Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne ❤️ Sierpniowe mamusie 2020 ❤️
Odpowiedz

❤️ Sierpniowe mamusie 2020 ❤️

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 maja 2020, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ticia, piękny ❤️

    Jeszcze 10-12 tygodni i będzie Lila ❤️ Jezu jak ja się nie mogę już doczekać. Dziś przyjdzie łóżeczko

    aniołkowa_mama, ticia9, megson91 lubią tę wiadomość

  • aniołkowa_mama Autorytet
    Postów: 905 959

    Wysłany: 12 maja 2020, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    piękne brzuszki <3
    u mnie dziś 83 dni do tp :O

    nick nieaktualny, ticia9, Nadzieja777, Kropka4 lubią tę wiadomość


    Moje Aniołki 4tc i 13tc
    Córeczka ♥️👶 🌈 08.2020
    MTHFR_1298A-C w układzie homozygotycznym
    PAI-1 4G w układzie heterozygotycznym
    10.2018- zaczynamy z naprotechnologią
    05.2019- laparoskopia+histeroskopia
    09.2019- nietolerancje: m.in. mleko, jajka, pszenica, kukurydza
    28.11.2019- bHCG- 422,1 <3
  • madziab Autorytet
    Postów: 340 303

    Wysłany: 12 maja 2020, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to my
    6deeb0f369e9.jpg
    O i właśnie zobaczyłam, że my dziś mamy 100-dniówkę! To już z górki

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 maja 2020, 14:19

    nick nieaktualny, Irola, ticia9, nick nieaktualny, Asasa, MartitaS, Malutka_94, m@rzenie, Madzko, Kropka4, Niki345, Mirabelka02, aniołkowa_mama, megson91, tym_janek, agniecha2101 lubią tę wiadomość

    2nn3dqk3eicvxk7g.png
    25.03 - 320 g
    29.04 - 700 g
    27.05 - 1153 g
    24.06 - 1880 g
    15.07 - 2480 g
    ex2bx1hpv1qm80ol.png
  • Irola Autorytet
    Postów: 882 422

    Wysłany: 12 maja 2020, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wrzucam i ja :D

    dda3c9801d6a.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 maja 2020, 14:15

    ticia9, nick nieaktualny, madziab, nick nieaktualny, MartitaS, Malutka_94, m@rzenie, Madzko, Kropka4, Niki345, nick nieaktualny, Mirabelka02, aniołkowa_mama, megson91, tym_janek, agniecha2101 lubią tę wiadomość

    oar8skjo5n2yr83t.png

    PCOS
    Starania - 01.2019
    Czerwiec 2019 - usunięty polip trzonu macicy
    1 cs z letrozolem ovu 12 dc
    11.2019 - ciąża biochemiczna
    2 cs z letrozolem ovu 15 dc
    5.12 II 🙏❤️

    "I wzywaj mnie w dniu niedoli, ja cię wybawie a ty Mnie uwielbisz" Ps. 50:15
  • ticia9 Autorytet
    Postów: 601 479

    Wysłany: 12 maja 2020, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też tak bardzo nie mogę doczekać się synka. Aby do 37 tc i może wyskakiwać ❤

    mhsvpx9i7vzd02b9.png
    klz98rib7t5zryeb.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 maja 2020, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Irola wrote:
    Aga - masz rację :) ja to już taka jestem, że lubię dużo myśleć :D czasem też nie potrzebnie. Mam nadzieje, że jest to bezpieczne zarówno dla dzidziusia jak i dla mnie.

    Mamuśka- ja to rozumiem w ten sposób, że jeżeli te przeciwciała Ci wyjdą, to jest już za późno na zastrzyk. Wtedy doszło już do uczulenia krwi i do konfliktu. Zastrzyk podaje się w formie profilaktyki, wtedy kiedy przeciwciałą nie wychodzą.
    Mi lekarz na podać podczas wizyty. Chyba trzeba 20 minut odczekać po zastrzyku w gabinecie.
    Hmm to ja mam w karcie ciąży że mam te badanie na przeciwciała zrobić do 10 tyg a potem między 28-30. Tak się zastanawiam czy to nie jest za późno? No co jak do tego 28 dojdzie do tego konfliktu..
    Boję się zastrzyku ogólnie się boję szczepionek. 🙄 Że wzgl na skutki uboczne.

