X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Relanium w ciąży..?
Odpowiedz

Relanium w ciąży..?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Kika82 Znajoma
    Postów: 28 13

    Wysłany: 30 sierpnia 2017, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam. Dziewczyny mam pytanie. Czy któraś z Was brała może Relanium w ciąży? Jestem w 36 tygodniu,dwa dni temu zmarł mój tata, jutro czekają mnie ciężkie chwile związane z pogrzebem i lekarz prowadzący ciążę zapisał mi relanium. Trochę boję się o maleństwo i skutki zażywania tego leku ale wiem że emocje które mnie czekają też są niekorzystne tym bardziej że moja szyjka ma tylko 1 cm długości i często twardnieje brzuch. Boję się przedwczesnego porodu. Czy któraś z Was miała kontakt z tym lekiem w ciąży?

    2nn3yx8dat6jxlhf.png
  • gochu Przyjaciółka
    Postów: 146 37

    Wysłany: 30 sierpnia 2017, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bardzo mi przykro z powodu Twojej straty, Kika. Relanium można brać w ciąży, ja brałam pod nadzorem lekarza przez długi czas, praktycznie od samego początku ze względu na skurcze i plamienia. Działa rozluźniająco/rozkurczowo, również na mięśnie macicy, także mam nadzieję pomoże Ci przetrwać ten ciężki czas.

  • Kika82 Znajoma
    Postów: 28 13

    Wysłany: 30 sierpnia 2017, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gochu dziękuję za odpowiedź. Wzięłam jedną tabletkę 2mg, brzuszek jakby spokojniejszy.Ale samopoczucie fatalne. Oby tylko przeżyć jakoś jutrzejszy dzień, późnej będę starała się radzić sobie bez takich wspomagaczy. Pozdrawiam

    2nn3yx8dat6jxlhf.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