X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Plamienia w 9 tc
Odpowiedz

Plamienia w 9 tc

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Kasia :-) Znajoma
    Postów: 23 26

    Wysłany: 30 kwietnia 2017, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny. Od dwoch dni mam plamienia ciemnobrazowe. Lekarka powiedziała zeby zarzywac duphaston i na ta chwile czekac noi zeby nie panikowac. Nie wiem co myslec jestem cala w nerwach. Czy ktoras z was miala podobna sytuacje? Jestem w 9 tc

  • Majetta Autorytet
    Postów: 929 523

    Wysłany: 30 kwietnia 2017, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja plamiłam w 5, 7, 9 i 11 tc, za każdym razem IP, branie duphastonu i odpoczywanie :)

    07/2017 💕 Misia
    07/2021 💔7tc Aniołek
    04/2022💕Gaja 🌈
  • eMZetka Autorytet
    Postów: 302 240

    Wysłany: 30 kwietnia 2017, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja plamiłam od 6 tyg. przez 1,5 miesiąca właśnie na ciemnobrązowo. Pocieszali mnie, że taki kolor oznacza starą krew. Gorzej, jak jest dużo swieżej jasnej krwi. Właściwie to minęło mi dopiero po antybiotyku dopochwowym, jak w cytologii wyszedł silny stan zapalny. Ale może to zbieg okoliczności. Wyszło też potem, że w macicy jest krwiak i może się oczyszczać. Wiele kobiet plami i nic złego się nie dzieje, postaraj się nie martwić na zapas. Trzymam kciuki za Ciebie i Twoją ciąże!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 kwietnia 2017, 12:48

    Nasz Synuś ❤ 23.06.2017 r. 2280 g

    Aniołek 8tc 24.08.2016 r.
  • Kasia :-) Znajoma
    Postów: 23 26

    Wysłany: 30 kwietnia 2017, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję :-)

  • Ewik Autorytet
    Postów: 2293 1385

    Wysłany: 30 kwietnia 2017, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia ja plamiłam od początku ciąży do około 14 tyg krwią. Z niewiadomych przyczyn,brałam duphaston luteine dopochwowo i leżałam. Głowa do góry

    mhsv2n0ahsxqjiji.png
  • Monia85 Autorytet
    Postów: 2526 853

    Wysłany: 1 maja 2017, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też miałam, od razu jechałam na ip. Mój doktor powiedział żeby w takich przypadkach nawet do niego nie dzwonić, bo nie zrobi usg przez telefon tylko jechać na izbę. Po usg byłam spokojniejsza, a zalecenia były te same, duphaston, luteina, ewentualnie nospa i odpoczynek.

    start lipiec 2013
  • NIEPOKORNA Autorytet
    Postów: 3559 1459

    Wysłany: 19 maja 2017, 17:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w pierwszej ciąży plamiłam do 11 tygodnia. Mieszkam w UK i tu nikt na to nie daje żadnych leków na podtrzymania. Lekarze mnie zbadali i stwierdzili, że to nic złego i że taka moja natura. Dziś mam piękną, zdrową 15-miesięczną córeczkę :) Także nie denerwuj się tylko odpoczywaj :*

    linia-podzialu-ruchomy-obrazek-0012.gif
    2nn3vfxm0x0qzs5t.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