    A wy będziecie szczepić swoje dzieci? Chodzi mi o te podstawowe szczepienia co robią jeszcze w szpitalu w pierwszych dobach?

  • Nadzieja777 Autorytet
    Postów: 1338 2375

    Wysłany: 12 maja 2020, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ooo pojawia się temat szczepień 😳 to ja teraz chętnie poczytam, bo jestem w tym temacie zielona i to jest decyzja której już teraz się boje.

    7.12 II kreski - beta hcg 1,375 ❤️🙏
    Mój mały cud 🤰🏻Mia ❤️👧
    15.04 ! 668g ! 🥰
    04.05 ! 830g ! 🥰
    25.05 ! 1321g ! 🥰
    04.06 ! Mamy 1,5 kg ❤️ !
    15.06 ! 2084 g 😍🥰 !
    29.06 ! 2400 g ❤️🤱🥰
    13.07 ! 2849 g 🍭🍼🍬
    27.07 ! 3490 g 🍬💜🍭

    ❤️ 04.08.2020r - witaj Córeczko na świecie ❤️
  • AsIuLa2020 Ekspertka
    Postów: 175 111

    Wysłany: 12 maja 2020, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podpowiedzcie odnośnie krzywej cukrowej :)

    Na miejscu rozcienczalyscie glukozę? Czy w domu można przygotować wcześniej napój?

    f2w39n73bboy892q.png
  • Nadzieja777 Autorytet
    Postów: 1338 2375

    Wysłany: 12 maja 2020, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale macie piękne brzuszki 🥰🥰🥰

    Asiula mi rozmieszali na miejscu.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 maja 2020, 14:47

    AsIuLa2020 lubi tę wiadomość

    7.12 II kreski - beta hcg 1,375 ❤️🙏
    Mój mały cud 🤰🏻Mia ❤️👧
    15.04 ! 668g ! 🥰
    04.05 ! 830g ! 🥰
    25.05 ! 1321g ! 🥰
    04.06 ! Mamy 1,5 kg ❤️ !
    15.06 ! 2084 g 😍🥰 !
    29.06 ! 2400 g ❤️🤱🥰
    13.07 ! 2849 g 🍭🍼🍬
    27.07 ! 3490 g 🍬💜🍭

    ❤️ 04.08.2020r - witaj Córeczko na świecie ❤️
  • Irola Autorytet
    Postów: 882 422

    Wysłany: 12 maja 2020, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie też na miejscu mi Pani rozrobiła.

    Moje wyniki na czczo 72, po 1 h 111 i po 2 h 82. To po 2 godz takie niskie jakieś nie? Ciekawe co lekarz powie

    oar8skjo5n2yr83t.png

    PCOS
    Starania - 01.2019
    Czerwiec 2019 - usunięty polip trzonu macicy
    1 cs z letrozolem ovu 12 dc
    11.2019 - ciąża biochemiczna
    2 cs z letrozolem ovu 15 dc
    5.12 II 🙏❤️

    "I wzywaj mnie w dniu niedoli, ja cię wybawie a ty Mnie uwielbisz" Ps. 50:15
  • cela1518 Autorytet
    Postów: 520 421

    Wysłany: 12 maja 2020, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asiula mi kazali rozcieńczyć w domu z samego rana nim przyjdę do przychodni. Właśnie dzwoniłam do ginekologa bo martwiłam się ta krzywa cukrową i położna powiedziała że wyniki są dobre i nie mam cukrzycy ciążowej😁😁😁 tak się cieszę i z dobrych wiadomości mój ginekolog zaczął przyjmować już kobiety w ciąży normalnie w przychodni. Więc Kagu możesz mi zapisać wizytę 20.05 😁

    AsIuLa2020 lubi tę wiadomość

    f2wlupjypf2pzqjw.png
  • cela1518 Autorytet
    Postów: 520 421

    Wysłany: 12 maja 2020, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A z racji tego też jestem pierworodna też chętnie poczytam waszych opinii na temat szczepień bo jestem w tym zielona

