam ochoty, jedynie bardziej stronę kwaśnego.
    Teraz jak dziewczyny zaczęły pisać o kiwi to mam ochotę lecieć do sklepu 😂
    To ma doświadczenie, choć mogło już trochę się zatrzeć :) My oboje zieloni, więc będzie jazda.

    34 👩🏼‍❤️‍👨🏻 56
    Świnoujście 🏖

    12.02.2025 ⏸️
    06.03.2025 (6+4) crl 0,95 cm, jest ❤
    26.03.2025 (9+3) crl 3,25 cm, 165 bpm ❤
    09.04.2025 (11+3) crl 5,93 cm, 157 bpm ❤
    14.04.2025 (12+1) prenatalne! niskie ryzyka
    16.06.2025 (21+1) II prenatalne! wszystko w normie
    25.08.2025 (31+1) III prenatalne! wszystko w normie, 1741 g
    preg.png
  • EwiczekM Autorytet
    Postów: 616 733

    Wysłany: 4 marca 2025, 07:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Auricomka wrote:
    Taki lekko podbarwiony brązowo śluz

    Na brązowy mówimy, że to stara krew, mniej niebezpieczna, może pękło jakieś naczynko, może po sksie ? Bierzesz jakieś leki ? Moja gin mówiła, że po acardzie też może występować plamienie. Jeśli się niepokoisz to umów się wcześniej do swojego lekarza, ja na szczęście wizytę mam już jutro i mam nadzieję, że z dzieciątkiem wszystko dobrze ...

    Olivier 3170g, 50 cm, 38+4 tc

    age.png
  • Auricomka Autorytet
    Postów: 1473 415

    Wysłany: 4 marca 2025, 07:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    EwiczekM wrote:
    Na brązowy mówimy, że to stara krew, mniej niebezpieczna, może pękło jakieś naczynko, może po sksie ? Bierzesz jakieś leki ? Moja gin mówiła, że po acardzie też może występować plamienie. Jeśli się niepokoisz to umów się wcześniej do swojego lekarza, ja na szczęście wizytę mam już jutro i mam nadzieję, że z dzieciątkiem wszystko dobrze ...
    Biorę luteinę dopochwowo . Taki bardziej podbarwiony śluz bym to określiła . Nie są jakieś duże ilości ale widać że nie ejst biały czy pzrezroczysty

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 marca 2025, 08:18

    hrqoyx8d84qsxxuk.png
  • pupuś Autorytet
    Postów: 508 1249

    Wysłany: 4 marca 2025, 08:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z jakimi badaniami idziecie na pierwszą wizytę ciążową? Mój ginekolog poprosił o TSH, bo robiłam wraz z pierwszą betą i wyszło za wysokie (4,1), dał mi Euthyrox 25 i chce zobaczyć na wizycie bieżący stan. Jestem nadgorliwa, więc wrzuciłam też do koszyka FT4. Bety nie zrobię, bo budzi we mnie za duże emocje, a w obliczu tej bliskiej wizyty chyba już nie ma tak dużego znaczenia.
    W ogóle to robiłam kilka miesięcy temu wszystkie możliwe parametry tarczycowe i wszystko wyszło pięknie oprócz samego TSH. Tak jakby tarczyca jeszcze działała dobrze, ale już trzeba ją było do tego bardziej poganiać.

    34 👩🏼‍❤️‍👨🏻 56
    Świnoujście 🏖

    12.02.2025 ⏸️
    06.03.2025 (6+4) crl 0,95 cm, jest ❤
    26.03.2025 (9+3) crl 3,25 cm, 165 bpm ❤
    09.04.2025 (11+3) crl 5,93 cm, 157 bpm ❤
    14.04.2025 (12+1) prenatalne! niskie ryzyka
    16.06.2025 (21+1) II prenatalne! wszystko w normie
    25.08.2025 (31+1) III prenatalne! wszystko w normie, 1741 g
    preg.png
  • terianka Debiutantka
    Postów: 10 21

    Wysłany: 4 marca 2025, 08:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak robisz TSH i FT4 to i FT3 by się przydało. TSH 4 to dosyć sporo. Moja doktor trzyma u mnie tsh w granicach 1-2. Biorę Letrox 100.

    Zaraz 40
    (nadal w to nie wierzę...)

