Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne STYCZEŃ 2026 ❄️
Odpowiedz

STYCZEŃ 2026 ❄️

Oceń ten wątek:
  • NinaB Autorytet
    Postów: 1616 5029

    Wysłany: 15 lipca 2025, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluję udanych wizyt! Piękne bobaski ❤️❤️❤️❤️

    Ja dzis tylko nadrobiłam wątek, ale ogólnie jestem bardzo zmęczona, więc niewiele robię 😂

    Starania o pierwsze od 09/2023

    02/05 ⏸️ 10 dpo; bhcg 13,1; prog 21 ng/ml 😍
    05/05 13dpo; bhcg 94,7; prog 28 ng/ml
    07/05 15dpo; bhcg 206; prog 30 ng/ml
    15/05 bhcg 4174 😍 prog 17,7 ng/ml
    22/05 CRL 3,4mm z bijącym ❤️
    05/06 CRL 1,7cm fasolki 🥰
    22/06 CRL 5,1cm bułki 😍
    NIPT Felia Test - ZDROWY CHŁOPAK 🩵
    04/07 I prenatalne: CRL 6,5 cm bobaska🫶
    27/08 połówkowe: 396g skarba 👑
    16/09 echo - zdrowe serduszko ❤️
    24/09 neurosonografia - 727g 🩵
    23/10 1193g pysia
    6/11 III prenatalne, wszystko ok 🥰, mamy 1763g
    4/12 2600g łobuza
    22/12 3400g misia 🐻 🤯
    19/01 jesteś z nami ♥️♥️♥️
    czekam na Ciebie słoneczko ☀️
    ✨#rodzew2026✨

    age.png
  • eRKow. Autorytet
    Postów: 1329 2084

    Wysłany: 15 lipca 2025, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzastakar, a jak u Ciebie? Udało się w końcu dostać?

    MTHFR heteri
    PAI-1 homo
    Problem z utrzymaniem ciąży - immunologia.

    💔24.07.2022 r. Aniołek. (7tc/10tc) [*] Sławek
    💔04.04.2023 r. Aniołek (8tc/10tc) [*] Józio
    ❤️ 02.02.2024 r. Feliks, 3370g, 54cm, 10pkt
    💔12.02.2025 r. Aniołek (5tc/9tc) [*] Marianna
    ❤️16.01.2026 r. Sara, 3428g, 53cm, 10pkt
  • Fasolowa_zupa Autorytet
    Postów: 355 631

    Wysłany: 15 lipca 2025, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    milka_91 wrote:
    My już po USG wszystko dobrze 🥰 Maluszek 6 cm wq usg 12w6d więc po prenatalnych na pewno zaktualizuje datę porodu 😃 Lekarz już widział płeć ale nie chciałam wiedzieć bo za tydzień będziemy z mężem więc chcemy dowiedzieć się razem 😃

    IMG-3217.jpg

    Super wieści! Gratuluje udanej wizyty. Zdjęcie cudne i jestem mile zaskoczona, ze juz płeć było widać, ja mam prenatalne 13+ 3 więc mocno liczelę, że i u mnie da się już rozpoznać.

    milka_91 lubi tę wiadomość

    👱🏻‍♀️86👴🏻86+ 🐈
    starania od III 24'
    IV, VIII, XII biochem
    I 25' zaczynamy starania z pomocą medyczną
    3 cykl z Ovitrelle i mamy fasolkę!
    V 25' jest bijące❤️
    IX 25' 💔 PPROM w 21T
    przeleczony stan zapalny endometrium
    wsparcie od imunologa
    styczeń 26' nowy początek starań


    Jeszcze kiedyś zaświeci dla nas słońce.
  • Fasolowa_zupa Autorytet
    Postów: 355 631

    Wysłany: 15 lipca 2025, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martolina wrote:
    Kokosik, hortensja ale macie boskie fotki!
    Zazdroszczę ❤️
    Córeczka dzisiaj nie chciała współpracować i ciagle pokazywała mi plecy i dupke
    Wg CRL 8,3 cm ale na pewno jest większa bo nie chciała się wyprostować tylko była skulona cały czas więc nie dało się jej porządnie zmierzyć

    71b87f2320bd8.jpghttps://zapodaj.net/plik-HplGHoQFxu

    Rośnij zdrowo dziewczyno.

