Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Październikowe mamy 2025
Odpowiedz

Październikowe mamy 2025

Oceń ten wątek:
  • Carolyn Autorytet
    Postów: 538 955

    Wysłany: 6 marca 2025, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny,

    Czytam Was od tygodnia i dziś postanowiłam, że się odezwę. Mam nadzieję, że mnie przygarniecie mimo, że wychodzi mi po miesiączce termin na 5 listopada. Niestety nie widziałam grupy na ten miesiąc, dlatego czytałam Was i mam nadzieję tu zostać :)
    Z aplikacji wychodzi 5+2. Dwie kreseczki na teście 27 lutego. Beta z poniedziałku 3248. Dziś byłam na wizycie u ginekolog i widać pęcherzyk z ciałkiem żółtym. Doktor powiedziała, że wszystko wygląda prawidłowo jak na ten czas i widzimy się za dwa tygodnie.
    Także pewnie jak większość z Was mam lekkie rozczarowanie, że nie było widać nic więcej, ale z drugiej zapewniała ,że jest ok i trzeba się cieszyć. :)

    Moja doktor kazała mi wykupić folik i zaprzestać brania mama dha premium, który biorę od trzech miesięcy. Co o tym myślicie? Po przeczytaniu artykułów na temat folianow mam ochotę się sprzeciwić doktor i nie kupować foliku.

    OniloraK, Klaudia89, Zuzka :), EwiczekM, pupuś, ananas123 lubią tę wiadomość

    27.02 dwie kreseczki
    06.03 pęcherzyk
    21.03 zarodek z ❤️
    04.04 2,8 cm 👶
    11.04 3,9 cm 👶
    24.04 prenatalne 6,3 cm 🩵
    05.05 7,4 cm 👶

    preg.png
  • Papillon Autorytet
    Postów: 1348 2227

    Wysłany: 6 marca 2025, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylvi_ wrote:
    Z OM 5-6, więc w sumie nie ma dużej różnicy 👀
    Z tego co czytałam, to i tak się może nieco zmieniać, bo zależy to m.in od rozwoju płodu itd.
    Tylko zastanawia mnie teraz ta wysoka beta, którą miałam w niedzielę (12777), a w sumie ani nie jest mocno rozwinięta ciąża, ani nie ma bliźniaczej, jak mnie tu straszono 🙈🤣 Mam nadzieję, że to nie oznacza nic złego 👀
    No pewnie. Ja mam tydzień różnicy, ale wiem kiedy była owulka.
    A ta wysoka beta to nie może być tak, że to bliźniaki jednojajowe ? Nie znam się, ale przyszło mi to do glowy 😂

    OniloraK, Zuzka :), EwiczekM lubią tę wiadomość

    35 👩🏼‍🦰35🧔‍♂️

    06.2021 synek
    27.03 😇 9 tydzień
    16.06 ⏸️ 11dpo
    23.06 beta 816,20
    Progesteron 21,70
    25.06 1635🫶
    7.07 jest ❤️
    21.07 usg 8+2
    22.08 prenatalne (12+6)

    preg.png
  • przyszłamama96 Autorytet
    Postów: 972 1712

    Wysłany: 6 marca 2025, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Carolyn wrote:
    Cześć dziewczyny,

    Czytam Was od tygodnia i dziś postanowiłam, że się odezwę. Mam nadzieję, że mnie przygarniecie mimo, że wychodzi mi po miesiączce termin na 5 listopada. Niestety nie widziałam grupy na ten miesiąc, dlatego czytałam Was i mam nadzieję tu zostać :)
    Z aplikacji wychodzi 5+2. Dwie kreseczki na teście 27 lutego. Beta z poniedziałku 3248. Dziś byłam na wizycie u ginekolog i widać pęcherzyk z ciałkiem żółtym. Doktor powiedziała, że wszystko wygląda prawidłowo jak na ten czas i widzimy się za dwa tygodnie.
    Także pewnie jak większość z Was mam lekkie rozczarowanie, że nie było widać nic więcej, ale z drugiej zapewniała ,że jest ok i trzeba się cieszyć. :)

    Moja doktor kazała mi wykupić folik i zaprzestać brania mama dha premium, który biorę od trzech miesięcy. Co o tym myślicie? Po przeczytaniu artykułów na temat folianow mam ochotę się sprzeciwić doktor i nie kupować foliku.


