Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne STYCZEŃ 2026 ❄️
Odpowiedz

STYCZEŃ 2026 ❄️

Oceń ten wątek:
  • Pogubiona Autorytet
    Postów: 1100 2307

    Wysłany: 26 czerwca 2025, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kroliczek2411 wrote:
    Było opóźnienie ale już dojechałam do domu, wypłakałam się i piszę do Was ovu ciocie🥹
    Mam 3,8 cm
    Serduszko bije 169/min
    Mam rączki i nóżki , mózg też było ładnie widać 😊
    Skaczę w brzuchu tak , że zdjęcia nie można było dobrego zrobić 😂

    image.jpg
    Jestem szczęśliwa 🥹

    Dzień dobry Mały Brykający Króliczku! 😍😍😍 Rośnij zdrowo!!!

    Kroliczek2411 lubi tę wiadomość

    👱38 🧔43 + 😺😺
    Starania od 02.2023

    05.2023 - 5t 💔
    08.2023 - 6t 💔
    02.2024 - pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności
    04.2024 - diagnoza trombofilii (PAI-1 i MTHFR [homo])
    14.12.25 - (37) Hello World! :) 2620g, 53cm

    age.png
  • Kokosik Autorytet
    Postów: 2702 7562

    Wysłany: 26 czerwca 2025, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wspaniale króliczku ❤️❤️❤️❤️

    Kroliczek2411 lubi tę wiadomość

    32 👩 35🧔‍♂️
    05.2024 rozpoczęcie starań
    11.2024 straciliśmy aniołka 7 tc 💔💔💔

    04.05.25 ⏸️🥹🌷9dpo
    17.01.26 👩‍🍼3220 g 52 cm 🩷

    ☀️ zaświeciło słoneczko ☀️

    age.png
  • kropka_aga Autorytet
    Postów: 3948 5413

    Wysłany: 26 czerwca 2025, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kroliczek2411 wrote:
    Było opóźnienie ale już dojechałam do domu, wypłakałam się i piszę do Was ovu ciocie🥹
    Mam 3,8 cm
    Serduszko bije 169/min
    Mam rączki i nóżki , mózg też było ładnie widać 😊
    Skaczę w brzuchu tak , że zdjęcia nie można było dobrego zrobić 😂

    image.jpg
    Jestem szczęśliwa 🥹
    Pięknie <3 niech rośnie zdrowo :)

    Kroliczek2411 lubi tę wiadomość

    1.05.2025 ⏸️
    22.12.2025 / 37+2 / 3100g, 54cm 🩵

    age.png
  • milka_91 Autorytet
    Postów: 632 1673

    Wysłany: 26 czerwca 2025, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kroliczek2411 wrote:
    Było opóźnienie ale już dojechałam do domu, wypłakałam się i piszę do Was ovu ciocie🥹
    Mam 3,8 cm
    Serduszko bije 169/min
    Mam rączki i nóżki , mózg też było ładnie widać 😊
    Skaczę w brzuchu tak , że zdjęcia nie można było dobrego zrobić 😂

    image.jpg
    Jestem szczęśliwa 🥹


    Cudny bobas 🥹 pozostałym Dziewczyną życzę powodzenia dzisiaj , kciukasy zaciśnięte 🤞🏻🍀

    Kroliczek2411 lubi tę wiadomość

    👩🏻34🧔🏻‍♂️36🐶x2




    19.05 13dpo ⏸️🥹
    03.06 1 wizyta mamy serduszko ❤️ CRL 4mm
    17.06 CRL 18,7 mm Dzidziusia 🥹👶🏼
    15.07 6cm Człowieczka 🥹❤️
    21.07 Prenatalne- Zdrowy Chłopczyk 🩵🧬
    12.08 150g Maluszka 🥐
    11.09 370g Chłopaczka 🩵
    15.09 Połówkowe- 400g Łobuza 👶🏼🧬
    14.10 740g Synusia 🩵
    13.11 USG III trymestru OK 👶🏼🧬
    04.12 2060kg Chłopaczka 🫶🏽
    22.12 2600kg Klocusia 👶🏼🧬
    13.01 wizyta ⏳

    preg.png
  • Hortensjaogrodowa Autorytet
    Postów: 392 562

    Wysłany: 26 czerwca 2025, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Króliczek 2411 super! Mały króliczek bryka w brzuchu ❤️

    Kroliczek2411 lubi tę wiadomość

    age.png
  • Ladybug Autorytet
    Postów: 702 1198

    Wysłany: 26 czerwca 2025, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Króliczku - cudowne bobo!