    2011 córka
    2013 syn
    2015 córka

    2021 strata :( 9tc (PJP)

    2024 synek
    2025 ?
  • terianka Debiutantka
    Postów: 10 21

    Wysłany: 4 marca 2025, 08:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie się zaczęłam przejmować wynikami badań - beta ładnie przyrasta (wzrost o 79.8%).
    Dziś 5tc+5d. Ale progesteron mam niski (chyba tak było w każdej ciąży - w poprzedniej dostałam luteinę) 16,01 ng/ml - napisałam dziś do mojej pani doktor o konsultację online, bo wizytę mam 20.03. Mam nadzieję, że się zgodzi.

    Zaraz 40
    (nadal w to nie wierzę...)

    2011 córka
    2013 syn
    2015 córka

    2021 strata :( 9tc (PJP)

    2024 synek
    2025 ?
  • Finch11 Autorytet
    Postów: 862 1398

    Wysłany: 4 marca 2025, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    terianka wrote:
    Właśnie się zaczęłam przejmować wynikami badań - beta ładnie przyrasta (wzrost o 79.8%).
    Dziś 5tc+5d. Ale progesteron mam niski (chyba tak było w każdej ciąży - w poprzedniej dostałam luteinę) 16,01 ng/ml - napisałam dziś do mojej pani doktor o konsultację online, bo wizytę mam 20.03. Mam nadzieję, że się zgodzi.
    16,01 to nie jest niski progesteron :)

    👱🏻‍♀️ 28, Poznań

    03.02 ⏸️🥹❤️

    30.09 Zośka jest z nami 🥹
    37+4
    3520g i 53 cm miłości ❤️
  • Finch11 Autorytet
    Postów: 862 1398

    Wysłany: 4 marca 2025, 08:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, przytyłyście już coś? Ja dzisiaj 7+3 a czuję się jak wielka kluska 😂 staram się pilnować z jedzeniem i ćwiczyć ale mam wrażenie że jestem opuchnięta na maksa 🤭 waga leci powoli do góry, nie wiem czy to już czas na takie wzrosty, nie chciałabym za dużo przytyć bo już przed ciążą miałam lekka nadwagę i boję się o cukrzycę ciążową albo komplikacje z tego tytułu, więc bardzo pilnuje wagi.
    Jak jest u Was? Waga stoi czy leci do góry? A może któraś z Was schudła przez mdłości na początku?

    👱🏻‍♀️ 28, Poznań

    03.02 ⏸️🥹❤️

    30.09 Zośka jest z nami 🥹
    37+4
    3520g i 53 cm miłości ❤️
  • madziankaa Ekspertka
    Postów: 177 322

    Wysłany: 4 marca 2025, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Finch11 wrote:
    Dziewczyny, przytyłyście już coś? Ja dzisiaj 7+3 a czuję się jak wielka kluska 😂 staram się pilnować z jedzeniem i ćwiczyć ale mam wrażenie że jestem opuchnięta na maksa 🤭 waga leci powoli do góry, nie wiem czy to już czas na takie wzrosty, nie chciałabym za dużo przytyć bo już przed ciążą miałam lekka nadwagę i boję się o cukrzycę ciążową albo komplikacje z tego tytułu, więc bardzo pilnuje wagi.
    Jak jest u Was? Waga stoi czy leci do góry? A może któraś z Was schudła przez mdłości na początku?


    Ja już jestem kilogram na plusie 😅 ale no jem sporo, apetyt dopisuje. Jem na pewno więcej niż przed ciążą więc to na pewno przez moje obżarstwo

    Warszawa
    👩🏻 28 👱🏻‍♂️ 31

    starania od 12.2024

    2cs
    24.01.2025 😳 ⏸️ 12 dpo beta HCG 98 mlU/ml
    27.01.2025 15 dpo beta HCG 446,5 mlU/ml
    29.01.2025 beta HCG 1076,6 mlU/ml
    03.02.2025 beta HCG 8122,0 mlU/ml

    14.02.2025 dzidziulek o CRL 5mm z bijącym serduszkiem ❤️
    25.02.2025 8+2 fasolka o CRL 1,8 cm 172 u/min ❤️
    12.03.2025 10+3 bejbik 3,7 cm 👶🏻
    26.03.2025 12+5 dzieciątko 6,3 cm, prenatalne ok, prawdopodobnie dziewczynka🌸👶🏻

    preg.png
  • szlamek Autorytet
    Postów: 838 1412

    Wysłany: 4 marca 2025, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luliczek wrote:
    Dostałam 3x1 progesteron besins 100mg i 2x1 utrogestan dopochwowo 200 mg . Łykam to, ale fatalnie się czuję przez te leki. Ja zawsze ten pierwszy trymestr ciężko znosiłam ale teraz, przez ten progesteron, to jest dramat...
    Jutro idę zrobić badania krwi, w tym właśnie poziom progesteronu to się dowiem jaki on jest...podejrzewam że kolo 100 lekko