    Martolina lubi tę wiadomość

    👱🏻‍♀️86👴🏻86+ 🐈
    starania od III 24'
    IV, VIII, XII biochem
    I 25' zaczynamy starania z pomocą medyczną
    3 cykl z Ovitrelle i mamy fasolkę!
    V 25' jest bijące❤️
    IX 25' 💔 PPROM w 21T
    przeleczony stan zapalny endometrium
    wsparcie od imunologa
    styczeń 26' nowy początek starań


    Jeszcze kiedyś zaświeci dla nas słońce.
  • klaudia00.. Autorytet
    Postów: 361 596

    Wysłany: 15 lipca 2025, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale fajne te wasze bobaski 🥹 Liczę że mój nadrobi i nie będę musiała się już stresować i w końcu będziemy mogli iść do przodu a nie się cofać 😕

    age.png

    ⏸️ 19.05 🥹
    11.06 0,71cm człowieczka z ❤️
    21.07 prenatalne 🧬 zdrowa DZIEWCZYNKA!! 🥹❤️
    23.01 Już jest z nami!! 💖
    #rodzew2026 ❤️
  • kasialinkaa Autorytet
    Postów: 459 1404

    Wysłany: 15 lipca 2025, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluję dziewczyny udanych wizyt! ❤️ jak pięknie rosną wasze bobaski ❤️🩷💙

    Ja dzisiaj dzień śpiocha i do tego ból głowy .
    Trzeba było sięgnąć po paracetamol.

    NinaB, Hortensjaogrodowa lubią tę wiadomość

    36 👩 37 🧔🏻‍♂️ 👩 2015
    02/25 💔 6/7 t

    17.05.2025r ⏸️ Beta 220,0 mIU/ml
    04.06. CRL 4,4 mm z <3
    12.06 . CRL 1.24 cm <3
    26.06 CRL 3.15cm <3
    02.07 Nifty Pro - zdrowa dziewczynka 💗
    17.07 prenatalne🧬 🩺 12+6 CRL 6,19cm; FHR 159
    24.07 CRL 10,00 cm fikającego szczęścia
    09.09 Połówkowe 20+4 - 433g akrobatki :)
    08.10 🩺690g szczęścia <3
    30.10 🩺 1100g szczęścia <3
    18.11 3 prenatalne 1600g króliczka <3
    11.12 🩺 34+0 2100g królewny <3
    30.12 🩺 36+ 5 2800g <3
    14.01- Nasze słoneczko ZOJA <3
    age.png
  • dzastakar Autorytet
    Postów: 254 349

    Wysłany: 15 lipca 2025, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    eRKow. wrote:
    Dzastakar, a jak u Ciebie? Udało się w końcu dostać?
    Tak udało, na szczęście jako pierwsza weszłam.
    Niestety ale zdjemf żadnych nie wrzucam bo nie miała jak lekarz zrobić.
    Mam mięśniaka śródściennego 6cm który przysłanial dziecko ,ledwo zrobiła pomiary, badanie długo trwało co chwila pozycję zmieniałazeby dziecko z innej strony podejść ( umeczyla mnie tym )
    Płci nie była w stanie dojrzeć
    Dziecko mierzy 7 cm
    Serduszko 145 .
    NT 1,64mm

    Czekam na wyniki pappa ,że względu na moją wizytę w instytucie w czwartek powiedziały że wyniki powinny być już rano ( ale nie spinam się nimi)
    Jestem spokojniejsza że z dzieckiem wszystko ok
    Martwi mnie tylko ten mięśniak.
    Jest prawie wielkości dziecka 😔

    Chodzę do dwóch lekarzy prowadzących i żaden nie zauważył ...słabe moim zdaniem.