    Powodzenia dziewczyny na wizytach, na badaniach i ogólnie - byśmy przetrwały kolejny dzień ;-)
    Ja już czekam na weekend :)

    Kroliczek2411 lubi tę wiadomość

    Ona '87 -> AMH 5,87
    On '85 -> niskie parametry nasienia
    I stymulacja i I transfer = sukces -> 2021r ur. córka
    age.png

    starania o rodzeństwo:
    3 transfery nieudane
    histeroskopia - lekki stan zapalny -> wyleczony
    szczepienia, poza tym immuno ok, kariotypy też
    ---
    12.2024 - stymulacja: (od 2dc) menopur 225jm (od 6 dc) menopur 225jm +orgalutran 0,25mg, (od 9 dc) menopur 300jm + orgalutran 0,25mg
    Pick-up -> 12 dojrzałych komórek -> 10 zapłodnionych [HBA-IMSI] -> 7 blastocyst -> PGT-A -> 4 prawidłowe
    24.02 transfer ❌
    23.05 transfer - 6dpt: 37,10; 8dpt: 105; 11dpt: 448

    ---
    preg.png
  • Olkafar Autorytet
    Postów: 863 1282

    Wysłany: 26 czerwca 2025, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kroliczek2411 wrote:
    Było opóźnienie ale już dojechałam do domu, wypłakałam się i piszę do Was ovu ciocie🥹
    Mam 3,8 cm
    Serduszko bije 169/min
    Mam rączki i nóżki , mózg też było ładnie widać 😊
    Skaczę w brzuchu tak , że zdjęcia nie można było dobrego zrobić 😂

    image.jpg
    Jestem szczęśliwa 🥹

    Jeeeej ale extra ❤️ bardzo się cieszę, że wszystko oki 🥰

    Kroliczek2411 lubi tę wiadomość

    02/2025- cb 💔

    11.05 ⏸️
    12.05- beta 144, prog 26,89
    14.05- beta 300, prog 24,18
    19.05- beta 2482, prog 17,77
    03.06- 1 wizyta 🤞🏼 9 mm dzidzi z bijącym serduszkiem 🥰
    02.07- dzidzia rośnie 4 cm 🥰
    10.07- zdrowy chłopiec naprawdopodobniej 🩵
    30.07- zdrowy chłopiec 🩵
    27.08- 268 g szczęścia 🩵
    11.09- 463 g chłopca 🩵
    24.09- 588 g bąbla 🩵
    22.10- 1112 g misia 🩵
    19.11- 1812 g synka 🩵
    3.12- 2200 g bobaska 🩵
    17.12- 2550 g dzidziusia 🩵
    07.01- ostatnia wizyta przed naszym spotkaniem 🍀 3080 g maluszka 🩵

    23.01- witaj na świecie Synku 🩵

    age.png
  • Paulina66 Autorytet
    Postów: 1149 2521

    Wysłany: 26 czerwca 2025, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Króliczek jejku jak cudownie 🥰 bardzo się cieszę, że wszystko dobrze ❤️

    Kroliczek2411 lubi tę wiadomość

    31 👰🏼‍♀️ 33 🤵🏻

    01.2025 💔🪽 9tc

    14.05 ⏸️ 9 dpo 🌈✨
    5.06 🩺 pierwsza wizyta 💫 0,42cm dzidziusia z bijącym serduszkiem ❤️

    7+3 • 1,24cm | 9+0 • 2,25cm | 11+5 • 4,86cm
    NIFTY Pro - niskie ryzyka, dziewczynka 🩷🌸
    I prenatalne 🧬 12+5 • 6,41cm
    15+6 • 165g | 17+4 • 209g
    II prenatalne 🧬 20+5 • wszystko prawidłowo
    21+4 • 403g | 25+6 • 878g | 29+6 • 1453g
    III prenatalne 🧬 30+5 • 1750g
    33+4 • 2256g | 35+4 • 2584g | 37+6 • 2978g

    39+0 🌈 Nareszcie razem
    👶🏼🎀 16.01.2026 ● 3340g ● 54cm

    age.png
  • kropka_aga Autorytet
    Postów: 3948 5413

    Wysłany: 26 czerwca 2025, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie zdałam sobie sprawę z tego, że (można powiedzieć) za tydzień mam już prenatalne, aż mnie ciarki przeszły na samą myśl, oczywiście się chwilowo zestresowałam :D

    Wczoraj już nie miałam mdłości i wciągnęłam pół pizzy :D że mi nic po niej nie było to jestem w szoku... ale była pyszna :D

