Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne STYCZEŃ 2026 ❄️
Odpowiedz

STYCZEŃ 2026 ❄️

Oceń ten wątek:
  • Olkafar Autorytet
    Postów: 863 1282

    Wysłany: 2 lipca 2025, 07:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem o dziwo spokojna przed dzisiejszą wizytą, chyba że dopiero stres się zacznie krótko przed, a mam dopiero 16:40 😩

    ILCIA lubi tę wiadomość

    02/2025- cb 💔

    11.05 ⏸️
    12.05- beta 144, prog 26,89
    14.05- beta 300, prog 24,18
    19.05- beta 2482, prog 17,77
    03.06- 1 wizyta 🤞🏼 9 mm dzidzi z bijącym serduszkiem 🥰
    02.07- dzidzia rośnie 4 cm 🥰
    10.07- zdrowy chłopiec naprawdopodobniej 🩵
    30.07- zdrowy chłopiec 🩵
    27.08- 268 g szczęścia 🩵
    11.09- 463 g chłopca 🩵
    24.09- 588 g bąbla 🩵
    22.10- 1112 g misia 🩵
    19.11- 1812 g synka 🩵
    3.12- 2200 g bobaska 🩵
    17.12- 2550 g dzidziusia 🩵
    07.01- ostatnia wizyta przed naszym spotkaniem 🍀 3080 g maluszka 🩵

    23.01- witaj na świecie Synku 🩵

    age.png
  • Fasolowa_zupa Autorytet
    Postów: 350 629

    Wysłany: 2 lipca 2025, 08:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga32 wrote:
    Cześć dziewczyny, złapał mnie jakiś dołek :( wiem że to może nie temat na to forum ale może są też osoby które mają podobnie i trochę podniosą na duchu. Otóż naszły mnie takie myśli dosłownie o 3 w nocy ( pora idealna) przez co nie mogę spać... Że może to nie odpowiedni moment na dziecko... Kurcze tyle czasu o tym marzyłam i marze nadal, z jednej strony jestem szczęśliwa, że w końcu wszystko się układa jeśli chodzi o ciążę i prawdopodobnie będzie wszystko dobrze. Nie mam już 20 lat i czas gra kluczową rolę dlatego stwierdziłam że to jest ten moment i wszystko się ułoży, że ludzie mają gorzej i dają radę. A cały ten lament kręci się wokół mieszkania, cały czas wynajmujemy mieszkanie i na razie nie jesteśmy w stanie nic kupić i to mnie dobija :( i wiecie z jednej strony goni Was czas i marzenia o dziecku, a z drugiej nieustanna walka o mieszkanie. Wybór kręcil się pomiędzy poczekać jeszcze kilka lat z dzieckiem i posiadać mieszkanie, albo kupić mieszkanie i w sumie nie wiadomo czy z późniejszym czasem udałoby się mieć bobasa. Wybrałam marzenia kosztem wygody. Tylko teraz te myśli i pewnie w dużej mierze hormony nie dają mi spokoju. Pewnie część z Was pomyśli " w pore zaczęła się zastanawiać" xd była to decyzja przemyślana bardzo:) jednak potrzebuje słów kogoś kto może żyje w ten sposób i jest wszystko dobrze, takiego potwierdzenia...

    Mogę Ci powiedzieć ze swojego doświadczenia, że odwlekanie zajścia w ciążę z powodu mieszkania czy innych powodów nie jest dobrym pomysłem. Wiek nie działa na korzyść plodnosci i potem jak pojawiają się jakieś trudności to jednak przychodzą takie myśli, że można było szybciej zacząć się starać. A tak urodze jako 39latka, rocznikowo 40 stka i pewnie z racji wieku bedzie to jedynak. Też czekałam na odpowiedni moment, bo najpierw slub, potem mieszkanie, a na koniec mialam poczucie straty czasu. Do tej pory jak myślę że jakbyśmy szybciej podjęli decyzję to miała bym już może 7 letnie dziecko albo kilkoro dzieci to myślę sobie, że bez sensu było trzymać się tak sztywno jakiejś wymyślonej kolejności.

