Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne STYCZEŃ 2026 ❄️
Odpowiedz

STYCZEŃ 2026 ❄️

Oceń ten wątek:
  • *Julia* Autorytet
    Postów: 634 1050

    Wysłany: 26 czerwca 2025, 08:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ILCIA wrote:
    Dziewczyny help.

    Z końcem czerwca kończy mi się umowa o pracę, miałam na czas próbny. Mam zaświadczenie od lekarza że z dn 30 czerwca będę w ukończonym 12tc . Planuje zadzwonić do kierownika albo personalnego i przekazać ta informacje. Na L4 jestem od początku maja. Jak ja mam to zrobić.
    Stresuje się niesamowicie.

    Nie wiem dobrze i mam nadzieję, że nie wprowadzę Cię w błąd… zastanawiam się, czy nie mają obowiązku przedłużyć Ci zatrudnienia do dnia porodu, jak będziesz przedłużać l4, potem umowa wygasa, a macierzyński przejmuje ZUS?

    Chat:
    1. Umowa na czas określony a ciąża (art. 177 § 3 Kodeksu pracy)
    Jeśli kobieta jest zatrudniona na podstawie umowy o pracę na czas określony (lub na okres próbny przekraczający 1 miesiąc), a w dniu zakończenia tej umowy jest co najmniej w 12. tygodniu ciąży, to:

    🔹 umowa automatycznie przedłuża się do dnia porodu.

    Podstawa prawna: art. 177 § 3 Kodeksu pracy
    Wyjątek: Przepis ten nie dotyczy umów o pracę zawartych na zastępstwo.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 czerwca 2025, 08:06

    25.09 ⏸️ 🌈
    12 dpo hcg 345
    15 dpo hcg 1045
    23 dpo hcg 17808
    16.10 🩷🥹
    24.11 🧬 🩵 zdrowy chłopiec 🤞
    27.01 450g szczęścia 🥰
    23.03 1400g 🐬

    preg.png
  • dzastakar Autorytet
    Postów: 254 349

    Wysłany: 26 czerwca 2025, 08:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ilcia a nie możesz dostarczyć zaświadczenia ?
    Ja podobnie mam ale do końca września umowa. Więc wszystko przedemna .będę zaświadczenie zawozić pewnie jakoś we wrześniu.

    Umowę przedłużyć muszą do dnia porodu.

    A jak ogólnie jest ze zwolnieniem ?
    Siedzicie w domu ? Co z wakacjami ?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 czerwca 2025, 08:05

    👩42🧑36 +5🥰

    age.png
  • ILCIA Autorytet
    Postów: 701 1357

    Wysłany: 26 czerwca 2025, 08:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    *Julia* wrote:
    Nie wiem dobrze i mam nadzieję, że nie wprowadzę Cię w błąd… zastanawiam się, czy nie mają obowiązku przedłużyć Ci zatrudnienia do dnia porodu, jak będziesz przedłużać l4, potem umowa wygasa, a macierzyński przejmuje ZUS?
    Dobrze piszesz kochana. Mam zaświadczenie od lekarza z tego powodu. Bo nawet lekarz powiedział że mają obowiązek mi przedłużyć umowę. Tylko chodzi mi o to jak powiedzieć pracodawcy telefonicznie..

    age.png

    age.png


    29.04.2014 CC ❤️ Córeczka Wiktoria ❤️


    2.01. 2026 CC ❤️ Córeczka Pola ❤️
  • ILCIA Autorytet
    Postów: 701 1357

    Wysłany: 26 czerwca 2025, 08:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzastakar wrote:
    Ilcia a nie możesz dostarczyć zaświadczenia ?
    Ja podobnie mam ale do końca września umowa. Więc wszystko przedemna .będę zaświadczenie zawozić pewnie jakoś we wrześniu.

    Umowę przedłużyć muszą do dnia porodu.
    Dostarczyć muszę nawet. Tylko chodzi mi o rozmowę tel z kierownikiem.. Chciałabym później wrócić tam o ile będą przyjęcia, dlatego nie chce palić mostów za sobą..

