Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne STYCZEŃ 2026 ❄️
Odpowiedz

STYCZEŃ 2026 ❄️

Oceń ten wątek:
  • Hortensjaogrodowa Autorytet
    Postów: 392 562

    Wysłany: 30 czerwca 2025, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze zapytam jak u Was z libido, seksem? Ja mam mega opory, że zaszkodzę, zacznę plamić, dostanę jakieś skurcze. Moje poprzednie ciąże były od początku zagrożone więc nie było o tym mowy, teraz nie mam zagrożenia ale i tak się boję. Poza tym zmęczenie robi swoje i wieczorem nie mam siły.

    age.png
  • Pogubiona Autorytet
    Postów: 1100 2307

    Wysłany: 30 czerwca 2025, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hortensjaogrodowa wrote:
    Jeszcze zapytam jak u Was z libido, seksem? Ja mam mega opory, że zaszkodzę, zacznę plamić, dostanę jakieś skurcze. Moje poprzednie ciąże były od początku zagrożone więc nie było o tym mowy, teraz nie mam zagrożenia ale i tak się boję. Poza tym zmęczenie robi swoje i wieczorem nie mam siły.

    Ja pierwszy trymestr bez życia to w ogóle nie było ochoty :( teraz jak energia i libido wróciły to jest zakaz od ginekologa ze względu na większe prawdopodobieństwo krwawień i plamień (Acard & Neoparyna) :/

    👱38 🧔43 + 😺😺
    Starania od 02.2023

    05.2023 - 5t 💔
    08.2023 - 6t 💔
    02.2024 - pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności
    04.2024 - diagnoza trombofilii (PAI-1 i MTHFR [homo])
    14.12.25 - (37) Hello World! :) 2620g, 53cm

    age.png
  • Kokosik Autorytet
    Postów: 2704 7566

    Wysłany: 30 czerwca 2025, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hortensjaogrodowa wrote:
    Jeszcze zapytam jak u Was z libido, seksem? Ja mam mega opory, że zaszkodzę, zacznę plamić, dostanę jakieś skurcze. Moje poprzednie ciąże były od początku zagrożone więc nie było o tym mowy, teraz nie mam zagrożenia ale i tak się boję. Poza tym zmęczenie robi swoje i wieczorem nie mam siły.

    Ja zawsze miałam duże libido i dalej mam :) nic się nie zmieniło. Ale mój chłop wyjeżdża do pracy na 3 tyg więc mamy przerwy mimowolnie. Jak wraca to wiadomo, tęsknimy bardzo za zwykłym dotykiem, a co dopiero seksem😆 Nie szalejemy odkąd jestem w ciąży ale robimy to kiedy mamy ochotę :)

    Hortensjaogrodowa lubi tę wiadomość

    32 👩 35🧔‍♂️
    05.2024 rozpoczęcie starań
    11.2024 straciliśmy aniołka 7 tc 💔💔💔

    04.05.25 ⏸️🥹🌷9dpo
    17.01.26 👩‍🍼3220 g 52 cm 🩷

    ☀️ zaświeciło słoneczko ☀️

    age.png
  • kropka_aga Autorytet
    Postów: 3948 5416

    Wysłany: 30 czerwca 2025, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hortensjaogrodowa wrote:
    Jeszcze zapytam jak u Was z libido, seksem? Ja mam mega opory, że zaszkodzę, zacznę plamić, dostanę jakieś skurcze. Moje poprzednie ciąże były od początku zagrożone więc nie było o tym mowy, teraz nie mam zagrożenia ale i tak się boję. Poza tym zmęczenie robi swoje i wieczorem nie mam siły.

    U nas dość regularnie, ale rzadziej niż przed ciążą, głównie przez moje wczesne zasypianie. Ale raczej chyba średnio co 3-4 dni tak wypada, więc chyba nie najgorzej. Libido chyba mam ok, bo ogólnie odczuwam ochotę na przytulanki, ale czasami po prostu zmęczenie wygrywa :) Nie mieliśmy przeciwskazań, więc wszystko normalnie, nie zdarzyło mi się plamić ani nie odczuwam bólu w trakcie ani po.

