Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne STYCZEŃ 2026 ❄️
Odpowiedz

STYCZEŃ 2026 ❄️

Oceń ten wątek:
  • NinaB Autorytet
    Postów: 1616 5029

    Wysłany: 26 czerwca 2025, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kokosik wrote:
    Dziewczyny, a czy prenatalne już są przez powłoki brzuszne czy niekoniecznie?
    Ja czytałam żeby się „przygotować” na oba.
    Bo jeśli nie będzie się chciał ułożyć a muszą coś zmierzyć to próbują też dowcipnie

    kropka_aga, Kokosik lubią tę wiadomość

    Starania o pierwsze od 09/2023

    02/05 ⏸️ 10 dpo; bhcg 13,1; prog 21 ng/ml 😍
    05/05 13dpo; bhcg 94,7; prog 28 ng/ml
    07/05 15dpo; bhcg 206; prog 30 ng/ml
    15/05 bhcg 4174 😍 prog 17,7 ng/ml
    22/05 CRL 3,4mm z bijącym ❤️
    05/06 CRL 1,7cm fasolki 🥰
    22/06 CRL 5,1cm bułki 😍
    NIPT Felia Test - ZDROWY CHŁOPAK 🩵
    04/07 I prenatalne: CRL 6,5 cm bobaska🫶
    27/08 połówkowe: 396g skarba 👑
    16/09 echo - zdrowe serduszko ❤️
    24/09 neurosonografia - 727g 🩵
    23/10 1193g pysia
    6/11 III prenatalne, wszystko ok 🥰, mamy 1763g
    4/12 2600g łobuza
    22/12 3400g misia 🐻 🤯
    19/01 jesteś z nami ♥️♥️♥️
    czekam na Ciebie słoneczko ☀️
    ✨#rodzew2026✨

    age.png
  • kasialinkaa Autorytet
    Postów: 459 1404

    Wysłany: 26 czerwca 2025, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć ciocie :)
    Przepraszam, że dopiero teraz ale po wizycie szybka lotaczka po zakupy i tak zleciało.
    Nasza kruszynka ma CRL 3.15cm dzisiaj mi lekarz puścił serduszko <3
    Jutro zapisuje się na prenatalne .
    Od dzisiaj oficjalnie jestem na L4 :)
    No i termin porodu zmieniony z 28.01 na 22.01 tak bąbel podrósł.

    IMG-9245.jpg

    dziękuje za trzymanie kciuków :)

    ILCIA, kropka_aga, Kokosik, NinaB, Pogubiona, Paulina66, eRKow., Kroliczek2411, Karola1995, Puszkina, Martolina, milka_91, ellevv, Olkafar, Dariana, Jagodecka, Justa28, Bergamotka94, *Julia*, Hortensjaogrodowa, Marti98, Makino. lubią tę wiadomość

    36 👩 37 🧔🏻‍♂️ 👩 2015
    02/25 💔 6/7 t

    17.05.2025r ⏸️ Beta 220,0 mIU/ml
    04.06. CRL 4,4 mm z <3
    12.06 . CRL 1.24 cm <3
    26.06 CRL 3.15cm <3
    02.07 Nifty Pro - zdrowa dziewczynka 💗
    17.07 prenatalne🧬 🩺 12+6 CRL 6,19cm; FHR 159
    24.07 CRL 10,00 cm fikającego szczęścia
    09.09 Połówkowe 20+4 - 433g akrobatki :)
    08.10 🩺690g szczęścia <3
    30.10 🩺 1100g szczęścia <3
    18.11 3 prenatalne 1600g króliczka <3
    11.12 🩺 34+0 2100g królewny <3
    30.12 🩺 36+ 5 2800g <3
    14.01- Nasze słoneczko ZOJA <3
    age.png
  • ILCIA Autorytet
    Postów: 701 1357

    Wysłany: 26 czerwca 2025, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasialinkaa wrote:
    Cześć ciocie :)
    Przepraszam, że dopiero teraz ale po wizycie szybka lotaczka po zakupy i tak zleciało.
    Nasza kruszynka ma CRL 3.15cm dzisiaj mi lekarz puścił serduszko <3
    Jutro zapisuje się na prenatalne .
    Od dzisiaj oficjalnie jestem na L4 :)
    No i termin porodu zmieniony z 28.01 na 22.01 tak bąbel podrósł.

