X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Podwyższony ALAT
Odpowiedz

Podwyższony ALAT

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • ejsza Koleżanka

Wysłany: 30 kwietnia 2014, 21:32

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy orientujecie się na ile groźny jest podwyższony ALAT w 30 tygodniu ciąży? Ponoć może to mieć związek ze swędzeniem ciała, ale mnie nic a nic nie swędzi.

Mój wynik ALAT: 80,6 IU/l, norma do 42.

Limerikowo lubi tę wiadomość

ejsza
  • Limerikowo Autorytet

Wysłany: 1 maja 2014, 15:29

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej to ciesz sie Ejsza, ze nie swedzi..jeszcze, ASPAT, bilurbina tez sa wazne, i to ich poziom oraz fosfatazy swiadczy o mozliwej choleostazie, czyli ze watroba nie radzi sobie z nadmiarem hormonow ciazowych
    sprawdz sobie czy wystepuje u Ciebie juz zazolcnie skory oraz spojowek
    mnie choleostaza dopadla po 32tyg i walczylam 5 dni, 2 noce nie spiac, ale za 2ga noca skojarzylam juz objawy bo swedzienie dokuczalo w nocy jakby czl mrowki oblazly i pojawialo sie na nocne godziny w miare jak cialo sie rozgrzewalo kolo 8 wieczor, mnie swedzial wpierw brzuch, potem rece i nogi, plecy,ramiona
    lek ktory tu pomaga to Proursan

201406062165.png
    3i49sg18rif9ypsm.png
    relgj44ju5k6m78v.png
  • ejsza Koleżanka

Wysłany: 5 maja 2014, 19:02

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie jutro idę na powtórzenie ALAT i ASPAT i mocz, a w pt jeszcze ginia wysłała mnie do ogólnego z tymi wynikami.... a jaki miałaś ALAT? Wyższy od mojego czy niższy?

Dzięki za szczegółowe wyjaśniena:)

ejsza
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