Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne STYCZEŃ 2026 ❄️
Odpowiedz

STYCZEŃ 2026 ❄️

Oceń ten wątek:
  • dzastakar Autorytet
    Postów: 254 349

    Wysłany: 16 lipca 2025, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A i termin porodu w Instytucie wyliczyły na 21.01.2026.

    ellevv lubi tę wiadomość

    👩42🧑36 +5🥰

    age.png
  • Puszkina Autorytet
    Postów: 1960 5826

    Wysłany: 16 lipca 2025, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluję udanych wizyt dziewczyny, bardzo się cieszę jak wchodzę i widzę te wasze bobasy.. i zakupy 🤭

    Apropos pracy to ja miałam ambitne plany że popracuje do końca sierpnia, ale chyba za bardzo przykozaczylam bo wzięłam na siebie w pracy dość trudne rzeczy i teraz nie umiem się z nich wywiązać. Mózg i ciało ewidentnie mówią - babo, wyluzuj, zajmij się ciążą i dzieckiem które w Tobie rośnie 😂

    Co do imion - ja najpierw chciałam Janka, jak mój ukochany dziadek Jan, ale mężowi się nie podoba. Myślałam też ze może Adam - Adaś bardzo ładne dla chłopca, ale mąż też kręci nosem. Nam obojgu podoba się Aleksander ale to znowuz bardzo popularne imię i trochę nas to zniechęca.. więc póki co zostaje bezimienny Puszkin z mini-hotdogiem 🤭 A jak na złość dla dziewczynki to mi się z 10 imion podoba!

    NinaB, Pogubiona, Fasolowa_zupa, Dariana, CrazyDaisy, Martolina, Olkafar lubią tę wiadomość

    • 2021: 1cs ciąza naturalna, 10tc poronienie, zaśniad groniasty częściowy💔
    • 2023-2024: IVF nr 1, 2 i 3.
    • 2025 IVF nr 4 -> 22.04.25 IV FET ❄️ 4AB, beta 7dpt: 90.77, 24dpt: serduszko bije
    16.12.25 19:27 Witaj na świecie Synku ❤️ ✨
    Wcześniak 36+5, próba SN zakończona CC, 2930g i 57cm szczęścia, Apgar 10/10

    age.png
  • Kokosik Autorytet
    Postów: 2708 7567

    Wysłany: 16 lipca 2025, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pogubiona no właśnie Zosia jest w top popularnych imionach niestety ale już w pierwszej ciąży wybrałam te imię i jakoś nie potrafię się rozstać 🥲

    Aciunia, Paulina śliczne zdjęcia bobasków. Cieszę się, że wszystko dobrze 🩷

    Karola lepiej kupuj neutralne 😂😂😂 chociaż mój mąż patrzy na te różowe skarpetki i mówi „a co jak będzie syn?” No on się nie poddaje widzę jednak 😂😂😂😂

    Aciunia, ellevv, NinaB, Karola1995, Paulina66, Pogubiona, Martolina lubią tę wiadomość

    32 👩 35🧔‍♂️
    05.2024 rozpoczęcie starań
    11.2024 straciliśmy aniołka 7 tc 💔💔💔

    04.05.25 ⏸️🥹🌷9dpo
    17.01.26 👩‍🍼3220 g 52 cm 🩷

    ☀️ zaświeciło słoneczko ☀️

    age.png
  • CrazyDaisy Autorytet
    Postów: 816 2673

    Wysłany: 16 lipca 2025, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fasolowa_zupa wrote:
    Dziewczyny super pomysł z dodawaniem imion na pierwszej stronie.
    Tez mam swoją listę, z której regularnie coś wykreślam a coś dopisuje. Chyba tak do końca będę rozmyślać, które wybrać, nie mam takich pewnych typów jak Wy i zazdroszczę Wam zdecydowania.
    Ja dziś oddałam krew na Pappe i robiłam obciążenie glukozą. 🤮
    Muliło mnie do południa po tym.
    Już mam wyniki cukru, dr GPT mówi że jest dobrze i nie mam cukrzycu ciążowej. Poczułam ogromną ulgę!
    Dzięki też za odpowiedzi nt heparyny, pogadam o tym jeszcze ze swoim ginekologiem. Szkoda, że nie ma na to refundacji 260zl miesięcznie na to idzie.