    Folik mało kto poleca wręcz większość odradza, zrobisz jak uważasz ale bezpieczniej brać te metylowane formy;)

    sofiz, OniloraK, Carolyn lubią tę wiadomość

    👩🏼30 🧔🏻‍♂️33

    01.2023 Eurofertil CZ 6x❄️
    02.2023 I FET bhcg 0
    03.2023 II FET bhcg 0, 1❄️ źle rozmrożona
    07.2023 I histeroskopia dr Janowiec (zapalenie endometrium)
    09.2023 II histeroskopia dr Janowiec (adenomioza -> 6xDipherline)
    12.2023 immunologia, dr Paśnik
    02.2024 III FET CB💔 bhcg max 650 i spadek
    03.2024 IV FET CB💔 bhcg 23 i złe przyrosty
    05.2024 ciąża naturalna, puste jajo💔
    07.2024 V FET 2x❄️ 💔bhcg 220, złe przyrosty

    09.2024 Invimed Warszawa 6x❄️
    09.2024 immunologia, dr Jarosz
    10.2024 polip w USG
    12.2024 histeroskopia
    01.2025 VI FET 6dpt - 38; 7dpt - 84; 9dpt - 256; 10dpt - 370; 12dpt - 926; 14dpt - 2475; 16dpt - 4973; 20dpt mamy ❤️; 29dpt- CRL 1,12cm, FHR 150 ; 7+5 1,62cm; 8+5 2,27cm; 9+5 3,21cm; 10+5 4,13cm
    12+0 prenatalne 5,44cm
    6.10.2025 córka na świecie 🩷

    event.png
  • OlgaB87 Autorytet
    Postów: 1114 2220

    Wysłany: 6 marca 2025, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sofiz wrote:
    1213856006, wzięłam standardowy rozmiar i jak przyszły byłam w szoku bo wyglądają na wielkie, ale pasują i zdecydowanie polecam

    Też kupiłam, bo już od rana mam bebech taki spuchnięty, jak gigantyczne wzdęcie 😀

    Warszawa
    👩🏼 37, 👱🏼‍♂️37
    2 x kitku 🐈🐈‍⬛

    Hashimoto, niedoczynność, insulinooporność, stan przecukrzycowy, PCOS

    OM 02.01
    08.02 ⏸️
    09.02- beta 3383, prog 26,4
    11.02- beta 8266
    21.02- (6+6)- mamy serduszko! ♥️ bpm 135, mały alien ma 9mm
    28.02- (7+6)- serduszko 174 bpm
    07.03- mały alien ma 2,6 cm, serduszko 140 bpm
    17.03- NIPT
    28.03- dziecię 6,11 cm, wszystko pięknie pracuje, USG genetyczne bardzo dobre, chłopczyk 💙
    25.09.2025- wielki dzień, Bruno na świecie ♥️

    age.png
  • Papillon Autorytet
    Postów: 1348 2227

    Wysłany: 6 marca 2025, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niszencja wrote:
    Hej Dziewczyny!
    I ja jestem po wizycie, ale mam mieszane uczucia. Pęcherzyk 17mm, ciałko zoltkowe 4mm ale jeszcze brak zarodka…
    Dziś mam 6+0, lekarka mówi, że pęcherzyk i ciałko zoltkowe adekwatnie do OM, ale już się naczytałam, że przy takim pęcherzyku coś tam powinno już być więcej.

    Muszę poczekać tydzień i wtedy wszystko będzie jasne. Ach to czekanie.
    Ale 6+0 to rzadko kiedy jest zarodek. Nie martw się, możliwe, że jutro już np byłoby go widać na wizycie. Ja miałam wizytę w pon i nie było nic więcej oprócz pęcherzyka, a potem w sb zarodek i jeszcze jej się wydawało, że już było serce( co zostało potwierdzone w ten pon) więc spokojnie. To wcześnie i pewnie za tydzień będzie już wszystko na miejscu ❤️

    OlgaB87, EwiczekM, Niszencja lubią tę wiadomość

    35 👩🏼‍🦰35🧔‍♂️

    06.2021 synek
    27.03 😇 9 tydzień
    16.06 ⏸️ 11dpo
    23.06 beta 816,20
    Progesteron 21,70
    25.06 1635🫶
    7.07 jest ❤️
    21.07 usg 8+2
    22.08 prenatalne (12+6)

    preg.png
  • OniloraK Autorytet
    Postów: 773 1027

    Wysłany: 6 marca 2025, 18:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Carolyn wrote:
    Cześć dziewczyny,

