X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Pielęgnacja skóry
Odpowiedz

Pielęgnacja skóry

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • vvena Debiutantka
    Postów: 6 5

    Wysłany: 3 czerwca 2016, 07:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny. Czego używacie do pielęgnacji skóry? Do tej pory traktowała sprawę dość po macoszemu,ale widziałam co może się stać z ciałem kobiety w czasie ciąży. Czym smarujecie brzuszek i piersi? Słyszałam wiele opinii i każda inna;)

  • Fiolk@ Ekspertka
    Postów: 238 237

    Wysłany: 3 czerwca 2016, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, też się właśnie zaczynam nad tym zastanawiać. Jak trzeba będzie pielęgnować teraz swoje ciało. Jakie produkty są polecane? Pozdrawiam :-)

    w5wqio4puxjzt1om.png
  • barley Znajoma
    Postów: 20 9

    Wysłany: 29 czerwca 2016, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja na razie kupiłam najtańszy balsam na rozstępy - Ziaja ;) Na każdym balsamie jest informacja, że należy go stosować od 4 miesiąca. Ginekolog jednak poradziła mi już teraz zacząć smarować. Na razie zaczynam od taniego. Potem sięgnę po coś droższego.

    oar8gov3n7iha1kd.png
  • adrenalina Autorytet
    Postów: 2295 1628

    Wysłany: 29 czerwca 2016, 16:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja używam palmers balsam. W rossmanie 30 zł starczył mi na 3 miesiace ( jedno opakowanie) używam od początku ciazy (mozna od początku).
    Teraz jestem w trakcie drugiego opakowania. Szybko sie wchłania a dla mnie to wazne bo nie lubię czekać.
    Pod prysznicem używam oliwki.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