    Mialam dokladnie tak samo dzisiaj. Rano krzywa cukrowa i wyniki poprawne chociaż nawet w dolnej granicy. I to pomimo mojego pcos I bez suplementacji metforminy. Także mega sukces mojej diety i codziennego ruchu :)
    Ale właśnie tak jak Ty cały dzień byłam potem zamulona i nie byl to najlepszy dzien dla mojej koncentracji w pracy. Skoro miałaś podobnie to pewnie standard po tym badaniu

    Fasolowa_zupa lubi tę wiadomość

    29 👩🏼 2 lata starań
    PCOS i Endometrioza, Adenomioza - długie lub niekończące się cykle, słabej jakości owulacje, niedomoga progesteronowa, LUF
    Leczenie od wrzesnia 2023 lametta + duphaston
    Wrzesień 2024 Dietetyk, Naprotechnologia
    Lametta + Cyclogest
    Sono HSG z lipiodolem,
    Posiewy, wymazy, biopsja endometrium - czysto
    Od lutego 2025 przerwa od stymulacji. 1-8dc Adalift, neurovit co 3 dni i aspirin cardio
    Mamy to! 🎉🎉🎉
    08.05.2024 Beta 25
    10.05.2025 Beta 94.1 , Prog 34.76
    15.05.2025 Beta 886, Prog 28.3
    19.05.2025 Beta 3552, Prog 23.8 🌞
    22.05.2025 USG, mamy serduszko 🩷
    03.06.2025 USG, 12mm Fasolki
    03.07.2025 Prenatalne, 5.2 cm podskakującego Maluszka 🥹
    02.09.2025 połówkowe 380g zdrowej Dziewczynki
    05.11.2025 1338g
    rośniemy!
    17.12.2025 2950g Księżniczki
    16.01.2026 🥳 Marysia, 3600g, 54 cm
    age.png
  • ellevv Autorytet
    Postów: 4638 6474

    Wysłany: 16 lipca 2025, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja właśnie śpiworek z Cottonmoose zamówiłam na vintend 🫣

    Screenshot-20250716-212025-Vinted.jpg

    Karola1995, Paulina66, Pogubiona, eRKow., Fasolowa_zupa, klaudia00.., Kokosik, Dariana, CrazyDaisy, Martolina, Justa28, Olkafar, Kroliczek2411 lubią tę wiadomość

    PCOS, cykle bezowulacyjne, nadwaga, wysokie TSH (4,34), 3 lata na AH

    🔹️12.2025 👨‍👩‍👧‍👦🩷 3735g, 52cm
    🔹️11.05.2025 - serduszko ❤️
    🔹️27.04.2025 - nadal dwie kreski ⏸️
    🔹️26.04.2025 - dwie kreski ⏸️
    🔹️starania od 02.2024

    age.png

    🔸️ 07.2020 👨‍👩‍👦💙 3600g, 50cm
    🔸️ 29.11.2019 - serducho ❤️
    🔸️ 13.11.2019 - beta HCG 228
    🔸️ 13.11.2019 - dwie kreski ⏸️
    🔸️ starania od 07.2017

    age.png
  • NinaB Autorytet
    Postów: 1616 5029

    Wysłany: 16 lipca 2025, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ellevv wrote:
    A ja właśnie śpiworek z Cottonmoose zamówiłam na vintend 🫣

    Screenshot-20250716-212025-Vinted.jpg
    Uuuuuu ❤️❤️

    Macie jakieś polecajki marek? Które są dobre?

    Starania o pierwsze od 09/2023

    02/05 ⏸️ 10 dpo; bhcg 13,1; prog 21 ng/ml 😍
    05/05 13dpo; bhcg 94,7; prog 28 ng/ml
    07/05 15dpo; bhcg 206; prog 30 ng/ml
    15/05 bhcg 4174 😍 prog 17,7 ng/ml
    22/05 CRL 3,4mm z bijącym ❤️
    05/06 CRL 1,7cm fasolki 🥰
    22/06 CRL 5,1cm bułki 😍
    NIPT Felia Test - ZDROWY CHŁOPAK 🩵
    04/07 I prenatalne: CRL 6,5 cm bobaska🫶
    27/08 połówkowe: 396g skarba 👑
    16/09 echo - zdrowe serduszko ❤️
    24/09 neurosonografia - 727g 🩵
    23/10 1193g pysia
    6/11 III prenatalne, wszystko ok 🥰, mamy 1763g
    4/12 2600g łobuza
    22/12 3400g misia 🐻 🤯
    19/01 jesteś z nami ♥️♥️♥️
    czekam na Ciebie słoneczko ☀️
    ✨#rodzew2026✨

    age.png
  • Karola1995 Autorytet
    Postów: 2010 3497

    Wysłany: 16 lipca 2025, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NinaB wrote:
    Uuuuuu ❤️❤️

    Macie jakieś polecajki marek? Które są dobre?