    Czytam Was od tygodnia i dziś postanowiłam, że się odezwę. Mam nadzieję, że mnie przygarniecie mimo, że wychodzi mi po miesiączce termin na 5 listopada. Niestety nie widziałam grupy na ten miesiąc, dlatego czytałam Was i mam nadzieję tu zostać :)
    Z aplikacji wychodzi 5+2. Dwie kreseczki na teście 27 lutego. Beta z poniedziałku 3248. Dziś byłam na wizycie u ginekolog i widać pęcherzyk z ciałkiem żółtym. Doktor powiedziała, że wszystko wygląda prawidłowo jak na ten czas i widzimy się za dwa tygodnie.
    Także pewnie jak większość z Was mam lekkie rozczarowanie, że nie było widać nic więcej, ale z drugiej zapewniała ,że jest ok i trzeba się cieszyć. :)

    Moja doktor kazała mi wykupić folik i zaprzestać brania mama dha premium, który biorę od trzech miesięcy. Co o tym myślicie? Po przeczytaniu artykułów na temat folianow mam ochotę się sprzeciwić doktor i nie kupować foliku.

    Cześć, witaj 🥰 Widocznie jesteś pierwsza na forum i nie ma dziewczyn z listopada, albo żadna jeszcze nie założyła 🤗 wątek możesz założyć sama i czekać tutaj u nas, z nami aż ktoś dołączy do listopada 🤗 zawsze możesz zostać z nami zldo końca, będziesz zawsze do przodu 😁😁😁😁
    Beta ładna jak tydzień, w którym jesteś, miałam w tym czasie podobną wartość a przy 5+4 też zobaczyłam tylko pęcherzyk z ciałkiem żółtym 🤗 więc wszystko jest ok.
    Co do kwasu foliowego to zgadzam się z @przyszlamama, poczytaj o tym metylowanym, jest dużo bardziej przyswajalny przez organizm, a to ważne.

    Carolyn lubi tę wiadomość

    🙋🏻‍♀️41 🫣
    Okolice Poznania
    29/01/25⏸️🫣😅 ---> 05/10/25🤱🏻
    06/02/25🩺👀🥚
    27/02/25🩺1,96cm💓160bpm
    20/03/25 🩺4,62cm💓162bpm
    27/03/25 I prenet. 6,00cm💓176bpm, kość👃🏻👍🏻NT 1,7mm,
    PAPPA 👎🏻 ryzyko pośrednie t21
    10/04/25🩺7,86 cm💓146bpm,
    11/04/25 pobranie nifty pro -> niskie ryzyka -> będzie 🩵 Tymon
    08/05/25 🩺 210g 🩵140bpm,
    21/05/25 II prenet. 340g 🩵 wszystko dobrze, wieeeeelkie uffffff 😃
    29/05/25 🩺 390g🩵145bpm,
    17/06/25 🩺 660g🩵143bpm,
    15/07/25 🩺 983g🩵149bpm, Doppler ✅
    29/07/25 🩺1516g🩵151bpm, Doppler, KTG ✅
    04/08/25 III prenet. 1625g, Doppler ✅
    12/08/25🩺1867g, Doppler, KTG ✅
    26/08/25 🩺2391g, Doppler, KTG ✅
    09/09/25🩺2900g, Doppler ✅
    22/09/25⏳skierowanie na indukcję w 38w1d...
    16.09.2025 witaj Tymku🤱🏻❤️

    age.png
  • Zuzka :) Autorytet
    Postów: 277 547

    Wysłany: 6 marca 2025, 19:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Carolyn wrote:
    Cześć dziewczyny,

    Czytam Was od tygodnia i dziś postanowiłam, że się odezwę. Mam nadzieję, że mnie przygarniecie mimo, że wychodzi mi po miesiączce termin na 5 listopada. Niestety nie widziałam grupy na ten miesiąc, dlatego czytałam Was i mam nadzieję tu zostać :)
    Z aplikacji wychodzi 5+2. Dwie kreseczki na teście 27 lutego. Beta z poniedziałku 3248. Dziś byłam na wizycie u ginekolog i widać pęcherzyk z ciałkiem żółtym. Doktor powiedziała, że wszystko wygląda prawidłowo jak na ten czas i widzimy się za dwa tygodnie.
    Także pewnie jak większość z Was mam lekkie rozczarowanie, że nie było widać nic więcej, ale z drugiej zapewniała ,że jest ok i trzeba się cieszyć. :)

    Moja doktor kazała mi wykupić folik i zaprzestać brania mama dha premium, który biorę od trzech miesięcy. Co o tym myślicie? Po przeczytaniu artykułów na temat folianow mam ochotę się sprzeciwić doktor i nie kupować foliku.


