Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne STYCZEŃ 2026 ❄️
Odpowiedz

STYCZEŃ 2026 ❄️

Oceń ten wątek:
  • Fasolowa_zupa Autorytet
    Postów: 357 632

    Wysłany: 22 lipca 2025, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kroliczek2411 wrote:
    Hej. Witam się po wizycie
    Dziękuję za kciuki 🙂
    Sama nie wiem co napisać bo jestem trochę skołowana 🫣
    Z dzieckiem wszystko w porządku
    serduszko bije FHR 147
    Waży 105 g więc jest w dolnej granicy normy ale to przez to że u niej wychodzi jednak młodsze dziecko o 4 dni ale mówiła że będziemy się sugerować i tak OM bo to malutka różnica.

    Bardzo długo czytała moje wyniki z prenatalnych , zaleciła dalsza diagnostykę co do tej trisomii 21 bo beta wynosi 2,8 a pappa 0,6
    ale wtedy jej powiedziałam o tych NIFTY i bardzo pochwaliła :) także mówiła że jest wszystko ok. Bo frakcji płodowej było aż 11,03% i to bardzo dobry wynik.
    Niestety ryzyko stanu przedrzucawkowego jest wysokie i też nie wiem czy przy tym właśnie ta beta i pappa tak wychodzą bo ona coś mówiła w tym sensie ale ja już byłam tak zestresowana że nie kodowałam jakoś 🙄.
    zaleciła mi Acard 150 wieczorem do 36 tygodnia bo teraz najlepszy moment i mówiła że będzie dobrze .
    Oczywiście całe internety przekopane i pokrywa się to jakoś z tym co mówiła więc liczę , że będzie dobrze.🥺
    Zdjęcia nie ma bo dziecko odwróciło się plecami i nara także dupa z fotki 😜.
    Czy ktoś ma podobne wyniki do moich i mógłby pocieszyć mnie jakoś 😅.

    Jak wyniki Nifty dobre, to jednak mniej stresu teraz, więc brawa dla Ciebie że zrobiłaś👏
    Duża zdrowia dla Was i kciuki. Trzymamy się tego, ze lekarz mówi że będzie wszystko dobrze.

    Kroliczek2411 lubi tę wiadomość

    👱🏻‍♀️86👴🏻86+ 🐈
    starania od III 24'
    IV, VIII, XII biochem
    I 25' zaczynamy starania z pomocą medyczną
    3 cykl z Ovitrelle i mamy fasolkę!
    V 25' jest bijące❤️
    IX 25' 💔 PPROM w 21T
    przeleczony stan zapalny endometrium
    wsparcie od imunologa
    styczeń 26' nowy początek starań


    Jeszcze kiedyś zaświeci dla nas słońce.
  • kropka_aga Autorytet
    Postów: 3970 5433

    Wysłany: 22 lipca 2025, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kroliczek2411 wrote:
    Wiem że to tylko program ale wiesz stres i tak był 😪
    Jestem jakoś zaopiekowana i mam nadzieję że to pomoże.

    U mnie czat gpt napisał że taka wysoka beta często jest u dziewczynek 😂 jebłam .A o frakcji płodowej w NIFTY że często u chłopców jest taka wysoka 😂 zgłupiałam 😂 .
    A jak napisałam że nie chcę wiedzieć to napisał że to tylko statystyka i nie można się tym kierować 😅.
    Także wiem , że nic nie wiem 🤷🏼‍♀️
    Wiadomo, ja mimo wszystko też się zestresowałam i przeczytałam cały Internet... ale już się uspokoiłam :)

    Kroliczek2411 lubi tę wiadomość

    1.05.2025 ⏸️
    22.12.2025 / 37+2 / 3100g, 54cm 🩵

    age.png
  • Pogubiona Autorytet
    Postów: 1100 2307

    Wysłany: 22 lipca 2025, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Króliczku, nie martw się - PAPPA lubi straszyć niestety :/ Gdyby nie to, że pokazuje ryzyko stanu przedrzucawkowego i ryzyko porodu przedwczesnego to nie wiem, czy po NIFTY bym ją w ogóle robiła.

    Gajowa, gratulacje córeczki <3 Mi się tak bardzo podoba imię Celinka <3 ale przez byłą-niedoszłą męża odpada ;) Iga też była w naszym TOP 3, ale po Winbledonie mąż boi się, że będzie wysyp Ig i będzie miała jak ja - po 3-4 dziewczyny z tym samym imieniem w każdej klasie :/

    U nas patrząc na dzień kiedy były przytulanki, wybraliśmy jedno imię z Imienin danego dnia. Mąż chce jeszcze zaczekać do dnia urodzin, żeby Mała miała imieniny i urodziny tego samego dnia (w zależności czyje będą imieniny), więc bez ciśnienia :)

    Kroliczek2411, gajowa lubią tę wiadomość

    👱38 🧔43 + 😺😺
    Starania od 02.2023

    05.2023 - 5t 💔
    08.2023 - 6t 💔
    02.2024 - pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności
    04.2024 - diagnoza trombofilii (PAI-1 i MTHFR [homo])
    14.12.25 - (37) Hello World! :) 2620g, 53cm

    age.png
  • Pogubiona Autorytet
    Postów: 1100 2307

    Wysłany: 22 lipca 2025, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PS> Czy któraś miała też zlecone badanie Alfa-fetoproteiny (AFP) po prenatalnym? To jest marker nowotworowy i na wrodzone wady płodu. Pani w laboratorium pytała się, czy moja placówka robi jakieś badania profilaktyczne, bo to nie jest zbyt popularne. Z tego, co wiem, to ten doktor od USG każdemu zleca, więc się nie stresuje, a tylko pytam z ciekawości.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 lipca 2025, 13:07

    👱38 🧔43 + 😺😺
    Starania od 02.2023

    05.2023 - 5t 💔
    08.2023 - 6t 💔
    02.2024 - pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności
    04.2024 - diagnoza trombofilii (PAI-1 i MTHFR [homo])
    14.12.25 - (37) Hello World! :) 2620g, 53cm

    age.png
  • kropka_aga Autorytet
    Postów: 3970 5433

    Wysłany: 22 lipca 2025, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pogubiona wrote:
    PS> Czy któraś miała też zlecone badanie Alfa-fetoproteiny (AFP) po prentalalnym? TO jes marker nowotworowy i na wrodzone wady płodu. Pani w laboratorium pytała się, czy moja placówka robi jakieś badania profilaktyczne, bo to nie jest zbyt popularne. Z tego, co wiem, to ten doktor od USG każdemu zleca, więc się nie stresuje, a tylko pytam z ciekawości.

    Ja nie miałam :)

    Pogubiona lubi tę wiadomość

    1.05.2025 ⏸️
    22.12.2025 / 37+2 / 3100g, 54cm 🩵

    age.png
  • Puszkina Autorytet
    Postów: 1960 5826

    Wysłany: 22 lipca 2025, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ellevv wrote:
    Też czytałam ale nie ma czym sie stresować. Zadaj sobie ważne pytanie, czemu wpuszczasz do środka negatywne wiadomości a nie pozytywne? Ile pięknych dzidziutków urodziło się na czerwcówkach albo rodzi teraz w lipcu? Dlaczego tymi wiadomościami nie napędzasz energi/siły ?

    Złe wiadomości będą, zawsze. Czy to w ciąży czy po za nią. Kąpiel pod prysznicem czy w wannie też może być straszna 🫠

    Uwierz mi, jesteśmy na obecną chwile w takim miejscu że wiele nie zadziałamy, mamy małe pole manewru. Jedynie zostało sie cieszyć chwilą.

    Moje motto przy nowotworze: "pozytywne myśli to połowa sukcesu"

    Ellevv to jest tak pięknie napisane że się prawie popłakałam (wiem wiem, ciążowe hormony 🤭), ale naprawdę potrzebujemy sobie tak powtarzać i cieszyć się chwilą

    Pogubiona, Hortensjaogrodowa, ellevv lubią tę wiadomość

    • 2021: 1cs ciąza naturalna, 10tc poronienie, zaśniad groniasty częściowy💔
    • 2023-2024: IVF nr 1, 2 i 3.
    • 2025 IVF nr 4 -> 22.04.25 IV FET ❄️ 4AB, beta 7dpt: 90.77, 24dpt: serduszko bije
    16.12.25 19:27 Witaj na świecie Synku ❤️ ✨
    Wcześniak 36+5, próba SN zakończona CC, 2930g i 57cm szczęścia, Apgar 10/10

    age.png
  • Puszkina Autorytet
    Postów: 1960 5826

    Wysłany: 22 lipca 2025, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kropka_aga wrote:
    Dziewczyny, czy oprócz supli ciążowych, bierzecie jakieś probiotyki aby lepiej zapobiegać infekcjom? Bo jednak teraz jesteśmy podatne i tak myślałam, czy nie włączyć jeszcze jakiegoś probiotyku....

    Właśnie pytałam ostatnio mojego lekarza i mówił że jak najbardziej można, długoterminowo to lepiej doustnie, on polecał Trivagin. A jeśli dopochwowo to na krotszy okres, ale nie polecił żadnego konkretnego, podobno Lakcid intima jest bezpieczny w ciąży.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 lipca 2025, 13:52

    kropka_aga lubi tę wiadomość

    • 2021: 1cs ciąza naturalna, 10tc poronienie, zaśniad groniasty częściowy💔
    • 2023-2024: IVF nr 1, 2 i 3.
    • 2025 IVF nr 4 -> 22.04.25 IV FET ❄️ 4AB, beta 7dpt: 90.77, 24dpt: serduszko bije
    16.12.25 19:27 Witaj na świecie Synku ❤️ ✨
    Wcześniak 36+5, próba SN zakończona CC, 2930g i 57cm szczęścia, Apgar 10/10

    age.png
  • Dango Autorytet
    Postów: 277 762

    Wysłany: 22 lipca 2025, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kroliczek2411 wrote:
    Hej. Witam się po wizycie
    Dziękuję za kciuki 🙂
    Sama nie wiem co napisać bo jestem trochę skołowana 🫣
    Z dzieckiem wszystko w porządku
    serduszko bije FHR 147
    Waży 105 g więc jest w dolnej granicy normy ale to przez to że u niej wychodzi jednak młodsze dziecko o 4 dni ale mówiła że będziemy się sugerować i tak OM bo to malutka różnica.

    Bardzo długo czytała moje wyniki z prenatalnych , zaleciła dalsza diagnostykę co do tej trisomii 21 bo beta wynosi 2,8 a pappa 0,6
    ale wtedy jej powiedziałam o tych NIFTY i bardzo pochwaliła :) także mówiła że jest wszystko ok. Bo frakcji płodowej było aż 11,03% i to bardzo dobry wynik.
    Niestety ryzyko stanu przedrzucawkowego jest wysokie i też nie wiem czy przy tym właśnie ta beta i pappa tak wychodzą bo ona coś mówiła w tym sensie ale ja już byłam tak zestresowana że nie kodowałam jakoś 🙄.
    zaleciła mi Acard 150 wieczorem do 36 tygodnia bo teraz najlepszy moment i mówiła że będzie dobrze .
    Oczywiście całe internety przekopane i pokrywa się to jakoś z tym co mówiła więc liczę , że będzie dobrze.🥺
    Zdjęcia nie ma bo dziecko odwróciło się plecami i nara także dupa z fotki 😜.
    Czy ktoś ma podobne wyniki do moich i mógłby pocieszyć mnie jakoś 😅.

    Ale dobrze, że zrobiłaś nifty, bo mogłaś teraz trochę odetchnąć 😌 Ważne też, że z maleństwem wszystko okej 😊

    Kroliczek2411 lubi tę wiadomość

    36👩 38🧔‍♂️+ 👶🩵+ 🐈

    09.2024 💔

    07.05.2025 IUI
    19.05.2025 ⏸️
    06.06.2025 jest ❤️
    04.02.2026 SN, 3090, 54 🩵

    age.png
  • kropka_aga Autorytet
    Postów: 3970 5433

    Wysłany: 22 lipca 2025, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wytrzymałam i kupiłam bodziaki z dinozaurami :D oby hot dog nie zanikł :D

    Dango, Paulina66, gajowa, ILCIA, Kroliczek2411, Dariana, ellevv lubią tę wiadomość

    1.05.2025 ⏸️
    22.12.2025 / 37+2 / 3100g, 54cm 🩵

    age.png
  • eRKow. Autorytet
    Postów: 1329 2084

    Wysłany: 22 lipca 2025, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie nadrobię Was, bo jesteśmy na wakacjach nad morzem jeszcze do końca tygodnia.

    Ale przyszły mi dziś wyniki pappy. Ryzyka niskie. Aż jestem w szoku bo sam wiek (36) już powinien zawyżać...

    Dango, kropka_aga, Paulina66, gajowa, Kroliczek2411, Bergamotka94, Hortensjaogrodowa, Pogubiona, kasialinkaa, klaudia00.., Dariana, ellevv, Olkafar lubią tę wiadomość

    MTHFR heteri
    PAI-1 homo
    Problem z utrzymaniem ciąży - immunologia.

    💔24.07.2022 r. Aniołek. (7tc/10tc) [*] Sławek
    💔04.04.2023 r. Aniołek (8tc/10tc) [*] Józio
    ❤️ 02.02.2024 r. Feliks, 3370g, 54cm, 10pkt
    💔12.02.2025 r. Aniołek (5tc/9tc) [*] Marianna
    ❤️16.01.2026 r. Sara, 3428g, 53cm, 10pkt
  • kropka_aga Autorytet
    Postów: 3970 5433

    Wysłany: 22 lipca 2025, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    eRKow. wrote:
    Nie nadrobię Was, bo jesteśmy na wakacjach nad morzem jeszcze do końca tygodnia.

    Ale przyszły mi dziś wyniki pappy. Ryzyka niskie. Aż jestem w szoku bo sam wiek (36) już powinien zawyżać...

    Chyba nikt nie zrozumie tej pappy :D

    1.05.2025 ⏸️
    22.12.2025 / 37+2 / 3100g, 54cm 🩵

    age.png
  • milka_91 Autorytet
    Postów: 632 1673

    Wysłany: 22 lipca 2025, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gajowa Gratulacje Córeczki ❤️

    Kurde spróbuję jeszcze raz wrzucić zdjęcie :( może jakiś był wczoraj błąd na forum :D

    Ja mam od wczoraj taki młyn w pracy ,że dopiero pod koniec mogłam zerknąć dzisiaj na forum .. :D

    Gratulacje udanych wizyt ❤️

    gajowa, Kroliczek2411 lubią tę wiadomość

    👩🏻34🧔🏻‍♂️36🐶x2




    19.05 13dpo ⏸️🥹
    03.06 1 wizyta mamy serduszko ❤️ CRL 4mm
    17.06 CRL 18,7 mm Dzidziusia 🥹👶🏼
    15.07 6cm Człowieczka 🥹❤️
    21.07 Prenatalne- Zdrowy Chłopczyk 🩵🧬
    12.08 150g Maluszka 🥐
    11.09 370g Chłopaczka 🩵
    15.09 Połówkowe- 400g Łobuza 👶🏼🧬
    14.10 740g Synusia 🩵
    13.11 USG III trymestru OK 👶🏼🧬
    04.12 2060kg Chłopaczka 🫶🏽
    22.12 2600kg Klocusia 👶🏼🧬
    13.01 wizyta ⏳

    preg.png
  • Karola1995 Autorytet
    Postów: 2011 3499

    Wysłany: 22 lipca 2025, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kropka_aga wrote:
    Nie wytrzymałam i kupiłam bodziaki z dinozaurami :D oby hot dog nie zanikł :D


    Jak już byl hot dog to nie zginie ❤️😁😁

    👧30
    🧔34


    27.12.24 ⏸️
    7.01.25 mamy pecherzyk ❤️
    23.01.25 szpital 7+4 💔



    23.04.25 ⏸️
    24.04.25 beta 130 ❤️
    26.04.25 beta 387❤️
    30.04.25 beta 1847❤️
    8.05.25 mamy dzidziusia 2,7mm z pikajacym serduszkiem ❤️
    19.05.25 dzidzia ma 1.3 cm ❤️
    29.05.25 kropeczka ma 2.4 cm ❤️
    11.06.25 maleństwo ma 4.5cm ❤️
    26.06.25 dzidzia ma 6.9 cm ❤️ ❤️
    16.07.25mamy 160g bobasa ❤️
    13.08.25 dziewczynka 340 g 🩷
    10.09.25 600 g księżniczki 🩷
    08.10.25 1100g królewny 🩷
    05.11.25 1997g księżniczki 🩷
    26.11.25 2600g 🩷🩷

    Czekamy na ciebie słoneczko 🩷🩷


    20.12.25 witaj na świecie córeczko 🩷 🩷



    ,, Kiedyś ktoś taki sam jak my opowiedział mi ze wszystko jest możliwe ,,

    age.png
  • milka_91 Autorytet
    Postów: 632 1673

    Wysłany: 22 lipca 2025, 15:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    🌭
    IMG-3330.jpg

    kropka_aga, Paulina66, Dango lubią tę wiadomość

    👩🏻34🧔🏻‍♂️36🐶x2




    19.05 13dpo ⏸️🥹
    03.06 1 wizyta mamy serduszko ❤️ CRL 4mm
    17.06 CRL 18,7 mm Dzidziusia 🥹👶🏼
    15.07 6cm Człowieczka 🥹❤️
    21.07 Prenatalne- Zdrowy Chłopczyk 🩵🧬
    12.08 150g Maluszka 🥐
    11.09 370g Chłopaczka 🩵
    15.09 Połówkowe- 400g Łobuza 👶🏼🧬
    14.10 740g Synusia 🩵
    13.11 USG III trymestru OK 👶🏼🧬
    04.12 2060kg Chłopaczka 🫶🏽
    22.12 2600kg Klocusia 👶🏼🧬
    13.01 wizyta ⏳

    preg.png
  • Karola1995 Autorytet
    Postów: 2011 3499

    Wysłany: 22 lipca 2025, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    milka_91 wrote:
    🌭
    IMG-3330.jpg


    No teraz jest bardzo ladne zdjecie 😁😁
    Gratulacje 😘😘

    Takie małe dzidziusie mają takie siusiaki ??? 🤯🤯🤯🤯🤯🤣🤣🤣

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 lipca 2025, 15:44

    milka_91 lubi tę wiadomość

    👧30
    🧔34


    27.12.24 ⏸️
    7.01.25 mamy pecherzyk ❤️
    23.01.25 szpital 7+4 💔



    23.04.25 ⏸️
    24.04.25 beta 130 ❤️
    26.04.25 beta 387❤️
    30.04.25 beta 1847❤️
    8.05.25 mamy dzidziusia 2,7mm z pikajacym serduszkiem ❤️
    19.05.25 dzidzia ma 1.3 cm ❤️
    29.05.25 kropeczka ma 2.4 cm ❤️
    11.06.25 maleństwo ma 4.5cm ❤️
    26.06.25 dzidzia ma 6.9 cm ❤️ ❤️
    16.07.25mamy 160g bobasa ❤️
    13.08.25 dziewczynka 340 g 🩷
    10.09.25 600 g księżniczki 🩷
    08.10.25 1100g królewny 🩷
    05.11.25 1997g księżniczki 🩷
    26.11.25 2600g 🩷🩷

    Czekamy na ciebie słoneczko 🩷🩷


    20.12.25 witaj na świecie córeczko 🩷 🩷



    ,, Kiedyś ktoś taki sam jak my opowiedział mi ze wszystko jest możliwe ,,

    age.png
  • Paulina66 Autorytet
    Postów: 1157 2525

    Wysłany: 22 lipca 2025, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gajowa, przepięknie wyglądasz 🥰 gratuluję udanej wizyty i córeczki 🌸

    Króliczek, super że z Maleństwem wszystko dobrze 😊 nie stresuj się wynikami pappy. Skoro z usg wszystko wyszło prawidłowo i Nifty wskazuje na niskie ryzyka to na pewno dzidzia jest zdrowa ❤️ całe szczęście, że robiłaś od razu Nifty, zaoszczędziło to mnóstwo niepotrzebnych nerwów. A co do pozostałych ryzyk to nadal to tylko ryzyka, a nie pewność. Lekarz wdrożył leki także wszystko jest pod kontrolą 😊

    gajowa, Kroliczek2411, Pogubiona lubią tę wiadomość

    31 👰🏼‍♀️ 33 🤵🏻

    01.2025 💔🪽 9tc

    14.05 ⏸️ 9 dpo 🌈✨
    5.06 🩺 pierwsza wizyta 💫 0,42cm dzidziusia z bijącym serduszkiem ❤️

    7+3 • 1,24cm | 9+0 • 2,25cm | 11+5 • 4,86cm
    NIFTY Pro - niskie ryzyka, dziewczynka 🩷🌸
    I prenatalne 🧬 12+5 • 6,41cm
    15+6 • 165g | 17+4 • 209g
    II prenatalne 🧬 20+5 • wszystko prawidłowo
    21+4 • 403g | 25+6 • 878g | 29+6 • 1453g
    III prenatalne 🧬 30+5 • 1750g
    33+4 • 2256g | 35+4 • 2584g | 37+6 • 2978g

    39+0 🌈 Nareszcie razem
    👶🏼🎀 16.01.2026 ● 3340g ● 54cm

    age.png
  • kropka_aga Autorytet
    Postów: 3970 5433

    Wysłany: 22 lipca 2025, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    milka_91 wrote:
    🌭
    IMG-3330.jpg

    Woooow pokaźny.... facet :D :D


    Karola1995 wrote:
    Jak już byl hot dog to nie zginie ❤️😁😁
    no no no.... :D różne rzeczy już czytałam :D :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 lipca 2025, 15:45

    milka_91 lubi tę wiadomość

    1.05.2025 ⏸️
    22.12.2025 / 37+2 / 3100g, 54cm 🩵

    age.png
  • Paulina66 Autorytet
    Postów: 1157 2525

    Wysłany: 22 lipca 2025, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    milka_91 wrote:
    🌭
    IMG-3330.jpg

    Ale świetne zdjęcie ❤️ wspaniała pamiątka 🥹

    milka_91 lubi tę wiadomość

    31 👰🏼‍♀️ 33 🤵🏻

    01.2025 💔🪽 9tc

    14.05 ⏸️ 9 dpo 🌈✨
    5.06 🩺 pierwsza wizyta 💫 0,42cm dzidziusia z bijącym serduszkiem ❤️

    7+3 • 1,24cm | 9+0 • 2,25cm | 11+5 • 4,86cm
    NIFTY Pro - niskie ryzyka, dziewczynka 🩷🌸
    I prenatalne 🧬 12+5 • 6,41cm
    15+6 • 165g | 17+4 • 209g
    II prenatalne 🧬 20+5 • wszystko prawidłowo
    21+4 • 403g | 25+6 • 878g | 29+6 • 1453g
    III prenatalne 🧬 30+5 • 1750g
    33+4 • 2256g | 35+4 • 2584g | 37+6 • 2978g

    39+0 🌈 Nareszcie razem
    👶🏼🎀 16.01.2026 ● 3340g ● 54cm

    age.png
  • milka_91 Autorytet
    Postów: 632 1673

    Wysłany: 22 lipca 2025, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola1995 wrote:
    No teraz jest bardzo ladne zdjecie 😁😁
    Gratulacje 😘😘

    Takie małe dzidziusie mają takie siusiaki ??? 🤯🤯🤯🤯🤯🤣🤣🤣


    Sama byłam w ciężkim szoku jak to zobaczyłam 🤣🤣🤣🤣 Tatuś skomentował ,że no dobre geny odziedziczył 🤣🤣🤣

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 lipca 2025, 15:47

    👩🏻34🧔🏻‍♂️36🐶x2




    19.05 13dpo ⏸️🥹
    03.06 1 wizyta mamy serduszko ❤️ CRL 4mm
    17.06 CRL 18,7 mm Dzidziusia 🥹👶🏼
    15.07 6cm Człowieczka 🥹❤️
    21.07 Prenatalne- Zdrowy Chłopczyk 🩵🧬
    12.08 150g Maluszka 🥐
    11.09 370g Chłopaczka 🩵
    15.09 Połówkowe- 400g Łobuza 👶🏼🧬
    14.10 740g Synusia 🩵
    13.11 USG III trymestru OK 👶🏼🧬
    04.12 2060kg Chłopaczka 🫶🏽
    22.12 2600kg Klocusia 👶🏼🧬
    13.01 wizyta ⏳

    preg.png
  • Karola1995 Autorytet
    Postów: 2011 3499

    Wysłany: 22 lipca 2025, 15:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kropka_aga wrote:
    no no no.... :D różne rzeczy już czytałam :D :D



    Wiesz u mnie to byl 11 tydzien jak niby bylo widac ja gdzies tam przeczucie na hamburgera miałam od poczatku ciekawe czy mi powie w czwartek ze cos widzi 🤣🤣🤣

    👧30
    🧔34


    27.12.24 ⏸️
    7.01.25 mamy pecherzyk ❤️
    23.01.25 szpital 7+4 💔



    23.04.25 ⏸️
    24.04.25 beta 130 ❤️
    26.04.25 beta 387❤️
    30.04.25 beta 1847❤️
    8.05.25 mamy dzidziusia 2,7mm z pikajacym serduszkiem ❤️
    19.05.25 dzidzia ma 1.3 cm ❤️
    29.05.25 kropeczka ma 2.4 cm ❤️
    11.06.25 maleństwo ma 4.5cm ❤️
    26.06.25 dzidzia ma 6.9 cm ❤️ ❤️
    16.07.25mamy 160g bobasa ❤️
    13.08.25 dziewczynka 340 g 🩷
    10.09.25 600 g księżniczki 🩷
    08.10.25 1100g królewny 🩷
    05.11.25 1997g księżniczki 🩷
    26.11.25 2600g 🩷🩷

    Czekamy na ciebie słoneczko 🩷🩷


    20.12.25 witaj na świecie córeczko 🩷 🩷



    ,, Kiedyś ktoś taki sam jak my opowiedział mi ze wszystko jest możliwe ,,

    age.png
‹‹ 351 352 353 354 355 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

DHA z alg czy ryb? Sprawdzamy, dlaczego DHA z alg zyskuje na popularności wśród przyszłych mam

Kwas DHA to jedna z substancji niezbędnych do prawidłowego rozwoju płodu. Jego suplementacja jest zalecana przez ekspertów, a w aptekach znajdziemy wiele preparatów zawierających ten składnik. Najczęściej jest pozyskiwany z ryb morskich, jednak coraz więcej przyszłych mam sięga po DHA z alg. Jakie są jego właściwości i czym różni się od rybiego? Dowiedz się więcej na temat suplementacji DHA w ciąży – kiedy zacząć i jakie dawki stosować?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jakie suplementy i witaminy warto przyjmować w ciąży? Poradnik dla przyszłych mam

Ciąża to czas szczególnych potrzeb organizmu, w którym odpowiednia podaż witamin i minerałów odgrywa kluczową rolę dla zdrowia mamy i prawidłowego rozwoju dziecka. Jakich składników nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy i kiedy warto sięgnąć po suplementy? W artykule wyjaśniamy, które witaminy i minerały są najważniejsze w ciąży, jak wybierać bezpieczne preparaty oraz jak zaplanować suplementację zgodnie z aktualnymi rekomendacjami specjalistów.

CZYTAJ WIĘCEJ

Rana po cc – jak o nią dbać na każdym etapie jej gojenia?

Rana po cesarskim cięciu to nie tylko ślad na skórze, lecz także miejsce, które przez wiele tygodni wymaga uważnej pielęgnacji. Od pierwszych dni po operacji aż do momentu, gdy blizna blednie i mięknie, zmienia się zarówno jej wygląd, jak i potrzeby. Sprawdź, co jest typowym etapem gojenia, jak dbać o ranę w domu, czego unikać, a także kiedy zmiany w okolicy blizny wymagają konsultacji z lekarzem.

CZYTAJ WIĘCEJ