    Właśnie o to samo chciałam zapytac 😊
    Mi chodzi o takie spiworki otulacze rożki wgl w czym takie malenstwo najlepiej spi? Zielona jestem w temacie 😊

    👧30
    🧔34


    27.12.24 ⏸️
    7.01.25 mamy pecherzyk ❤️
    23.01.25 szpital 7+4 💔



    23.04.25 ⏸️
    24.04.25 beta 130 ❤️
    26.04.25 beta 387❤️
    30.04.25 beta 1847❤️
    8.05.25 mamy dzidziusia 2,7mm z pikajacym serduszkiem ❤️
    19.05.25 dzidzia ma 1.3 cm ❤️
    29.05.25 kropeczka ma 2.4 cm ❤️
    11.06.25 maleństwo ma 4.5cm ❤️
    26.06.25 dzidzia ma 6.9 cm ❤️ ❤️
    16.07.25mamy 160g bobasa ❤️
    13.08.25 dziewczynka 340 g 🩷
    10.09.25 600 g księżniczki 🩷
    08.10.25 1100g królewny 🩷
    05.11.25 1997g księżniczki 🩷
    26.11.25 2600g 🩷🩷

    Czekamy na ciebie słoneczko 🩷🩷


    20.12.25 witaj na świecie córeczko 🩷 🩷



    ,, Kiedyś ktoś taki sam jak my opowiedział mi ze wszystko jest możliwe ,,

    age.png
  • Paulina66 Autorytet
    Postów: 1156 2525

    Wysłany: 16 lipca 2025, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kokosik wrote:
    Karola lepiej kupuj neutralne 😂😂😂 chociaż mój mąż patrzy na te różowe skarpetki i mówi „a co jak będzie syn?” No on się nie poddaje widzę jednak 😂😂😂😂

    Mój dziś pytał lekarki czy na pewno Nifty nie może się pomylić, bo on widział penisa na USG 🤣🤣

    Pani doktor powiedziała, że gdyby miała ocenić po samym USG to na dzień dzisiejszy wstępnie też powiedziałaby, że dziewczynka 😊

    NinaB, Karola1995, Kokosik, Martolina lubią tę wiadomość

    31 👰🏼‍♀️ 33 🤵🏻

    01.2025 💔🪽 9tc

    14.05 ⏸️ 9 dpo 🌈✨
    5.06 🩺 pierwsza wizyta 💫 0,42cm dzidziusia z bijącym serduszkiem ❤️

    7+3 • 1,24cm | 9+0 • 2,25cm | 11+5 • 4,86cm
    NIFTY Pro - niskie ryzyka, dziewczynka 🩷🌸
    I prenatalne 🧬 12+5 • 6,41cm
    15+6 • 165g | 17+4 • 209g
    II prenatalne 🧬 20+5 • wszystko prawidłowo
    21+4 • 403g | 25+6 • 878g | 29+6 • 1453g
    III prenatalne 🧬 30+5 • 1750g
    33+4 • 2256g | 35+4 • 2584g | 37+6 • 2978g

    39+0 🌈 Nareszcie razem
    👶🏼🎀 16.01.2026 ● 3340g ● 54cm

    age.png
  • eRKow. Autorytet
    Postów: 1329 2084

    Wysłany: 16 lipca 2025, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fasolowa_zupa wrote:
    Dziewczyny super pomysł z dodawaniem imion na pierwszej stronie.
    Tez mam swoją listę, z której regularnie coś wykreślam a coś dopisuje. Chyba tak do końca będę rozmyślać, które wybrać, nie mam takich pewnych typów jak Wy i zazdroszczę Wam zdecydowania.
    Ja dziś oddałam krew na Pappe i robiłam obciążenie glukozą. 🤮
    Muliło mnie do południa po tym.
    Już mam wyniki cukru, dr GPT mówi że jest dobrze i nie mam cukrzycu ciążowej. Poczułam ogromną ulgę!
    Dzięki też za odpowiedzi nt heparyny, pogadam o tym jeszcze ze swoim ginekologiem. Szkoda, że nie ma na to refundacji 260zl miesięcznie na to idzie.
    Oczywiście że jest refundacja. W ciąży przysługuje bezpłatnie! Poproś lekarza o wypisywanie recepty z refundacja.

