X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne PROLAKTYNA
Odpowiedz

PROLAKTYNA

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • Agsha Autorytet
    Postów: 867 409

    Wysłany: 3 stycznia 2016, 00:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula1991 wrote:
    Ja mialam.mdlosci od hmmm 7-8 tygodnia. Co prawda nie każdy przechodzi przez to tak samo. Ja bardzo cierpiałam i bardzo szybko zrzucilam 4 kilo.
    Dopiero teraz 19 grudnia wszystko minęło, zostały mdłości przy myciu zębów albo np jak biorę witaminki. (Chyba smak i zapach zbyt intensywny i odrzucający)

    No to ja jestem wrażliwa na zapachy i wszystko mi sprawia niemiłe uczucie ale nie są to typowe mdłości - jeszcze ;)

    Olinek jest już na świecie - skrajny wcześniaczek z wadą nerek - ale dzielnie walczy!

    f2wll6d8iksjyby0.png
  • Paula1991 Ekspertka
    Postów: 206 269

    Wysłany: 3 stycznia 2016, 00:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie martw się, jak przyjdą to będziesz miała ich dość :)
    W mojej rodzinie kobiety nie miały mdłości w ciazy, myślałam że i mnie to ominie.
    Jednak chyba skumulowaly się na mnie wszystkie ciążę :D

    qb3c3e5e8kmul8e2.png
  • Agsha Autorytet
    Postów: 867 409

    Wysłany: 3 stycznia 2016, 01:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula1991 wrote:
    Nie martw się, jak przyjdą to będziesz miała ich dość :)
    W mojej rodzinie kobiety nie miały mdłości w ciazy, myślałam że i mnie to ominie.
    Jednak chyba skumulowaly się na mnie wszystkie ciążę :D
    Moja koleżanka (jeszcze z podstawówki) jest w tym samym dniu ciąży co ja :) I ona wymiotuje jak kot. Ale za to brzuch w ogóle ją nie boli. A mnie boli ale nie wymiotuję :P

    Olinek jest już na świecie - skrajny wcześniaczek z wadą nerek - ale dzielnie walczy!

    f2wll6d8iksjyby0.png
  • Paula1991 Ekspertka
    Postów: 206 269

    Wysłany: 3 stycznia 2016, 01:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zależy jeszcze od dnia owulacji. Ona mogła mieć tydzień przed Tobą i może być +1 tydzień wiec i mdłości juz ma :) mi wg dnia ostatniej @ powinnam być juz w około 16+1 ale owulacja była później. Suwaczek mam dostosowany teraz do wieku płodu a nie ostatniej @ :)

    qb3c3e5e8kmul8e2.png
  • Agsha Autorytet
    Postów: 867 409

    Wysłany: 3 stycznia 2016, 01:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula1991 wrote:
    Zależy jeszcze od dnia owulacji. Ona mogła mieć tydzień przed Tobą i może być +1 tydzień wiec i mdłości juz ma :) mi wg dnia ostatniej @ powinnam być juz w około 16+1 ale owulacja była później. Suwaczek mam dostosowany teraz do wieku płodu a nie ostatniej @ :)

    Właśnie nie - owulacje miałyśmy w odstępie 1 dnia :-)

    Olinek jest już na świecie - skrajny wcześniaczek z wadą nerek - ale dzielnie walczy!

    f2wll6d8iksjyby0.png
  • aga9009 Koleżanka
    Postów: 50 110

    Wysłany: 4 stycznia 2016, 17:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam dość mocno podwyższoną prolaktynę, brałam 1 tabletkę bromergonu do 10 tc, lekarka mówiła że nie można wcześniej odstawić.

    201607287452.png
  • gama Autorytet
    Postów: 630 343

    Wysłany: 4 stycznia 2016, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi kazał moją połówkę bromka dziennie do 22 tc brać

    08.01.2016 [*] 6 tc "Pan dał, Pan zabrał "(Hb)
    jox6h3714iyy07ei.png
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