X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne podróż autem we wczesnej ciąży :(
Odpowiedz

podróż autem we wczesnej ciąży :(

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • Tzofiya Znajoma
    Postów: 18 2

    Wysłany: 30 sierpnia 2017, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bez przeciwwskazań i za zgodą lekarza jak najbardziej możesz jechać :) U mnie we wczesnej ciąży by to nie przeszło, dostawałam mdłości od razu po odpaleniu silnika hahah :D

  • panama Ekspertka
    Postów: 225 229

    Wysłany: 30 sierpnia 2017, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zeszły weekend (12tc) też przejechałam kilkaset kilometrów, vanem osmioosobowym. Zakupiliśmy z mężem adapter do pasów BeSafe i bardzo go chwalę. Pas biodrowy nie uciska w brzuch. W razie wypadku czy mega gwałtownego hamowania, pas nie wbije mi się w brzuch. Po powrocie do domu cały następny dzień przespałam, ale nie miałam żadnych problemów.

    3jvzk6nlakaftugh.png
  • Carisma Koleżanka
    Postów: 87 13

    Wysłany: 31 sierpnia 2017, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zdrowej ciąży w żaden sposób nie zaszkodzi jazda autem. Jeśli lekarz uzna, że z ciążą ok i nie będzie widział przeciwwskazań to można jechać i na drugi koniec świata ;)

    Niedługo wybieramy się z narzeczonym na wakacje własnie autem, 1000 km w jedną, 1000 km w drugą stronę, w międzyczasie też trochę. To będzie 14 tydzień. Tydzień wcześniej idę do ginekologa i jak wszystko będzie ok to zacznę myśleć o pakowaniu ;) Będę też tuż po badaniach prenatalnych z wynikiem.. mam nadzieję dobrym ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 września 2017, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przeglądam forum i znalazłam swój wątek chcę tylko napisać, że oczywiście nie stało się nic złego :) Gdyby ktoś kiedyś szukał informacji :)

    Wasp, grazka0022 lubią tę wiadomość

  • Wasp Ekspertka
    Postów: 290 65

    Wysłany: 23 września 2017, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super

    KasiaMarysiaaa lubi tę wiadomość

    Synek Piotruś <3 30.05.2014
    Corcia Oliwka 13.02.2018

    Mutacja Mthfr

    YW46p1.png
    Aniolki 23.08.2012 (10tc) 14.02.2013 (10tc)
  • MikroLena Koleżanka
    Postów: 68 17

    Wysłany: 23 września 2017, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jeździłam kilkakrotnie po 1000km w jedną stronę (zawsze jako pasażer). W każdym trymestrze z wyłączeniem 2 mscy, kiedy lekarz zabronił. Ważne są dość częste postoje, w trakcie których trzeba się ruszać, żeby poprawić przepływ krwi, dostęp do ubikacji, prowiant na drogę, ja brałam też dwa jaśki (jeden pod pupę drugi do drzemki). Jak macie taką możliwość usiądźcie wygodnie żeby móc prostować nogi. Z osobistych doświadczeń - raz spuchły mi kostki i stopy po podróży. Opuchlizna zeszła do następnego dnia.

    dqpranliwnrweqx3.png
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