    Myślę, ze jeśli nie ma przeciwskazań to lepiej korzystać, póki nie ma dużego brzuszka, bo później pewnie będzie mocne ograniczenie :D :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 czerwca 2025, 12:53

    Kokosik, Hortensjaogrodowa lubią tę wiadomość

    1.05.2025 ⏸️
    22.12.2025 / 37+2 / 3100g, 54cm 🩵

    age.png
  • Kokosik Autorytet
    Postów: 2704 7566

    Wysłany: 30 czerwca 2025, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga32 mocne kciuki za Ciebie ❤️
    Czekamy na wieści ❤️ i fotkę bobaska 😍

    Aga32 lubi tę wiadomość

    32 👩 35🧔‍♂️
    05.2024 rozpoczęcie starań
    11.2024 straciliśmy aniołka 7 tc 💔💔💔

    04.05.25 ⏸️🥹🌷9dpo
    17.01.26 👩‍🍼3220 g 52 cm 🩷

    ☀️ zaświeciło słoneczko ☀️

    age.png
  • Kate95 Autorytet
    Postów: 525 820

    Wysłany: 30 czerwca 2025, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem.Termin 12.01.2026.To jest moja druga ciąża i spodziewam się blizniąt.

    ILCIA, Olkafar, Kroliczek2411, Hortensjaogrodowa, Kokosik, ellevv, Pogubiona, Paulina66, Rossetia, Marti98, Fasolowa_zupa, kasialinkaa, Dango, Aga32, Justa28, Jagodecka, Ilo32, klaudia00.. lubią tę wiadomość

    age.png.
  • Kroliczek2411 Autorytet
    Postów: 887 1556

    Wysłany: 30 czerwca 2025, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kropka_aga wrote:
    Kurczę, ja nie rozumiem tego sikania :D Bo ja np. normalnie sikam, w nocy wstanę czasami na siku, ale tylko wtedy jak się za dużo wody opiję przed spaniem :D U mnie jest problem jak u Pauliny, że się wybudzam przed budzikiem i już spac nie mogę po prostu :/
    Ja śpię długo mi się wydaje , wstaję na siku te 3 razy i idę spać dalej 😅 dziś wstałam o 7 a już o 10:30 godzinna drzemka bo już byłam bez życia 🫣. Liczę że za jakieś dwa tygodnie mi to przejdzie bo mój ogródek i pomidory w szklarni wołają o pomstę 😬. Nic nie mogę zrobić, wchodzę na piętro kilkanaście razy dziennie i mam taką zadyszkę jakbym weszła conajmniej z kilkunastokilogramowym bagażem 🤦🏼‍♀️.
    Dobrze , że ten ostatni etap ciąży przypada zimą bo w jakieś kosmiczne upały w 9 mięsiącu to bym nie dała rady 😆

    👩🏼94 🧔🏻‍♂️84
    05/2017💖
    05/2018🩵
    07/2020💖
    10/2024Cb 💔
    12/2024 👼💔
    05/2025 ⏸️
    01/2026💖
    age.png
  • ILCIA Autorytet
    Postów: 701 1357

    Wysłany: 30 czerwca 2025, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kate95 wrote:
    Jestem.Termin 12.01.2026.To jest moja druga ciąża i spodziewam się blizniąt.
    Witamy serdecznie, oo bliźniaki na naszym forum 🤩

    age.png

    age.png


    29.04.2014 CC ❤️ Córeczka Wiktoria ❤️


    2.01. 2026 CC ❤️ Córeczka Pola ❤️
  • Olkafar Autorytet
    Postów: 863 1282

    Wysłany: 30 czerwca 2025, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kate95 wrote:
    Jestem.Termin 12.01.2026.To jest moja druga ciąża i spodziewam się blizniąt.

    Wow 🙈🙈 ale extra, gratulacje ❤️

    02/2025- cb 💔

    11.05 ⏸️
    12.05- beta 144, prog 26,89
    14.05- beta 300, prog 24,18
    19.05- beta 2482, prog 17,77
    03.06- 1 wizyta 🤞🏼 9 mm dzidzi z bijącym serduszkiem 🥰
    02.07- dzidzia rośnie 4 cm 🥰
    10.07- zdrowy chłopiec naprawdopodobniej 🩵
    30.07- zdrowy chłopiec 🩵
    27.08- 268 g szczęścia 🩵
    11.09- 463 g chłopca 🩵
    24.09- 588 g bąbla 🩵
    22.10- 1112 g misia 🩵
    19.11- 1812 g synka 🩵
    3.12- 2200 g bobaska 🩵
    17.12- 2550 g dzidziusia 🩵
    07.01- ostatnia wizyta przed naszym spotkaniem 🍀 3080 g maluszka 🩵