    A.nia lubi tę wiadomość

    age.png

    age.png


    29.04.2014 CC ❤️ Córeczka Wiktoria ❤️


    2.01. 2026 CC ❤️ Córeczka Pola ❤️
  • dzastakar Autorytet
    Postów: 254 349

    Wysłany: 26 czerwca 2025, 08:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ILCIA wrote:
    Dostarczyć muszę nawet. Tylko chodzi mi o rozmowę tel z kierownikiem.. Chciałabym później wrócić tam o ile będą przyjęcia, dlatego nie chce palić mostów za sobą..
    Moja kierowniczka zasugerowała że ona mi umowę przedłuży ,ale poczekamy zobaczymy czy będzie miała taką moc ,nad nią są jeszcze inne osoby które mogą nie zgodzić się na zamrożenie etatu.


    Może powiedz że zamierzasz wrócić do pracy .
    Ja nie miałam problemu z przekazaniem .
    Wyszłam z założenia że co ma być to będzie .pracę zawsze znajdę.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 czerwca 2025, 08:10

    A.nia lubi tę wiadomość

    👩42🧑36 +5🥰

    age.png
  • ILCIA Autorytet
    Postów: 701 1357

    Wysłany: 26 czerwca 2025, 08:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzastakar wrote:
    Moja kierowniczka zasugerowała że ona mi umowę przedłuży ,ale poczekamy zobaczymy czy będzie miała taką moc ,nad nią są jeszcze inne osoby które mogą nie zgodzić się na zamrożenie etatu.


    Może powiedz że zamierzasz wrócić do pracy .
    Ja nie miałam problemu z przekazaniem .
    Wyszłam z założenia że co ma być to będzie .pracę zawsze znajdę.
    Dzwoniłam do kadr. Mam normalnie dostarczyć zaświadczenie, klucze firmowe narazie zatrzymać..
    Kamień z serca. Ulga nie samowita

    Paulina66, A.nia, Puszkina, Pogubiona, Ladybug lubią tę wiadomość

    age.png

    age.png


    29.04.2014 CC ❤️ Córeczka Wiktoria ❤️


    2.01. 2026 CC ❤️ Córeczka Pola ❤️
  • Kroliczek2411 Autorytet
    Postów: 887 1556

    Wysłany: 26 czerwca 2025, 08:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej . Ja już sobie siedzę pod gabinetem. Prawie zwymiotowałam w aucie jak jechałam 😔 chyba stres osiągnął apogeum u mnie 🤦🏼‍♀️.
    Trzymajcie kciuki za mnie ❤️

    Paulina66, Justa28, A.nia, Kokosik, Puszkina, Martolina, milka_91, NinaB, Ladybug, Olkafar, Jagodecka lubią tę wiadomość

    👩🏼94 🧔🏻‍♂️84
    05/2017💖
    05/2018🩵
    07/2020💖
    10/2024Cb 💔
    12/2024 👼💔
    05/2025 ⏸️
    01/2026💖
    age.png
  • kropka_aga Autorytet
    Postów: 3948 5416

    Wysłany: 26 czerwca 2025, 08:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :)

    Mocne kciuki za wizyty! Dzisiaj to będzie wysyp bobasów :D

    ILCIA, Kroliczek2411, kasialinkaa lubią tę wiadomość

    1.05.2025 ⏸️
    22.12.2025 / 37+2 / 3100g, 54cm 🩵

    age.png
  • Dariana Autorytet
    Postów: 3846 6007

    Wysłany: 26 czerwca 2025, 08:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powodzenia na dzisiejszych wizytach 🤞🏻🤞🏻🍀🍀

    Kroliczek2411, kasialinkaa lubią tę wiadomość

    🙋‍♀️ 38

    MTHFR-2xhetero
    PAI-homo
    Insulinooporności, hiperinsulinemia
    Hashimoto
    KIR AA
    Adeno
    Cross-match 24,9
    ✅ AMH - 5,2

    🙋🏻‍♂️ 39
    ❌ Teratozoospermia

    Syn 18' (3 l.starań)
    Obecnie: 5,5r.

