X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Pęcherzyk żółtkowy
Odpowiedz

Pęcherzyk żółtkowy

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • magdalena111 Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 2 kwietnia 2015, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie!
    Jestem w dziesiątym tygodniu ciąży, dziecko ma 2,96 cm, jest bicie serduszka. Niepokoi mnie jednak jedna rzecz. Mianowicie mam za duży pęcherzyk żółtkowy. Norma to 0,6 cm, natomiast u mnie to 0,72, czyli jest powiększony o ponad 1 mm. Pani Doktor powiedziała, że na razie nie mam się czym martwić, dostałam skierowania na badania (morfologia, mocz, toksoplazmoza) i kolejną wizytę mam wyznaczoną na 13-go kwietnia. Jestem już umówiona na nieinwazyjne badania prenatalne. To moja pierwsza ciąża i wiem, że nie powinnam się zamartwiać, ale ten pęcherzyk naprawdę nie daje mi spokoju. Czy któraś z Was również tak miała? A może wiecie coś więcej w tym temacie?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 kwietnia 2015, 20:36

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 października 2020, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej, jak się zakończyła ciąża bo równiez mam za duzy pecherzyk zółtkowy?

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