    Kokosik, Dariana, Paulina66, Kroliczek2411 lubią tę wiadomość

    1.05.2025 ⏸️
    22.12.2025 / 37+2 / 3100g, 54cm 🩵

    age.png
  • ellevv Autorytet
    Postów: 4618 6456

    Wysłany: 26 czerwca 2025, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kroliczek2411 wrote:
    Było opóźnienie ale już dojechałam do domu, wypłakałam się i piszę do Was ovu ciocie🥹
    Mam 3,8 cm
    Serduszko bije 169/min
    Mam rączki i nóżki , mózg też było ładnie widać 😊
    Skaczę w brzuchu tak , że zdjęcia nie można było dobrego zrobić 😂

    image.jpg
    Jestem szczęśliwa 🥹

    Śliczny króliczek 😊
    Cieszę się że wszystko jest dobrze!

    Kroliczek2411 lubi tę wiadomość

    PCOS, cykle bezowulacyjne, nadwaga, wysokie TSH (4,34), 3 lata na AH

    🔹️12.2025 👨‍👩‍👧‍👦🩷 3735g, 52cm
    🔹️11.05.2025 - serduszko ❤️
    🔹️27.04.2025 - nadal dwie kreski ⏸️
    🔹️26.04.2025 - dwie kreski ⏸️
    🔹️starania od 02.2024

    age.png

    🔸️ 07.2020 👨‍👩‍👦💙 3600g, 50cm
    🔸️ 29.11.2019 - serducho ❤️
    🔸️ 13.11.2019 - beta HCG 228
    🔸️ 13.11.2019 - dwie kreski ⏸️
    🔸️ starania od 07.2017

    age.png
  • Dariana Autorytet
    Postów: 3846 6007

    Wysłany: 26 czerwca 2025, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kroliczek2411 wrote:
    Było opóźnienie ale już dojechałam do domu, wypłakałam się i piszę do Was ovu ciocie🥹
    Mam 3,8 cm
    Serduszko bije 169/min
    Mam rączki i nóżki , mózg też było ładnie widać 😊
    Skaczę w brzuchu tak , że zdjęcia nie można było dobrego zrobić 😂

    image.jpg
    Jestem szczęśliwa 🥹
    Pięknie urósł ❤️ cieszę się z dobrych wieści 😊

    Kroliczek2411 lubi tę wiadomość

    🙋‍♀️ 38

    MTHFR-2xhetero
    PAI-homo
    Insulinooporności, hiperinsulinemia
    Hashimoto
    KIR AA
    Adeno
    Cross-match 24,9
    ✅ AMH - 5,2

    🙋🏻‍♂️ 39
    ❌ Teratozoospermia

    Syn 18' (3 l.starań)
    Obecnie: 5,5r.

    IUI 24' ❌❌❌

    8.10.24 mensinorm 75 jedn., Rekovelle 7 mcg, od 5dc Orgalutran 0,25mg
    19.10. punkcja - 7🥚, 6 dojrzałych, 3 MII
    2 blastki (2.1.2 i ❄️5.1.2)
    24.10. ET 2.1.2 ❌
    22.11. FET ❄️ 5.1.2 ❌

    27.12.💉Diphereline
    08.01.25 💉Ovaleap 150 💉Menopur 150
    16.01.💉Menopur 300
    22.01. Punkcja: 13🥚, 10 zapłodnionych, 7 MII,
    5 doba ❄️2.1.1 ❄️2.1.2
    6 doba ❄️ 5.1.1 ❄️5.1.2 ❄️4.2.2.
    14.03, 11.04 💉 diphereline
    9.05 FET❄️ 5.1.1
    5dpt II😍
    6dpt 16,10
    8dpt 67,9
    10dpt 130
    12dpt 268
    14dpt 763
    18dpt 3730
    24dpt 15863❤️

    Staś💜
    33+3tc, 2030g, 44cm

    age.png
  • Kokosik Autorytet
    Postów: 2702 7562

    Wysłany: 26 czerwca 2025, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dziś skończyłam 11 tyg i niezbyt się czuję. Wszystko na raz - mdłości, zmęczenie, osłabienie, dziwne uczucie w podbrzuszu, pobolewanie. Męczę się w pracy ale jeszcze dwa tyg i urlopik ❤️

    kropka_aga, Dariana lubią tę wiadomość

    32 👩 35🧔‍♂️
    05.2024 rozpoczęcie starań
    11.2024 straciliśmy aniołka 7 tc 💔💔💔