    Olkafar, kropka_aga, ILCIA, Martolina, Dango, Ladybug lubią tę wiadomość

    👱🏻‍♀️86👴🏻86+ 🐈
    starania od III 24'
    IV, VIII, XII biochem
    I 25' zaczynamy starania z pomocą medyczną
    3 cykl z Ovitrelle i mamy fasolkę!
    V 25' jest bijące❤️
    IX 25' 💔 PPROM w 21T
    przeleczony stan zapalny endometrium
    wsparcie od imunologa
    styczeń 26' nowy początek starań


    Jeszcze kiedyś zaświeci dla nas słońce.
  • kropka_aga Autorytet
    Postów: 3953 5419

    Wysłany: 2 lipca 2025, 08:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fasolowa_zupa wrote:
    Mogę Ci powiedzieć ze swojego doświadczenia, że odwlekanie zajścia w ciążę z powodu mieszkania czy innych powodów nie jest dobrym pomysłem. Wiek nie działa na korzyść plodnosci i potem jak pojawiają się jakieś trudności to jednak przychodzą takie myśli, że można było szybciej zacząć się starać. A tak urodze jako 39latka, rocznikowo 40 stka i pewnie z racji wieku bedzie to jedynak. Też czekałam na odpowiedni moment, bo najpierw slub, potem mieszkanie, a na koniec mialam poczucie straty czasu. Do tej pory jak myślę że jakbyśmy szybciej podjęli decyzję to miała bym już może 7 letnie dziecko albo kilkoro dzieci to myślę sobie, że bez sensu było trzymać się tak sztywno jakiejś wymyślonej kolejności.

    Zgadzam się, my chcieliśmy na początku dziecko jak się wybudujemy i gdybyśmy tak czekali to może byśmy się nie doczekali tego dziecka... bo ani działki ani budowy. Ceny na rynku nieruchomości są z d**y zawyżone i nie mamy zamiaru przepłacać i póki co mieszkamy w domu mojej mamy - ona zadowolona, bo ktoś dba o dom i go "pilnuje" jak ona jest za granicą... więc na razie tak sobie tutaj koczujemy :D

    ILCIA, Fasolowa_zupa lubią tę wiadomość

    1.05.2025 ⏸️
    22.12.2025 / 37+2 / 3100g, 54cm 🩵

    age.png
  • Kokosik Autorytet
    Postów: 2704 7566

    Wysłany: 2 lipca 2025, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mówiłyście ostatnio o brzuszku, to u mnie zawsze rano na czczo był płaski. A teraz taki: 😂

    IMG-6311.jpg


    W luźnych rzeczach go nie widać ale w obcisłych.. aż troszkę mi dziwnie 😅 też tak macie?
    Ja mam dziś wizytę o 17:00 więc chyba ostatnia.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 lipca 2025, 08:45

    kropka_aga, ILCIA, milka_91, Paulina66, Dango, Puszkina, Justa28, Karola1995, Martolina, Ola_r, Olkafar, ellevv, Fasolowa_zupa, Jagodecka, kasialinkaa, NinaB, Dariana lubią tę wiadomość

    32 👩 35🧔‍♂️
    05.2024 rozpoczęcie starań
    11.2024 straciliśmy aniołka 7 tc 💔💔💔

    04.05.25 ⏸️🥹🌷9dpo
    17.01.26 👩‍🍼3220 g 52 cm 🩷

    ☀️ zaświeciło słoneczko ☀️

    age.png
  • kropka_aga Autorytet
    Postów: 3953 5419

    Wysłany: 2 lipca 2025, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kokosik wrote:
    Dziewczyny mówiłyście ostatnio o brzuszku, to u mnie zawsze rano na czczo był płaski. A teraz taki: 😂

    IMG-6311.jpg


    W luźnych rzeczach go nie widać ale w obcisłych.. aż troszkę mi dziwnie 😅 też tak macie?
    Ja mam dziś wizytę o 17:00 więc chyba ostatnia.
    WOW :O tak to mam na wieczór :D rano mam już też delikatnie odstający, ale nie aż tak :D

    1.05.2025 ⏸️
    22.12.2025 / 37+2 / 3100g, 54cm 🩵

    age.png
  • Dango Autorytet
    Postów: 277 762

    Wysłany: 2 lipca 2025, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powodzenia na dzisiejszych wizytach 🤗

    U mnie też kiepsko przespana noc, od dwóch dni podbrzusze pobolewa jak na okres, czego nie miałam już od kilku tygodni i pół nocy rozkminiałam co to może znaczyć… Kupiłam domowy detektor tętna, to może jak za jakiś czas usłyszę serduszko co 2-3 dni, to będzie lepiej na głowę 🫣

    W weekend planujemy powiedzieć moim rodzicom i teściowej. O wszystkich próbach, szpitalach, przejściach - totalnie nic nie wiedzą, bo niestety wypaplają takie rzeczy wszystkim dookoła. Strasznie mnie to stresuje, bo gdy mój brat z żoną powiedzieli im o ciąży i poprosili o dyskrecję przez kilka pierwszych tygodni, to dwa dni później obcy dla nich ludzie podchodzili w sklepie i gratulowali… Nie mówiąc o telefonach od ciotek, wujków i połowy rodziny. Z jednej strony chciałabym się wstrzymać, ale z drugiej po prostu widać i mam dość ukrywania się z mdłościami i wymiotami albo dlaczego nie byłam w pracy. Ciężka sprawa 😅 Takie to rozkminy przy upalnym poranku 😅