    IMG-9245.jpg

    dziękuje za trzymanie kciuków :)
    Piękny i duży Bąbelek🥰

    kasialinkaa lubi tę wiadomość

    age.png

    age.png


    29.04.2014 CC ❤️ Córeczka Wiktoria ❤️


    2.01. 2026 CC ❤️ Córeczka Pola ❤️
  • kasialinkaa Autorytet
    Postów: 459 1404

    Wysłany: 26 czerwca 2025, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kroliczek2411 wrote:
    Było opóźnienie ale już dojechałam do domu, wypłakałam się i piszę do Was ovu ciocie🥹
    Mam 3,8 cm
    Serduszko bije 169/min
    Mam rączki i nóżki , mózg też było ładnie widać 😊
    Skaczę w brzuchu tak , że zdjęcia nie można było dobrego zrobić 😂

    image.jpg
    Jestem szczęśliwa 🥹


    Super :) <3 niech bąbelek pięknie rośnie :)

    Kroliczek2411 lubi tę wiadomość

    36 👩 37 🧔🏻‍♂️ 👩 2015
    02/25 💔 6/7 t

    17.05.2025r ⏸️ Beta 220,0 mIU/ml
    04.06. CRL 4,4 mm z <3
    12.06 . CRL 1.24 cm <3
    26.06 CRL 3.15cm <3
    02.07 Nifty Pro - zdrowa dziewczynka 💗
    17.07 prenatalne🧬 🩺 12+6 CRL 6,19cm; FHR 159
    24.07 CRL 10,00 cm fikającego szczęścia
    09.09 Połówkowe 20+4 - 433g akrobatki :)
    08.10 🩺690g szczęścia <3
    30.10 🩺 1100g szczęścia <3
    18.11 3 prenatalne 1600g króliczka <3
    11.12 🩺 34+0 2100g królewny <3
    30.12 🩺 36+ 5 2800g <3
    14.01- Nasze słoneczko ZOJA <3
    age.png
  • kropka_aga Autorytet
    Postów: 3948 5415

    Wysłany: 26 czerwca 2025, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasialinkaa wrote:
    Cześć ciocie :)
    Przepraszam, że dopiero teraz ale po wizycie szybka lotaczka po zakupy i tak zleciało.
    Nasza kruszynka ma CRL 3.15cm dzisiaj mi lekarz puścił serduszko <3
    Jutro zapisuje się na prenatalne .
    Od dzisiaj oficjalnie jestem na L4 :)
    No i termin porodu zmieniony z 28.01 na 22.01 tak bąbel podrósł.

    IMG-9245.jpg

    dziękuje za trzymanie kciuków :)

    Super <3

    kasialinkaa lubi tę wiadomość

    1.05.2025 ⏸️
    22.12.2025 / 37+2 / 3100g, 54cm 🩵

    age.png
  • kasialinkaa Autorytet
    Postów: 459 1404

    Wysłany: 26 czerwca 2025, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    *Julia* wrote:
    Ja niestety nie mam dobrych wieści. Wróciłam do domu i pakuje się do szpitala. Trochę nie wiem co dalej, co spakować, ani co myśleć. CRL ledwo widoczny na USG, odpowiada 8+3 i nie bije ❤️

    Powodzenia Wam wszystkim, trzymam kciuki za Wasze bobaski.

    większość z Nas wie co czujesz :( bardzo mi przykro .
    Mocno w to wierze , że jeszcze pięknie zaświeci dla Ciebie słoneczko :)

    *Julia* lubi tę wiadomość

    36 👩 37 🧔🏻‍♂️ 👩 2015
    02/25 💔 6/7 t

    17.05.2025r ⏸️ Beta 220,0 mIU/ml
    04.06. CRL 4,4 mm z <3
    12.06 . CRL 1.24 cm <3
    26.06 CRL 3.15cm <3
    02.07 Nifty Pro - zdrowa dziewczynka 💗
    17.07 prenatalne🧬 🩺 12+6 CRL 6,19cm; FHR 159
    24.07 CRL 10,00 cm fikającego szczęścia
    09.09 Połówkowe 20+4 - 433g akrobatki :)
    08.10 🩺690g szczęścia <3
    30.10 🩺 1100g szczęścia <3
    18.11 3 prenatalne 1600g króliczka <3
    11.12 🩺 34+0 2100g królewny <3
    30.12 🩺 36+ 5 2800g <3
    14.01- Nasze słoneczko ZOJA <3
    age.png
  • kasialinkaa Autorytet
    Postów: 459 1404