    04.05.25 ⏸️🥹🌷9dpo
    17.01.26 👩‍🍼3220 g 52 cm 🩷

    ☀️ zaświeciło słoneczko ☀️

    age.png
  • kropka_aga Autorytet
    Postów: 3948 5413

    Wysłany: 26 czerwca 2025, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kokosik wrote:
    Ja dziś skończyłam 11 tyg i niezbyt się czuję. Wszystko na raz - mdłości, zmęczenie, osłabienie, dziwne uczucie w podbrzuszu, pobolewanie. Męczę się w pracy ale jeszcze dwa tyg i urlopik ❤️

    Ja też odczuwam pobolewanie, ostatnio częściej (właśnie po przekroczeniu 11), pewnie się wszystko rozciąga :)

    U mnie do urlopu jeszcze miesiąc :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 czerwca 2025, 12:05

    Kokosik lubi tę wiadomość

    1.05.2025 ⏸️
    22.12.2025 / 37+2 / 3100g, 54cm 🩵

    age.png
  • *Julia* Autorytet
    Postów: 634 1050

    Wysłany: 26 czerwca 2025, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja niestety nie mam dobrych wieści. Wróciłam do domu i pakuje się do szpitala. Trochę nie wiem co dalej, co spakować, ani co myśleć. CRL ledwo widoczny na USG, odpowiada 8+3 i nie bije ❤️

    Powodzenia Wam wszystkim, trzymam kciuki za Wasze bobaski.

    Lula_love lubi tę wiadomość

    25.09 ⏸️ 🌈
    12 dpo hcg 345
    15 dpo hcg 1045
    23 dpo hcg 17808
    16.10 🩷🥹
    24.11 🧬 🩵 zdrowy chłopiec 🤞
    27.01 450g szczęścia 🥰
    23.03 1400g 🐬

    preg.png
  • kropka_aga Autorytet
    Postów: 3948 5413

    Wysłany: 26 czerwca 2025, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    *Julia* wrote:
    Ja niestety nie mam dobrych wieści. Wróciłam do domu i pakuje się do szpitala. Trochę nie wiem co dalej, co spakować, ani co myśleć. CRL ledwo widoczny na USG, odpowiada 8+3 i nie bije ❤️

    Powodzenia Wam wszystkim, trzymam kciuki za Wasze bobaski.

    Okropnie mi przykro :( Trzymajcie się i przytulam mocno:( aż się sama popłakałam...

    1.05.2025 ⏸️
    22.12.2025 / 37+2 / 3100g, 54cm 🩵

    age.png
  • ILCIA Autorytet
    Postów: 701 1357

    Wysłany: 26 czerwca 2025, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    *Julia* wrote:
    Ja niestety nie mam dobrych wieści. Wróciłam do domu i pakuje się do szpitala. Trochę nie wiem co dalej, co spakować, ani co myśleć. CRL ledwo widoczny na USG, odpowiada 8+3 i nie bije ❤️

    Powodzenia Wam wszystkim, trzymam kciuki za Wasze bobaski.
    Ojej 😢przykro mi bardzo. Myślami jestem z Tobą 🫂przytulam Cię mocno

    age.png

    age.png


    29.04.2014 CC ❤️ Córeczka Wiktoria ❤️


    2.01. 2026 CC ❤️ Córeczka Pola ❤️
  • milka_91 Autorytet
    Postów: 632 1673

    Wysłany: 26 czerwca 2025, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    *Julia* wrote:
    Ja niestety nie mam dobrych wieści. Wróciłam do domu i pakuje się do szpitala. Trochę nie wiem co dalej, co spakować, ani co myśleć. CRL ledwo widoczny na USG, odpowiada 8+3 i nie bije ❤️

    Powodzenia Wam wszystkim, trzymam kciuki za Wasze bobaski.


    Dużo sił dla Was :( :( :( :( nie sądziłam ,że taką wiadomość dzisiaj dostaniemy .. na prawdę współczuję .. nie mam słów :(

    👩🏻34🧔🏻‍♂️36🐶x2




    19.05 13dpo ⏸️🥹
    03.06 1 wizyta mamy serduszko ❤️ CRL 4mm
    17.06 CRL 18,7 mm Dzidziusia 🥹👶🏼
    15.07 6cm Człowieczka 🥹❤️
    21.07 Prenatalne- Zdrowy Chłopczyk 🩵🧬
    12.08 150g Maluszka 🥐
    11.09 370g Chłopaczka 🩵
    15.09 Połówkowe- 400g Łobuza 👶🏼🧬
    14.10 740g Synusia 🩵
    13.11 USG III trymestru OK 👶🏼🧬
    04.12 2060kg Chłopaczka 🫶🏽
    22.12 2600kg Klocusia 👶🏼🧬
    13.01 wizyta ⏳

    preg.png
  • Ladybug Autorytet
    Postów: 702 1198

    Wysłany: 26 czerwca 2025, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    *Julia* wrote:
    Ja niestety nie mam dobrych wieści. Wróciłam do domu i pakuje się do szpitala. Trochę nie wiem co dalej, co spakować, ani co myśleć. CRL ledwo widoczny na USG, odpowiada 8+3 i nie bije ❤️