    Mam się oszczędzać i już wiem skąd te silne bóle jak przesadze z aktywnością.

    Hortensjaogrodowa, klaudia00.. lubią tę wiadomość

    👩42🧑36 +5🥰

    age.png
  • Karola1995 Autorytet
    Postów: 2009 3496

    Wysłany: 16 lipca 2025, 07:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzastakar wrote:
    Tak udało, na szczęście jako pierwsza weszłam.
    Niestety ale zdjemf żadnych nie wrzucam bo nie miała jak lekarz zrobić.
    Mam mięśniaka śródściennego 6cm który przysłanial dziecko ,ledwo zrobiła pomiary, badanie długo trwało co chwila pozycję zmieniałazeby dziecko z innej strony podejść ( umeczyla mnie tym )
    Płci nie była w stanie dojrzeć
    Dziecko mierzy 7 cm
    Serduszko 145 .
    NT 1,64mm

    Czekam na wyniki pappa ,że względu na moją wizytę w instytucie w czwartek powiedziały że wyniki powinny być już rano ( ale nie spinam się nimi)
    Jestem spokojniejsza że z dzieckiem wszystko ok
    Martwi mnie tylko ten mięśniak.
    Jest prawie wielkości dziecka 😔

    Chodzę do dwóch lekarzy prowadzących i żaden nie zauważył ...słabe moim zdaniem.

    Mam się oszczędzać i już wiem skąd te silne bóle jak przesadze z aktywnością.



    Dobrze ze z maluszkiem jest wszystko dobrze 😍 musisz się oszczędzać ,🙂
    Jakies zalecenia co do tego mięśniaka ?





    Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty 😍

    👧30
    🧔34


    27.12.24 ⏸️
    7.01.25 mamy pecherzyk ❤️
    23.01.25 szpital 7+4 💔



    23.04.25 ⏸️
    24.04.25 beta 130 ❤️
    26.04.25 beta 387❤️
    30.04.25 beta 1847❤️
    8.05.25 mamy dzidziusia 2,7mm z pikajacym serduszkiem ❤️
    19.05.25 dzidzia ma 1.3 cm ❤️
    29.05.25 kropeczka ma 2.4 cm ❤️
    11.06.25 maleństwo ma 4.5cm ❤️
    26.06.25 dzidzia ma 6.9 cm ❤️ ❤️
    16.07.25mamy 160g bobasa ❤️
    13.08.25 dziewczynka 340 g 🩷
    10.09.25 600 g księżniczki 🩷
    08.10.25 1100g królewny 🩷
    05.11.25 1997g księżniczki 🩷
    26.11.25 2600g 🩷🩷

    Czekamy na ciebie słoneczko 🩷🩷


    20.12.25 witaj na świecie córeczko 🩷 🩷



    ,, Kiedyś ktoś taki sam jak my opowiedział mi ze wszystko jest możliwe ,,

    age.png
  • kropka_aga Autorytet
    Postów: 3963 5429

    Wysłany: 16 lipca 2025, 07:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :)

    Piękne wczorajsze bobaski, super, że dobre wiesci były <3

    Kciuki za dzisiaj <3

    Fasolowa_zupa lubi tę wiadomość

    1.05.2025 ⏸️
    22.12.2025 / 37+2 / 3100g, 54cm 🩵

    age.png
  • Karola1995 Autorytet
    Postów: 2009 3496

    Wysłany: 16 lipca 2025, 07:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny nie moge uwierzyć dzisiaj weszlam w 16 tydzien 😍😍😍

    kropka_aga, Fasolowa_zupa, Hortensjaogrodowa, milka_91, Dariana, kasialinkaa, Olkafar, Paulina66, Pogubiona, klaudia00.., Justa28, NinaB, Ladybug lubią tę wiadomość