    IUI 24' ❌❌❌

    8.10.24 mensinorm 75 jedn., Rekovelle 7 mcg, od 5dc Orgalutran 0,25mg
    19.10. punkcja - 7🥚, 6 dojrzałych, 3 MII
    2 blastki (2.1.2 i ❄️5.1.2)
    24.10. ET 2.1.2 ❌
    22.11. FET ❄️ 5.1.2 ❌

    27.12.💉Diphereline
    08.01.25 💉Ovaleap 150 💉Menopur 150
    16.01.💉Menopur 300
    22.01. Punkcja: 13🥚, 10 zapłodnionych, 7 MII,
    5 doba ❄️2.1.1 ❄️2.1.2
    6 doba ❄️ 5.1.1 ❄️5.1.2 ❄️4.2.2.
    14.03, 11.04 💉 diphereline
    9.05 FET❄️ 5.1.1
    5dpt II😍
    6dpt 16,10
    8dpt 67,9
    10dpt 130
    12dpt 268
    14dpt 763
    18dpt 3730
    24dpt 15863❤️

    Staś💜
    33+3tc, 2030g, 44cm

    age.png
  • Paulina66 Autorytet
    Postów: 1150 2521

    Wysłany: 26 czerwca 2025, 08:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kroliczek2411 wrote:
    Hej . Ja już sobie siedzę pod gabinetem. Prawie zwymiotowałam w aucie jak jechałam 😔 chyba stres osiągnął apogeum u mnie 🤦🏼‍♀️.
    Trzymajcie kciuki za mnie ❤️

    Wszystko będzie dobrze ❤️ czekamy razem z Tobą 🍀🤞🏻

    A.nia lubi tę wiadomość

    31 👰🏼‍♀️ 33 🤵🏻

    01.2025 💔🪽 9tc

    14.05 ⏸️ 9 dpo 🌈✨
    5.06 🩺 pierwsza wizyta 💫 0,42cm dzidziusia z bijącym serduszkiem ❤️

    7+3 • 1,24cm | 9+0 • 2,25cm | 11+5 • 4,86cm
    NIFTY Pro - niskie ryzyka, dziewczynka 🩷🌸
    I prenatalne 🧬 12+5 • 6,41cm
    15+6 • 165g | 17+4 • 209g
    II prenatalne 🧬 20+5 • wszystko prawidłowo
    21+4 • 403g | 25+6 • 878g | 29+6 • 1453g
    III prenatalne 🧬 30+5 • 1750g
    33+4 • 2256g | 35+4 • 2584g | 37+6 • 2978g

    39+0 🌈 Nareszcie razem
    👶🏼🎀 16.01.2026 ● 3340g ● 54cm

    age.png
  • A.nia Autorytet
    Postów: 363 825

    Wysłany: 26 czerwca 2025, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć! Oddałam krew na pappa, proszę o trzymacie kciuków za dobre wyniki🙌🏻 Powodzenia na wizytach♥️

    Paulina66, kropka_aga, Justa28, kasialinkaa, Kokosik, ILCIA, Karola1995, Marti98, Kroliczek2411, Martolina, Pogubiona, NinaB, Dariana, Olkafar, Bergamotka94, Jagodecka lubią tę wiadomość

    Anna 40
    💙S. 2015 + 🐶🐶
    01.05 2️⃣ kreski
    02.05 beta-HCG 285
    04.05 beta-HCG 713
    06. 05 beta-HCG 1540
    09. 05 beta-HCG 4416
    progesteron 25,72 ng/ml
    19.05 CRL 0,65
    15.06 CRL 3,55 ♥️171/min
    16.06 CRL 3,83
    4.07 prenatalne
    16.07 J. 💙
    19.08 połówkowe
    kolejna wizyta 23.12
    termin cc 30.12
  • A.nia Autorytet
    Postów: 363 825

    Wysłany: 26 czerwca 2025, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ILCIA wrote:
    Dziewczyny help.

