X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Rosnący brzuszek kontra tatuaż na boku/żebrach/brzuszku
Odpowiedz

Rosnący brzuszek kontra tatuaż na boku/żebrach/brzuszku

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • LadyRuuU Znajoma
    Postów: 16 8

    Wysłany: 17 października 2016, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Drogie mamy i przyszłe mamy - staram się o dziecko, mam tatuaż na boku i żebrach i jestem ciekawa jak zachowywały się wasze tatuaże w trakcie ciąży i po porodzie.

    Wiele ludzi straszy że się brzydko rozciągają ale ciekawa jestem waszych doświadczeń.

  • kataloza Autorytet
    Postów: 850 417

    Wysłany: 17 października 2016, 23:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też tak słyszałam......

    qtchpss6a5eugu3t.png
    qtchpss686b1ug9f.png
  • tysiaa93 Autorytet
    Postów: 6613 8833

    Wysłany: 20 października 2016, 04:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam spory tatuaż z lewej strony brzucha i wygląda tak jak przed ciążą. To juz zależy od naszej skóry jak tatuaż będzie się zachowywał. Ewentualnie zawsze można go potem czymś zakryć gdy popęka. Ja nawet niczym go nie smarowalam.

    kataloza lubi tę wiadomość

    0potul.gif
    ♥Gabrysia♥
    3i49jw4zebtargzr.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