    23.01- witaj na świecie Synku 🩵

    age.png
  • Hortensjaogrodowa Autorytet
    Postów: 392 562

    Wysłany: 30 czerwca 2025, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pogubiona wrote:
    Ja pierwszy trymestr bez życia to w ogóle nie było ochoty :( teraz jak energia i libido wróciły to jest zakaz od ginekologa ze względu na większe prawdopodobieństwo krwawień i plamień (Acard & Neoparyna) :/
    Oj to lekarz chyba dość zapobiegliwy. Ja akurat jestem na samej heparynie ale acard podobno faktycznie powoduje krwawienia itd

    age.png
  • kropka_aga Autorytet
    Postów: 3948 5416

    Wysłany: 30 czerwca 2025, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kate95 wrote:
    Jestem.Termin 12.01.2026.To jest moja druga ciąża i spodziewam się blizniąt.

    Witaj :) Gratulacje ciąży blizniaczej :) Opowiedz coś o sobie więcej :) Możesz tez uzupełnić stopkę, aby było na bieżąco wiadomo :) Ustawienia -> społeczność -> podpis na forum :)


    Nie żebym coś... ale gonimy wątek listopadowy :D :D

    Kroliczek2411 wrote:
    Ja śpię długo mi się wydaje , wstaję na siku te 3 razy i idę spać dalej 😅 dziś wstałam o 7 a już o 10:30 godzinna drzemka bo już byłam bez życia 🫣. Liczę że za jakieś dwa tygodnie mi to przejdzie bo mój ogródek i pomidory w szklarni wołają o pomstę 😬. Nic nie mogę zrobić, wchodzę na piętro kilkanaście razy dziennie i mam taką zadyszkę jakbym weszła conajmniej z kilkunastokilogramowym bagażem 🤦🏼‍♀️.
    Dobrze , że ten ostatni etap ciąży przypada zimą bo w jakieś kosmiczne upały w 9 mięsiącu to bym nie dała rady 😆
    Ja walczyłam z zielskiem w ogródku w sobotę, mąż mi trochę (w sumie dużo) pomógł, bo jakbym sama miala to robić to bym padła na twarz :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 czerwca 2025, 13:23

    Kroliczek2411 lubi tę wiadomość

    1.05.2025 ⏸️
    22.12.2025 / 37+2 / 3100g, 54cm 🩵

    age.png
  • Hortensjaogrodowa Autorytet
    Postów: 392 562

    Wysłany: 30 czerwca 2025, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kokosik, kropka aga, dzięki za odpowiedź. No to super, że u Was tak fajnie! Ja może nabiorę trochę odwagi w końcu :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 czerwca 2025, 13:24

    age.png
  • Hortensjaogrodowa Autorytet
    Postów: 392 562

    Wysłany: 30 czerwca 2025, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kate95 wrote:
    Jestem.Termin 12.01.2026.To jest moja druga ciąża i spodziewam się blizniąt.
    Hej! Gratulacje!

    age.png
  • Kate95 Autorytet
    Postów: 525 820

    Wysłany: 30 czerwca 2025, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olkafar wrote:
    Wow 🙈🙈 ale extra, gratulacje ❤️
    U mnie to podejrzewam zioła ojca sroki tak podziałały🫣Kilka miesięcy nie mogłam zajść w ciążę,a udało się kiedy stosowałam zioła ojca sroki+testy owulacyjne.Najlepsze jest to,że w mojej rodzinie zero blizniaków🫣

    Olkafar, klaudia00.. lubią tę wiadomość

    age.png.
  • milka_91 Autorytet
    Postów: 632 1673

    Wysłany: 30 czerwca 2025, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hortensjaogrodowa wrote:
    Jeszcze zapytam jak u Was z libido, seksem? Ja mam mega opory, że zaszkodzę, zacznę plamić, dostanę jakieś skurcze. Moje poprzednie ciąże były od początku zagrożone więc nie było o tym mowy, teraz nie mam zagrożenia ale i tak się boję. Poza tym zmęczenie robi swoje i wieczorem nie mam siły.