    Z końcem czerwca kończy mi się umowa o pracę, miałam na czas próbny. Mam zaświadczenie od lekarza że z dn 30 czerwca będę w ukończonym 12tc . Planuje zadzwonić do kierownika albo personalnego i przekazać ta informacje. Na L4 jestem od początku maja. Jak ja mam to zrobić.
    Stresuje się niesamowicie.
    Ilcia a rozmawiałaś z nimi co planują z Twoim etatem? Jak chcesz tam wracać to ja bym powiedziała o tym. Może poprostu przedłużą Ci umowę. Nie stresuj się♥️

    ILCIA lubi tę wiadomość

    Anna 40
    💙S. 2015 + 🐶🐶
    01.05 2️⃣ kreski
    02.05 beta-HCG 285
    04.05 beta-HCG 713
    06. 05 beta-HCG 1540
    09. 05 beta-HCG 4416
    progesteron 25,72 ng/ml
    19.05 CRL 0,65
    15.06 CRL 3,55 ♥️171/min
    16.06 CRL 3,83
    4.07 prenatalne
    16.07 J. 💙
    19.08 połówkowe
    kolejna wizyta 23.12
    termin cc 30.12
  • Kokosik Autorytet
    Postów: 2702 7564

    Wysłany: 26 czerwca 2025, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powodzenia na wizytach dzisiaj 🍀❤️

    kasialinkaa, A.nia, Kroliczek2411, NinaB lubią tę wiadomość

    32 👩 35🧔‍♂️
    05.2024 rozpoczęcie starań
    11.2024 straciliśmy aniołka 7 tc 💔💔💔

    04.05.25 ⏸️🥹🌷9dpo
    17.01.26 👩‍🍼3220 g 52 cm 🩷

    ☀️ zaświeciło słoneczko ☀️

    age.png
  • ILCIA Autorytet
    Postów: 701 1357

    Wysłany: 26 czerwca 2025, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A.nia wrote:
    Ilcia a rozmawiałaś z nimi co planują z Twoim etatem? Jak chcesz tam wracać to ja bym powiedziała o tym. Może poprostu przedłużą Ci umowę. Nie stresuj się♥️
    Jak kierownik oddzwoni do mnie to zapytam.

    A.nia lubi tę wiadomość

    age.png

    age.png


    29.04.2014 CC ❤️ Córeczka Wiktoria ❤️


    2.01. 2026 CC ❤️ Córeczka Pola ❤️
  • ellevv Autorytet
    Postów: 4620 6456

    Wysłany: 26 czerwca 2025, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powodzenia na wizytach!

    NinaB, kasialinkaa lubią tę wiadomość

    PCOS, cykle bezowulacyjne, nadwaga, wysokie TSH (4,34), 3 lata na AH

    🔹️12.2025 👨‍👩‍👧‍👦🩷 3735g, 52cm
    🔹️11.05.2025 - serduszko ❤️
    🔹️27.04.2025 - nadal dwie kreski ⏸️
    🔹️26.04.2025 - dwie kreski ⏸️
    🔹️starania od 02.2024

    age.png

    🔸️ 07.2020 👨‍👩‍👦💙 3600g, 50cm
    🔸️ 29.11.2019 - serducho ❤️
    🔸️ 13.11.2019 - beta HCG 228
    🔸️ 13.11.2019 - dwie kreski ⏸️
    🔸️ starania od 07.2017

    age.png
  • Hortensjaogrodowa Autorytet
    Postów: 392 562

    Wysłany: 26 czerwca 2025, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mocne kciuki za wizyty!