    O to ciekawa jestem jaki Ci wyjdzie, daj znać. No tak, ciężko znieść ten progesteron ale też on naprawdę bardzo pomaga w podtrzymaniu ciąży więc byle wytrwać do tego drugiego trymestru 🥺 Dużo siły kochana!

    👩‍🦰34 🧔‍♂️38
    Warszawa

    insulinooporność, niedoczynność tarczycy, trombofilia

    marzec 2019 - poronienie
    2019-2025 bez starania
    29.01.2025 ⏸️
    30.01 betaHCG 887, progesteron 47
    3.02 🩺 pęcherzyk ciążowy, kosmówka niejednorodna 🙏
    26.02 betaHCG 133137
    28.02 🩺 zarodek 2cm ❤️ bije
    26.03🩺 prenatalne - CRL 6,7cm ❤️ 161, USG ok, niskie ryzyka
    5.04 🩺 wszystko ok, dzidzia rośnie 🥰
    14.05 🩺 połówkowe
    20.05 🩺 następna wizyta
    💊Euthyrox 25
    💉Neoparin 0,4

    preg.png
  • szlamek Autorytet
    Postów: 838 1412

    Wysłany: 4 marca 2025, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Duśka202 wrote:
    Cześć dziewczyny,
    Ja już po wizycie. Dziecko zdrowo rośnie, nadgoniło nawet 3 dni 😅. Według CRL jestem 8+4, małe ma 2,03 cm i serduszko bijące z prędkością 151 Bpm. Ginekolog powiedziała że wszystko wyglada książkowo, dostałam skierowanie na prenatalne i kontakt do położnej. Właśnie jesteśmy po rozmowie z teściami wiec zaczynamy oficjalne cieszenie się z ciąży :D

    Papillon, ginekolog powiedział coś więcej?

    Haha to miałyśmy dokładnie w tym samym momencie ciąży wizytę i dokładnie ta sama wielkość zarodka 😂 Żałuję tylko że nie zapytałam jakie tętno a na zdjęciu nie mogę nigdzie znaleźć. Cudowne wieści i mega jest ten moment radości 😊

    pupuś, terianka lubią tę wiadomość

    👩‍🦰34 🧔‍♂️38
    Warszawa

    insulinooporność, niedoczynność tarczycy, trombofilia

    marzec 2019 - poronienie
    2019-2025 bez starania
    29.01.2025 ⏸️
    30.01 betaHCG 887, progesteron 47
    3.02 🩺 pęcherzyk ciążowy, kosmówka niejednorodna 🙏
    26.02 betaHCG 133137
    28.02 🩺 zarodek 2cm ❤️ bije
    26.03🩺 prenatalne - CRL 6,7cm ❤️ 161, USG ok, niskie ryzyka
    5.04 🩺 wszystko ok, dzidzia rośnie 🥰
    14.05 🩺 połówkowe
    20.05 🩺 następna wizyta
    💊Euthyrox 25
    💉Neoparin 0,4

    preg.png
  • szlamek Autorytet
    Postów: 838 1412

    Wysłany: 4 marca 2025, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Finch11 wrote:
    Dziewczyny, przytyłyście już coś? Ja dzisiaj 7+3 a czuję się jak wielka kluska 😂 staram się pilnować z jedzeniem i ćwiczyć ale mam wrażenie że jestem opuchnięta na maksa 🤭 waga leci powoli do góry, nie wiem czy to już czas na takie wzrosty, nie chciałabym za dużo przytyć bo już przed ciążą miałam lekka nadwagę i boję się o cukrzycę ciążową albo komplikacje z tego tytułu, więc bardzo pilnuje wagi.
    Jak jest u Was? Waga stoi czy leci do góry? A może któraś z Was schudła przez mdłości na początku?