    Wysłany: 26 czerwca 2025, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola1995 wrote:
    Cześć ovu ciocie pan doktor dzisiaj bardzo mily pokazal jak dzidzia wariuje i mowi do mnie ze mały człowiek szalony 🤣🤣
    Mamy 6.9 cm udalo sie wariata zmierzyć 😊
    Tak pozatym wszystko ok euthurox mam brac 😊


    IMG-20250626-123159.jpg

    ale już duży bobasek :) Pięknie <3

    Karola1995 lubi tę wiadomość

    36 👩 37 🧔🏻‍♂️ 👩 2015
    02/25 💔 6/7 t

    17.05.2025r ⏸️ Beta 220,0 mIU/ml
    04.06. CRL 4,4 mm z <3
    12.06 . CRL 1.24 cm <3
    26.06 CRL 3.15cm <3
    02.07 Nifty Pro - zdrowa dziewczynka 💗
    17.07 prenatalne🧬 🩺 12+6 CRL 6,19cm; FHR 159
    24.07 CRL 10,00 cm fikającego szczęścia
    09.09 Połówkowe 20+4 - 433g akrobatki :)
    08.10 🩺690g szczęścia <3
    30.10 🩺 1100g szczęścia <3
    18.11 3 prenatalne 1600g króliczka <3
    11.12 🩺 34+0 2100g królewny <3
    30.12 🩺 36+ 5 2800g <3
    14.01- Nasze słoneczko ZOJA <3
    age.png
  • Pogubiona Autorytet
    Postów: 1100 2307

    Wysłany: 26 czerwca 2025, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasialinkaa wrote:
    Cześć ciocie :)
    Przepraszam, że dopiero teraz ale po wizycie szybka lotaczka po zakupy i tak zleciało.
    Nasza kruszynka ma CRL 3.15cm dzisiaj mi lekarz puścił serduszko <3
    Jutro zapisuje się na prenatalne .
    Od dzisiaj oficjalnie jestem na L4 :)
    No i termin porodu zmieniony z 28.01 na 22.01 tak bąbel podrósł.

    IMG-9245.jpg

    dziękuje za trzymanie kciuków :)

    Cześć Bąbelku! :) Rośnij dalej tak pięknie! <3 <3 <3

    kasialinkaa lubi tę wiadomość

    👱38 🧔43 + 😺😺
    Starania od 02.2023

    05.2023 - 5t 💔
    08.2023 - 6t 💔
    02.2024 - pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności
    04.2024 - diagnoza trombofilii (PAI-1 i MTHFR [homo])
    14.12.25 - (37) Hello World! :) 2620g, 53cm

    age.png
  • Paulina66 Autorytet
    Postów: 1150 2521

    Wysłany: 26 czerwca 2025, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasialinkaa wrote:
    Cześć ciocie :)
    Przepraszam, że dopiero teraz ale po wizycie szybka lotaczka po zakupy i tak zleciało.
    Nasza kruszynka ma CRL 3.15cm dzisiaj mi lekarz puścił serduszko <3
    Jutro zapisuje się na prenatalne .
    Od dzisiaj oficjalnie jestem na L4 :)
    No i termin porodu zmieniony z 28.01 na 22.01 tak bąbel podrósł.

