X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Rodzinka wielodzietna, w oczekiwaniu na kolejne szczescie:)
Odpowiedz

Rodzinka wielodzietna, w oczekiwaniu na kolejne szczescie:)

Oceń ten wątek:
  • PixiDixi Autorytet
    Postów: 2466 1525

    Wysłany: 22 listopada 2018, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dawno mnie tu nie było.... Jeju, kilka nowych twarzy, witam się ciepło :)
    Wpadłam że względu na Niecierpliwa, spóźnione życzenia urodzinowe, wszelkiej pomyślności Niecierpliwa i zdrówka dla Was.
    Pawojoszka jak u Was? Trzymam kciuki!!!
    Basia, pojawiasz się czasami? - ściskam Cię!!
    U nas w miarę ok, bez zmian, doba za krótka a bliźniaki dają czadu, nadal nocki zarwane, chłopaki byki Jan 8,5kg a Julek 7,5 kg mam co nosić hehe. Julek umie już pelzac do tyłu a Jan, leniuszek jak położę na brzuchu to myk na plecy.
    PS. Niecierpliwa masz piękne maluchy i śliczny domek.
    Serdecznie Was pozdrawiam i postaram się niedługo wpaść do Was :)

  • NiecierpliwaOna Autorytet
    Postów: 1849 1175

    Wysłany: 22 listopada 2018, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, bardzo, bardzo Wam dziekuję :*

    Pawojoszka kciuki jutro i oczywiście zdaj relacje!

    Pixi dzięki, i wzajemnie skorpionico :) Twoje chłopaki to już niemal dorosli faceci :) super!

    Wojtuś 09. 03. 2013
    Kasia 20. 05. 2015
    Kubuś 13. 11. 2016
    Aniołek Bogusia <3 24.01.2018 <3 [*] 10 tc
    Tęczowe Dziewczynki 1k1o - Zosia i Oleńka - 15.01.2019 klz9hdgexq2u0dlm.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 listopada 2018, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daniela witaj ❤

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 listopada 2018, 22:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O kurczę felek co tu się wyprawia! Kilka dni mnie nie ma a tu takie akcje.

    Niecierpliwa dziewczyny juz wszystko napisaly. Współczuję takiej zawiści i ludzkiej wredoty i to po sasiedzku. Musi ci babsko bardzo zazdrościc ze az sie tutaj pofatygowala tutaj wypisywac swoje żale. Gnidy sa i będą na świecie a my im mówimy z usmiechem "żegnaj gnido" :)

    Dzieciaczki masz słodkie a Kasia śliczna!

    Oliwcia gratuluję trzeciej prawdopodobnie coruni. Chociaż na tym etapie to jeszcze pewności nie ma. Ja sie dowiedziałam w tej ciąży dopiero w 20 tyg na polowkowym. Taka moja była wstydnisia. Tez chciałam synka ale teraz sie cieszę ze córcia bo kocham moją slicznotke nad życie <3

    Aga kawal chłopa będzie :) Oj szkoda że tyle w szpitalu musisz spedzic ale bezpieczeństwo ponad wszystko. Dacie radę i juz niedługo będziecie w komplecie.

    U nas wyszedł mały remoncik u dziewczyn w pokoju. Eh w ogóle musimy jak najszybciej zmienic to mieszkanie mam już dość za małe jest. Pod choinkę dziewczyny mają już obiecane komputery. Emilka waży ok 6 kg i 60 cm w ja się martwię ze przestala przybierać bo fisiuje przy cycku1 a butelke odrzucila. Ja to zawsze jakies niejadki mam eh

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 listopada 2018, 22:30

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 listopada 2018, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u nas wczoraj córka się huśtała w kokonie u maluchów w pokoju i... Tak się mocno rozhuśtała, że rozwaliła szybę w szafie. Do tego tak poszło, że uszkodziło drzwi kolejnej szafy. No i tym sposobem na święta 1.5tys dodatkowego pójdzie się ciąć... :/ Ech, te dzieciaki :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 listopada 2018, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daniela Witaj wśród nas .