    Powodzenia Wam wszystkim, trzymam kciuki za Wasze bobaski.
    🫂🫂🫂

    Ona '87 -> AMH 5,87
    On '85 -> niskie parametry nasienia
    I stymulacja i I transfer = sukces -> 2021r ur. córka
    age.png

    starania o rodzeństwo:
    3 transfery nieudane
    histeroskopia - lekki stan zapalny -> wyleczony
    szczepienia, poza tym immuno ok, kariotypy też
    ---
    12.2024 - stymulacja: (od 2dc) menopur 225jm (od 6 dc) menopur 225jm +orgalutran 0,25mg, (od 9 dc) menopur 300jm + orgalutran 0,25mg
    Pick-up -> 12 dojrzałych komórek -> 10 zapłodnionych [HBA-IMSI] -> 7 blastocyst -> PGT-A -> 4 prawidłowe
    24.02 transfer ❌
    23.05 transfer - 6dpt: 37,10; 8dpt: 105; 11dpt: 448

    ---
    preg.png
  • Kokosik Autorytet
    Postów: 2702 7562

    Wysłany: 26 czerwca 2025, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    *Julia* wrote:
    Ja niestety nie mam dobrych wieści. Wróciłam do domu i pakuje się do szpitala. Trochę nie wiem co dalej, co spakować, ani co myśleć. CRL ledwo widoczny na USG, odpowiada 8+3 i nie bije ❤️

    Powodzenia Wam wszystkim, trzymam kciuki za Wasze bobaski.

    Julia bardzo bardzo mi przykro to czytać. W szpitalu na pewno zrobią Ci ponowne USG.
    Tu słowa są już zbędne, mimo wszystko jakbyś chciała się wygadać czy napisać nawet na priv- ja jestem.
    Wiem co czujesz 🖤

    A co do tego co spakować… :( no to na pewno środki higieniczne, duże podpaski, mokry papier toaletowy/chusteczki, rzeczy osobiste, ręcznik, długą koszulkę do badań, bieliznę na zmianę, warto też wziąć swoje sztućce. Trzymaj się kochana 💔

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 czerwca 2025, 12:16

    *Julia* lubi tę wiadomość

    32 👩 35🧔‍♂️
    05.2024 rozpoczęcie starań
    11.2024 straciliśmy aniołka 7 tc 💔💔💔

    04.05.25 ⏸️🥹🌷9dpo
    17.01.26 👩‍🍼3220 g 52 cm 🩷

    ☀️ zaświeciło słoneczko ☀️

    age.png
  • ellevv Autorytet
    Postów: 4618 6456

    Wysłany: 26 czerwca 2025, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    *Julia* wrote:
    Ja niestety nie mam dobrych wieści. Wróciłam do domu i pakuje się do szpitala. Trochę nie wiem co dalej, co spakować, ani co myśleć. CRL ledwo widoczny na USG, odpowiada 8+3 i nie bije ❤️

    Powodzenia Wam wszystkim, trzymam kciuki za Wasze bobaski.

    Oh 🫂🫂 mocno tulę

    PCOS, cykle bezowulacyjne, nadwaga, wysokie TSH (4,34), 3 lata na AH

    🔹️12.2025 👨‍👩‍👧‍👦🩷 3735g, 52cm
    🔹️11.05.2025 - serduszko ❤️
    🔹️27.04.2025 - nadal dwie kreski ⏸️
    🔹️26.04.2025 - dwie kreski ⏸️
    🔹️starania od 02.2024

    age.png

    🔸️ 07.2020 👨‍👩‍👦💙 3600g, 50cm
    🔸️ 29.11.2019 - serducho ❤️
    🔸️ 13.11.2019 - beta HCG 228
    🔸️ 13.11.2019 - dwie kreski ⏸️
    🔸️ starania od 07.2017

    age.png
‹‹ 224 225 226 227 228 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suplementy w ciąży – co naprawdę jest potrzebne?

Ciąża to czas pełen radości, ale i wyzwań. Jednym z najważniejszych aspektów, o które należy zadbać, jest odpowiednie odżywianie. Kobiety w ciąży często słyszą o konieczności suplementacji, ale które składniki są naprawdę niezbędne?

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