    Ja mam wahania wagi, takie nawet o ok. 1,5kg. Wczoraj pisałam że przytyłam, dzisiaj waga pokazuje tyle co przed ciążą. Nie nadążam 😅 Ale ja bardzo 'puchnę' od węglowodanów prostych, a teraz głównie nimi się żywię przez nudności, więc to pewnie przez to.

    Papillon trzymam kciuki bardzo mocno!! Odpoczywaj i niech progesteron robi swoje ❤️

    Papillon lubi tę wiadomość

    👩‍🦰34 🧔‍♂️38
    Warszawa

    insulinooporność, niedoczynność tarczycy, trombofilia

    marzec 2019 - poronienie
    2019-2025 bez starania
    29.01.2025 ⏸️
    30.01 betaHCG 887, progesteron 47
    3.02 🩺 pęcherzyk ciążowy, kosmówka niejednorodna 🙏
    26.02 betaHCG 133137
    28.02 🩺 zarodek 2cm ❤️ bije
    26.03🩺 prenatalne - CRL 6,7cm ❤️ 161, USG ok, niskie ryzyka
    5.04 🩺 wszystko ok, dzidzia rośnie 🥰
    14.05 🩺 połówkowe
    20.05 🩺 następna wizyta
    💊Euthyrox 25
    💉Neoparin 0,4

    preg.png
  • Auricomka Autorytet
    Postów: 1473 415

    Wysłany: 4 marca 2025, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie waga stoi w miejscu . Mam na przemian apetyt i kompletny brak ochoty na jedzenie . A ćwiczycie coś teraz?

    hrqoyx8d84qsxxuk.png
  • pupuś Autorytet
    Postów: 508 1249

    Wysłany: 4 marca 2025, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Finch11 wrote:
    Dziewczyny, przytyłyście już coś? Ja dzisiaj 7+3 a czuję się jak wielka kluska 😂 staram się pilnować z jedzeniem i ćwiczyć ale mam wrażenie że jestem opuchnięta na maksa 🤭 waga leci powoli do góry, nie wiem czy to już czas na takie wzrosty, nie chciałabym za dużo przytyć bo już przed ciążą miałam lekka nadwagę i boję się o cukrzycę ciążową albo komplikacje z tego tytułu, więc bardzo pilnuje wagi.
    Jak jest u Was? Waga stoi czy leci do góry? A może któraś z Was schudła przez mdłości na początku?
    U mnie poszła do góry i podbrzusze mam wielkie, jednak to na pewno nie tkanka tłuszczowa, bo liczę kalorie od lat i nic nie zwiększałam (a wręcz trochę mniej przez mdłości właśnie), ale organizm sobie tam widocznie przetrzymuje wodę... I już mi powoli progesteron rozleniwia jelita...

    Ja zadam z kolei pytanie: czy któraś z Was też tak ma, że jest niedorzecznie spragniona przez całą noc? Noc w noc mam przy łóżku 1,5 litra wody i często to nie starczy. Muszę wstawać po 3-4 razy do toalety. A sucho mi w ustach tak, że aż mi się wargi i policzki przyklejają do zębów. Za dnia tak nie mam.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 marca 2025, 09:14

    34 👩🏼‍❤️‍👨🏻 56
    Świnoujście 🏖

    12.02.2025 ⏸️
    06.03.2025 (6+4) crl 0,95 cm, jest ❤
    26.03.2025 (9+3) crl 3,25 cm, 165 bpm ❤
    09.04.2025 (11+3) crl 5,93 cm, 157 bpm ❤
    14.04.2025 (12+1) prenatalne! niskie ryzyka
    16.06.2025 (21+1) II prenatalne! wszystko w normie
    25.08.2025 (31+1) III prenatalne! wszystko w normie, 1741 g
    preg.png
  • pupuś Autorytet
    Postów: 508 1249

    Wysłany: 4 marca 2025, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Auricomka wrote:
    U mnie waga stoi w miejscu . Mam na przemian apetyt i kompletny brak ochoty na jedzenie . A ćwiczycie coś teraz?
    Postanowienie było chodzić na siłownię, ale przy moim obecnym poziomie energii mogę to tylko wyśmiać. Czasem koleżanka wyciągnie mnie na spacer z psami (jestem jej bardzo wdzięczna) i już z tego wracam wypompowana.

