X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Pierwsze objawy ciąży
Odpowiedz

Pierwsze objawy ciąży

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 października 2015, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Was bardzo serdecznie, jestem tu nowa więc proszę o wyrozumiałość.
    Postanowiłam napisać ze względu na nurtujące mnie pytania i nadzieję która mnie nie opuszcza od długiego czasu.
    W tamtym tygodniu przystąpiłam do inseminacji na cyklu naturalnym więc świeża sprawa, ale od wczoraj odczuwam ból obu jajników (jak przy ovu); ból brzucha w dolnej części, chwilami odczuwam ból kręgosłupa i przede wszystkim pojawił się stan podgorączkowy 37,1-37,5(wszelkich objawów przeziębienia brak).
    Jak na razie z piersiami nic się nie dzieje i do @ mam jeszcze czas pomimo, to już się nakręcam ze względu na objawy które j.w opisałam.
    Proszę Was, podzielcie się ze mną swoimi doświadczeniami, poradą gdyż ja sama nie wiem co myśleć. Z góry dziękuję i pozdrawiam.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 października 2015, 11:10

  • wisnia11 Autorytet
    Postów: 557 758

    Wysłany: 27 października 2015, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Za wcześnie by cokolwiek tu pisać. Najwcześniejszym objawem (bardzo rzadkim) jest delikatne śladowe krwawienie przy zagnieżdżeniu. Następny objaw to brak okresu. Trzeba czekać.
    Trzymam kciuki :)

    u79ep1.png
    k3xSp2.png
  • Bomblica Autorytet
    Postów: 692 673

    Wysłany: 28 października 2015, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a nieprawda ;)
    ja nie miałam plamienia implantacyjnego, ale pobolewał mnie brzuch i inaczej niż na okres.
    a przede wszystkim nagle zrobiłam się okropnie drażliwa, to było tydzień przed testowaniem. wrzeszczałam na wszystkich o byle co. i tak naprawdę tylko to wydało mi się wtedy podejrzane, bo przy pierwszej ciąży (którą poroniłam) miałam ochotę wszystkich pozabijać, taka drażliwa byłam.
    a, i jeszcze zaczęła mnie boleć głowa. dzień w dzień.

    w drugiej fazie cyklu tempka powinna byc podwyższona. teraz jak sobie mierzę w ciągu dnia, to mam tak 37,2 i tak być powinno :)
    testowałam przed terminem @, więc brak @ nie był tu zadnym objawem jeszcze, tylko to co opisałam.

    no ale każdy organizm jest inny. powodzenia! :)

    córeczka 23.08.2015 [*] 6 tc
    Gabrysia ur.27.06.2016
    Hipotrofia, bezwodzie
  • Agaata Autorytet
    Postów: 3778 5914

    Wysłany: 28 października 2015, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie jeszcze spory czas przed terminem okresu pojawiły się dziwne bole, cmienia w okolicy prawego jajnika, zastanawiałam się czy to nie jakaś torbiel. Chwilę później wyskoczyły mi dwa pryszcze duże i bolesne na twarzy, wtedy już zaczęłam podejrzewać o co chodzi.

    relgj44j0jdjxxnn.png
    f2wlx1hpmkxg2b4v.png
    h4zp0tc7mm1rsrjp.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