    ILCIA, Ladybug lubią tę wiadomość

    36👩 38🧔‍♂️+ 👶🩵+ 🐈

    09.2024 💔

    07.05.2025 IUI
    19.05.2025 ⏸️
    06.06.2025 jest ❤️
    04.02.2026 SN, 3090, 54 🩵

    age.png
  • kropka_aga Autorytet
    Postów: 3953 5419

    Wysłany: 2 lipca 2025, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dango wrote:
    Powodzenia na dzisiejszych wizytach 🤗

    U mnie też kiepsko przespana noc, od dwóch dni podbrzusze pobolewa jak na okres, czego nie miałam już od kilku tygodni i pół nocy rozkminiałam co to może znaczyć… Kupiłam domowy detektor tętna, to może jak za jakiś czas usłyszę serduszko co 2-3 dni, to będzie lepiej na głowę 🫣

    W weekend planujemy powiedzieć moim rodzicom i teściowej. O wszystkich próbach, szpitalach, przejściach - totalnie nic nie wiedzą, bo niestety wypaplają takie rzeczy wszystkim dookoła. Strasznie mnie to stresuje, bo gdy mój brat z żoną powiedzieli im o ciąży i poprosili o dyskrecję przez kilka pierwszych tygodni, to dwa dni później obcy dla nich ludzie podchodzili w sklepie i gratulowali… Nie mówiąc o telefonach od ciotek, wujków i połowy rodziny. Z jednej strony chciałabym się wstrzymać, ale z drugiej po prostu widać i mam dość ukrywania się z mdłościami i wymiotami albo dlaczego nie byłam w pracy. Ciężka sprawa 😅 Takie to rozkminy przy upalnym poranku 😅

    Dlatego my mówimy po prenatalnych dopiero, teście w tym tygodniu się dowiedzą, moja mama za tydzień jak przyjedzie do Polski 😅 bo będąc w np. 6 tygodniu wiedziałaby cała nasza wieś i całe miasto gdzie mieszkają teście 😅

    ILCIA, Dango lubią tę wiadomość

    1.05.2025 ⏸️
    22.12.2025 / 37+2 / 3100g, 54cm 🩵

    age.png
  • gajowa Ekspertka
    Postów: 243 1684

    Wysłany: 2 lipca 2025, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluję wczorajszych wizyt, przepięknie maluchy rosną i macie super pamiątki z USG🥹 zuchy te Wasze bąble i niech dalej tak rosną!

    @ellevv tak podczytuje co opisujesz o podejściu w NL i myślę sobie kurcze w tej Polsce ta opieka przed i około porodowa naprawdę jest ukierunkowana na dziecko i kobietę, z każdym rokiem coś nowego dochodzi. Teraz np te prenatalne na NFZ, darmowe szczepienia, weryfikacja depresji. Jeszcze trochę brakuje ale naprawdę doceniam prowadzenie ciąży w Polsce a nie np w Holandii czy Anglii.
    Chyba marzy Ci się #babyboy 💙

    @Lula_love chyba kolejna do team #babygirl 🩷

    @Aga32 myślę, że moment na pierwsze dziecko nigdy nie będzie idealny, zawsze znajdziemy sobie jakieś niedokończone zadanie lub punkt, który chcemy odhaczyć jeszcze przed dzieckiem. Ale zobaczysz spojrzysz na nie i zaleje Cię niesamowita miłość i już będziesz wiedzieć że TO JEST TEN MOMENT 💕

    @Rossetia podejrzewam jak się czujesz, próbowałam zajmować czymś głowę i myśli byle doczekać do prenatalnych i dowiedzieć się co z dzieckiem. Wierzę bardzo w Ciebie i Twojego bąbla, że zakończy się to bardzo dobrze i tulę Ciebie i Twój brzuszek 🫂

    Ogromne kciuki dzisiaj za Was Dziewczyny
    Aciunia, Olkafar, Kokosik (jaki brzusio 🤩🤩) ✊✊✊,
    a dodatkowe myśli dla Olisienka za prenatalne 🤞🤞🤞