    Witaj kochana ❤️

    Rozgość się u nas i zostań jeśli czujesz się tu dobrze. ❤️ Po kolejnych USG moze się okazać ,że jednak jesteś październikowa :D

    OniloraK, Carolyn lubią tę wiadomość

    👩🏻31 🧔🏻‍♂️31 +🐕
    Okolice Warszawy

    AMH- (10. 2024) - 0.61 ng ➡️ ( 01.2025) 0,75 ng
    TSH 0.63 IU/ml
    FT3 2,96
    FT4 1,46
    Hashimoto
    01.2025 - 1 cs
    ⏸️- 28.01
    BHCG - 28.01- 45 mlU/ml
    Progesteron 28.01- 25.73 ng/ml
    BHCG - 30.01- 100 mlU/ ml
    Progesteron 30.01-29,4 ng/ml
    Ginekolog 12.02 ⏳

    preg.png
  • EwiczekM Autorytet
    Postów: 616 733

    Wysłany: 6 marca 2025, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    justyna1234 wrote:
    Dziewczyny, a ja mam nietypową sytuację. Robiłam wszystkie rutynowe badania po pierwszej wizycie i wyszedł mi reaktywny test przesiewowy na HIV. Byłabym teraz przerażona na maksa, ale przy badaniach przed staraniami też tak miałam. Byłam w szoku, bo nie miałam żadnych sytuacji ryzykownych ani nic, a tu takie coś. Musiałam czekać na wynik testu potwierdzenia - wyszło wszystko ok. Ale był to mega mega stres, telefony z laboratorium, odbieranie wyników osobiście. Pani powiedziała, że test potwierdzenia jest dokładny, genetyczny i wszystko na bank jest w porządku. Teraz mam tak samo i pewnie w trzecim trymestrze też tak będzie. Lekarze nie wiedzą, czemu mi tak reagują te testy. Mówią, że czasem tak jest i dlatego robi się testy potwierdzenia. Jakbym nie miała tego badania wcześniej, to teraz bym padła ze stresu 🙈

    Omg, szok, przecież to na zawał możnaby zejść nawet ...

    Olivier 3170g, 50 cm, 38+4 tc

    age.png
  • EwiczekM Autorytet
    Postów: 616 733

    Wysłany: 6 marca 2025, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylvi_ wrote:
    Jestem po pierwszej wizycie 🥹

    Jest pojedynczy pęcherzyk, 3,9mm, ale niestety nic więcej jeszcze nie było widać 😭
    Prawidłowo zagnieżdżony, nie ma krwiaków, wydzielina czysta. Jedynie mam twardszą macice (?) i dostałam luteinę raz dziennie.
    Mam zrobić morfologię, glukozę, tarczycę i przyjść za tydzień, bo już wtedy powinno być coś więcej wiadomo.
    Według badania teraz mam tydzień 6-1.

    Mam nadzieję, że z tą macicą będzie ok i że za tydzień usłyszę dobre wiadomości. Póki co chyba wygląda na to, że jest ok 🤞

    Wszystko będzie dobrze, zobaczysz ❤️

    Olivier 3170g, 50 cm, 38+4 tc

    age.png
  • EwiczekM Autorytet
    Postów: 616 733

    Wysłany: 6 marca 2025, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niszencja wrote:
    Hej Dziewczyny!
    I ja jestem po wizycie, ale mam mieszane uczucia. Pęcherzyk 17mm, ciałko zoltkowe 4mm ale jeszcze brak zarodka…
    Dziś mam 6+0, lekarka mówi, że pęcherzyk i ciałko zoltkowe adekwatnie do OM, ale już się naczytałam, że przy takim pęcherzyku coś tam powinno już być więcej.

    Muszę poczekać tydzień i wtedy wszystko będzie jasne. Ach to czekanie.

    Wszystko jest dobrze Kochana, dziewczyny też tu miały tak jak Ty, prawda dziewczyny ?

    OniloraK, OlgaB87 lubią tę wiadomość

    Olivier 3170g, 50 cm, 38+4 tc

    age.png
  • EwiczekM Autorytet
    Postów: 616 733

    Wysłany: 6 marca 2025, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Carolyn wrote:
    Cześć dziewczyny,

    Czytam Was od tygodnia i dziś postanowiłam, że się odezwę. Mam nadzieję, że mnie przygarniecie mimo, że wychodzi mi po miesiączce termin na 5 listopada. Niestety nie widziałam grupy na ten miesiąc, dlatego czytałam Was i mam nadzieję tu zostać :)
    Z aplikacji wychodzi 5+2. Dwie kreseczki na teście 27 lutego. Beta z poniedziałku 3248. Dziś byłam na wizycie u ginekolog i widać pęcherzyk z ciałkiem żółtym. Doktor powiedziała, że wszystko wygląda prawidłowo jak na ten czas i widzimy się za dwa tygodnie.
    Także pewnie jak większość z Was mam lekkie rozczarowanie, że nie było widać nic więcej, ale z drugiej zapewniała ,że jest ok i trzeba się cieszyć. :)

    Moja doktor kazała mi wykupić folik i zaprzestać brania mama dha premium, który biorę od trzech miesięcy. Co o tym myślicie? Po przeczytaniu artykułów na temat folianow mam ochotę się sprzeciwić doktor i nie kupować foliku.