    Ja mam brać (i tak był w poprzedniej ciąży) do 24h przed porodem -hehhe, fajnie sobie zgadywać kiedy ten poród nastąpi 😂 ale po porodzie jeszcze 6 tygodni z zastrzykami.

    Co do imion, my mamy wybrane dla chłopca. Dla dziewczynki nic nam nie przypadło jeszcze. Ja też jestem wybredna, bo pracuje w szkole i nie chce imienia które kojarzy mi się z jakimś uczniem, więc wybór mocno ograniczony 😅
    Ciekawe czy jutro już się dowiem, kogo noszę pod sercem, prenatalne mam z samego rana, o 8.40 a potem jeszcze o 10.30 wizytę u swojej prowadzącej.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 lipca 2025, 21:39

    ellevv, Fasolowa_zupa lubią tę wiadomość

    MTHFR heteri
    PAI-1 homo
    Problem z utrzymaniem ciąży - immunologia.

    💔24.07.2022 r. Aniołek. (7tc/10tc) [*] Sławek
    💔04.04.2023 r. Aniołek (8tc/10tc) [*] Józio
    ❤️ 02.02.2024 r. Feliks, 3370g, 54cm, 10pkt
    💔12.02.2025 r. Aniołek (5tc/9tc) [*] Marianna
    ❤️16.01.2026 r. Sara, 3428g, 53cm, 10pkt
  • Pogubiona Autorytet
    Postów: 1100 2307

    Wysłany: 16 lipca 2025, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kokosik wrote:
    Pogubiona no właśnie Zosia jest w top popularnych imionach niestety ale już w pierwszej ciąży wybrałam te imię i jakoś nie potrafię się rozstać 🥲

    Aciunia, Paulina śliczne zdjęcia bobasków. Cieszę się, że wszystko dobrze 🩷

    Karola lepiej kupuj neutralne 😂😂😂 chociaż mój mąż patrzy na te różowe skarpetki i mówi „a co jak będzie syn?” No on się nie poddaje widzę jednak 😂😂😂😂

    Właśnie ja z jednej strony mam uraz, ale z sentymentu dla babci podobała mi się ta Alicja, która też jest z TOP 10. Mój teściu jest Lucjan, więc w skrócie byłaby Alusia/Lusia, ale tak jak byliśmy pewni na 100% to już nie :/ Wczoraj naszym faworytem była Celina, ale mój mąż miał taka koleżankę - ona go podrywała, a on był za młody i naiwny by się kumać :D Nie była dziewczyna, ale raczej chyba też nie.

    Już drugi dzień przeglądamy listy imion. Wierzę, że odpowiednie pojawi się kiedy będzie trzeba :)

    Kokosik, Fasolowa_zupa lubią tę wiadomość

    👱38 🧔43 + 😺😺
    Starania od 02.2023

    05.2023 - 5t 💔
    08.2023 - 6t 💔
    02.2024 - pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności
    04.2024 - diagnoza trombofilii (PAI-1 i MTHFR [homo])
    14.12.25 - (37) Hello World! :) 2620g, 53cm

    age.png
  • NinaB Autorytet
    Postów: 1616 5029

    Wysłany: 16 lipca 2025, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pogubiona wrote:
    Właśnie ja z jednej strony mam uraz, ale z sentymentu dla babci podobała mi się ta Alicja, która też jest z TOP 10. Mój teściu jest Lucjan, więc w skrócie byłaby Alusia/Lusia, ale tak jak byliśmy pewni na 100% to już nie :/ Wczoraj naszym faworytem była Celina, ale mój mąż miał taka koleżankę - ona go podrywała, a on był za młody i naiwny by się kumać :D Nie była dziewczyna, ale raczej chyba też nie.