    👧30
    🧔34


    27.12.24 ⏸️
    7.01.25 mamy pecherzyk ❤️
    23.01.25 szpital 7+4 💔



    23.04.25 ⏸️
    24.04.25 beta 130 ❤️
    26.04.25 beta 387❤️
    30.04.25 beta 1847❤️
    8.05.25 mamy dzidziusia 2,7mm z pikajacym serduszkiem ❤️
    19.05.25 dzidzia ma 1.3 cm ❤️
    29.05.25 kropeczka ma 2.4 cm ❤️
    11.06.25 maleństwo ma 4.5cm ❤️
    26.06.25 dzidzia ma 6.9 cm ❤️ ❤️
    16.07.25mamy 160g bobasa ❤️
    13.08.25 dziewczynka 340 g 🩷
    10.09.25 600 g księżniczki 🩷
    08.10.25 1100g królewny 🩷
    05.11.25 1997g księżniczki 🩷
    26.11.25 2600g 🩷🩷

    Czekamy na ciebie słoneczko 🩷🩷


    20.12.25 witaj na świecie córeczko 🩷 🩷



    ,, Kiedyś ktoś taki sam jak my opowiedział mi ze wszystko jest możliwe ,,

    age.png
  • dzastakar Autorytet
    Postów: 254 349

    Wysłany: 16 lipca 2025, 08:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola1995 wrote:
    Dobrze ze z maluszkiem jest wszystko dobrze 😍 musisz się oszczędzać ,🙂
    Jakies zalecenia co do tego mięśniaka ?





    Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty 😍
    Lekarz od USG prenatalnego tyle powiedziała żeby oszczędzać się bo możliwe że to nic groźnego że się może zmniejszyć i że więcej informacji uzyskan na wizycie w czwartek od innej lekarki.
    Gpt podpowiedział że powinnam mieć częściej USG w celu weryfikacji czy się pomniejsza.

    Dziś mam wizytę u swojej prowadzącej lekarz może ona coś mi też powie.

    Hortensjaogrodowa lubi tę wiadomość

    👩42🧑36 +5🥰

    age.png
  • Karola1995 Autorytet
    Postów: 2009 3496

    Wysłany: 16 lipca 2025, 08:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzastakar wrote:
    Lekarz od USG prenatalnego tyle powiedziała żeby oszczędzać się bo możliwe że to nic groźnego że się może zmniejszyć i że więcej informacji uzyskan na wizycie w czwartek od innej lekarki.
    Gpt podpowiedział że powinnam mieć częściej USG w celu weryfikacji czy się pomniejsza.

    Dziś mam wizytę u swojej prowadzącej lekarz może ona coś mi też powie.


    Trzymam kciuki kochana żeby to dziadostwo się wchłonęło 🙂

    👧30
    🧔34


    27.12.24 ⏸️
    7.01.25 mamy pecherzyk ❤️
    23.01.25 szpital 7+4 💔



    23.04.25 ⏸️
    24.04.25 beta 130 ❤️
    26.04.25 beta 387❤️
    30.04.25 beta 1847❤️
    8.05.25 mamy dzidziusia 2,7mm z pikajacym serduszkiem ❤️
    19.05.25 dzidzia ma 1.3 cm ❤️
    29.05.25 kropeczka ma 2.4 cm ❤️
    11.06.25 maleństwo ma 4.5cm ❤️
    26.06.25 dzidzia ma 6.9 cm ❤️ ❤️
    16.07.25mamy 160g bobasa ❤️
    13.08.25 dziewczynka 340 g 🩷
    10.09.25 600 g księżniczki 🩷
    08.10.25 1100g królewny 🩷
    05.11.25 1997g księżniczki 🩷
    26.11.25 2600g 🩷🩷