    IMG-9245.jpg

    dziękuje za trzymanie kciuków :)

    Super wieści 🥰 ale Bobas podrósł, już całkiem duży człowieczek 😊

    kasialinkaa lubi tę wiadomość

    31 👰🏼‍♀️ 33 🤵🏻

    01.2025 💔🪽 9tc

    14.05 ⏸️ 9 dpo 🌈✨
    5.06 🩺 pierwsza wizyta 💫 0,42cm dzidziusia z bijącym serduszkiem ❤️

    7+3 • 1,24cm | 9+0 • 2,25cm | 11+5 • 4,86cm
    NIFTY Pro - niskie ryzyka, dziewczynka 🩷🌸
    I prenatalne 🧬 12+5 • 6,41cm
    15+6 • 165g | 17+4 • 209g
    II prenatalne 🧬 20+5 • wszystko prawidłowo
    21+4 • 403g | 25+6 • 878g | 29+6 • 1453g
    III prenatalne 🧬 30+5 • 1750g
    33+4 • 2256g | 35+4 • 2584g | 37+6 • 2978g

    39+0 🌈 Nareszcie razem
    👶🏼🎀 16.01.2026 ● 3340g ● 54cm

    age.png
  • eRKow. Autorytet
    Postów: 1329 2084

    Wysłany: 26 czerwca 2025, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Julia bardzo mi przykro 😢 trzymaj się.

    Dziewczyny piękne zdjęcia maluchów, gratulacje! :-)

    Pogubiona, widzę że też ma pai-1 w homo. Bierzesz przez to heparynę i acard?

    kasialinkaa lubi tę wiadomość

    MTHFR heteri
    PAI-1 homo
    Problem z utrzymaniem ciąży - immunologia.

    💔24.07.2022 r. Aniołek. (7tc/10tc) [*] Sławek
    💔04.04.2023 r. Aniołek (8tc/10tc) [*] Józio
    ❤️ 02.02.2024 r. Feliks, 3370g, 54cm, 10pkt
    💔12.02.2025 r. Aniołek (5tc/9tc) [*] Marianna
    ❤️16.01.2026 r. Sara, 3428g, 53cm, 10pkt
  • Kroliczek2411 Autorytet
    Postów: 887 1556

    Wysłany: 26 czerwca 2025, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    *Julia* wrote:
    Ja niestety nie mam dobrych wieści. Wróciłam do domu i pakuje się do szpitala. Trochę nie wiem co dalej, co spakować, ani co myśleć. CRL ledwo widoczny na USG, odpowiada 8+3 i nie bije ❤️

    Powodzenia Wam wszystkim, trzymam kciuki za Wasze bobaski.
    Bardzo mi przykro i płakać mi się chce😔
    Mam nadzieję , że jeszcze zaświeci słońce dla Ciebie. Trzymaj się kochana 🫂

    *Julia* lubi tę wiadomość

    👩🏼94 🧔🏻‍♂️84
    05/2017💖
    05/2018🩵
    07/2020💖
    10/2024Cb 💔
    12/2024 👼💔
    05/2025 ⏸️
    01/2026💖
    age.png
  • Kroliczek2411 Autorytet
    Postów: 887 1556

    Wysłany: 26 czerwca 2025, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola1995 wrote:
    Cześć ovu ciocie pan doktor dzisiaj bardzo mily pokazal jak dzidzia wariuje i mowi do mnie ze mały człowiek szalony 🤣🤣
    Mamy 6.9 cm udalo sie wariata zmierzyć 😊
    Tak pozatym wszystko ok euthurox mam brac 😊


    IMG-20250626-123159.jpg
    Ale wielki bobas 😻
    Gratulacje już niedługo będziesz czuła te wariackie popisy ❤️

    Karola1995 lubi tę wiadomość

    👩🏼94 🧔🏻‍♂️84
    05/2017💖
    05/2018🩵
    07/2020💖
    10/2024Cb 💔
    12/2024 👼💔
    05/2025 ⏸️
    01/2026💖
    age.png
  • Pogubiona Autorytet
    Postów: 1100 2307

    Wysłany: 26 czerwca 2025, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    eRKow. wrote:
    Julia bardzo mi przykro 😢 trzymaj się.

    Dziewczyny piękne zdjęcia maluchów, gratulacje! :-)

    Pogubiona, widzę że też ma pai-1 w homo. Bierzesz przez to heparynę i acard?

    Tak, niestety codziennie rano zastrzyk z Neoparyny 40 w brzuch i Acard 75 na noc od momentu zobaczenia dwóch kresek + kontrola u Hematologa co 6-8 tygodni.