    Już drugi dzień przeglądamy listy imion. Wierzę, że odpowiednie pojawi się kiedy będzie trzeba :)
    Widzę, że podobają nam się podobne imiona to podrzucę kilka swoich typów dla dziewczynki, których z oczywistych względów nie wykorzystam 😂 może któreś „wpadnie Ci w oko”.
    Oprócz tych co wymieniłaś:
    Adrianna, Helena, Rozalia, Wanda, Jaśmina, Ida

    A tak jeszcze wpadło mi do głowy teraz. Skoro Alicja i Celina nie to może Alina? Też może być Alusia/Lusia.
    Znam też Aleksandrę, która zdrabniała swoje imię Alusia (a nie Ola)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 lipca 2025, 21:42

    Pogubiona, Fasolowa_zupa lubią tę wiadomość

    Starania o pierwsze od 09/2023

    02/05 ⏸️ 10 dpo; bhcg 13,1; prog 21 ng/ml 😍
    05/05 13dpo; bhcg 94,7; prog 28 ng/ml
    07/05 15dpo; bhcg 206; prog 30 ng/ml
    15/05 bhcg 4174 😍 prog 17,7 ng/ml
    22/05 CRL 3,4mm z bijącym ❤️
    05/06 CRL 1,7cm fasolki 🥰
    22/06 CRL 5,1cm bułki 😍
    NIPT Felia Test - ZDROWY CHŁOPAK 🩵
    04/07 I prenatalne: CRL 6,5 cm bobaska🫶
    27/08 połówkowe: 396g skarba 👑
    16/09 echo - zdrowe serduszko ❤️
    24/09 neurosonografia - 727g 🩵
    23/10 1193g pysia
    6/11 III prenatalne, wszystko ok 🥰, mamy 1763g
    4/12 2600g łobuza
    22/12 3400g misia 🐻 🤯
    19/01 jesteś z nami ♥️♥️♥️
    czekam na Ciebie słoneczko ☀️
    ✨#rodzew2026✨

    age.png
  • ellevv Autorytet
    Postów: 4638 6474

    Wysłany: 16 lipca 2025, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NinaB wrote:
    Uuuuuu ❤️❤️

    Macie jakieś polecajki marek? Które są dobre?

    Oj oj ja nie mam pojecia ale kierowałam mniej więcej sie tym co wyczytałam i wiem że gdzieś mi Cottonmoose rzucił sie w oczy chyba na grudniowym

    https://www.bobowozki.com.pl/blog/porady/najlepszy-spiworek-zimowy-do-wozka-ranking

    NinaB lubi tę wiadomość

    PCOS, cykle bezowulacyjne, nadwaga, wysokie TSH (4,34), 3 lata na AH

    🔹️12.2025 👨‍👩‍👧‍👦🩷 3735g, 52cm
    🔹️11.05.2025 - serduszko ❤️
    🔹️27.04.2025 - nadal dwie kreski ⏸️
    🔹️26.04.2025 - dwie kreski ⏸️
    🔹️starania od 02.2024

    age.png

    🔸️ 07.2020 👨‍👩‍👦💙 3600g, 50cm
    🔸️ 29.11.2019 - serducho ❤️
    🔸️ 13.11.2019 - beta HCG 228
    🔸️ 13.11.2019 - dwie kreski ⏸️
    🔸️ starania od 07.2017

    age.png
  • ellevv Autorytet
    Postów: 4638 6474

    Wysłany: 16 lipca 2025, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NinaB wrote:
    Widzę, że podobają nam się podobne imiona to podrzucę kilka swoich typów dla dziewczynki, których z oczywistych względów nie wykorzystam 😂 może któreś „wpadnie Ci w oko”.
    Oprócz tych co wymieniłaś:
    Adrianna, Helena, Rozalia, Wanda, Jaśmina, Ida

    A tak jeszcze wpadło mi do głowy teraz. Skoro Alicja i Celina nie to może Alina? Też może być Alusia/Lusia.
    Znam też Aleksandrę, która zdrabniała swoje imię Alusia (a nie Ola)

    Zamiast Alina to Alena?

    A jeśli Rozalia i Jaśmina to może Dalia?

