X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne pierwsza ciąża po 30-stce
Odpowiedz

pierwsza ciąża po 30-stce

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • Milenka~11 Autorytet
    Postów: 632 449

    Wysłany: 27 grudnia 2017, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie,Leira. Też się tym martwiłam, ale w tym przysłowiu "Bóg da dzieci to da na dzieci" jest prawda, zaszłam w ciążę pojawiła się nowa praca, mąż też ma pracę po 2 latach bezrobocia, nowe zlecenia, itp. troszcz się o Was a finanse się ułożą, nie ma co się zamartwiać.

    dqpri09k6uedld97.png
  • Dominisia Koleżanka
    Postów: 31 28

    Wysłany: 10 stycznia 2018, 23:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam 32 lata, za miesiąc 33, też jest to moja pierwsza ciąża :) nie miałam żadnego problemu z zajściem, po prostu czekałam na właściwy moment, aż życie mi się bardziej poukłada i nie żałuję, że dopiero teraz będę mamą :)

    2nn3dqk3ds2l0kr6.png
  • ślązaczka Autorytet
    Postów: 1044 1014

    Wysłany: 12 stycznia 2018, 16:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć! Ja po 4 latach starań urodziłam w listopadzie pierwszego dzidziusia, czyli jeszcze rzutem na taśmę załapałam się mając 33 lata, bo teraz już rocznikowo mam 34 l. ale urodziny mam dopiero w maju :-)

    Anna1975 lubi tę wiadomość

    I IMSI 13.05.2016 :-(
    II IMSI 15.07.2016 :-(
    III IMSI 30.03.2017, beta 9dpt 67, 11dpt 213 :-)
    f2wlp07w6gdg3lo8.png
  • mi_lejdi Autorytet
    Postów: 859 836

    Wysłany: 12 stycznia 2018, 17:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja 31 i pierwsza ciaza, ale w dzisiejszych czasach to nie dziwi ani troche ;) Ja sie wyksztalcilam, wyjezdzilam az mi sie przejadlo... Teraz chce juz zwolnic i zajac sie rodzina :)

    <3 14.04.2018 Théo <3
  • natty85 Autorytet
    Postów: 2683 1524

    Wysłany: 13 stycznia 2018, 08:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja urodzilam Tosie majac 32 lata. Ponad 4 lata staralismy sie o dziecko.

    Starania od 2013r.
    2015r. - 2x IUI :( hsg, histeroskopia
    2 maja 2016r. IVF ciąża biochemiczna :(
    12 lipca 2016r. CRIO :(
    12 sierpnia 2016r. CRIO :( kariotypy ok
    3 stycznia 2017r. szczepienia, intralipid i transfer ❤
    02.09.17r. urodziła się Tosia ❤
    15.10.18r. Aniołek 21.07.19r. urodził się Franio❤
  • DominikaB Koleżanka
    Postów: 36 1

    Wysłany: 6 stycznia, 18:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny! Zwracam się do Was z wielką prośbą o wsparcie badań studentek Wydziału Psychologii UAM. Badania dotyczą poczucia atrakcyjności w ciąży. Wypełnienie ankiety nie zajmie dłużej niż 5 minut. Badanie skierowane jest do kobiet, które oczekują pierwszego dziecka, w wieku od 25 do 35 roku życia, które pozostają w związku. Bardzo dziękuję za Wasz wkład i pozdrawiam jako opiekunka projektu i mama :)
    https://forms.gle/MaiPHeYoUER5Ro3r5

  • Ww Koleżanka
    Postów: 47 9

    Wysłany: 13 stycznia, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też po 30 ale jak z zajściem problemu nie było tak się okazało ze jednak poza macica się ulokował :(

  • Madzia35 Autorytet
    Postów: 284 203

    Wysłany: 15 stycznia, 06:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przebijam😉 pierwsze dziecko 36 lat, teraz drugie 37😁 Nie bylo problemów z zajsciem.

    age.png

    preg.png
  • Eskalopka Autorytet
    Postów: 569 316

    Wysłany: 27 stycznia, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzia35 wrote:
    Przebijam😉 pierwsze dziecko 36 lat, teraz drugie 37😁 Nie bylo problemów z zajsciem.

    Ja przebijam 😁 40. Młody ma już 3msc
    i powiem wam, że dziecko w tym wieku to jednak jest szok dla głowy. Tyle lat schematów idzie w diabły 🤣

1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