    Tego zabrakło prawdopodobnie w pierwszych ciążach i straciłam swoje Kropeczki...

    eRKow. lubi tę wiadomość

    👱38 🧔43 + 😺😺
    Starania od 02.2023

    05.2023 - 5t 💔
    08.2023 - 6t 💔
    02.2024 - pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności
    04.2024 - diagnoza trombofilii (PAI-1 i MTHFR [homo])
    14.12.25 - (37) Hello World! :) 2620g, 53cm

    age.png
  • Kroliczek2411 Autorytet
    Postów: 887 1556

    Wysłany: 26 czerwca 2025, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasialinkaa wrote:
    Cześć ciocie :)
    Przepraszam, że dopiero teraz ale po wizycie szybka lotaczka po zakupy i tak zleciało.
    Nasza kruszynka ma CRL 3.15cm dzisiaj mi lekarz puścił serduszko <3
    Jutro zapisuje się na prenatalne .
    Od dzisiaj oficjalnie jestem na L4 :)
    No i termin porodu zmieniony z 28.01 na 22.01 tak bąbel podrósł.

    IMG-9245.jpg

    dziękuje za trzymanie kciuków :)
    Gratuluje pięknego bobaska i niech rośnie zdrowo ❤️

    kasialinkaa lubi tę wiadomość

    👩🏼94 🧔🏻‍♂️84
    05/2017💖
    05/2018🩵
    07/2020💖
    10/2024Cb 💔
    12/2024 👼💔
    05/2025 ⏸️
    01/2026💖
    age.png
  • Dariana Autorytet
    Postów: 3846 6007

    Wysłany: 26 czerwca 2025, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kokosik wrote:
    Ja dziś skończyłam 11 tyg i niezbyt się czuję. Wszystko na raz - mdłości, zmęczenie, osłabienie, dziwne uczucie w podbrzuszu, pobolewanie. Męczę się w pracy ale jeszcze dwa tyg i urlopik ❤️
    A nie myślałaś żeby wziąć zwolnienie ma te 2 tygodnie do urlopu? 😏

    🙋‍♀️ 38

    MTHFR-2xhetero
    PAI-homo
    Insulinooporności, hiperinsulinemia
    Hashimoto
    KIR AA
    Adeno
    Cross-match 24,9
    ✅ AMH - 5,2

    🙋🏻‍♂️ 39
    ❌ Teratozoospermia

    Syn 18' (3 l.starań)
    Obecnie: 5,5r.

    IUI 24' ❌❌❌

    8.10.24 mensinorm 75 jedn., Rekovelle 7 mcg, od 5dc Orgalutran 0,25mg
    19.10. punkcja - 7🥚, 6 dojrzałych, 3 MII
    2 blastki (2.1.2 i ❄️5.1.2)
    24.10. ET 2.1.2 ❌
    22.11. FET ❄️ 5.1.2 ❌

    27.12.💉Diphereline
    08.01.25 💉Ovaleap 150 💉Menopur 150
    16.01.💉Menopur 300
    22.01. Punkcja: 13🥚, 10 zapłodnionych, 7 MII,
    5 doba ❄️2.1.1 ❄️2.1.2
    6 doba ❄️ 5.1.1 ❄️5.1.2 ❄️4.2.2.
    14.03, 11.04 💉 diphereline
    9.05 FET❄️ 5.1.1
    5dpt II😍
    6dpt 16,10
    8dpt 67,9
    10dpt 130
    12dpt 268
    14dpt 763
    18dpt 3730
    24dpt 15863❤️

    Staś💜
    33+3tc, 2030g, 44cm

    age.png
  • Dariana Autorytet
    Postów: 3846 6007

    Wysłany: 26 czerwca 2025, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    *Julia* wrote:
    Ja niestety nie mam dobrych wieści. Wróciłam do domu i pakuje się do szpitala. Trochę nie wiem co dalej, co spakować, ani co myśleć. CRL ledwo widoczny na USG, odpowiada 8+3 i nie bije ❤️

    Powodzenia Wam wszystkim, trzymam kciuki za Wasze bobaski.
    Ogromnie mi przykro 😔🫂🫂 przesyłam dużo sił 🫂🫂🫂

    *Julia* lubi tę wiadomość

    🙋‍♀️ 38

    MTHFR-2xhetero
    PAI-homo
    Insulinooporności, hiperinsulinemia
    Hashimoto
    KIR AA
    Adeno
    Cross-match 24,9
    ✅ AMH - 5,2

    🙋🏻‍♂️ 39
    ❌ Teratozoospermia

    Syn 18' (3 l.starań)
    Obecnie: 5,5r.