    NinaB, kasialinkaa lubią tę wiadomość

    age.png
  • Martolina Autorytet
    Postów: 1998 3107

    Wysłany: 26 czerwca 2025, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powodzenia na wizytach! Trzymam kciuki 🍀

    NinaB, kasialinkaa lubią tę wiadomość

    👩 32 🧔🏻‍♂️39

    03.2025 IVF krótki protokół - 8🥚-> 6MII -> tylko 1 ❄️
    25.04.2025 FET 4BB 🤞🍀
    05.05.2025 10 dpt beta 216 🍀🥹
    20.05.2025 25dpt - serduszko pracuje ❤️

    Zdrowa córeczka 🩷
    18.12.2025; 37+0; 3650 g


    age.png
  • Kroliczek2411 Autorytet
    Postów: 887 1556

    Wysłany: 26 czerwca 2025, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Było opóźnienie ale już dojechałam do domu, wypłakałam się i piszę do Was ovu ciocie🥹
    Mam 3,8 cm
    Serduszko bije 169/min
    Mam rączki i nóżki , mózg też było ładnie widać 😊
    Skaczę w brzuchu tak , że zdjęcia nie można było dobrego zrobić 😂

    image.jpg
    Jestem szczęśliwa 🥹

    ILCIA, Pogubiona, Kokosik, Karola1995, kropka_aga, milka_91, Dariana, Hortensjaogrodowa, A.nia, Ladybug, Olkafar, Justa28, eRKow., Paulina66, Martolina, ellevv, kasialinkaa, Puszkina, Jagodecka, Marti98 lubią tę wiadomość

    👩🏼94 🧔🏻‍♂️84
    05/2017💖
    05/2018🩵
    07/2020💖
    10/2024Cb 💔
    12/2024 👼💔
    05/2025 ⏸️
    01/2026💖
    age.png
  • ILCIA Autorytet
    Postów: 701 1357

    Wysłany: 26 czerwca 2025, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kroliczek2411 wrote:
    Było opóźnienie ale już dojechałam do domu, wypłakałam się i piszę do Was ovu ciocie🥹
    Mam 3,8 cm
    Serduszko bije 169/min
    Mam rączki i nóżki , mózg też było ładnie widać 😊
    Skaczę w brzuchu tak , że zdjęcia nie można było dobrego zrobić 😂

    image.jpg
    Jestem szczęśliwa 🥹
    Cieszę się że wszystko w porządku. Śliczny Bobasek 🥰

    Kroliczek2411 lubi tę wiadomość

    age.png

    age.png


    29.04.2014 CC ❤️ Córeczka Wiktoria ❤️


    2.01. 2026 CC ❤️ Córeczka Pola ❤️
  • dzastakar Autorytet
    Postów: 254 349

    Wysłany: 26 czerwca 2025, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kroliczek2411 wrote:
    Było opóźnienie ale już dojechałam do domu, wypłakałam się i piszę do Was ovu ciocie🥹
    Mam 3,8 cm
    Serduszko bije 169/min
    Mam rączki i nóżki , mózg też było ładnie widać 😊
    Skaczę w brzuchu tak , że zdjęcia nie można było dobrego zrobić 😂

    image.jpg
    Jestem szczęśliwa 🥹
    Śliczny bąbelek ❤️

    Kroliczek2411 lubi tę wiadomość

    👩42🧑36 +5🥰

    age.png
‹‹ 223 224 225 226 227 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Układ immunologiczny a problemy z płodnością, czyli czym jest niepłodność immunologiczna

Układ immunologiczny, czyli inaczej odpornościowy ma niebagatelny wpływ na płodność. Niekiedy czynniki immunologiczne mogą być bezpośrednią przyczyną niepłodności. Czy problemy z implantacją zarodka albo nawracającymi poronieniami mogą być wywołane przez czynniki immunologiczne? W jakich przypadkach rozważyć konsultację ze specjalistą - immunologiem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Objawy zbliżającego się porodu – jak rozpoznać, że to już czas?

Ciało kobiety w ostatnich tygodniach ciąży wysyła subtelne, ale wyraźne sygnały, że poród jest coraz bliżej. Od pierwszych skurczów przepowiadających, przez zmiany w wydzielinie pochwowej, po uczucie ucisku w miednicy – wszystkie te objawy mogą wskazywać, że organizm przygotowuje się do narodzin dziecka.

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