    34 👩🏼‍❤️‍👨🏻 56
    Świnoujście 🏖

    12.02.2025 ⏸️
    06.03.2025 (6+4) crl 0,95 cm, jest ❤
    26.03.2025 (9+3) crl 3,25 cm, 165 bpm ❤
    09.04.2025 (11+3) crl 5,93 cm, 157 bpm ❤
    14.04.2025 (12+1) prenatalne! niskie ryzyka
    16.06.2025 (21+1) II prenatalne! wszystko w normie
    25.08.2025 (31+1) III prenatalne! wszystko w normie, 1741 g
    preg.png
  • Papillon Autorytet
    Postów: 1348 2227

    Wysłany: 4 marca 2025, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    terianka wrote:
    Właśnie się zaczęłam przejmować wynikami badań - beta ładnie przyrasta (wzrost o 79.8%).
    Dziś 5tc+5d. Ale progesteron mam niski (chyba tak było w każdej ciąży - w poprzedniej dostałam luteinę) 16,01 ng/ml - napisałam dziś do mojej pani doktor o konsultację online, bo wizytę mam 20.03. Mam nadzieję, że się zgodzi.
    Mi też wyszedł niskim progesteron ostatnio i tak mocno się przejmowałam, a dzidzia jest z bijacym serduszkiem

    terianka lubi tę wiadomość

    35 👩🏼‍🦰35🧔‍♂️

    06.2021 synek
    27.03 😇 9 tydzień
    16.06 ⏸️ 11dpo
    23.06 beta 816,20
    Progesteron 21,70
    25.06 1635🫶
    7.07 jest ❤️
    21.07 usg 8+2
    22.08 prenatalne (12+6)

    preg.png
  • Papillon Autorytet
    Postów: 1348 2227

    Wysłany: 4 marca 2025, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja od początku ciąży to chyba tylko schudłam przez te stresy. U mnie nic nie idzie książkowo. Ta beta hcg rosła jakoś wolno, ale to kosmowka wydziela hormon beta hcg, a to właśnie ona się odkleja. Czytałam, że najczęściej dlatego, że pod nią jest krwiak. Leżę dziewczyny na kanapie. Nie pamiętam kiedy miałam taki wolny dzień 😱 Mam nadzieję, że dziadkowie teraz trochę pomogą, bo przy niespełna 4 latku ciężko jest tylko leżeć.

    35 👩🏼‍🦰35🧔‍♂️

    06.2021 synek
    27.03 😇 9 tydzień
    16.06 ⏸️ 11dpo
    23.06 beta 816,20
    Progesteron 21,70
    25.06 1635🫶
    7.07 jest ❤️
    21.07 usg 8+2
    22.08 prenatalne (12+6)

    preg.png
  • Auricomka Autorytet
    Postów: 1473 415

    Wysłany: 4 marca 2025, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pupuś wrote:
    U mnie poszła do góry i podbrzusze mam wielkie, jednak to na pewno nie tkanka tłuszczowa, bo liczę kalorie od lat i nic nie zwiększałam (a wręcz trochę mniej przez mdłości właśnie), ale organizm sobie tam widocznie przetrzymuje wodę... I już mi powoli progesteron rozleniwia jelita...

    Ja zadam z kolei pytanie: czy któraś z Was też tak ma, że jest niedorzecznie spragniona przez całą noc? Noc w noc mam przy łóżku 1,5 litra wody i często to nie starczy. Muszę wstawać po 3-4 razy do toalety. A sucho mi w ustach tak, że aż mi się wargi i policzki przyklejają do zębów. Za dnia tak nie mam.
    Ja tak mam i wogole niestety bardzo
    Źle śpię . Niespokojnie budzę się pije sikam.
    Ja ciut w domu ćwiczę staram się chodzić ale ćwiczę takie banały bo boję się tych plamie.ln i kłuć

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 marca 2025, 09:32

    hrqoyx8d84qsxxuk.png
  • OlgaB87 Autorytet
    Postów: 1114 2220

    Wysłany: 4 marca 2025, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Finch11 wrote:
    Dziewczyny, przytyłyście już coś? Ja dzisiaj 7+3 a czuję się jak wielka kluska 😂 staram się pilnować z jedzeniem i ćwiczyć ale mam wrażenie że jestem opuchnięta na maksa 🤭 waga leci powoli do góry, nie wiem czy to już czas na takie wzrosty, nie chciałabym za dużo przytyć bo już przed ciążą miałam lekka nadwagę i boję się o cukrzycę ciążową albo komplikacje z tego tytułu, więc bardzo pilnuje wagi.
    Jak jest u Was? Waga stoi czy leci do góry? A może któraś z Was schudła przez mdłości na początku?