    Niecierpliwa Niestety na ludzi mądrych inaczej nie da rady , sama kiedyś miałam taką znajomą co nom stop donosiła na mnie do mopsu , że dzieci mam zaniedbane że pieniądze rozrzucam na lewo i prawo , i że mam śmieci przed domem omal że jej nie przywaliłan w twarz , zazdrości mi i tyle że mam dobrego męża który mnie szanuje a jej mąż pije i widzi dzieci raz na miesiąc . Nie daleko nas mieszka taka wścibska Pani co kiedyś po ludziach mówiła , że mój mąż Grzesia pobił co jest kłamstwem , że jest dzieciorobem itp itd . Nie przejmuj się tym i lej na to że tak powiem ciepłym moczem . Głupie ludzie i tak będą gadać i gęb im nie zamkniesz choćbym np zamieszkała w pałacu i miała miliony to i tak znajdzie się ktoś kto nasze życie będzie chciał zdeptać .

    pawojoszka Trzymam mocno kciuki ;-) .


    Hej hej :-) .

    Niestety u mnie szpital :-( wczoraj synek wymiotował , co gorsze Ania :-( całą noc nie spała :-( skąd to się wzięło jakiś wirus i w szkole i w przedszkolu panuje , dziś siedzą dzieci w domu po co ja je wczoraj prowadziłam . Gabrysia jedynie nie wymiotowała oby mnie nic nie wzięło . Jak pięknie drzewa są oszronione ❤️❤️ jeszcze 5 dni i wizyta :-).

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 listopada 2018, 13:33

  • NiecierpliwaOna Autorytet
    Postów: 1849 1175

    Wysłany: 23 listopada 2018, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamusia pewnie rotawirus?

    karkdzieciaki zawsze wybieraa najmniej odpowiedni moment na wydatki :) ale musiała się łądnie przestraszyć. Nic sobie nei zrobiła?

    Lavendova ja ja kocham remonciki :) masakra :) co planujecie? malowanie?

    Pawooszka pamiętamy i czekamy na wieści :)

    kark lubi tę wiadomość

    Wojtuś 09. 03. 2013
    Kasia 20. 05. 2015
    Kubuś 13. 11. 2016
    Aniołek Bogusia <3 24.01.2018 <3 [*] 10 tc
    Tęczowe Dziewczynki 1k1o - Zosia i Oleńka - 15.01.2019 klz9hdgexq2u0dlm.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 listopada 2018, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NiecierpliwaOna wrote:
    Mamusia pewnie rotawirus?

    karkdzieciaki zawsze wybieraa najmniej odpowiedni moment na wydatki :) ale musiała się łądnie przestraszyć. Nic sobie nei zrobiła?

    Lavendova ja ja kocham remonciki :) masakra :) co planujecie? malowanie?

    Pawooszka pamiętamy i czekamy na wieści :)


    Nie wiem w szkole jaki w przedszkolu mi Panie mówiły że to wirusówka , a oprócz wymiotów nic innego im nie było , synek to źle się czuł wczoraj po szkolnym obiedzie mam teraz nauczkę na przyszłość Gabrysia już wcześniej mi mówiła że jej taka koleżanka i kolega wymiotowali cały czas a w przedszkolu czy szkole siedzą zarazki czy choróbska . Dzieci nie miały gorączki a Marysia mi mówiła że brzuszek ją bolał :-( .

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 listopada 2018, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heh, niecierpliwa niestety. Najgorsze, że do końca miesiąca mają nam plot robić i 10tys pójdzie... A tu kolejna kasa na meble potrzebna.
    Na szczęście nic nikomu się noe stało, ale dużo szkła posypało się do szuflad i trochę ciuchów i zabawek trzeba było wyrzucić.
    A najmłodsza chodzi dziś podejrzliwie koło szafy, pokazuje palcem i mówi "Ała! Bam!" ;)

  • NiecierpliwaOna Autorytet
    Postów: 1849 1175

    Wysłany: 23 listopada 2018, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hehe, słodziak mały :)

    A z kasa to tak jest, ze jak się sypie, to od razu na kilku frontach i nie wiadomo w co napierw włożyć

    Kupujecie nowe meble? CZy te mieliscie robione i można same drzwiczki zamówić? Jeśli nowe, to w zasadzie super taki nowy wystrój na Święta :)

    Wojtuś 09. 03. 2013
    Kasia 20. 05. 2015
    Kubuś 13. 11. 2016
    Aniołek Bogusia <3 24.01.2018 <3 [*] 10 tc
    Tęczowe Dziewczynki 1k1o - Zosia i Oleńka - 15.01.2019 klz9hdgexq2u0dlm.png
  • pawojoszka Autorytet
    Postów: 4069 3821