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 lipca 2025, 08:58

    ILCIA, Rossetia, Lula_love, Ladybug, Olkafar, ellevv lubią tę wiadomość

    💃32 & 35🕺
    2018 💙
    2026 ⏳🩷
    ______________________________
    25.04 ⏸️
    28.04 beta 426
    30.04 beta 1033
    10.05-12.05 SOR/szpital plamienie ➡️ krwiak beta 24382 USG pęcherzyk 16,7mm/ beta 32751 USG 🐢2,9mm z bijącym ❤️ (6w4d)
    27.05 USG 🐢 1,79cm (8w5d)
    17.06 USG 🐢 4,66cm (11w5d)
    23.06 prenatalne 1 trymestr 🐢6,02cm niskie ryzyka (12w4d)
    22.07 czekamy na 🩷 159g (16w5d)
    19.08 336g (20w5d)
    25.08 II połówkowe 365g (21w3d)
    16.09 672g (24w5d)
    30.09 zdiagnozowana na krzywej 🍬 zalecenie dieta + aktywność fizyczna
    14.10 1147g (28w5d)
    27.10 III USG prenatalne 1300g (30w3d)
    12.11 1845g (32w6d)
    02.12 2376g (35w5d)
    17.12 2777g (37w6d)
    29.12 3100g (39w4d) obserwacja w szpitalu do rozwiązania
    Jest! ✨🕒01.01.2026 ⚖️ 3110g 📏 51cm

    age.png
  • milka_91 Autorytet
    Postów: 632 1673

    Wysłany: 2 lipca 2025, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mocne kciuki za dzisiejsze wizyty 🤞🏼🤞🏼🍀


    Kokosik słodki brzusio ❤️ u mnie taki na razie jest wieczorem 😅

    Ale ta kreska pod pępkiem za to bardziej widoczna, może przez to ,że mam ciemną karnację i mocniej ją widać bo nie sądziłam ,że jak jeszcze nie mam dużego brzucha ona tak szybko się pojawi 😅

    ILCIA lubi tę wiadomość

    👩🏻34🧔🏻‍♂️36🐶x2




    19.05 13dpo ⏸️🥹
    03.06 1 wizyta mamy serduszko ❤️ CRL 4mm
    17.06 CRL 18,7 mm Dzidziusia 🥹👶🏼
    15.07 6cm Człowieczka 🥹❤️
    21.07 Prenatalne- Zdrowy Chłopczyk 🩵🧬
    12.08 150g Maluszka 🥐
    11.09 370g Chłopaczka 🩵
    15.09 Połówkowe- 400g Łobuza 👶🏼🧬
    14.10 740g Synusia 🩵
    13.11 USG III trymestru OK 👶🏼🧬
    04.12 2060kg Chłopaczka 🫶🏽
    22.12 2600kg Klocusia 👶🏼🧬
    13.01 wizyta ⏳

    preg.png
  • Paulina66 Autorytet
    Postów: 1152 2524

    Wysłany: 2 lipca 2025, 09:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga32 wrote:
    Cześć dziewczyny, złapał mnie jakiś dołek :( wiem że to może nie temat na to forum ale może są też osoby które mają podobnie i trochę podniosą na duchu. Otóż naszły mnie takie myśli dosłownie o 3 w nocy ( pora idealna) przez co nie mogę spać... Że może to nie odpowiedni moment na dziecko... Kurcze tyle czasu o tym marzyłam i marze nadal, z jednej strony jestem szczęśliwa, że w końcu wszystko się układa jeśli chodzi o ciążę i prawdopodobnie będzie wszystko dobrze. Nie mam już 20 lat i czas gra kluczową rolę dlatego stwierdziłam że to jest ten moment i wszystko się ułoży, że ludzie mają gorzej i dają radę. A cały ten lament kręci się wokół mieszkania, cały czas wynajmujemy mieszkanie i na razie nie jesteśmy w stanie nic kupić i to mnie dobija :( i wiecie z jednej strony goni Was czas i marzenia o dziecku, a z drugiej nieustanna walka o mieszkanie. Wybór kręcil się pomiędzy poczekać jeszcze kilka lat z dzieckiem i posiadać mieszkanie, albo kupić mieszkanie i w sumie nie wiadomo czy z późniejszym czasem udałoby się mieć bobasa. Wybrałam marzenia kosztem wygody. Tylko teraz te myśli i pewnie w dużej mierze hormony nie dają mi spokoju. Pewnie część z Was pomyśli " w pore zaczęła się zastanawiać" xd była to decyzja przemyślana bardzo:) jednak potrzebuje słów kogoś kto może żyje w ten sposób i jest wszystko dobrze, takiego potwierdzenia...

