X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Sierpniowe mamusie 2018
Odpowiedz

Sierpniowe mamusie 2018

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lipca 2019, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi sie zdarzylo wlaczyc jej pieski na uoutube jak juz strasznie buczaca byla,przytulila sie i zasnela faktycznie. No ale mowi sie ze sie nie powinno bo dziala zle na mozg zwlaszcza przed spaniem, i bardzo niszczy dzieciom wzrok😳

  • Ania241188 Autorytet
    Postów: 2697 1412

    Wysłany: 20 lipca 2019, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam ja Pole bajki też pobudzają. A jak była takim niemowlakiem jak teraz nasze sierpniaki to po kąpaniu zero telewizji, bo jak chwilę była w pokoju gdzie TV to zasnąć nie mogła i zasypiała o 22, a tak o 20.

    My mieliśmy pobudka o 7. Ale zaniosłam małego tacie i pospalam jeszcze godzinę

    zrz6x1hpuh8zaykc.png
    f2w3bd3m75py8k9r.png
  • Ania241188 Autorytet
    Postów: 2697 1412

    Wysłany: 20 lipca 2019, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gdzie kupujecie torty na roczek? Bo miała mi robić dziewczyna z mojej klasy , robi na prawdę profesjonalne ale śpiewa 280zł. Składniki same super. Ale ta cena?

    Poli zamawiałam w zwykłej cukierni i też był ładny i bardzo dobry. I kosztował połowę mniej.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 lipca 2019, 11:31

    zrz6x1hpuh8zaykc.png
    f2w3bd3m75py8k9r.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lipca 2019, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas tort 85 zł za kg + koszt zdobień

    Robię w cukierni, taka fajna- domowa. Nie jakaś sieciowka.
    Tworzą cuda. I to nie pierwsze moje zamówienie u nich. 😊

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 lipca 2019, 12:24

  • e_mii Autorytet
    Postów: 1217 566

    Wysłany: 20 lipca 2019, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania, ja zamawiam u dziewczyny, która profesjonalnie się tym zajmuje i ze zdobieniem też taka cena. W cukierniach też u nas tyle kosztują, chyba że jakieś zwykle, bez bajerów z masy cukrowej itp., to wtedy taniej.

    v0o0onx.png
    z9pckld.png


  • Ania241188 Autorytet
    Postów: 2697 1412

    Wysłany: 20 lipca 2019, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    e_mii wrote:
    Ania, ja zamawiam u dziewczyny, która profesjonalnie się tym zajmuje i ze zdobieniem też taka cena. W cukierniach też u nas tyle kosztują, chyba że jakieś zwykle, bez bajerów z masy cukrowej itp., to wtedy taniej.
    No to faktycznie pewnie wszędzie takie ceny

    zrz6x1hpuh8zaykc.png
    f2w3bd3m75py8k9r.png
  • Marta..a Autorytet
    Postów: 4763 1675

    Wysłany: 20 lipca 2019, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W cukierni zwykłej to jest całkiem tani. ale mi kompletnie nie smakuje wtedy taką chemią daje jakoś :D
    Najlepszy na świecie w cukierni super bezowy klasyczny z malinami kosztuje 200zł. Ale to klasyczna beza z kremem i owocami, niby prosty a tak pyszny że szok :D mieliśmy ją na chrzest ale że był zimą to był mango-marakuja.
    Zastanawiam się czy jest sens szaleć ze zdobieniami, bo najładniejsze są z masy cukrowej a znowu dla mnie ta masa jest niejadalna :D albo robią takie z andrutem nadrukowanym jadalnym.. a to też bez sensu moim zdaniem. Chyba lepsza będzie fajna świeczka na środku..
    Macie jakieś zdjęcia do inspiracji?

    6cs: 08.2018 - synek <3
    5cs.: 06.2020 - córeczka 9tc nasz aniołek 👼
    2cs.: 12.2021 - córeczka <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lipca 2019, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas motyw myszki minnie. Więc nie pomogę z inspiracjami dla chłopaka. 😊

  • Marta..a Autorytet
    Postów: 4763 1675

    Wysłany: 20 lipca 2019, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PLPaulina wrote:
    U nas motyw myszki minnie. Więc nie pomogę z inspiracjami dla chłopaka. 😊

    a z czego dekoracje?

    edit. w sensie na torcie :D bosh.. co ja napisałam :D
    znalazłam na allegro fajne balony niebieskie także luz.. w przyszłym tygodniu zamówię :D my roczek za miesiąc robimy dopiero więc kupa czasu :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 lipca 2019, 13:03

    6cs: 08.2018 - synek <3
    5cs.: 06.2020 - córeczka 9tc nasz aniołek 👼
    2cs.: 12.2021 - córeczka <3
  • Cccierpliwa Autorytet
    Postów: 22631 11315

    Wysłany: 20 lipca 2019, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ta swieczka co sie podpala i najpierw jest fintanna i rozklada sie grajacy kwiat na ktorym od tej fontanny sie podpalaja swieczki na platkach...


    Ja narazie mysle, czy sama robic tort, czy zamawiac...
    U nas u babeczki u ktorej biore, to taki normalnej wielkosci, jednopietrowy ok 80€...
    Ona tez wszystko z bio skladnikow robi (jajka itp z gospodarswa)...

    Motywu przewodniego, bajkowego nie mamy... mala sie jeszcze nie interesuje konkretnie minnie, donadlem, peppa czy innymi, wiec nie widze sensu na sile jakiegos motywu przypisywac... tort napewno bedzie jakis z czyms nie taki lysy, ale balony itp wszystko normalne...