    Wysłany: 23 listopada 2018, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam sprawa sądowa zakończona zostawili nam kuratora i asystentkę niby sędzia powiedział że to nie dlatego żeby nad kontrolować bo jesteśmy dobrymi rodzicami i dbamy o dzieci ,tylko żeby nas wspierać ale i tak mam dola ,myślałam że choć kuratora nam zabiorą ,choć nie przeszkadza mi praca z nim tylko sam fakt że został . Dodatkowo sąd obciążył nas kosztami opinii z Opola i gdzie tu sprawiedliwość? Teściowa ma shizy a my mamy płacić ponad tysiąc zł. Dowiedziałam się też że na tych zeznaniach nagadała jeszcze jakichś głupot że niby przez to że nie leczymy dzieci to niby najstarszy w szpitalu wylądował że go karetka zabrała,czy ta baba myśli że nikt tego nie sprawdzi ? Oczywiście sąd wystąpił do szpitala o informacje ,szpital zaprzeczył. Nie wiem co jeszcze nagadali to babsko. Cieszę się że sprawa się skończyła ale mam poczucie niesprawiedliwości

    cf409fc7e7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 listopada 2018, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pawojoszka, masakra :( Ale najważniejsze, że po wszystkim.

    Niecierpliwa to jest i tak komplet po mężu, niby używany przez 6 lat, a potem czekał zafoliowany na strychu kilka lat aż będziemy mieć swój kąt. Planowaliśmy i tak najmłodszym kupić nowe meble, ale za jakiś czas, bo teraz właśnie ten płot, do tego święta i nowy rok (podatki i opłaty wszystkie)... Liczyłam z okazji black friday na jakieś promocje w Ikei, ale się przeliczyłam :D

  • NiecierpliwaOna Autorytet
    Postów: 1849 1175

    Wysłany: 24 listopada 2018, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pawojoszka troche kiszka co? Długo ten kurator bedzie z Wami? I zupelnei bez sensu, ze musicie eszcze pokryc koszt tej opini. A mamusia jak tam? Tez niezadowolona co :)

    Kark z tymi naszymi polskimi black fr.i innymi obniżkami to podobno podpucha. Oczywiście nie we wszystkich sklepach, ale kiedys widzieliśmy z M.program jka to sie robi. Np bluzka normlanie kosztuje 200 zł, zatem z okazji black fr. wiesza sie cenę 200 zł, albo nawet 220 i obok skreślona metkę 400 zł, przecena 48%. Mnóstwo ludzi się na to łapie. Oczywiscei mozna znaleźć fajne rzeczy po przecenie, ale to bardziej po przecenach sezonowych niz takich akcjach jka w ten weekend. W USA to maja rzeczywiście przeceny :)

    Przez Internet można zlaleźc fajne i niedrogie mebelki do skręcania, tyle że czasami trzeba dośc długo czekać. Np to łóżko piętrowe dla dzieci kupilismy przez Internet za ok 1000 zł z tego, co pamiętam. TEż fane, bo w schodkach są szuflady na zabawki, za dolnym łózkiem sa półki na maskoty, czy inne książęczki i do tego szuflada na pościel. W takim małym pokoju to skarb :) Jeszcze musimy dzieciom wymienić meble w pokou. Na razie maja włąśnie jakieś stare, bo nie ma kasy, ale to wydatek na przyszłość :)

    Wojtuś 09. 03. 2013
    Kasia 20. 05. 2015
    Kubuś 13. 11. 2016
    Aniołek Bogusia <3 24.01.2018 <3 [*] 10 tc
    Tęczowe Dziewczynki 1k1o - Zosia i Oleńka - 15.01.2019 klz9hdgexq2u0dlm.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 listopada 2018, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W USA jest super, ale u nich to jest uzasadnione. Nie mają magazynów jak my, tylko to co stare muszą sprzedać przed nowymi modelami-rocznikami.
    Ja w zeszłym roku kupiłam tylko 2 rzeczy faktycznie na promocji. Szkatułke (od 2 miesięcy ją chciałam kupić, więc ceny jestem pewna starej) - kupiłam po normalnej cenie, czyli 100zl, le drugi produkt dowolny był za grosz. Więc wzięłam za 80zl świecznik za grosza :D
    A drugą rzecz to kupiłam odżywkę do rzęs (kupuje ją od 2 lat, więc ceny do pełnych złotówek znam) - druga była gratis :)
    A reszta rzeczy to jak mówisz. Cena 200zl, przekleją na 300zl i promicja na 209zl XD

