X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne ❤️ Sierpniowe mamusie 2020 ❤️
Odpowiedz

❤️ Sierpniowe mamusie 2020 ❤️

Oceń ten wątek:
  • zazu Autorytet
    Postów: 1065 1311

    Wysłany: 26 marca 2023, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kinga tak, już 27 tydzień leci 😱
    Mnie czuje się lepiej także pozostaje zacisnąć zęby i odliczać dni do terminu 🤦
    Jutro jadę na glukozę. Przy mojej "diecie" i stylu życia.jaki aktualnie prowadzę obawiam się mocno że wyjdzie cukrzyca.😬 Ja niestety nie jestem w stanie jeść zdrowiej. Jeśli wyniki wyjdą zawyżone to chyba powiem wprost lekarce że jestem świadoma zagrożeń ale no nie, nie dam rady trzymać diety w moim stanie 🙄 także jutro sądny dzień 😅

    Kinga ten smutek że nie da się żadnemu dziecku poświęcić 100% uwagi to już na zawsze zostaje chyba... Ale z czasem jak dzieci rosną okazuje się że mogą.sie razem bawić, tworzą relacje i to jest nie do zastąpienia wg mnie, fajnie się na to patrzy. Także coś tracą ale i coś zyskują z czasem. Przyzwyczaicie się do nowej sytuacji.

    ❤️Synek 2017
    💔 5/6 hbd 2019
    ❤️Córeczka 26 lipca 2020
    ♥️ Córeczka 12 czerwca 2023
    👩🏻 32 👦🏼 31 👩‍❤️‍👨 2010 👰🏻‍♀️🤵🏼‍♂️ 2014
  • Evli Autorytet
    Postów: 3811 2516

    Wysłany: 26 marca 2023, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kinga u mnie wieczory przez pierwsze 3 mc to wyglądały tak że co wieczór płakał 🤦 albo kolki albo po prostu wył.. minęły 3 równe miesiące i jak ręką odjął - MAGIA😅
    Zrobił się z niego uśmiechający się bobas, chodzi spać sam o 20h, śpi przeważnie do 3-4 rano je i dalej w kime, w dzień potrafi nawet godzinę poleżeć sam na macie 😀
    Co do poświęcenia córce czasu to niestety ciężko, wychodzimy do parku więc wtedy mogę chwilę z nią pobiegać (mały śpi w wózku),w domu średnio mam czas by siąść i się z nią bawić, bo wiecznie coś, a to ściągam mleko a to jakieś pranie, a to obiad, niestety...wiecznie coś ..no i mały wiecznie na tej macie leżeć nie będzie 🤭Posyłam ja na 3 godziny do żłobka tam chętnie idzie i się wybawi z dziećmi.
    Zazu leci ten czas leci, jeszcze trochę 😁
    Ja też nigdy nie umiałam jeść zdrowo i cukrzyca mnie na szczęście ominęła, kciuki za dobry wynik ✊

    2019 👧🏼 [*]6mż
    2020 👧🏼🌈
    2022 👦
  • zazu Autorytet
    Postów: 1065 1311

    Wysłany: 27 marca 2023, 05:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evli wrote:
    Kinga u mnie wieczory przez pierwsze 3 mc to wyglądały tak że co wieczór płakał 🤦 albo kolki albo po prostu wył.. minęły 3 równe miesiące i jak ręką odjął - MAGIA😅
    Zrobił się z niego uśmiechający się bobas, chodzi spać sam o 20h, śpi przeważnie do 3-4 rano je i dalej w kime, w dzień potrafi nawet godzinę poleżeć sam na macie 😀
    Co do poświęcenia córce czasu to niestety ciężko, wychodzimy do parku więc wtedy mogę chwilę z nią pobiegać (mały śpi w wózku),w domu średnio mam czas by siąść i się z nią bawić, bo wiecznie coś, a to ściągam mleko a to jakieś pranie, a to obiad, niestety...wiecznie coś ..no i mały wiecznie na tej macie leżeć nie będzie 🤭Posyłam ja na 3 godziny do żłobka tam chętnie idzie i się wybawi z dziećmi.
    Zazu leci ten czas leci, jeszcze trochę 😁
    Ja też nigdy nie umiałam jeść zdrowo i cukrzyca mnie na szczęście ominęła, kciuki za dobry wynik ✊
    Czyli kolejny potwierdzony przypadek że trzeba przetrwać te trzy miesiące 🤭 będę to sobie powtarzać w czerwcu zalana łzami niewyspania 😂😂
    Taaak leci czas, teraz już konkretnie przyspieszył. Czekam na ten kwiecień i trzeci trymestr a to już za rogiem.
    W poprzednich ciążach odzywialam się podobnie i cukrzycy faktycznie nie miałam także może się pofarci. Ale zdaje sobie sprawę że już lata nie te, organizm gorzej wszystko znosi więc... Zobaczymy 🤭

    ❤️Synek 2017
    💔 5/6 hbd 2019
    ❤️Córeczka 26 lipca 2020
    ♥️ Córeczka 12 czerwca 2023
    👩🏻 32 👦🏼 31 👩‍❤️‍👨 2010 👰🏻‍♀️🤵🏼‍♂️ 2014
  • kinga1185 Autorytet
    Postów: 1036 460

    Wysłany: 27 marca 2023, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evli, ale cudnie, ze tak się ułożyło. Dobrze, ze w dzień tyle spi, możesz coś porobić albo odliczać 😉. Moja tez chodzi do żłobka do 14, choć mam stresa z tymi wszystkimi chorobami. Ale trzymać ja tyle w domu nie ma sensu, bo nie jestem jej w stanie zapewnić tyle zajęć co tam.
    Zazu, może uda się z ta cukrzyca. Ja w ciąży tez nie jadłam idealnie a tez mnie ominęło, a tez już nie jestem najmłodsza.
    No i fajny masz termin na poród, choć ja w ciąży wole być zima. No ale łatwiej na dwór wyjść, chorób mniej.

    25.02.2023 synek
    20.08.2020 córka
  • TERESA05 Koleżanka
    Postów: 63 0

    Wysłany: 4 kwietnia 2023, 02:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MAGDALENA ROSIK FINANSOWANIE
    Witam wszystkich
    Bardzo dziękuję Bogu że ponownie postawiłeś MAGDALENA BARBARA ROSIK na mojej ścieżce.
    W przypadku wszystkich Twoich potrzeb finansowych lub masz kłopoty finansowe, po prostu skontaktuj się z tą wspaniałą MAGDALENA BARBARA ROSIK , a będziesz miał pełną satysfakcję.Ta kobieta właśnie pomogła mi niewielką sumą 55 000 zł, a to mi wystarczy.
    Jest kobietą serca, dzięki tej wspaniałej kobiecie mogłem podnieść standard życia i zadłużenie.
    Jeśli potrzebujesz małej pożyczki, skontaktuj się tylko z nimi, a nie zawiedziesz się.
    E-mail: [email protected]
    Dziękuję Ci

‹‹ 1269 1270 1271 1272 1273
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