X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Rocznik 1981. Jesteście szczęściary?
Odpowiedz

Rocznik 1981. Jesteście szczęściary?

Oceń ten wątek:
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 25 października 2018, 07:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tam nie widzę nic u nich... Ale spytam :-) w ogóle to nastawiam się na Twoje rozwiązanie cały czas z kupnem łupiny. Ten mc citi ma dużo miejsca w środku? Bo gabaryty moja córa ma konkretne ;-) zresztą, będziemy mierzyć. Ale się jaram tymi zakupami dziś :-D

    Ed: aaaa, trzeba kliknąć pod zdjęciem w kolor :-D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 października 2018, 08:01

    zem3qps6in5tddof.png
  • ktosiowa Autorytet
    Postów: 1878 1573

    Wysłany: 25 października 2018, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czyli znalazłaś.
    Citi ma sporo miejsca, jestem z niego zadowolona (z koloru tylko mniej, ale chciałam to zrobić najmniejszym kosztem).

    2r7Ip1.png

    jVVIp2.png
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 25 października 2018, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jesteśmy po wizycie w gwiazdkach. Ostatecznie małpujemy po Tobie ;-) na teraz tylko jeden fotelik 0-18 ale baaardzo mi się nie podobał ;-) kupujemy więc łupinę, jakieś nam pokazali i przymierzyli do auta ale za drogie na to rozwiązanie. Jutro zatem w ramach spaceru idę z młodą do Tosi przymierzyć tego mc i ewentualnie co tam jeszcze mają w tych pieniądzach. Jak się okaże, że ok to mąż po pracy podjedzie, przymierzy do auta i kupi. Takie kombinacje :-) ale dziś Ania już była zmęczona bo to jej pora kąpieli i szykowania się do spania więc odpuściliśmy wizytę w sklepie tuż przed zamknięciem...

    Plus wizyty jeszcze taki, że nam pasy poprawili w tym naszym nosidle i sprawdzili przypięcie w aucie. Przynajmniej tyle jest lepiej.

    Ps. Taki mogliśmy kupić teraz ale mi się nie podoba ;-) wiem, wiem, ale estetyka też ważna https://osiemgwiazdek.pl/klippan-kiss-2-plus-0-18kg-grupa-0-1,3,724,763

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 października 2018, 21:30

    zem3qps6in5tddof.png
  • ktosiowa Autorytet
    Postów: 1878 1573

    Wysłany: 25 października 2018, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Minikid fajniejszy :D. I do 25 kg...
    Czyli wychodzi, że to co w wakacje wymyśliłam ma ręce i nogi:D.

    kattalinna lubi tę wiadomość

    2r7Ip1.png

    jVVIp2.png
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 25 października 2018, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ba, to bardzo dobra koncepcja :-D

    Mnie się jeszcze kilka podoba fotelików. Kusi też opcja obracanego żeby wygodniej było to dziecko przypinać ;-) ale to już takie widzimisię

    zem3qps6in5tddof.png
  • ktosiowa Autorytet
    Postów: 1878 1573

    Wysłany: 25 października 2018, 22:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już nie kombinowałam, bo chciałam mieć to za sobą (czyli fotelik w domu). Stelaż twierdzi, że byłam podjarana na maxa (faktycznie, chyba ostatnio taka podniecona byłam jak kupiłam domek, a skończyło się to Ktosikiem :D), chciał mnie nawet do łóżka zaciągnąć po zakupie, ale Młody się obudził, więc koniec końców Stelaż pojechał do pracy (na 2gą zmianę), a ja poszłam z Ktosikiem na spacer, żeby ochłonąć. A chyba faktycznie było w okolicy ovu :D :D :D.

    Boję się tylko przepinania z samochodu do samochodu (już wyczytałam, żeby kupić extra parę pasów kotwiczących i to pomaga), więc obstawiam, że już definitywnie (milionerzy) będzie tak, że moje autko na codzień i tu Minikid, a na wyjazdy przepięcie do samochodu Stelaża (myślę, że zimą będą zgrzyty) i pewnie wizyta w 8* żeby upewnić się, że jest ok (obstawiam zgrzyt). Ja jeszcze poluję na lusterko i matę w dobrej cenie (2 tygodnie temu była fajna promo, ale nie zdecydowałam się, bo mnie wkurzyło, że muszę zapłacić za transport). Czekam na 8* w Krakowie i łudzę się, że będzie wtedy też promocja.

    kattalinna lubi tę wiadomość

    2r7Ip1.png

    jVVIp2.png
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 25 października 2018, 22:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My będziemy zmieniać samochód to dopasujemy już do nowego :-D no i więcej opcji wyboru będzie, a obsługa taka tam, że można jeździć. Tylko głupio nam było, że nic nie kupiliśmy. Ale staram się nie kupować z uprzejmości względem sprzedawców, szczególnie za grube stówy ;-)