    U mnie duże ale mąż się bał 😆 ale ginekolog mu potwierdził ,że można to nic złego dziecku nic się nie stanie i wszystko wróciło do normy ..całe szczęście bo już byłam sfrustrowana 😆😆😆😆

    Chociaż nie ukrywam sama się bałam trochę jakiś plamień ale nic takiego nie wystąpiło

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 czerwca 2025, 13:36

    Hortensjaogrodowa, kropka_aga lubią tę wiadomość

    👩🏻34🧔🏻‍♂️36🐶x2




    19.05 13dpo ⏸️🥹
    03.06 1 wizyta mamy serduszko ❤️ CRL 4mm
    17.06 CRL 18,7 mm Dzidziusia 🥹👶🏼
    15.07 6cm Człowieczka 🥹❤️
    21.07 Prenatalne- Zdrowy Chłopczyk 🩵🧬
    12.08 150g Maluszka 🥐
    11.09 370g Chłopaczka 🩵
    15.09 Połówkowe- 400g Łobuza 👶🏼🧬
    14.10 740g Synusia 🩵
    13.11 USG III trymestru OK 👶🏼🧬
    04.12 2060kg Chłopaczka 🫶🏽
    22.12 2600kg Klocusia 👶🏼🧬
    13.01 wizyta ⏳

    preg.png
  • Rossetia Autorytet
    Postów: 1725 3003

    Wysłany: 30 czerwca 2025, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mi udało się zapisać na USG na sobotę 5 lipca. Mam nadzieję, że kość nosowa będzie już widoczna, bo spędza mi to sen z powiek 😔

    Kokosik, Pogubiona, kropka_aga, Hortensjaogrodowa, Paulina66, Dango, Olkafar, ellevv, Kroliczek2411, NinaB, Justa28 lubią tę wiadomość

    PCOS, niedoczynność tarczycy, IO, mutacja PAI-1 homo

    Bocian Białystok
    Transfer 12.09.17 beta <0,1
    Transfer 09.12.17 beta <0,1
    Transfer 06.11.18 beta <0,1

    Klinika OVIklinika Warszawa (4 zarodki)
    1. Transfer 17.09.21 (blastka 3BC)
    5dpt -beta 14, 7dpt- beta 55, 10dpt-beta 254,
    12dpt-beta 554, 14dpt-beta 958, 6tc*

    2. Transfer 23.02.22 (blastka 3AB)
    5dpt- beta 8, 7dpt- beta 37, 9dpt- beta 100, 12dpt- beta 357

    age.png

    3. Transfer 14.08.24 (blastka 3BC)
    Beta <0,1

    Wrzesień ciąża naturalna 9tc*

    4. Transfer 25.04.25 (blastka 3BC)
    7dpt beta 7,7, 10dpt beta 29, 12dpt beta 65,5, 14dpt beta 170, 17dpt beta 539, 19dpt beta 957
    7+1 CRL 1cm, FHR 153
    9+3 CRL 2,8cm, FHR 178
    11+3 CRL 5,5cm FHR 166

    preg.png
  • Karola1995 Autorytet
    Postów: 1997 3490

    Wysłany: 30 czerwca 2025, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny pomozcie bo oszaleje siedze i rycze ...
    Jak bylam na prenatalnych w usg wszystko prawidlowo tak jak pisalam jakby wyniki z krwi byly ok to mam czekac na maila z wynikami a jak nie to bedzie dzwonic lekarz i nie zdazylam odebrac dzwonie do kliniki mam czekać na tel od lekarza czyli jest cos nie tak...

    👧30
    🧔34


    27.12.24 ⏸️
    7.01.25 mamy pecherzyk ❤️
    23.01.25 szpital 7+4 💔



    23.04.25 ⏸️
    24.04.25 beta 130 ❤️
    26.04.25 beta 387❤️
    30.04.25 beta 1847❤️
    8.05.25 mamy dzidziusia 2,7mm z pikajacym serduszkiem ❤️
    19.05.25 dzidzia ma 1.3 cm ❤️
    29.05.25 kropeczka ma 2.4 cm ❤️
    11.06.25 maleństwo ma 4.5cm ❤️
    26.06.25 dzidzia ma 6.9 cm ❤️ ❤️
    16.07.25mamy 160g bobasa ❤️
    13.08.25 dziewczynka 340 g 🩷
    10.09.25 600 g księżniczki 🩷
    08.10.25 1100g królewny 🩷
    05.11.25 1997g księżniczki 🩷
    26.11.25 2600g 🩷🩷

    Czekamy na ciebie słoneczko 🩷🩷


    20.12.25 witaj na świecie córeczko 🩷 🩷



    ,, Kiedyś ktoś taki sam jak my opowiedział mi ze wszystko jest możliwe ,,

    age.png
  • Fasolowa_zupa Autorytet
    Postów: 350 629

    Wysłany: 30 czerwca 2025, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hortensjaogrodowa wrote:
    Jeszcze zapytam jak u Was z libido, seksem? Ja mam mega opory, że zaszkodzę, zacznę plamić, dostanę jakieś skurcze. Moje poprzednie ciąże były od początku zagrożone więc nie było o tym mowy, teraz nie mam zagrożenia ale i tak się boję. Poza tym zmęczenie robi swoje i wieczorem nie mam siły.