    My też nie mamy swojego mieszkania i wynajmujemy. Co więcej - na ten moment nawet nie ma perspektywy ani planów na zakup swojego. Krótko przed decyzją o dziecku nawet rozważaliśmy przeniesienie się na drugi koniec Polski (również jedynie wynajem wchodził w grę). Ostatecznie zostaliśmy tu gdzie mamy pracę i rodzinę blisko, zaszłam w ciążę i jedyne co w najbliższym czasie może się zmienić w kontekście mieszkaniowym to zastanawiam się czy przed przyjściem dziecka na świat nie zmienić mieszkania na większe, bo docelowo i tak będzie trzeba to zrobić, więc nie wiem czy jest sens bawić się w tym mieszkaniu w jakieś remonty i rewolucje czy od razu lepiej poszukać większego z dodatkowym pokojem. W obecnym mamy malutką sypialnię i salon.

    Też żałuję, że nie mamy nic swojego, ale jako że w najbliższym czasie się na to nie zapowiada, to cieszę się, że mimo tego pojawi się dziecko. Najmłodsi już nie jesteśmy, więc czekając najpierw na większą stabilizację i zakup mieszkania moglibyśmy tego dziecka się już nie doczekać 🥴

    Dziewczyny, powodzenia na dzisiejszych wizytach ❤️

    Hortensjaogrodowa, ILCIA lubią tę wiadomość

    31 👰🏼‍♀️ 33 🤵🏻

    01.2025 💔🪽 9tc

    14.05 ⏸️ 9 dpo 🌈✨
    5.06 🩺 pierwsza wizyta 💫 0,42cm dzidziusia z bijącym serduszkiem ❤️

    7+3 • 1,24cm | 9+0 • 2,25cm | 11+5 • 4,86cm
    NIFTY Pro - niskie ryzyka, dziewczynka 🩷🌸
    I prenatalne 🧬 12+5 • 6,41cm
    15+6 • 165g | 17+4 • 209g
    II prenatalne 🧬 20+5 • wszystko prawidłowo
    21+4 • 403g | 25+6 • 878g | 29+6 • 1453g
    III prenatalne 🧬 30+5 • 1750g
    33+4 • 2256g | 35+4 • 2584g | 37+6 • 2978g

    39+0 🌈 Nareszcie razem
    👶🏼🎀 16.01.2026 ● 3340g ● 54cm

    age.png
  • Aga32 Autorytet
    Postów: 460 731

    Wysłany: 2 lipca 2025, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie staram się długo co prawda bo rok w tym jedno poronienie które bardzo siadło mi na głowę i postanowiłam tym bardziej nie czekać. Dziękuję za te słowa tego mi było trzeba naprawdę ♥️ co do dalszej rozmowy to u mnie też nikt nie wie i dowiedzą się po prenatalnych bo faktycznie ciężko już ukrywać i myśleć w co się ubrać by nie było widać xd

    ILCIA, Fasolowa_zupa lubią tę wiadomość

    Niedoczynność tarczycy Hashimoto
    Insulinoopornosc

    Leki:
    Euthyrox 137x5 150x2
    Duphoston
    Pueria uno

    09.24 💔 7 tydzień
    5.05.2025 ⏸️🤞
    6.05 beta 525.8
    Progesteron 14.09
    Anty TPO >4000😢
    8.05 beta 1222
    Progesteron 9.74😢
    23.05 TSH 0.42 do poprawy + insulinoopornosc
    2.06 USG - 16mm szczęścia z bijącym serduszkiem ♥️

    preg.png
  • milka_91 Autorytet
    Postów: 632 1673

    Wysłany: 2 lipca 2025, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga32 zgadzam się z tym co napisała Gajowa ,że nigdy nie ma idealnego momentu . Ja mam 34 lata i czuję się jak bym była w nastoletniej ciąży 😅 sama czasami mam myśli, kurczę dobrze było nam z mężem i naszymi psimi dziećmi .. a teraz dojdzie masa obowiązków jak sobie z tym poradzimy 😅 Ostatnio szykując się do pracy, oczywiście już byłam spóźniona .. mówię do męża jak będę musiała dziecko zawozić do żłobka przed pracą będę musiała wstawać o 4 bo ja sie nie wyrobie .. ja już takie czasami myślenie mam 😅😅😅 u nas niestety wygoda, długo była wygoda .. a dziecko i nowe obowiązki to będzie nowość i zaburzy dużo w naszym poukładanym życiu 😅 ale jesteśmy na to gotowi (chyba).. 😅