    Witaj Kochana 😘 czuj się jak u siebie 😁
    A powiedz mi ta Twoja doktor powiedziała dlaczego masz nie brać tych suplementów, które brałaś ?

    Carolyn lubi tę wiadomość

    Olivier 3170g, 50 cm, 38+4 tc

    age.png
  • Carolyn Autorytet
    Postów: 538 955

    Wysłany: 6 marca 2025, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    EwiczekM wrote:
    Witaj Kochana 😘 czuj się jak u siebie 😁
    A powiedz mi ta Twoja doktor powiedziała dlaczego masz nie brać tych suplementów, które brałaś ?

    Odnośnie supli mama dha powiedziała, że na tym etapie ciąży nie jest wskazane przyjmowanie niczego innego oprócz kwasu foliowego, ale skoro już go mam to mam przeczekać i skończyć opakowanie w drugim trymestrze, a teraz kupić folik. Po przeczytaniu wielu artykułów mam wrażenie, że ta Doktor nie jest na czasie odnośnie najnowszych rekomendacji. I sama nie wiem co robić, bo ogólnie jest przekochana. Chodzę do niej już jakieś trzy lata zawsze wszystko było ok. Pracuje w szpitalu, także mogłabym z nią rodzić. Jednak zauważyłam też jej lekceważące podejście do niedoboru żelaza i B12 z którymi walczyłam.


    Dziękuję Wam dziewczyny za miłe przywitanie. 🥰

    27.02 dwie kreseczki
    06.03 pęcherzyk
    21.03 zarodek z ❤️
    04.04 2,8 cm 👶
    11.04 3,9 cm 👶
    24.04 prenatalne 6,3 cm 🩵
    05.05 7,4 cm 👶

    preg.png
  • pupuś Autorytet
    Postów: 508 1249

    Wysłany: 6 marca 2025, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Papillon wrote:
    Pupuś a Ty o której wizyta ?

    Eustoma i Mama cudne wieści ❤️❤️❤️😍
    Miałam o 18:40 :) Jest wszystko na swoim miejscu, CRL wynosi 0,98 cm. Nie podjął się zmierzyć tętna, zrobi to dopiero na następnej wizycie za trzy tygodnie. Jestem zadowolona :)
    Dał mi też Duphaston prewencyjnie.

    Papillon, Pdes, OniloraK, ananas123, OlgaB87, Carolyn, EwiczekM, Lovi25, sylvi_, Zuzka :), szlamek, Palaczowa, Judyta_ lubią tę wiadomość

    34 👩🏼‍❤️‍👨🏻 56
    Świnoujście 🏖

    12.02.2025 ⏸️
    06.03.2025 (6+4) crl 0,95 cm, jest ❤
    26.03.2025 (9+3) crl 3,25 cm, 165 bpm ❤
    09.04.2025 (11+3) crl 5,93 cm, 157 bpm ❤
    14.04.2025 (12+1) prenatalne! niskie ryzyka
    16.06.2025 (21+1) II prenatalne! wszystko w normie
    25.08.2025 (31+1) III prenatalne! wszystko w normie, 1741 g
    preg.png
  • OniloraK Autorytet
    Postów: 773 1027

    Wysłany: 6 marca 2025, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    EwiczekM wrote:
    Wszystko jest dobrze Kochana, dziewczyny też tu miały tak jak Ty, prawda dziewczyny ?

    Pewnie, że tak, prawda @EwiczekM
    Serio @Carolyn odszukałem wartości na USG, na pierwszej wizycie w 5+4 pęcherzyk miał 0,91 i żółteczko 0,37 przy becie ok 3900 także naprawdę spokojnie, trzeba dać czas maluchowi.😁