    Nadzieja777 lubi tę wiadomość

    f2wlupjypf2pzqjw.png
  • Nadzieja777 Autorytet
    Postów: 1338 2375

    Wysłany: 12 maja 2020, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przyszło zamowienie ze smyka i tak jak uważałam - 62 ogromne. Czyli muszę je zwrócić . Wr

    7.12 II kreski - beta hcg 1,375 ❤️🙏
    Mój mały cud 🤰🏻Mia ❤️👧
    15.04 ! 668g ! 🥰
    04.05 ! 830g ! 🥰
    25.05 ! 1321g ! 🥰
    04.06 ! Mamy 1,5 kg ❤️ !
    15.06 ! 2084 g 😍🥰 !
    29.06 ! 2400 g ❤️🤱🥰
    13.07 ! 2849 g 🍭🍼🍬
    27.07 ! 3490 g 🍬💜🍭

    ❤️ 04.08.2020r - witaj Córeczko na świecie ❤️
  • ticia9 Autorytet
    Postów: 601 479

    Wysłany: 12 maja 2020, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja swoją córkę szczepiłam wszystkimi obowiązkowymi, do tego też na rotawirusy i pneumokoki. Miała szczepienia 5w1 lub 6w1, nie pamiętam. Alicja akurat nigdy nie miała żadnych skutków ubocznych typu gorączka. Raz tylko jak miała chyba ze 3 miesiące z godzinę po szczepieniu była płaczliwa i niespokojna, ale szybko przeszło. Synka pewnie tak samo będziemy szczepić.

    Mirabelka02, agniecha2101 lubią tę wiadomość

    mhsvpx9i7vzd02b9.png
    klz98rib7t5zryeb.png
  • AgaG88 Autorytet
    Postów: 289 301

    Wysłany: 12 maja 2020, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamuśka jest tak jak Irola pisze- jeśli Ci wyjdą przeciwciała to na zastrzyk jest już za późno bo to oznacza ze do konfliktu już doszło. Największe ryzyko jest w 3 trymestrze dlatego masz zrobić to badanie przeciwciał właśnie ok. 28 tyg ciąży :) choć ja w drugim trymestrze tez raz robiłam. I to działa chyba trochę na innej zasadzie niż szczepionki i nie słyszałam żeby ktoś miał jakiekolwiek skutki uboczne.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 maja 2020, 15:08

    madziab, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    w4sqqqmzkt8w1t59.png
    f2wlanlikcvz92zp.png
  • madziab Autorytet
    Postów: 340 303

    Wysłany: 12 maja 2020, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My synka szczepilismy na wszystko, co było obowiązkowe 5w1 (wiem, że są różne opinie) + dodatkowo pneumokoki (teraz chyba są obowiązkowe???), raz tylko miał podwyższona temperaturę, poza tym nic się nie działo więc drugiego malca też będziemy szczepić. Teraz jeszcze pomyślę o rotawirusach.

    2nn3dqk3eicvxk7g.png
    25.03 - 320 g
    29.04 - 700 g
    27.05 - 1153 g
    24.06 - 1880 g
    15.07 - 2480 g
    ex2bx1hpv1qm80ol.png
  • madziab Autorytet
    Postów: 340 303

    Wysłany: 12 maja 2020, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadzieja777 wrote:
    Przyszło zamowienie ze smyka i tak jak uważałam - 62 ogromne. Czyli muszę je zwrócić . Wr
    Może zostaw sobie, to wszystko bardzo szybko się przyda... Zwlaszcza że jeszcze nie wiemy, jak duże urodzą się nasze szkraby.

    agniecha2101 lubi tę wiadomość

    2nn3dqk3eicvxk7g.png
    25.03 - 320 g
    29.04 - 700 g
    27.05 - 1153 g
    24.06 - 1880 g
    15.07 - 2480 g
    ex2bx1hpv1qm80ol.png
  • Nadzieja777 Autorytet
    Postów: 1338 2375

    Wysłany: 12 maja 2020, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    d82f23309686.jpg


