X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Spory Pęcherzyk żółtkowy brak zarodka
Odpowiedz

Spory Pęcherzyk żółtkowy brak zarodka

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Izabelafrancaaa Debiutantka
    Postów: 8 2

    Wysłany: 17 maja 2022, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, miałam USG w 6+2 według OM. Owulację miałam ksiazkowa, bo w 25 dniu cyklu pozytywną beta.
    Na obrazie USG pęcherzyk ciążowy 10mm z żółtkowym około 4-5 mm, domyślam, się, że dobrze to nie rokuje😞 miała któraś podobnie i zakończyło się dobrze?

    Zielona koniczyna lubi tę wiadomość

  • Izabelafrancaaa Debiutantka
    Postów: 8 2

    Wysłany: 17 maja 2022, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://naforum.zapodaj.net/e6d7b7e7cf8a.jpg.html

  • Izabelafrancaaa Debiutantka
    Postów: 8 2

    Wysłany: 17 maja 2022, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zdjęcie
    https://naforum.zapodaj.net/e6d7b7e7cf8a.jpg.html

  • Izabelafrancaaa Debiutantka
    Postów: 8 2

    Wysłany: 17 maja 2022, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://naforum.zapodaj.net/e6d7b7e7cf8a.jpg.html

    Zdj

  • Zielona koniczyna Autorytet
    Postów: 329 139

    Wysłany: 17 maja 2022, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj 🙂.

    Według mnie powinnaś jeszcze iść do innego lekarza gin , czasem nie od razu wszystko równomiernie się rozwija nie jestem lekarzem ale z własnego doświadczenia wiem że warto poczekać podam mój taki "przypadek" , byłam po poronieniu lekarz gin u którego byłam stwierdził że to jakieś resztki nie wiem czego 🤦‍♀️, i powtórzyłam 4 razy betę w różnych labach przychodzę po raz któryś do konowała i pokazuję mu te bety i mimo starego sprzętu sprzed 30 lat , widział że jest mały człowieczek ❤️❤️ wszystko też i od sprzętu zależy jaki umiejętności gin , dużo kobiet ma ciążę młodsze o tydzień albo dwa i rodzą się zdrowe dzieci .

    Życzę powodzenia i niech maleństwo rośnie w siłę ❤️❤️.

    Izabelafrancaaa lubi tę wiadomość

    Mama 5 dzieci 🧒👩‍🦱👩‍🦱👩‍🦱🧒
    04.06.2016.r 9 tc [*] Aniołek 😇💔 Pamiętamy 💔
    Ślub cywilny 28.09.2013r ❤️❤️
    Ślub kościelny 💒 26.11.2017r
    Na ovufriend i bbf od 2016 r.
    " Jeszcze będzie pięknie , mimo wszystko.
    Tylko załóż wygodne buty , bo masz do przejścia całe życie ".
    Jan Paweł II
  • Izabelafrancaaa Debiutantka
    Postów: 8 2

    Wysłany: 17 maja 2022, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję 😘 strasznie się martwię, bo to zdjęcie na prawdę wygląda dziwnie 😭 lekarz mówił, że niby widzi, że jakiś zarodeczek się tam tworzy ale nie będzie jeszcze mierzył, kazal przyjść za dwa tygodnie, ale idę dziś, minął tydzień. Jestem już po poronieniu i martwym porodzie 💔 i coś czuję, że to się zbliża 😞 a w pierwszej ciąży w 6+2 miałam USG na byle jakim sprzecie i był juź zarodek widoczny ze zgrabnym pecherzykiem ciążowym, a wtedy owulacja była pozna, 18 dnia cyklu.

    Zielona koniczyna lubi tę wiadomość

  • Olaola Autorytet
    Postów: 1482 1003

    Wysłany: 17 maja 2022, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izabelafrancaaa wrote:
    Hej, miałam USG w 6+2 według OM. Owulację miałam ksiazkowa, bo w 25 dniu cyklu pozytywną beta.
    Na obrazie USG pęcherzyk ciążowy 10mm z żółtkowym około 4-5 mm, domyślam, się, że dobrze to nie rokuje😞 miała któraś podobnie i zakończyło się dobrze?

    Nie martw się, ja byłam w 5plus5 wg OM i był tylko pęcherzyk ciążowy z 2,5mm ciałkiem żółtym. Podejrzewam, że po prostu ciąża jest u Ciebie młodsza. Daj znać po wizycie.

    Zielona koniczyna lubi tę wiadomość

    5ujkp2.png

    Starania od kwietnia 2021--> udało się kwiecień 2022!
    Hsg --> prawy jajowód niedrożny --> sHSG w styczniu - udrożniony. Stymulacja Clo od stycznia do kwietnia
    21.04 - wyraźny cień 😲
    22.04 - (10 dpo) ⏸️ 🌸🌸🌸🙂
    16.05 - dzidzia ma 8 mm ❤️ 122
    27.05 - dzidzia ma 1.6 cm
    23.06 - dzidzia ma 5.91 cm, ❤️165, USG i pappa - wszystko w porządku🥰
    13.07 - zdrowy chłopiec (Nifty)
    14.07 - mały waży 140 g
    18.08 - maluch waży 360g
    22.09 - 762 g maluszka - Julian? ❤️
    10.11 - 2050 g "maluszka" :-)
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