    PCOS, cykle bezowulacyjne, nadwaga, wysokie TSH (4,34), 3 lata na AH

    🔹️12.2025 👨‍👩‍👧‍👦🩷 3735g, 52cm
    🔹️11.05.2025 - serduszko ❤️
    🔹️27.04.2025 - nadal dwie kreski ⏸️
    🔹️26.04.2025 - dwie kreski ⏸️
    🔹️starania od 02.2024

    age.png

    🔸️ 07.2020 👨‍👩‍👦💙 3600g, 50cm
    🔸️ 29.11.2019 - serducho ❤️
    🔸️ 13.11.2019 - beta HCG 228
    🔸️ 13.11.2019 - dwie kreski ⏸️
    🔸️ starania od 07.2017

    age.png
  • Fasolowa_zupa Autorytet
    Postów: 357 632

    Wysłany: 16 lipca 2025, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CrazyDaisy wrote:
    Mialam dokladnie tak samo dzisiaj. Rano krzywa cukrowa i wyniki poprawne chociaż nawet w dolnej granicy. I to pomimo mojego pcos I bez suplementacji metforminy. Także mega sukces mojej diety i codziennego ruchu :)
    Ale właśnie tak jak Ty cały dzień byłam potem zamulona i nie byl to najlepszy dzien dla mojej koncentracji w pracy. Skoro miałaś podobnie to pewnie standard po tym badaniu

    Rozumiem Cie u mnie wydajność w pracy wynosiła zero. Patrzyłam w monitor i czekałam aż ten dzień minie. Dopiero po drzemce o 16 stanęłam na nogi.
    Super, że masz dobre wyniki I gratuluję trzymania diety.
    Tez musze się pilnować bo byłam na granicy insulinoopornosci.

    CrazyDaisy lubi tę wiadomość

    👱🏻‍♀️86👴🏻86+ 🐈
    starania od III 24'
    IV, VIII, XII biochem
    I 25' zaczynamy starania z pomocą medyczną
    3 cykl z Ovitrelle i mamy fasolkę!
    V 25' jest bijące❤️
    IX 25' 💔 PPROM w 21T
    przeleczony stan zapalny endometrium
    wsparcie od imunologa
    styczeń 26' nowy początek starań


    Jeszcze kiedyś zaświeci dla nas słońce.
  • ellevv Autorytet
    Postów: 4638 6474

    Wysłany: 16 lipca 2025, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola1995 wrote:
    Właśnie o to samo chciałam zapytac 😊
    Mi chodzi o takie spiworki otulacze rożki wgl w czym takie malenstwo najlepiej spi? Zielona jestem w temacie 😊

    Mi sie otulacze / kokony z firmy Jukki podobają. Są słodkie 🫣

    Ja miałam w pierwszej ciąży jakiś zwykły różek ale z usztywnieniem pod plecami. Jakby tam gąbka jakaś była. A w nocy spał w spiworkach:

    550x825.jpg

    W tym nie bałam się jak spał w nocy. Nie pamiętam jedynie tych pierwszych dni.

    Ps. Zdjęcie z neta 🙈

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 lipca 2025, 21:59

    NinaB, Karola1995 lubią tę wiadomość

    PCOS, cykle bezowulacyjne, nadwaga, wysokie TSH (4,34), 3 lata na AH

    🔹️12.2025 👨‍👩‍👧‍👦🩷 3735g, 52cm
    🔹️11.05.2025 - serduszko ❤️
    🔹️27.04.2025 - nadal dwie kreski ⏸️
    🔹️26.04.2025 - dwie kreski ⏸️
    🔹️starania od 02.2024

    age.png

    🔸️ 07.2020 👨‍👩‍👦💙 3600g, 50cm
    🔸️ 29.11.2019 - serducho ❤️
    🔸️ 13.11.2019 - beta HCG 228
    🔸️ 13.11.2019 - dwie kreski ⏸️
    🔸️ starania od 07.2017

    age.png
  • Paulina66 Autorytet
    Postów: 1156 2525

    Wysłany: 16 lipca 2025, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My dla chłopca też mieliśmy już wybrane, a dla dziewczynki jest większy problem 🫣 mamy listę kilku imion, ale na razie brak jednoznacznego faworyta.

    31 👰🏼‍♀️ 33 🤵🏻

    01.2025 💔🪽 9tc

    14.05 ⏸️ 9 dpo 🌈✨
    5.06 🩺 pierwsza wizyta 💫 0,42cm dzidziusia z bijącym serduszkiem ❤️

    7+3 • 1,24cm | 9+0 • 2,25cm | 11+5 • 4,86cm
    NIFTY Pro - niskie ryzyka, dziewczynka 🩷🌸
    I prenatalne 🧬 12+5 • 6,41cm
    15+6 • 165g | 17+4 • 209g
    II prenatalne 🧬 20+5 • wszystko prawidłowo
    21+4 • 403g | 25+6 • 878g | 29+6 • 1453g
    III prenatalne 🧬 30+5 • 1750g
    33+4 • 2256g | 35+4 • 2584g | 37+6 • 2978g

    39+0 🌈 Nareszcie razem
    👶🏼🎀 16.01.2026 ● 3340g ● 54cm

    age.png
  • Fasolowa_zupa Autorytet
    Postów: 357 632

    Wysłany: 16 lipca 2025, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    eRKow. wrote:
    Oczywiście że jest refundacja. W ciąży przysługuje bezpłatnie! Poproś lekarza o wypisywanie recepty z refundacja.