    Czekamy na ciebie słoneczko 🩷🩷


    20.12.25 witaj na świecie córeczko 🩷 🩷



    ,, Kiedyś ktoś taki sam jak my opowiedział mi ze wszystko jest możliwe ,,

    age.png
  • kropka_aga Autorytet
    Postów: 3963 5429

    Wysłany: 16 lipca 2025, 08:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzastakar wrote:
    Lekarz od USG prenatalnego tyle powiedziała żeby oszczędzać się bo możliwe że to nic groźnego że się może zmniejszyć i że więcej informacji uzyskan na wizycie w czwartek od innej lekarki.
    Gpt podpowiedział że powinnam mieć częściej USG w celu weryfikacji czy się pomniejsza.

    Dziś mam wizytę u swojej prowadzącej lekarz może ona coś mi też powie.

    Trzymam kciuki aby mięśniak się zmniejszył <3


    Karola1995 wrote:
    Dziewczyny nie moge uwierzyć dzisiaj weszlam w 16 tydzien 😍😍😍
    Jak ten czas leci, jeszcze chwila i półmetek :O

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 lipca 2025, 08:03

    1.05.2025 ⏸️
    22.12.2025 / 37+2 / 3100g, 54cm 🩵

    age.png
  • Paulina66 Autorytet
    Postów: 1156 2525

    Wysłany: 16 lipca 2025, 08:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzastakar super, że z dzidzią wszystko prawidłowo 🥰❤️ dobrze, że lekarz wykrył mięśniaka, ale faktycznie dziwne, że nikt go wcześniej nie widział. Oby się zmniejszał, trzeba być dobrej myśli ☺️

    31 👰🏼‍♀️ 33 🤵🏻

    01.2025 💔🪽 9tc

    14.05 ⏸️ 9 dpo 🌈✨
    5.06 🩺 pierwsza wizyta 💫 0,42cm dzidziusia z bijącym serduszkiem ❤️

    7+3 • 1,24cm | 9+0 • 2,25cm | 11+5 • 4,86cm
    NIFTY Pro - niskie ryzyka, dziewczynka 🩷🌸
    I prenatalne 🧬 12+5 • 6,41cm
    15+6 • 165g | 17+4 • 209g
    II prenatalne 🧬 20+5 • wszystko prawidłowo
    21+4 • 403g | 25+6 • 878g | 29+6 • 1453g
    III prenatalne 🧬 30+5 • 1750g
    33+4 • 2256g | 35+4 • 2584g | 37+6 • 2978g

    39+0 🌈 Nareszcie razem
    👶🏼🎀 16.01.2026 ● 3340g ● 54cm

    age.png
  • Fasolowa_zupa Autorytet
    Postów: 355 631

    Wysłany: 16 lipca 2025, 08:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola1995 wrote:
    Dziewczyny nie moge uwierzyć dzisiaj weszlam w 16 tydzien 😍😍😍

    U mnie 13 i też przecieram oczy ze zdumienia.

    kropka_aga, MOJE lubią tę wiadomość

    👱🏻‍♀️86👴🏻86+ 🐈
    starania od III 24'
    IV, VIII, XII biochem
    I 25' zaczynamy starania z pomocą medyczną
    3 cykl z Ovitrelle i mamy fasolkę!
    V 25' jest bijące❤️
    IX 25' 💔 PPROM w 21T
    przeleczony stan zapalny endometrium
    wsparcie od imunologa
    styczeń 26' nowy początek starań


    Jeszcze kiedyś zaświeci dla nas słońce.
  • kropka_aga Autorytet
    Postów: 3963 5429