    ILCIA, kropka_aga, gajowa lubią tę wiadomość

    👩🏻34🧔🏻‍♂️36🐶x2




    19.05 13dpo ⏸️🥹
    03.06 1 wizyta mamy serduszko ❤️ CRL 4mm
    17.06 CRL 18,7 mm Dzidziusia 🥹👶🏼
    15.07 6cm Człowieczka 🥹❤️
    21.07 Prenatalne- Zdrowy Chłopczyk 🩵🧬
    12.08 150g Maluszka 🥐
    11.09 370g Chłopaczka 🩵
    15.09 Połówkowe- 400g Łobuza 👶🏼🧬
    14.10 740g Synusia 🩵
    13.11 USG III trymestru OK 👶🏼🧬
    04.12 2060kg Chłopaczka 🫶🏽
    22.12 2600kg Klocusia 👶🏼🧬
    13.01 wizyta ⏳

    preg.png
  • Kokosik Autorytet
    Postów: 2704 7566

    Wysłany: 2 lipca 2025, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ja wieczorem mam jeszcze większy 😂 to mnie zdziwiłyście teraz. Mam też przodozgięcie macicy i nie wiem czy ma to jakiś związek, niby wypycha ona tam wszystko do przodu. Przylega bardziej do powłok brzusznych.

    Aga32 ja myślę, że to zwykłe rozterki ciążowe. Decyzja była świadoma, a reszta i tak się ułoży.

    Powodzenia dziś ❤️

    ILCIA, ellevv, Olkafar lubią tę wiadomość

    32 👩 35🧔‍♂️
    05.2024 rozpoczęcie starań
    11.2024 straciliśmy aniołka 7 tc 💔💔💔

    04.05.25 ⏸️🥹🌷9dpo
    17.01.26 👩‍🍼3220 g 52 cm 🩷

    ☀️ zaświeciło słoneczko ☀️

    age.png
  • kropka_aga Autorytet
    Postów: 3953 5419

    Wysłany: 2 lipca 2025, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    milka_91 wrote:
    Aga32 zgadzam się z tym co napisała Gajowa ,że nigdy nie ma idealnego momentu . Ja mam 34 lata i czuję się jak bym była w nastoletniej ciąży 😅 sama czasami mam myśli, kurczę dobrze było nam z mężem i naszymi psimi dziećmi .. a teraz dojdzie masa obowiązków jak sobie z tym poradzimy 😅 Ostatnio szykując się do pracy, oczywiście już byłam spóźniona .. mówię do męża jak będę musiała dziecko zawozić do żłobka przed pracą będę musiała wstawać o 4 bo ja sie nie wyrobie .. ja już takie czasami myślenie mam 😅😅😅 u nas niestety wygoda, długo była wygoda .. a dziecko i nowe obowiązki to będzie nowość i zaburzy dużo w naszym poukładanym życiu 😅 ale jesteśmy na to gotowi (chyba).. 😅

    Ja w grudniu będę miała 33, mąż 37... no i tez jesteśmy przyzwyczajeni do wygody, luzu 😅 my mamy za to dwoje kocich dzieci 😅 na początku ciąży to też się czułam jak w nastoletniej i myśli "co ludzie powiedzą, co mama powie", później olśnienie, że już nie mam 16 lat 😅 i tez czasami mnie przeraża, jak my damy sobie radę, po tylu latach wygodnictwa 😅
    Kokosik wrote:
    To ja wieczorem mam jeszcze większy 😂 to mnie zdziwiłyście teraz. Mam też przodozgięcie macicy i nie wiem czy ma to jakiś związek, niby wypycha ona tam wszystko do przodu. Przylega bardziej do powłok brzusznych.

    Aga32 ja myślę, że to zwykłe rozterki ciążowe. Decyzja była świadoma, a reszta i tak się ułoży.

    Powodzenia dziś ❤️
    Postaram się za chwilę cyknąć zdjęcie jak u mnie wygląda, bardziej jakbym się najadła :) Myślę, że to przodozgięcie może mieć wpływ :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 lipca 2025, 09:14

    Kokosik, milka_91 lubią tę wiadomość

    1.05.2025 ⏸️
    22.12.2025 / 37+2 / 3100g, 54cm 🩵

    age.png
  • Kokosik Autorytet
    Postów: 2704 7566

    Wysłany: 2 lipca 2025, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rossetia wrote:
    Psychicznie fatalnie. Wiem podświadomie, że powinnam się nie martwić itp tylko czekać cierpliwie do USG. No, ale tak się nie da 😢 spędza mi to sen z powiek... 😥😥😥
    Dziękuję, że pytasz ❤️

    Rozumiem Cię doskonale. Ale naprawdę wyganiaj te demony i nie martw się na zapas ❤️ jesteśmy z Tobą ❤️

    32 👩 35🧔‍♂️
    05.2024 rozpoczęcie starań
    11.2024 straciliśmy aniołka 7 tc 💔💔💔