    Vf81p2.pngvqiep2.png

    Instagram
    @invitro.mama

    Rozpakowane mamusie

    https://walkaorodzicielstwo.blogspot.de
    Starania start -> 2013
    [*] 10tc (2015)
    [*]8tc (2018)
    3xIUI :(
    1 ICSI
    ->23.11 punkcja (24-27.11 hiperstymulacja/hospitalizacja)
    ->27.11 transfer 🐣🐣
    ->14dpt beta 1700
    ->21dpt beta 10275
    ->31dpt biją <3 <3
    -> 39dpt bije <3
    -> 18.08.2018 (40+0) córeczka <3

    -> 25.08.2020 termin w klinice leczenia niepłodności
    -> 25.08 start Cyclo Progynova
    -> 14.09 💉
    -> 25.09 Punkcja
    -> 29.09 Transfer 🐣
    -> 14dpt beta 1700
    -> 23dpt <3
    -> 16.06.2021 (39+5) synek <3


    ⬇️ moja lista wyprawkowa ⬇️
    http://walkaorodzicielstwo.blogspot.com/2018/11/lista-wyprawkowa.html?m=1
  • Ania241188 Autorytet
    Postów: 2697 1412

    Wysłany: 20 lipca 2019, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PLPaulina wrote:
    U nas motyw myszki minnie. Więc nie pomogę z inspiracjami dla chłopaka. 😊
    U nas też ten motyw

    zrz6x1hpuh8zaykc.png
    f2w3bd3m75py8k9r.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lipca 2019, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak ja widze te torty dla dzieci w tych kolorach i dekoracjach to nie zacheca to do jedzenia raczej odwrotnie. Ktos bedzie mial normalny tort w jadalnych kolorach nie smakujacy jak niebieski czy rozowy cukier?

  • 1ania1 Autorytet
    Postów: 1991 584

    Wysłany: 20 lipca 2019, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam normalny tort, koleżanka mi robi, która uwielbia piec i wychodzi jej to super. Z malinami i borówką amerykańską na wierzchu, kupię tylko jakiś toper na allegro.

    Natalia05 lubi tę wiadomość

    o1483e5ehwc7f9hb.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lipca 2019, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalia05 wrote:
    Jak ja widze te torty dla dzieci w tych kolorach i dekoracjach to nie zacheca to do jedzenia raczej odwrotnie. Ktos bedzie mial normalny tort w jadalnych kolorach nie smakujacy jak niebieski czy rozowy cukier?
    Tort to tort. 🎂

    A typowo do jedzenia, smaczne to ciasta. 😊

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lipca 2019, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PLPaulina wrote:
    Tort to tort. 🎂

    A typowo do jedzenia, smaczne to ciasta. 😊

    Aaa no chyba ze tak ☺️

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lipca 2019, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marta..a wrote:
    a z czego dekoracje?

    edit. w sensie na torcie :D bosh.. co ja napisałam :D
    znalazłam na allegro fajne balony niebieskie także luz.. w przyszłym tygodniu zamówię :D my roczek za miesiąc robimy dopiero więc kupa czasu :D
    Dekoracje najładniejsze są z masy cukrowej.. I one u nas są jakby dokładane do tortu..
    Żeby nie był tort typowo z masy cukrowej. 😊

    I wiem że taki maluch sam nie ma motywu przewodniego z bajki.
    Ale jednak i ubranka i pokój i maskotki - to my wybieramy. ☺️ Tak samo jak balony - u Nas będą różowe. I trochę zielonych - heh bo Hania strasznie zwraca uwagę na zielony kolor. 😊😊😊

  • nesssssa Autorytet
    Postów: 1906 800

    Wysłany: 20 lipca 2019, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalia05 wrote:
    Jak ja widze te torty dla dzieci w tych kolorach i dekoracjach to nie zacheca to do jedzenia raczej odwrotnie. Ktos bedzie mial normalny tort w jadalnych kolorach nie smakujacy jak niebieski czy rozowy cukier?

    Ja będę robić sama. Nie wiem jeszcze jaki, ale biszkopt mam zawsze perfekcyjny ze strony Moje Wypieki, a mase zrobię pod nas. Nie lubimy słodkiego bardzo. Najgorzej mi wychodzi zdobienie hehe, ale jak się ozdobi boki biszkoptami a górę galaretką to będzie git ;)

    w57vyx8dy9s6xggg.png

    zem38ribu7ozxy1q.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lipca 2019, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak ja zazdroszcze umiejetnosci takich, u mnie to by byla katastrona a nie tort 😂 Chyba zamowie jakis ale dopiero jak cala ferajna wroci z nad morza. A dacie dzieciom kawalek tortu do popackania?😀 Balony to koniecznie , najwieksza frajda z tego bedzie.

  • e_mii Autorytet
    Postów: 1217 566

    Wysłany: 20 lipca 2019, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi się podobają torty w stylu drip cake, z bezowymi dekoracjami. No i po to go zamawiam, żeby ładnie wyglądał, a wiem że w smaku też będzie ok. Pyszne ciasta czy placki jakieś to sama piekę, a tort ma wyglądać jak tort :D

    Ania241188 lubi tę wiadomość

    v0o0onx.png
    z9pckld.png


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lipca 2019, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jasne, że Hania pobawi się tortem.

    Ostatnio był u nas kilkulatek i miał "lubisia".. Próbował Hani dać, boże jak poczuła to nadzienie to nigdy nie widziałam by tak daleko plula 🤣🤣🤣

‹‹ 2158 2159 2160 2161 2162 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