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 listopada 2018, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My chcieliśmy sami zamawiać płyty gotowe, potem wkręcić, skręcać, dokupic zawiasy, kołki, rączki itd. Tak zrobiliśmy szafkę w łazience podwieszaną pod umywalkę - stolarz nam powiedział 1500zl, my ją zrobiliśmy za 700zl :)
    Tylko jak wysłałam do wyceny co chcę to mi zaśpiewali za same płyty 1100zl. A z Ikei identyczny zestaw jest za 1400zl (z zawiasami itd.). I stwierdziliśmy, że jak mamy się znowu denerwować, bo tu zeszło wiertło, tu płyta pękła, tu za głęboko dziura pod zawias to wolimy chyba te 300zl dopłacić i mieć też pod wymiar, przynajmniej już na gotowo tylko do skręcenia ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 listopada 2018, 10:16

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 listopada 2018, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A swoją drogą łóżko boskie, takie chciałam, tylko mąż mówi, że za duże i znalazł takie:
    http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=6888722379
    Jeszcze jest niedaleko nas, więc za przesyłkę nie trzebaby płacić, podjedziemy autem i odbierzemy sami :)

  • NiecierpliwaOna Autorytet
    Postów: 1849 1175

    Wysłany: 24 listopada 2018, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to rzeczywiście ładnie, a gdzie jeszzce zawiasy, uchwyty itd, juz o nerwach nie wspomnę :)

    Ślcizne to łżóeczko :) dla prawdziwych księzniczek :) U nas płeć mieszana :) no i zależało nam na tych schowkach, ale jest rzeczywiscie spore i zajmuje dużo miejsca w pokoju

    W ogóle teraz te mebelki dla dzieci... Sama chciałabym spać w takim zameczku :) Kubuś śpi w autku i też zachwycony. Prztynajmniej nie było problemu z namówieniem go, żeby porzucił łózeczko :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 listopada 2018, 10:24

    Wojtuś 09. 03. 2013
    Kasia 20. 05. 2015
    Kubuś 13. 11. 2016
    Aniołek Bogusia <3 24.01.2018 <3 [*] 10 tc
    Tęczowe Dziewczynki 1k1o - Zosia i Oleńka - 15.01.2019 klz9hdgexq2u0dlm.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 listopada 2018, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do mebli to mój mąż wszystkie meble do naszego domu zrobił , niestety u mojego męża w pracy to są ogromne koszty np do kuchni szafki itp taki zestaw to kosztuje od 10 tyś w wzwyż , masakra ostatnio kiedyś moj mąż zrobił takie ładne wielkie drzwi do kościoła , i za jedną połowę drzwi dany proboszcz musiał aż 20 tyś zapłacić .

    pawojoszka Współczuję sytuacji , że też są tak podłe osoby jak Twoja teściowa .


    Niestety Ania znów w nocy wymiotowała :-( i na mnie przeszło czuję się okropn8e zjadłam rósł i jest trochę poprawy jedynie Gabrysi i mojego męża nic nie wzięło.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 listopada 2018, 13:29

  • pawojoszka Autorytet
    Postów: 4069 3821

    Wysłany: 24 listopada 2018, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwa mamusia zdrówka dla was jelitową to paskudna choroba i okropnie zaraźliwa .

    Ja meble kupujesz na allegro nic nadzwyczajnego komody ,szafy. Dla dzieci kupiłam takie pojedyncze ,białe są dosc głębokie za niecałe 200zl z dostawą ,normalna szafa niecałe 300 ,są do samodzielnego montażu ale nic skomplikowanego teraz już skręcam z pamięci . Tylko jak ze wszystkim trzeba uważać bo niektórzy sprzedawcy mają buble ale mam tam już sprawdzonego sprzedawcę i od niego biorę

    Szczęśliwa Mamusia lubi tę wiadomość

    cf409fc7e7.png
  • NiecierpliwaOna Autorytet
    Postów: 1849 1175

    Wysłany: 24 listopada 2018, 23:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Teraz wszedzie sa do samodzielnego montażu,a przez Internet rzeczywiście tanio mozna kupić

    Wojtuś 09. 03. 2013
    Kasia 20. 05. 2015
    Kubuś 13. 11. 2016
    Aniołek Bogusia <3 24.01.2018 <3 [*] 10 tc
    Tęczowe Dziewczynki 1k1o - Zosia i Oleńka - 15.01.2019 klz9hdgexq2u0dlm.png
‹‹ 123 124 125 126 127 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