    04.05.25 ⏸️🥹🌷9dpo
    17.01.26 👩‍🍼3220 g 52 cm 🩷

    ☀️ zaświeciło słoneczko ☀️

    age.png
  • Justa28 Autorytet
    Postów: 956 2035

    Wysłany: 2 lipca 2025, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kokosik wrote:
    Dziewczyny mówiłyście ostatnio o brzuszku, to u mnie zawsze rano na czczo był płaski. A teraz taki: 😂

    IMG-6311.jpg


    W luźnych rzeczach go nie widać ale w obcisłych.. aż troszkę mi dziwnie 😅 też tak macie?
    Ja mam dziś wizytę o 17:00 więc chyba ostatnia.

    Piękny brzusio, też już taki mam i też się zastanawiam czy to nie za szybko 😅

    Kokosik lubi tę wiadomość

    29 👩 & 39 🧔🏼‍♂️ & 🐕 x2

    👩 po chemioterapii & naświetlaniach
    🧔🏼‍♂️ pH 8,5❓️reszta w normie 💪

    03.05 ⏸️ beta 144,44 mIU/ml 🥹🤞
    05.05 beta 338,80 mIU/ml 🥹🤞
    26.05 CRL 1.09 cm ❤️
    27.06 prenatalne 👍
    28.08 połówkowe 👍
    08.09 522g ❤️
    24.09 650g ❤️
    15.10 950g ❤️
    29.10 1200g ❤️
    10.11 1665g ❤️
    01.12 1915g ❤️
    17.12 2300g ❤️

    01.2026 🩷👨‍👩‍👧

    age.png
  • Karola1995 Autorytet
    Postów: 2000 3490

    Wysłany: 2 lipca 2025, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powidzenia dziewczyny na wizytach 🥰



    Aga32

    U mnie tez byl taki problem ślubowałam majac 21 lat w pelni świadomie mam cudownego męża ale najpierw kasa na ślub potem kupiliśmy mieszkanie zas remont w miedzyczasie samochód sie zepsul . Probowalismy sie starac ale zawsze to byly dwa trzy miesiace i bylo cos wazniejszego , a jak stwierdziliśmy ze juz czas to pojawiły sie problemy . Zanim zaszlam w ta ciążę mialam wyrzuty ze gonilismy za kasą zapominajac o tym ze rodzina jest ważniejsza. Gdybym mogla cofnac czas olała bym remont. No ale cóż czasu nie cofnę 😊

    Jakbym od razu po ślubie myslala to pewnie dziecko mialo by juz kolo 8 lat 😊😊😊

    👧30
    🧔34


    27.12.24 ⏸️
    7.01.25 mamy pecherzyk ❤️
    23.01.25 szpital 7+4 💔



    23.04.25 ⏸️
    24.04.25 beta 130 ❤️
    26.04.25 beta 387❤️
    30.04.25 beta 1847❤️
    8.05.25 mamy dzidziusia 2,7mm z pikajacym serduszkiem ❤️
    19.05.25 dzidzia ma 1.3 cm ❤️
    29.05.25 kropeczka ma 2.4 cm ❤️
    11.06.25 maleństwo ma 4.5cm ❤️
    26.06.25 dzidzia ma 6.9 cm ❤️ ❤️
    16.07.25mamy 160g bobasa ❤️
    13.08.25 dziewczynka 340 g 🩷
    10.09.25 600 g księżniczki 🩷
    08.10.25 1100g królewny 🩷
    05.11.25 1997g księżniczki 🩷
    26.11.25 2600g 🩷🩷

    Czekamy na ciebie słoneczko 🩷🩷


    20.12.25 witaj na świecie córeczko 🩷 🩷



    ,, Kiedyś ktoś taki sam jak my opowiedział mi ze wszystko jest możliwe ,,

    age.png
  • Rossetia Autorytet
    Postów: 1725 3003

    Wysłany: 2 lipca 2025, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    milka_91 wrote:
    Ale ta kreska pod pępkiem za to bardziej widoczna, może przez to ,że mam ciemną karnację i mocniej ją widać bo nie sądziłam ,że jak jeszcze nie mam dużego brzucha ona tak szybko się pojawi 😅

    Mi np w poprzedniej ciąży tej kreski w ogóle nie było widać do samego porodu 🫣

    milka_91 lubi tę wiadomość

    PCOS, niedoczynność tarczycy, IO, mutacja PAI-1 homo

    Bocian Białystok
    Transfer 12.09.17 beta <0,1
    Transfer 09.12.17 beta <0,1
    Transfer 06.11.18 beta <0,1

