X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Przyrost beta hcg 45 %
Odpowiedz

Przyrost beta hcg 45 %

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Angelka93 Autorytet
    Postów: 2026 1146

    Wysłany: 19 marca 2023, 07:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć. Chyba potrzebuje się wygadać. Tydzień temu w sobotę pozytywny test. W czwartek wizyta, pecherzyk w macicy ale trochę mniejszy niż powinien, mogła przesunąć się owulacja albo coś nie tak. Zrobiłam bete, 2023. Powtórzyłam po 48 h i wynik tylko 2912. Co prawda było to inne labolatorium ale i tak chyba nie byłoby aż takiej różnicy. Zastanawiam się czy powtórzyć jeszcze jutro czy dać sobie spokój. Przyrost to 45 % tylko

    💗🤍Roksanka🤍💗
    15.11.2023
    age.png
    🤎💙 Tobiś 💙🤎27.09.2021age.png
  • Sara30 Autorytet
    Postów: 5415 5645

    Wysłany: 19 marca 2023, 23:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przy takich wartościach beta już zwalnia i nie podwaja się co 48h :)

    Pójdź na wizytę za kilka dni i będzie wiadomo, czy jest postęp. Trzymam kciuki

    💁🏻‍♀️31
    🙋🏻‍♂️37
    👩🏻🩷8 E 👦🏻🩵6,5 E 👧🏻🩷5 T 👶🏻 L:
    age.png

    Szalona rodzina z 4 szalonych dzieci 🤪
    Szalona matka córki z niepełnosprawnościami 👻

  • Angelka93 Autorytet
    Postów: 2026 1146

    Wysłany: 20 marca 2023, 08:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sara30 wrote:
    Przy takich wartościach beta już zwalnia i nie podwaja się co 48h :)

    Pójdź na wizytę za kilka dni i będzie wiadomo, czy jest postęp. Trzymam kciuki
    Dziekuje, chyba do czasu wizyty umrę z nerwów

    💗🤍Roksanka🤍💗
    15.11.2023
    age.png
    🤎💙 Tobiś 💙🤎27.09.2021age.png
  • TERESA05 Koleżanka
    Postów: 63 0

    Wysłany: 4 kwietnia 2023, 02:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MAGDALENA ROSIK FINANSOWANIE
    Witam wszystkich
    Bardzo dziękuję Bogu że ponownie postawiłeś MAGDALENA BARBARA ROSIK na mojej ścieżce.
    W przypadku wszystkich Twoich potrzeb finansowych lub masz kłopoty finansowe, po prostu skontaktuj się z tą wspaniałą MAGDALENA BARBARA ROSIK , a będziesz miał pełną satysfakcję.Ta kobieta właśnie pomogła mi niewielką sumą 55 000 zł, a to mi wystarczy.
    Jest kobietą serca, dzięki tej wspaniałej kobiecie mogłem podnieść standard życia i zadłużenie.
    Jeśli potrzebujesz małej pożyczki, skontaktuj się tylko z nimi, a nie zawiedziesz się.
    E-mail: [email protected]
    Dziękuję Ci

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