    Zobaczę czy stacjonarnie są mniejsze lub czy będzie coś na co warto wymienić . Najwyżej faktycznie zostawię choć wolałabym teraz kupować rzeczy , które przydadzą się jej na ten pierwszy czas 🤔 bo jak będzie mieć 4 miesiące to będzie już zima to w tej myszce minnie raczej nie pochodzi 😁

    Kropka4, nick nieaktualny, aniołkowa_mama lubią tę wiadomość

    7.12 II kreski - beta hcg 1,375 ❤️🙏
    Mój mały cud 🤰🏻Mia ❤️👧
    15.04 ! 668g ! 🥰
    04.05 ! 830g ! 🥰
    25.05 ! 1321g ! 🥰
    04.06 ! Mamy 1,5 kg ❤️ !
    15.06 ! 2084 g 😍🥰 !
    29.06 ! 2400 g ❤️🤱🥰
    13.07 ! 2849 g 🍭🍼🍬
    27.07 ! 3490 g 🍬💜🍭

    ❤️ 04.08.2020r - witaj Córeczko na świecie ❤️
  • Flara Autorytet
    Postów: 1073 843

    Wysłany: 12 maja 2020, 15:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My szczepiliśmy na wszystko co obowiązkowe + rotawirusy i pneumokoki (chociaż one chyba już tez były wtedy obowiązkowe). Braliśmy szczepionkę 6w1. Zawsze było wszystko ok, po odrze wystąpiła podwyższona temp ale zbiegło się to też z przeziębieniem więc na dwoje babka wróżyła.
    Teraz też szczepić będziemy podobnie, może coś jeszcze córce dorzucimy jak będzie okazja. Bo starsza z racji częstych chorób nie załapała się ma meningokoki i ospę (chociaż tu liczę że jeszcze ja teraz w lecie doszczepie)

    agniecha2101 lubi tę wiadomość

    2017 - listopad - córka :)
    2020 - sierpień - córka :)
  • Flara Autorytet
    Postów: 1073 843

    Wysłany: 12 maja 2020, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadzieja777 wrote:
    d82f23309686.jpg


    Zobaczę czy stacjonarnie są mniejsze lub czy będzie coś na co warto wymienić . Najwyżej faktycznie zostawię choć wolałabym teraz kupować rzeczy , które przydadzą się jej na ten pierwszy czas 🤔 bo jak będzie mieć 4 miesiące to będzie już zima to w tej myszce minnie raczej nie pochodzi 😁

    W myszce może nie, chociaż jakiś sweterek na to i będzie super. A reszta nada się idealnie.

    Nadzieja777 lubi tę wiadomość

    2017 - listopad - córka :)
    2020 - sierpień - córka :)
‹‹ 754 755 756 757 758 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Spokój rodziców zaczyna się od jednego sprytnego urządzenia. Czy niania elektroniczna to must have rodziców?

Pierwsze miesiące z dzieckiem to wyjątkowy czas, ale też nieustanna czujność i troska o jego bezpieczeństwo. Coraz więcej rodziców sięga po nowoczesne rozwiązania, które pomagają spokojniej czuwać nad snem malucha. Czy niania elektroniczna to rzeczywiście niezbędny element domowej wyprawki, czy tylko kolejny gadżet? Sprawdź, jak działa, co daje na co dzień i czy może realnie ułatwić życie rodzicom.

CZYTAJ WIĘCEJ

Pokój dziecka - 7 inspiracji na kreatywną aranżację

Urządzanie pokoju dziecka to jedno z najprzyjemniejszych, ale i wymagających zadań dla rodziców. Chcemy, aby przestrzeń była nie tylko bezpieczna i funkcjonalna, ale też sprzyjała rozwojowi wyobraźni, kreatywności oraz dawała dziecku poczucie komfortu i radości. Jeśli szukasz pomysłów na aranżację, które łączą estetykę z praktycznością, świetnie trafiłeś! Warto sięgnąć po sprawdzone i inspirujące rozwiązania, które sprawdzą się dla maluchów, przedszkolaków i starszych dzieci. W tym artykule znajdziesz 7 konkretnych, sprawdzonych propozycji, które odmienią każdy pokój.

CZYTAJ WIĘCEJ