    A podjarana i tak jestem ale chyba nie na tyle, żeby stelaż miał się z czego cieszyć ;-)

    zem3qps6in5tddof.png
  • ktosiowa Autorytet
    Postów: 1878 1573

    Wysłany: 25 października 2018, 23:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ode mnie aż buchało, bo chcialam go już mieć ;-), do tego promocja! Promocje działają na mnie tak, że głowa mała (najchętniej to bym jeszcze różowego dokupiła dla potencjalnej, teorettycznie córki). Kolejne miesiące nie będą lepsze finansowo, a jak dojdzie żłobek (ponad tysiąc zł miesięcznie) to już będzie masakra. Wyciągnęłam już amunicję pt. wiesz ile oszczędziliśmy na tym, że karmię piersią? To chyba stać nas na Minikida.(Odpowiedź Stelaża: już kilka razy tego argumentu użyłaś - huehue). Stelaż kazał mi się dowiadywać w czym wożą dzieci moje koleżanki (a nie są to odpowiednie odpowiedzi), więc czułam się jak na tykającej bombie. W końcu powiedział, że jak mi tak zależy to mogę jechać i kupić (a ja chciałam z nim, żeby facet przekonał faceta), a on miał tą drugą zmianę (w końcu pojechaliśmy razem).
    Najlepsze było, jak sprzedawca szedł ze mną do samochodu i się pyta: a dlaczego chcecie już zmieniać fotelik? A ja na to: a ja wcale nie chcę zmieniać, ja chcę tylko kupić póki jest promocja :D. Kupić i już mieć z głowy :D :D :D


    Ps. Dziewczyny, a wy nie chciałybyście się przenieść na fb? Prawdę mówiąc byłoby to dla mnie wygodniejsze i na pewno byłabym aktywniejsza.

    kattalinna lubi tę wiadomość

    2r7Ip1.png

    jVVIp2.png
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 26 października 2018, 00:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już wyrosłam z promocji, teraz mam dystans. Ale jakby mi zrobili to chętnie:-D no dobra, dziś kupiłam pieluszkę, bo promocja a wcale nie potrzebujemy ;-) kasę na fotelik młoda ma swoją, więc tu przynajmniej luz. Mój to tylmo patrzy na wszystko, żeby potem dobrze sprzedać. Tym sposobem też kupujemy chyba baby joggera a nie coś połowę tańszego (a teraz promocja w dodatku ;-) )

    Bożenka chyba też podjarana. Normalnie mi się wzięła zbudziła o północy. Pora karmienia, ale to nie powód żeby nie spać. Dobrze, że nie drze się przynajmniej. Zresztą kolesie w sklepie byli zaskoczeni, że taka spokojna przy tym wkładaniu do fotelików :-D pod koniec było marudzenia, ale nie histeria.

    Z tym fb nie wypali :-P:

    zem3qps6in5tddof.png
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 26 października 2018, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Citi przymierzony ;-) stary ma do auta sprawdzić chociaż to raczej tylko formalność bo łupina na pasy to ameryki nie odkryją ;-) kazałam wybrać kolor samodzielnie, oby najtaniej. Aż się boję ;-)

    ktosiowa lubi tę wiadomość

    zem3qps6in5tddof.png
  • ktosiowa Autorytet
    Postów: 1878 1573

    Wysłany: 26 października 2018, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam zielony ;), bo był po 299 :))).

    Już wiem, jak czytać to, ze axkid minikid 2 jest z przedziału 0-25, czyli ze ma wkładki, dzięki którym można wozić dziecko lżejsze niż 9 kg, ale i tak SIEDZĄCE, czyli np Ktosika, który już chyba 2 miesiące siedzi, a wczoraj ważył 8870 gramów.

    kattalinna lubi tę wiadomość

    2r7Ip1.png

    jVVIp2.png
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 26 października 2018, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ktosiowa, a propos wkładki, fotelika i dziecka... W tym citi jest wkładka - bez niej mam wrażenie, że młoda lata za bardzo, w sklepie mierzyłam z nią. Ale ona ma otwór na pasy tylko jeden, nam wypada, że pasy z najwyższej pozycji ale wtedy ta gąbka z wkładki wędruje w górę. Jutro będziemy jeszcze na spokojnie sprawdzać wszytko ale spokoju mi to nie daje a jutro jedziemy. Jak Wy jeździcie?

    Ps. Wczoraj były po 319, dziś stary kupił za 349... 20 zeta taniej był biały. Mamy więc czarny. Jest całe 3 dni starszy od mojej młodej :-D

    zem3qps6in5tddof.png
  • Greetta Autorytet
    Postów: 431 470

    Wysłany: 26 października 2018, 23:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny szalejecie na calego :D udanych zakupów życzę :)

    Ps.Mój wczoraj ważył 9.985g i mierzył 76cm (tak sobie myślę ze jakby rano kupy nie zrobił to by byla dyszka ha ha ;) )
    No i ja nie mam fb :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 października 2018, 23:18

    kattalinna lubi tę wiadomość

    <3 Synio 02.02.2006 31tc cc <3 Aniołek [*] ( 8/11tc ) XI.2015 <3 Synio 05.01.18 39tc sn :D <3
    82down152kmv2jv8.png
  • ktosiowa Autorytet
    Postów: 1878 1573

    Wysłany: 27 października 2018, 03:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kata, bez wkladki jeździmy od początku. Teraz jest zimno, jak ja ubierzeszwyjsciowo to tez ci lata?