    Klinika OVIklinika Warszawa (4 zarodki)
    1. Transfer 17.09.21 (blastka 3BC)
    5dpt -beta 14, 7dpt- beta 55, 10dpt-beta 254,
    12dpt-beta 554, 14dpt-beta 958, 6tc*

    2. Transfer 23.02.22 (blastka 3AB)
    5dpt- beta 8, 7dpt- beta 37, 9dpt- beta 100, 12dpt- beta 357

    age.png

    3. Transfer 14.08.24 (blastka 3BC)
    Beta <0,1

    Wrzesień ciąża naturalna 9tc*

    4. Transfer 25.04.25 (blastka 3BC)
    7dpt beta 7,7, 10dpt beta 29, 12dpt beta 65,5, 14dpt beta 170, 17dpt beta 539, 19dpt beta 957
    7+1 CRL 1cm, FHR 153
    9+3 CRL 2,8cm, FHR 178
    11+3 CRL 5,5cm FHR 166

    preg.png
  • gajowa Ekspertka
    Postów: 243 1684

    Wysłany: 2 lipca 2025, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    milka_91 wrote:
    Aga32 zgadzam się z tym co napisała Gajowa ,że nigdy nie ma idealnego momentu . Ja mam 34 lata i czuję się jak bym była w nastoletniej ciąży 😅 sama czasami mam myśli, kurczę dobrze było nam z mężem i naszymi psimi dziećmi .. a teraz dojdzie masa obowiązków jak sobie z tym poradzimy 😅 Ostatnio szykując się do pracy, oczywiście już byłam spóźniona .. mówię do męża jak będę musiała dziecko zawozić do żłobka przed pracą będę musiała wstawać o 4 bo ja sie nie wyrobie .. ja już takie czasami myślenie mam 😅😅😅 u nas niestety wygoda, długo była wygoda .. a dziecko i nowe obowiązki to będzie nowość i zaburzy dużo w naszym poukładanym życiu 😅 ale jesteśmy na to gotowi (chyba).. 😅

    Zdradę Ci, że dziecko uczy funkcji bycia multitaskingiem 😅 jedną ręką myjesz swoje zęby, drugą zakładasz mikroskarpetki, a wzrokiem pokazujesz mężowi gdzie leży klucz od auta, o który pyta. Za to stopy idą już do kolejnej misji 🤣🤣

    Rossetia, milka_91, Fasolowa_zupa, ellevv lubią tę wiadomość

    💃32 & 35🕺
    2018 💙
    2026 ⏳🩷
    ______________________________
    25.04 ⏸️
    28.04 beta 426
    30.04 beta 1033
    10.05-12.05 SOR/szpital plamienie ➡️ krwiak beta 24382 USG pęcherzyk 16,7mm/ beta 32751 USG 🐢2,9mm z bijącym ❤️ (6w4d)
    27.05 USG 🐢 1,79cm (8w5d)
    17.06 USG 🐢 4,66cm (11w5d)
    23.06 prenatalne 1 trymestr 🐢6,02cm niskie ryzyka (12w4d)
    22.07 czekamy na 🩷 159g (16w5d)
    19.08 336g (20w5d)
    25.08 II połówkowe 365g (21w3d)
    16.09 672g (24w5d)
    30.09 zdiagnozowana na krzywej 🍬 zalecenie dieta + aktywność fizyczna
    14.10 1147g (28w5d)
    27.10 III USG prenatalne 1300g (30w3d)
    12.11 1845g (32w6d)
    02.12 2376g (35w5d)
    17.12 2777g (37w6d)
    29.12 3100g (39w4d) obserwacja w szpitalu do rozwiązania
    Jest! ✨🕒01.01.2026 ⚖️ 3110g 📏 51cm

    age.png
  • Kokosik Autorytet
    Postów: 2704 7566

    Wysłany: 2 lipca 2025, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justa uff, czyli tylko nie ja 😀
    Kropeczko to czekam na Twoją fotkę

    Justa28 lubi tę wiadomość

    32 👩 35🧔‍♂️
    05.2024 rozpoczęcie starań
    11.2024 straciliśmy aniołka 7 tc 💔💔💔

    04.05.25 ⏸️🥹🌷9dpo
    17.01.26 👩‍🍼3220 g 52 cm 🩷

    ☀️ zaświeciło słoneczko ☀️

    age.png
‹‹ 256 257 258 259 260 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ

Badania w ciąży - sprawdź, które warto wykonać

Zastanawiasz się jakie badania czekają cię w ciąży? Czemu służą takie badania i kiedy się je wykonuje? Przeczytaj jakie rodzaje badań i testów czekają przyszłą mamę i dlaczego są one ważne. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