    Ja apetyt mam przedni, ale pilnuję się. Mam insulinooporność i miewałam problemy z cukrem, więc mam ustalone z moją diabetolog, że 10 kg to wszystko co mogę przytyć w tej ciąży. Ograniczam słodycze, jem regularnie, co 3h.
    Przed ciążą trenowałam taniec irlandzki i nadal chodzę na treningi. Mam zamiar przestać dopiero jak będę mieć brzuch i będzie mi przeszkadzał w podskokach. Lekarze mówią, że to dobry plan. Potem przestawię się na fitness dla ciężarnych, spacery i basen. Sport mnie od zawsze trzyma w dobrym nastroju, więc chcę pozostać aktywna do rozwiązania.


    Warszawa
    👩🏼 37, 👱🏼‍♂️37
    2 x kitku 🐈🐈‍⬛

    Hashimoto, niedoczynność, insulinooporność, stan przecukrzycowy, PCOS

    OM 02.01
    08.02 ⏸️
    09.02- beta 3383, prog 26,4
    11.02- beta 8266
    21.02- (6+6)- mamy serduszko! ♥️ bpm 135, mały alien ma 9mm
    28.02- (7+6)- serduszko 174 bpm
    07.03- mały alien ma 2,6 cm, serduszko 140 bpm
    17.03- NIPT
    28.03- dziecię 6,11 cm, wszystko pięknie pracuje, USG genetyczne bardzo dobre, chłopczyk 💙
    25.09.2025- wielki dzień, Bruno na świecie ♥️

    age.png
  • szlamek Autorytet
    Postów: 838 1412

    Wysłany: 4 marca 2025, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Auricomka wrote:
    U mnie waga stoi w miejscu . Mam na przemian apetyt i kompletny brak ochoty na jedzenie . A ćwiczycie coś teraz?

    Ja staram się ćwiczyć jogę między euthyroxem a śniadaniem 🙃 . A opróczy tego przejęłam znowu psa na popołudniowy spacer i od paru dni wychodzę na takie 45min-1h spaceru. Ale bardzo mnie wszystko męczy, dzisiaj ćwiczyłam bardzo delikatnie a czuję się jak po jakimś hardkorowym treningu, chyba się muszę jeszcze położyć spać na chwilę 🫠

    A w nocy chce mi się pić ale nie jakoś dramatycznie, natomiast STRASZNIE mnie bolą piersi. Dzisiaj już założyłam po prostu stanik na noc i było trochę lepiej. Używa któraś z Was stanika na noc? Macie jakiś model do polecenia? Nie chcę tych piersi za bardzo ściskać ale ewidentnie potrzebują trochę podtrzymania w nocy.

    👩‍🦰34 🧔‍♂️38
    Warszawa

    insulinooporność, niedoczynność tarczycy, trombofilia

    marzec 2019 - poronienie
    2019-2025 bez starania
    29.01.2025 ⏸️
    30.01 betaHCG 887, progesteron 47
    3.02 🩺 pęcherzyk ciążowy, kosmówka niejednorodna 🙏
    26.02 betaHCG 133137
    28.02 🩺 zarodek 2cm ❤️ bije
    26.03🩺 prenatalne - CRL 6,7cm ❤️ 161, USG ok, niskie ryzyka
    5.04 🩺 wszystko ok, dzidzia rośnie 🥰
    14.05 🩺 połówkowe
    20.05 🩺 następna wizyta
    💊Euthyrox 25
    💉Neoparin 0,4

    preg.png
‹‹ 132 133 134 135 136 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Męska płodność – kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problemy z zajściem w ciążę dotyczą coraz większej liczby par na całym świecie, także w Polsce. Styl życia, stres, zanieczyszczenie środowiska, opóźnianie decyzji o rodzicielstwie – wszystko to wpływa na pogarszające się parametry płodności, również u mężczyzn. W niemal połowie przypadków trudności z płodnością wynikają z czynników męskich. Mimo to temat męskiej płodności wciąż jest marginalizowany, a badanie nasienia – niepotrzebnie kojarzone z czymś wstydliwym. Tymczasem seminogram, czyli analiza nasienia, to podstawowe i bardzo ważne narzędzie diagnostyczne. Sprawdź, kiedy warto je wykonać i co może powiedzieć o Twojej płodności.

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