    U nas a poczatku jakoś przysiadło u obojga, ale po malu wracamy do przytulanek.
    Myślę że to zarówno z obawy żeby czegoś "nie popsuć" ale też przez to, że intensywne starania i współżycie pod dni płodne zabrało trochę ognia. Myślę że pomału będziemy starali się to odbudować.

    Hortensjaogrodowa lubi tę wiadomość

    👱🏻‍♀️86👴🏻86+ 🐈
    starania od III 24'
    IV, VIII, XII biochem
    I 25' zaczynamy starania z pomocą medyczną
    3 cykl z Ovitrelle i mamy fasolkę!
    V 25' jest bijące❤️
    IX 25' 💔 PPROM w 21T
    przeleczony stan zapalny endometrium
    wsparcie od imunologa
    styczeń 26' nowy początek starań


    Jeszcze kiedyś zaświeci dla nas słońce.
  • kasialinkaa Autorytet
    Postów: 459 1404

    Wysłany: 30 czerwca 2025, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kate95 wrote:
    Jestem.Termin 12.01.2026.To jest moja druga ciąża i spodziewam się blizniąt.


    Witamy ;) ale cudnie Bliźniaki na wątku <3

    36 👩 37 🧔🏻‍♂️ 👩 2015
    02/25 💔 6/7 t

    17.05.2025r ⏸️ Beta 220,0 mIU/ml
    04.06. CRL 4,4 mm z <3
    12.06 . CRL 1.24 cm <3
    26.06 CRL 3.15cm <3
    02.07 Nifty Pro - zdrowa dziewczynka 💗
    17.07 prenatalne🧬 🩺 12+6 CRL 6,19cm; FHR 159
    24.07 CRL 10,00 cm fikającego szczęścia
    09.09 Połówkowe 20+4 - 433g akrobatki :)
    08.10 🩺690g szczęścia <3
    30.10 🩺 1100g szczęścia <3
    18.11 3 prenatalne 1600g króliczka <3
    11.12 🩺 34+0 2100g królewny <3
    30.12 🩺 36+ 5 2800g <3
    14.01- Nasze słoneczko ZOJA <3
    age.png
  • Fasolowa_zupa Autorytet
    Postów: 350 629

    Wysłany: 30 czerwca 2025, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kate95 wrote:
    Jestem.Termin 12.01.2026.To jest moja druga ciąża i spodziewam się blizniąt.
    Witaj Kate95!
    Gratulacje dwupaku! Dużo zdrowia dla Was!

    👱🏻‍♀️86👴🏻86+ 🐈
    starania od III 24'
    IV, VIII, XII biochem
    I 25' zaczynamy starania z pomocą medyczną
    3 cykl z Ovitrelle i mamy fasolkę!
    V 25' jest bijące❤️
    IX 25' 💔 PPROM w 21T
    przeleczony stan zapalny endometrium
    wsparcie od imunologa
    styczeń 26' nowy początek starań


    Jeszcze kiedyś zaświeci dla nas słońce.
‹‹ 245 246 247 248 249 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

10 najczęstszych obaw kobiet w ciąży, czyli czego boją się kobiety w ciąży

Lęk i różnego rodzaju obawy to naturalny towarzysz kobiety w ciąży. Czego boi się większość kobiet oczekujących dziecka? Bólu porodowego, urodzenia chorego dziecka, utraty atrakcyjności czy może zrujnowania życia seksualnego po porodzie? Czego obawiasz się Ty? Przeczytaj czy zasadne jest zamartwianie się i jak sobie radzić, aby nasze obawy nie sprawdziły się.

CZYTAJ WIĘCEJ

3 naturalne sposoby na mdłości w ciąży

Mdłości i nudności to jedna z najczęstszych i najbardziej typowych dolegliwości w pierwszych tygodniach ciąży. Czym są one spowodowane i jak sobie pomóc? Poznaj sprawdzone i skuteczne sposoby, jak zmniejszyć mdłości w ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