    IUI 24' ❌❌❌

    8.10.24 mensinorm 75 jedn., Rekovelle 7 mcg, od 5dc Orgalutran 0,25mg
    19.10. punkcja - 7🥚, 6 dojrzałych, 3 MII
    2 blastki (2.1.2 i ❄️5.1.2)
    24.10. ET 2.1.2 ❌
    22.11. FET ❄️ 5.1.2 ❌

    27.12.💉Diphereline
    08.01.25 💉Ovaleap 150 💉Menopur 150
    16.01.💉Menopur 300
    22.01. Punkcja: 13🥚, 10 zapłodnionych, 7 MII,
    5 doba ❄️2.1.1 ❄️2.1.2
    6 doba ❄️ 5.1.1 ❄️5.1.2 ❄️4.2.2.
    14.03, 11.04 💉 diphereline
    9.05 FET❄️ 5.1.1
    5dpt II😍
    6dpt 16,10
    8dpt 67,9
    10dpt 130
    12dpt 268
    14dpt 763
    18dpt 3730
    24dpt 15863❤️

    Staś💜
    33+3tc, 2030g, 44cm

    age.png
  • ellevv Autorytet
    Postów: 4618 6456

    Wysłany: 26 czerwca 2025, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasialinkaa wrote:
    Cześć ciocie :)
    Przepraszam, że dopiero teraz ale po wizycie szybka lotaczka po zakupy i tak zleciało.
    Nasza kruszynka ma CRL 3.15cm dzisiaj mi lekarz puścił serduszko <3
    Jutro zapisuje się na prenatalne .
    Od dzisiaj oficjalnie jestem na L4 :)
    No i termin porodu zmieniony z 28.01 na 22.01 tak bąbel podrósł.

    IMG-9245.jpg

    dziękuje za trzymanie kciuków :)

    Jaki słodki bobasek rośnie 🥰

    kasialinkaa lubi tę wiadomość

    PCOS, cykle bezowulacyjne, nadwaga, wysokie TSH (4,34), 3 lata na AH

    🔹️12.2025 👨‍👩‍👧‍👦🩷 3735g, 52cm
    🔹️11.05.2025 - serduszko ❤️
    🔹️27.04.2025 - nadal dwie kreski ⏸️
    🔹️26.04.2025 - dwie kreski ⏸️
    🔹️starania od 02.2024

    age.png

    🔸️ 07.2020 👨‍👩‍👦💙 3600g, 50cm
    🔸️ 29.11.2019 - serducho ❤️
    🔸️ 13.11.2019 - beta HCG 228
    🔸️ 13.11.2019 - dwie kreski ⏸️
    🔸️ starania od 07.2017

    age.png
  • Kokosik Autorytet
    Postów: 2702 7563

    Wysłany: 26 czerwca 2025, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dariana wrote:
    A nie myślałaś żeby wziąć zwolnienie ma te 2 tygodnie do urlopu? 😏

    Nie, bo idę na l4 zaraz po urlopie. Poza tym też chcę być fair wobec pracodawcy, nie chcę palić mostów za sobą. Mam też swoich klientów, muszę wszystko zdążyć pozamykać zanim zniknę z biura i przenieść pracę na spokojnie do domu ale to już będzie raz w tygodniu godzinka :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 czerwca 2025, 14:13

    Dariana, Bergamotka94 lubią tę wiadomość

    32 👩 35🧔‍♂️
    05.2024 rozpoczęcie starań
    11.2024 straciliśmy aniołka 7 tc 💔💔💔

    04.05.25 ⏸️🥹🌷9dpo
    17.01.26 👩‍🍼3220 g 52 cm 🩷

    ☀️ zaświeciło słoneczko ☀️

    age.png
  • Olkafar Autorytet
    Postów: 863 1282

    Wysłany: 26 czerwca 2025, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    *Julia* wrote:
    Ja niestety nie mam dobrych wieści. Wróciłam do domu i pakuje się do szpitala. Trochę nie wiem co dalej, co spakować, ani co myśleć. CRL ledwo widoczny na USG, odpowiada 8+3 i nie bije ❤️

    Powodzenia Wam wszystkim, trzymam kciuki za Wasze bobaski.