    A jak wyciagnieszka gąbkę spod tylka z tej wkładki?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 października 2018, 03:52

    2r7Ip1.png

    jVVIp2.png
  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 27 października 2018, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też mam Minikida 2.0. Chciałam szarego, ale był tylko czarny niestety.
    Największy minus tego fotelika to rzeczywiście przepinanie do innego samochodu. Nie będzie już tak łatwo jak z łupina, ale całe szczęście u nas to się rzadko zdarza.

    Gretta. Emilka miała 3 dawki meningokoków. Była szczepiona w 2 miesiącu, 4tym i na roczek. To są te typu B i C.

    Ktosiowa. Nie wiem jak było wcześniej, ale raczkowanie może zepsuć sen nawet na 3 miesiące. U nas tak było, teraz wraca do normy.
    Fajne argumenty uzywalas do przekonywania męża :D

    FB jest wygodniejszy na pewno pod tym względem, że można fotki bez obaw wrzucać. Jak się zdecydujecie to mogę przejść na FB.

    Greetta, ktosiowa lubią tę wiadomość

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • Greetta Autorytet
    Postów: 431 470

    Wysłany: 27 października 2018, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja na szczęście nie mam problemu z doborem fotelików czy innych rzeczy, zwyczajnie używamy tego co dostaliśmy i się cieszę z tego ;) ale fajne są takie zakupy tylko kaski szkoda ale czasem trzeba i grubsze stowki wydac i najwazniejsze ze jest dla kogo ;)

    Annie dzieki za info, to wczesnie szczepilas na meingokoki tu na pneumokoki tak szczepienie wyglada (mam na mysli wiek dziecka). Musze jeszcze doczytać bo u nas to chyba albo B albo C sie szczepi. Doczytam.
    Placki z manny pyszne, robilam na wodzie. Dzis kupie mleko roslinne i z tym zrobie.

    Ktosiowa Dakota a jak u Was z meingokokami szczepilyscie, szczepicie? Katta a Ty masz je w planach?

    Dakota jak po "bilansie", jak ruchowo lekarz ocenil? Cos sie wyjasnilo, rozwialy sie Twoje watpliwosci?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 października 2018, 12:34

    Annie1981 lubi tę wiadomość

    <3 Synio 02.02.2006 31tc cc <3 Aniołek [*] ( 8/11tc ) XI.2015 <3 Synio 05.01.18 39tc sn :D <3
    82down152kmv2jv8.png
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 27 października 2018, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Greetta, my do tej pory też wszystko co dostaliśmy. Ale tamto nosidło... no ja chora byłam za każdym razem gdy jechaliśmy gdzieś. Widzę różnicę teraz. No i jest większe to nowe. Pewnie jeszcze bym przemeczyła z tamtym (6 letnie) gdyby nie to, że Ania zaczęła wyrastać. Teraz jestem spokojna o jej bezpieczeństwo i wygodę :-)

    Na meningokoki nie szczepię. Chyba o nich położna mi mówiła, żeby odczekać kilka lat. Bo to można w każdej chwili? Ogólnie my szczepimy tylko to co musimy.

    Ktosiowa, w końcu nie sprawdziliśmy bez wkładki, jedzie z nią. Chyba jest dobrze bo nie protestuje ;-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 października 2018, 23:00

    ktosiowa, Greetta lubią tę wiadomość

    zem3qps6in5tddof.png
  • Greetta Autorytet
    Postów: 431 470

    Wysłany: 27 października 2018, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny żeby nie było ja tak pozytywnie zazdraszczam tych zakupów ;) cieszę się z Wami :D

    kattalinna lubi tę wiadomość

    <3 Synio 02.02.2006 31tc cc <3 Aniołek [*] ( 8/11tc ) XI.2015 <3 Synio 05.01.18 39tc sn :D <3
    82down152kmv2jv8.png
  • ktosiowa Autorytet
    Postów: 1878 1573

    Wysłany: 27 października 2018, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ładny ten czarny citi.

    Ja szczepię tylko na obowiązkowe szczepienia.

    kattalinna, Greetta lubią tę wiadomość

    2r7Ip1.png

    jVVIp2.png
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 27 października 2018, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ktosiowa, z ładnym dzieckiem każdy ładny ;-)

    ktosiowa, Greetta lubią tę wiadomość

    zem3qps6in5tddof.png
‹‹ 66 67 68 69 70 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