    Ja mam brać (i tak był w poprzedniej ciąży) do 24h przed porodem -hehhe, fajnie sobie zgadywać kiedy ten poród nastąpi 😂 ale po porodzie jeszcze 6 tygodni z zastrzykami.

    Co do imion, my mamy wybrane dla chłopca. Dla dziewczynki nic nam nie przypadło jeszcze. Ja też jestem wybredna, bo pracuje w szkole i nie chce imienia które kojarzy mi się z jakimś uczniem, więc wybór mocno ograniczony 😅
    Ciekawe czy jutro już się dowiem, kogo noszę pod sercem, prenatalne mam z samego rana, o 8.40 a potem jeszcze o 10.30 wizytę u swojej prowadzącej.

    Kurcze mi ginekolog ani w klinice ani teraz, ktory mnie prowadzi nie chciał wypisać z refundacja. Byłam nawet u genetyka i też powiedział, że dla mojej mutacji nie przysluguje, że jest to bardziej prewencja niz wskazanie do brania.
    Ty masz z refundacją?

    👱🏻‍♀️86👴🏻86+ 🐈
    starania od III 24'
    IV, VIII, XII biochem
    I 25' zaczynamy starania z pomocą medyczną
    3 cykl z Ovitrelle i mamy fasolkę!
    V 25' jest bijące❤️
    IX 25' 💔 PPROM w 21T
    przeleczony stan zapalny endometrium
    wsparcie od imunologa
    styczeń 26' nowy początek starań


    Jeszcze kiedyś zaświeci dla nas słońce.
  • ellevv Autorytet
    Postów: 4638 6474

    Wysłany: 16 lipca 2025, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    eRKow. wrote:
    Oczywiście że jest refundacja. W ciąży przysługuje bezpłatnie! Poproś lekarza o wypisywanie recepty z refundacja.

    Ja mam brać (i tak był w poprzedniej ciąży) do 24h przed porodem -hehhe, fajnie sobie zgadywać kiedy ten poród nastąpi 😂 ale po porodzie jeszcze 6 tygodni z zastrzykami.

    Co do imion, my mamy wybrane dla chłopca. Dla dziewczynki nic nam nie przypadło jeszcze. Ja też jestem wybredna, bo pracuje w szkole i nie chce imienia które kojarzy mi się z jakimś uczniem, więc wybór mocno ograniczony 😅
    Ciekawe czy jutro już się dowiem, kogo noszę pod sercem, prenatalne mam z samego rana, o 8.40 a potem jeszcze o 10.30 wizytę u swojej prowadzącej.

    Erkow a mój Felicja? 😏😏 Feliks i Felicja

    PCOS, cykle bezowulacyjne, nadwaga, wysokie TSH (4,34), 3 lata na AH

    🔹️12.2025 👨‍👩‍👧‍👦🩷 3735g, 52cm
    🔹️11.05.2025 - serduszko ❤️
    🔹️27.04.2025 - nadal dwie kreski ⏸️
    🔹️26.04.2025 - dwie kreski ⏸️
    🔹️starania od 02.2024

    age.png

    🔸️ 07.2020 👨‍👩‍👦💙 3600g, 50cm
    🔸️ 29.11.2019 - serducho ❤️
    🔸️ 13.11.2019 - beta HCG 228
    🔸️ 13.11.2019 - dwie kreski ⏸️
    🔸️ starania od 07.2017

    age.png
  • Pogubiona Autorytet
    Postów: 1100 2307

    Wysłany: 16 lipca 2025, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fasolowa_zupa wrote:
    Kurcze mi ginekolog ani w klinice ani teraz, ktory mnie prowadzi nie chciał wypisać z refundacja. Byłam nawet u genetyka i też powiedział, że dla mojej mutacji nie przysluguje, że jest to bardziej prewencja niz wskazanie do brania.
    Ty masz z refundacją?