    Tak mi przykro, trzymaj się kochana 💔

    *Julia* lubi tę wiadomość

    02/2025- cb 💔

    11.05 ⏸️
    12.05- beta 144, prog 26,89
    14.05- beta 300, prog 24,18
    19.05- beta 2482, prog 17,77
    03.06- 1 wizyta 🤞🏼 9 mm dzidzi z bijącym serduszkiem 🥰
    02.07- dzidzia rośnie 4 cm 🥰
    10.07- zdrowy chłopiec naprawdopodobniej 🩵
    30.07- zdrowy chłopiec 🩵
    27.08- 268 g szczęścia 🩵
    11.09- 463 g chłopca 🩵
    24.09- 588 g bąbla 🩵
    22.10- 1112 g misia 🩵
    19.11- 1812 g synka 🩵
    3.12- 2200 g bobaska 🩵
    17.12- 2550 g dzidziusia 🩵
    07.01- ostatnia wizyta przed naszym spotkaniem 🍀 3080 g maluszka 🩵

    23.01- witaj na świecie Synku 🩵

    age.png
  • Olkafar Autorytet
    Postów: 863 1282

    Wysłany: 26 czerwca 2025, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasialinkaa wrote:
    Cześć ciocie :)
    Przepraszam, że dopiero teraz ale po wizycie szybka lotaczka po zakupy i tak zleciało.
    Nasza kruszynka ma CRL 3.15cm dzisiaj mi lekarz puścił serduszko <3
    Jutro zapisuje się na prenatalne .
    Od dzisiaj oficjalnie jestem na L4 :)
    No i termin porodu zmieniony z 28.01 na 22.01 tak bąbel podrósł.

    IMG-9245.jpg

    dziękuje za trzymanie kciuków :)

    Gratuluje udanej wizyty ❤️ niech bobo rośnie zdrowo

    kasialinkaa lubi tę wiadomość

    02/2025- cb 💔

    11.05 ⏸️
    12.05- beta 144, prog 26,89
    14.05- beta 300, prog 24,18
    19.05- beta 2482, prog 17,77
    03.06- 1 wizyta 🤞🏼 9 mm dzidzi z bijącym serduszkiem 🥰
    02.07- dzidzia rośnie 4 cm 🥰
    10.07- zdrowy chłopiec naprawdopodobniej 🩵
    30.07- zdrowy chłopiec 🩵
    27.08- 268 g szczęścia 🩵
    11.09- 463 g chłopca 🩵
    24.09- 588 g bąbla 🩵
    22.10- 1112 g misia 🩵
    19.11- 1812 g synka 🩵
    3.12- 2200 g bobaska 🩵
    17.12- 2550 g dzidziusia 🩵
    07.01- ostatnia wizyta przed naszym spotkaniem 🍀 3080 g maluszka 🩵

    23.01- witaj na świecie Synku 🩵

    age.png
‹‹ 226 227 228 229 230 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikrobiom intymny a infekcje - wakacyjny niezbędnik

Mikrobiom pochwy to złożony ekosystem mikroorganizmów, który pełni kluczową rolę w utrzymaniu zdrowia intymnego. Jego zaburzenie może prowadzić do różnorodnych dolegliwości, które są szczególnie uciążliwe podczas podróży. W tym artykule przyjrzymy się, jak działa mikrobiom pochwy, jakie czynniki mogą go zaburzyć podczas wakacji, a wreszcie jak skutecznie chronić zdrowie intymne w trakcie podróżowania oraz kiedy warto sięgnąć po sprawdzone wsparcie z apteki.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Zrozumieć swoje ciało w każdym momencie cyklu menstruacyjnego. Poznaj nieoczywiste objawy przed okresem!

Większość kobiet doświadcza różnego rodzaju objawów fizycznych i emocjonalnych podczas ostatniej fazy cyklu menstruacyjnego. Warto wiedzieć, że nie tylko nietypowe bóle głowy, uczucie zmęczenia czy wzmożona podatność na infekcje mogą mieć związek z zespołem napięcia przedmiesiączkowego.

CZYTAJ WIĘCEJ