    Wysłany: 16 lipca 2025, 08:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fasolowa_zupa wrote:
    U mnie 13 i też przecieram oczy ze zdumienia.
    Dopiero na usg były widoczne zarodki.... na tym etapie widziałam właśnie są dziewczyny z MARCA :O
    Wg ostatniego USG powinnam jutro zacząć 15 tc, ale nie zmieniam nic, bo ginka też nie zmieniła na razie daty porodu, mimo, że mamy na plusie :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 lipca 2025, 08:18

    klaudia00.. lubi tę wiadomość

    1.05.2025 ⏸️
    22.12.2025 / 37+2 / 3100g, 54cm 🩵

    age.png
  • Hortensjaogrodowa Autorytet
    Postów: 392 562

    Wysłany: 16 lipca 2025, 08:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzastakar wrote:
    Lekarz od USG prenatalnego tyle powiedziała żeby oszczędzać się bo możliwe że to nic groźnego że się może zmniejszyć i że więcej informacji uzyskan na wizycie w czwartek od innej lekarki.
    Gpt podpowiedział że powinnam mieć częściej USG w celu weryfikacji czy się pomniejsza.

    Dziś mam wizytę u swojej prowadzącej lekarz może ona coś mi też powie.
    Super, że na wizycie dobrze. Mam nadzieję, że mięśniak będzie się zmniejszał!

    age.png
  • milka_91 Autorytet
    Postów: 632 1673

    Wysłany: 16 lipca 2025, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fasolowa_zupa wrote:
    Super wieści! Gratuluje udanej wizyty. Zdjęcie cudne i jestem mile zaskoczona, ze juz płeć było widać, ja mam prenatalne 13+ 3 więc mocno liczelę, że i u mnie da się już rozpoznać.


    Lekarz był wstanie określić wczoraj na 80% więc może ujrzał jakiegoś mini hot-doga :D

    Mocne kciuki za dzisiejsze wizyty ❤️

    kropka_aga, klaudia00.., Fasolowa_zupa lubią tę wiadomość

    👩🏻34🧔🏻‍♂️36🐶x2




    19.05 13dpo ⏸️🥹
    03.06 1 wizyta mamy serduszko ❤️ CRL 4mm
    17.06 CRL 18,7 mm Dzidziusia 🥹👶🏼
    15.07 6cm Człowieczka 🥹❤️
    21.07 Prenatalne- Zdrowy Chłopczyk 🩵🧬
    12.08 150g Maluszka 🥐
    11.09 370g Chłopaczka 🩵
    15.09 Połówkowe- 400g Łobuza 👶🏼🧬
    14.10 740g Synusia 🩵
    13.11 USG III trymestru OK 👶🏼🧬
    04.12 2060kg Chłopaczka 🫶🏽
    22.12 2600kg Klocusia 👶🏼🧬
    13.01 wizyta ⏳

    preg.png
  • kropka_aga Autorytet
    Postów: 3963 5429

    Wysłany: 16 lipca 2025, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    milka_91 wrote:
    Lekarz był wstanie określić wczoraj na 80% więc może ujrzał jakiegoś mini hot-doga :D

    Mocne kciuki za dzisiejsze wizyty ❤️

    Trzymam kciuki za hot doga do kolejnej wizyty :D :D

    milka_91 lubi tę wiadomość

    1.05.2025 ⏸️
    22.12.2025 / 37+2 / 3100g, 54cm 🩵

    age.png
  • Hortensjaogrodowa Autorytet
    Postów: 392 562

    Wysłany: 16 lipca 2025, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powodzenia dziewczyny dziś na wizytach!

    Paulina66, Fasolowa_zupa lubią tę wiadomość

    age.png
‹‹ 324 325 326 327 328 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Czego nie jeść  w ciąży - 7 produktów zabronionych

Ciąża to okres wzrostu apetytu i wielu zachcianek kulinarnych. Czy oznacza to zatem, że możesz pozwolić sobie na wszystko i jeść do woli? Niestety nie. Zapoznaj się czego nie jeść w ciąży, aby zachować bezpieczeństwo dla rozwijającego się płodu. 

CZYTAJ WIĘCEJ