    Kurcze, u mnie podobnie, bo PAI-1 i MTHFR i refundacje wypisuje mi Hemetolog (Internistka nie chciała ostatnio na ryczałt bez zaświadczenia od Hematologa :/).

    NinaB i ellevv, dzięki za podrzucanie pomysłów :) Na liście jest właśnie Helena (Hela <3). Ida i Wanda też ładne :) Z tych kwiatowych to Kalia mi wpada w ucho.

    Wczoraj też myśleliśmy o Neli (PS> Jak ktoś chce to proszę się "częstować" imieniem, bo raczej nikłe podobieństwo, że nasze córeczki wyładują razem w grupie :D . A nawet jak to z Wami to jak z takimi e-siostrami w boju <3 ).

    Na razie u nas w ogóle bez ciśnienia i czekamy aż któreś do nas przemówi :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 lipca 2025, 22:23

    NinaB, ellevv, Fasolowa_zupa lubią tę wiadomość

    👱38 🧔43 + 😺😺
    Starania od 02.2023

    05.2023 - 5t 💔
    08.2023 - 6t 💔
    02.2024 - pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności
    04.2024 - diagnoza trombofilii (PAI-1 i MTHFR [homo])
    14.12.25 - (37) Hello World! :) 2620g, 53cm

    age.png
  • Dariana Autorytet
    Postów: 3846 6007

    Wysłany: 16 lipca 2025, 22:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulina66 wrote:
    My już po prenatalnych 😊 wszystko wyszło dobrze, widziałam dokładnie główkę, nóżki i rączki, wszystkie narządy prawidłowe ❤️ ryzyka skorygowane wyszły niskie, ale i tak cieszę się, że zrobiliśmy Nifty 😊 Dzidzia ma 6,41cm, z USG wychodzi dziś 12+5 i ostateczny termin porodu został ustalony na 23 stycznia, więc proszę o zmianę na pierwszej stronie 😊
    Kolejna wizyta 7.08, a połówkowe 10.09.

    3b7b0582145ed.jpg
    Super, że wszystko dobrze 😊 piękny bobo😍

    Paulina66 lubi tę wiadomość

    🙋‍♀️ 38

    MTHFR-2xhetero
    PAI-homo
    Insulinooporności, hiperinsulinemia
    Hashimoto
    KIR AA
    Adeno
    Cross-match 24,9
    ✅ AMH - 5,2

    🙋🏻‍♂️ 39
    ❌ Teratozoospermia

    Syn 18' (3 l.starań)
    Obecnie: 5,5r.

    IUI 24' ❌❌❌

    8.10.24 mensinorm 75 jedn., Rekovelle 7 mcg, od 5dc Orgalutran 0,25mg
    19.10. punkcja - 7🥚, 6 dojrzałych, 3 MII
    2 blastki (2.1.2 i ❄️5.1.2)
    24.10. ET 2.1.2 ❌
    22.11. FET ❄️ 5.1.2 ❌

    27.12.💉Diphereline
    08.01.25 💉Ovaleap 150 💉Menopur 150
    16.01.💉Menopur 300
    22.01. Punkcja: 13🥚, 10 zapłodnionych, 7 MII,
    5 doba ❄️2.1.1 ❄️2.1.2
    6 doba ❄️ 5.1.1 ❄️5.1.2 ❄️4.2.2.
    14.03, 11.04 💉 diphereline
    9.05 FET❄️ 5.1.1
    5dpt II😍
    6dpt 16,10
    8dpt 67,9
    10dpt 130
    12dpt 268
    14dpt 763
    18dpt 3730
    24dpt 15863❤️

    Staś💜
    33+3tc, 2030g, 44cm

    age.png
‹‹ 330 331 332 333 334 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Dieta w ciąży - 10 najważniejszych zasad dla ciężarnej

O zdrowym odżywaniu i diecie w ciąży zostało napisane i powiedziane wiele. Zbyt duża ilość informacji potrafi przytłoczyć każdego. Przestrzeganie wszystkich tych zasad wydaje się wręcz niemożliwe. Jak zatem odróżnić rzeczy ważne od tych mniej istotnych? Zapytaliśmy znaną dietetyczkę Sylwię Leszczyńską co jest naprawdę ważne w diecie kobiet w ciąży. Przeczytaj co robić, aby zapewnić zdrowie sobie i swojemu dziecku! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