    Carolyn lubi tę wiadomość

    🙋🏻‍♀️41 🫣
    Okolice Poznania
    29/01/25⏸️🫣😅 ---> 05/10/25🤱🏻
    06/02/25🩺👀🥚
    27/02/25🩺1,96cm💓160bpm
    20/03/25 🩺4,62cm💓162bpm
    27/03/25 I prenet. 6,00cm💓176bpm, kość👃🏻👍🏻NT 1,7mm,
    PAPPA 👎🏻 ryzyko pośrednie t21
    10/04/25🩺7,86 cm💓146bpm,
    11/04/25 pobranie nifty pro -> niskie ryzyka -> będzie 🩵 Tymon
    08/05/25 🩺 210g 🩵140bpm,
    21/05/25 II prenet. 340g 🩵 wszystko dobrze, wieeeeelkie uffffff 😃
    29/05/25 🩺 390g🩵145bpm,
    17/06/25 🩺 660g🩵143bpm,
    15/07/25 🩺 983g🩵149bpm, Doppler ✅
    29/07/25 🩺1516g🩵151bpm, Doppler, KTG ✅
    04/08/25 III prenet. 1625g, Doppler ✅
    12/08/25🩺1867g, Doppler, KTG ✅
    26/08/25 🩺2391g, Doppler, KTG ✅
    09/09/25🩺2900g, Doppler ✅
    22/09/25⏳skierowanie na indukcję w 38w1d...
    16.09.2025 witaj Tymku🤱🏻❤️

    age.png
  • Papillon Autorytet
    Postów: 1348 2227

    Wysłany: 6 marca 2025, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pupuś wrote:
    Miałam o 18:40 :) Jest wszystko na swoim miejscu, CRL wynosi 0,98 cm. Nie podjął się zmierzyć tętna, zrobi to dopiero na następnej wizycie za trzy tygodnie. Jestem zadowolona :)
    Dał mi też Duphaston prewencyjnie.
    Cudnie 😍😃
    Mi też nie badał 🙂 poczekamy aż się serduszka rozkręcą

    EwiczekM lubi tę wiadomość

    35 👩🏼‍🦰35🧔‍♂️

    06.2021 synek
    27.03 😇 9 tydzień
    16.06 ⏸️ 11dpo
    23.06 beta 816,20
    Progesteron 21,70
    25.06 1635🫶
    7.07 jest ❤️
    21.07 usg 8+2
    22.08 prenatalne (12+6)

    preg.png
  • OniloraK Autorytet
    Postów: 773 1027

    Wysłany: 6 marca 2025, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Carolyn wrote:
    Odnośnie supli mama dha powiedziała, że na tym etapie ciąży nie jest wskazane przyjmowanie niczego innego oprócz kwasu foliowego, ale skoro już go mam to mam przeczekać i skończyć opakowanie w drugim trymestrze, a teraz kupić folik. Po przeczytaniu wielu artykułów mam wrażenie, że ta Doktor nie jest na czasie odnośnie najnowszych rekomendacji. I sama nie wiem co robić, bo ogólnie jest przekochana. Chodzę do niej już jakieś trzy lata zawsze wszystko było ok. Pracuje w szpitalu, także mogłabym z nią rodzić. Jednak zauważyłam też jej lekceważące podejście do niedoboru żelaza i B12 z którymi walczyłam.


    Dziękuję Wam dziewczyny za miłe przywitanie. 🥰

    No to coś dziwnego pani dr twierdzi... bo DHA to kwasy Omega 3 przecież a to jest bardzo ważne w diecieni cholernie zdrowe, a nie oszukujemy się społeczeństwo spożywa mało morskich ryb ani nikt nie pije butelkami oleju słonecznikowego bo by się zwyczajnie 💩
    Żelazo się suplementuje ale tylko jeśli jest anemia, a tak to nie jest zalecane samodzielne suplementowanie.
    Ale dopuszczam to, że jestem laikiem bazującym na wiedzy innych i też mogę się mylić.
    Ja suplementuje pregne plus bez żelaza i pregne DHA.
    A wy dziewczyny? Co Wam mówili lekarze.

    🙋🏻‍♀️41 🫣
    Okolice Poznania
    29/01/25⏸️🫣😅 ---> 05/10/25🤱🏻
    06/02/25🩺👀🥚
    27/02/25🩺1,96cm💓160bpm
    20/03/25 🩺4,62cm💓162bpm
    27/03/25 I prenet. 6,00cm💓176bpm, kość👃🏻👍🏻NT 1,7mm,
    PAPPA 👎🏻 ryzyko pośrednie t21
    10/04/25🩺7,86 cm💓146bpm,
    11/04/25 pobranie nifty pro -> niskie ryzyka -> będzie 🩵 Tymon
    08/05/25 🩺 210g 🩵140bpm,
    21/05/25 II prenet. 340g 🩵 wszystko dobrze, wieeeeelkie uffffff 😃
    29/05/25 🩺 390g🩵145bpm,
    17/06/25 🩺 660g🩵143bpm,
    15/07/25 🩺 983g🩵149bpm, Doppler ✅
    29/07/25 🩺1516g🩵151bpm, Doppler, KTG ✅
    04/08/25 III prenet. 1625g, Doppler ✅
    12/08/25🩺1867g, Doppler, KTG ✅
    26/08/25 🩺2391g, Doppler, KTG ✅
    09/09/25🩺2900g, Doppler ✅
    22/09/25⏳skierowanie na indukcję w 38w1d...
    16.09.2025 witaj Tymku🤱🏻❤️

    age.png
  • OniloraK Autorytet
    Postów: 773 1027

    Wysłany: 6 marca 2025, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pupuś wrote:
    Miałam o 18:40 :) Jest wszystko na swoim miejscu, CRL wynosi 0,98 cm. Nie podjął się zmierzyć tętna, zrobi to dopiero na następnej wizycie za trzy tygodnie. Jestem zadowolona :)
    Dał mi też Duphaston prewencyjnie.

    Brawo jest kolejny dzidziulek 🥰

    pupuś, EwiczekM lubią tę wiadomość

    🙋🏻‍♀️41 🫣
    Okolice Poznania
    29/01/25⏸️🫣😅 ---> 05/10/25🤱🏻
    06/02/25🩺👀🥚
    27/02/25🩺1,96cm💓160bpm
    20/03/25 🩺4,62cm💓162bpm
    27/03/25 I prenet. 6,00cm💓176bpm, kość👃🏻👍🏻NT 1,7mm,
    PAPPA 👎🏻 ryzyko pośrednie t21
    10/04/25🩺7,86 cm💓146bpm,
    11/04/25 pobranie nifty pro -> niskie ryzyka -> będzie 🩵 Tymon
    08/05/25 🩺 210g 🩵140bpm,
    21/05/25 II prenet. 340g 🩵 wszystko dobrze, wieeeeelkie uffffff 😃
    29/05/25 🩺 390g🩵145bpm,
    17/06/25 🩺 660g🩵143bpm,
    15/07/25 🩺 983g🩵149bpm, Doppler ✅
    29/07/25 🩺1516g🩵151bpm, Doppler, KTG ✅
    04/08/25 III prenet. 1625g, Doppler ✅
    12/08/25🩺1867g, Doppler, KTG ✅
    26/08/25 🩺2391g, Doppler, KTG ✅
    09/09/25🩺2900g, Doppler ✅
    22/09/25⏳skierowanie na indukcję w 38w1d...
    16.09.2025 witaj Tymku🤱🏻❤️

    age.png
  • madziankaa Ekspertka
    Postów: 177 322

    Wysłany: 6 marca 2025, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    OniloraK wrote:
    No to coś dziwnego pani dr twierdzi... bo DHA to kwasy Omega 3 przecież a to jest bardzo ważne w diecieni cholernie zdrowe, a nie oszukujemy się społeczeństwo spożywa mało morskich ryb ani nikt nie pije butelkami oleju słonecznikowego bo by się zwyczajnie 💩
    Żelazo się suplementuje ale tylko jeśli jest anemia, a tak to nie jest zalecane samodzielne suplementowanie.
    Ale dopuszczam to, że jestem laikiem bazującym na wiedzy innych i też mogę się mylić.
    Ja suplementuje pregne plus bez żelaza i pregne DHA.
    A wy dziewczyny? Co Wam mówili lekarze.

    Ja dostałam zalecenie suplementacji oczywiście metylowanwgo kwasu foliowego, jodu, DHA, Wit D i choliny 😊 biorę wszystko oddzielnie 😉

    EwiczekM lubi tę wiadomość

    Warszawa
    👩🏻 28 👱🏻‍♂️ 31

    starania od 12.2024

    2cs
    24.01.2025 😳 ⏸️ 12 dpo beta HCG 98 mlU/ml
    27.01.2025 15 dpo beta HCG 446,5 mlU/ml
    29.01.2025 beta HCG 1076,6 mlU/ml
    03.02.2025 beta HCG 8122,0 mlU/ml

    14.02.2025 dzidziulek o CRL 5mm z bijącym serduszkiem ❤️
    25.02.2025 8+2 fasolka o CRL 1,8 cm 172 u/min ❤️
    12.03.2025 10+3 bejbik 3,7 cm 👶🏻
    26.03.2025 12+5 dzieciątko 6,3 cm, prenatalne ok, prawdopodobnie dziewczynka🌸👶🏻

    preg.png
  • OlgaB87 Autorytet
    Postów: 1114 2220

    Wysłany: 6 marca 2025, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madziankaa wrote:
    Ja dostałam zalecenie suplementacji oczywiście metylowanwgo kwasu foliowego, jodu, DHA, Wit D i choliny 😊 biorę wszystko oddzielnie 😉


    Ja dokładnie tak samo, plus selen i cynk z powodu hashimoto, żeby wspomóc tarczycę.

    EwiczekM lubi tę wiadomość

    Warszawa
    👩🏼 37, 👱🏼‍♂️37
    2 x kitku 🐈🐈‍⬛

    Hashimoto, niedoczynność, insulinooporność, stan przecukrzycowy, PCOS

    OM 02.01
    08.02 ⏸️
    09.02- beta 3383, prog 26,4
    11.02- beta 8266
    21.02- (6+6)- mamy serduszko! ♥️ bpm 135, mały alien ma 9mm
    28.02- (7+6)- serduszko 174 bpm
    07.03- mały alien ma 2,6 cm, serduszko 140 bpm
    17.03- NIPT
    28.03- dziecię 6,11 cm, wszystko pięknie pracuje, USG genetyczne bardzo dobre, chłopczyk 💙
    25.09.2025- wielki dzień, Bruno na świecie ♥️

    age.png
  • OniloraK Autorytet
    Postów: 773 1027

    Wysłany: 6 marca 2025, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madziankaa wrote:
    Ja dostałam zalecenie suplementacji oczywiście metylowanwgo kwasu foliowego, jodu, DHA, Wit D i choliny 😊 biorę wszystko oddzielnie 😉

    Omg 😯 tyle tabsow? Wooow, nieźle. Ja mam 3 tablety i myślałam że to dużo 😅 I muszę doczytać co to jest ta cholina 😳 pierwszy raz słyszę nazwę

    🙋🏻‍♀️41 🫣
    Okolice Poznania
    29/01/25⏸️🫣😅 ---> 05/10/25🤱🏻
    06/02/25🩺👀🥚
    27/02/25🩺1,96cm💓160bpm
    20/03/25 🩺4,62cm💓162bpm
    27/03/25 I prenet. 6,00cm💓176bpm, kość👃🏻👍🏻NT 1,7mm,
    PAPPA 👎🏻 ryzyko pośrednie t21
    10/04/25🩺7,86 cm💓146bpm,
    11/04/25 pobranie nifty pro -> niskie ryzyka -> będzie 🩵 Tymon
    08/05/25 🩺 210g 🩵140bpm,
    21/05/25 II prenet. 340g 🩵 wszystko dobrze, wieeeeelkie uffffff 😃
    29/05/25 🩺 390g🩵145bpm,
    17/06/25 🩺 660g🩵143bpm,
    15/07/25 🩺 983g🩵149bpm, Doppler ✅
    29/07/25 🩺1516g🩵151bpm, Doppler, KTG ✅
    04/08/25 III prenet. 1625g, Doppler ✅
    12/08/25🩺1867g, Doppler, KTG ✅
    26/08/25 🩺2391g, Doppler, KTG ✅
    09/09/25🩺2900g, Doppler ✅
    22/09/25⏳skierowanie na indukcję w 38w1d...
    16.09.2025 witaj Tymku🤱🏻❤️

    age.png
‹‹ 148 149 150 151 152 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

Droga ku rodzicielstwu - inspirująca historia Danuty i Adama

Dla wielu par starających się o potomstwo, droga do rodzicielstwa często bywa pełna wyzwań i niepewności. Jednak dla Adama i Danusi Dzionków ta droga, choć trudna, okazała się pełna nadziei i wreszcie spełnionych marzeń. Ich historia stanowi inspirujący przykład siły i determinacji w staraniach o dziecko, ukazując jednocześnie istotną rolę męskiej części sukcesu w procesie leczenia niepłodności.

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowy rok - Nowy plan na świadomą ciążę. Kluczowe 90 dni przed poczęciem czyli jak świadomie przygotować organizm.

Nowy Rok sprzyja planom, nowym początkom i drobnym decyzjom, które z czasem mają realne znaczenie. To także dobry moment, by świadomie przygotować organizm do ciąży - spokojnie, bez presji i krok po kroku. Polskie Towarzystwo Ginekologów i Położników zaleca suplementację folianów co najmniej 12 tygodni przed planowaną koncepcją1, aby umożliwić osiągnięcie ich optymalnego poziomu w organizmie. Dlatego wspólnie z Partnerem Akcji Femibion zachęcamy do rozpoczęcia 90-dniowego planu przygotowania organizmu przed poczęciem. Twoje codzienne wybory dziś mogą mieć znaczenie dla prawidłowego rozwoju dziecka w przyszłości.2 Sprawdź naszą noworoczną checklistę i zobacz, jak świadomie przygotować się do ciąży jeszcze przed pojawieniem się dwóch kresek.

CZYTAJ WIĘCEJ