Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne STYCZEŃ 2026 ❄️
Odpowiedz

STYCZEŃ 2026 ❄️

Oceń ten wątek:
  • ILCIA Autorytet
    Postów: 701 1357

    Wysłany: 22 lipca 2025, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola1995 wrote:
    Ja biore tylko pregne plus 😁
    Ja tak samo.

    age.png

    age.png


    29.04.2014 CC ❤️ Córeczka Wiktoria ❤️


    2.01. 2026 CC ❤️ Córeczka Pola ❤️
  • Fasolowa_zupa Autorytet
    Postów: 357 632

    Wysłany: 22 lipca 2025, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gajowa wrote:
    Dzięki Dziewczyny za kciuki 😘

    @Kroliczek2411 powodzenia dla Ciebie dziś 🤞

    Lecę sprawdzić co słychać u 🐢. Może ginekolog da radę dziś potwierdzić płeć z prenatalnych, ciutkę na to liczę 🤭

    Pięknego dnia dla Was Dziewczyny ❤️

    Kocham tą moją piłeczkę:
    IMG-20250722-093710.jpg
    caracter aleman

    Cześć!
    Pięknie prezentujesz się Ty i Twoja piłeczka!
    Dawaj znać 🍔 czy 🌭, ciotki czekają na newsy.
    Dobrego dnia!

    gajowa lubi tę wiadomość

    👱🏻‍♀️86👴🏻86+ 🐈
    starania od III 24'
    IV, VIII, XII biochem
    I 25' zaczynamy starania z pomocą medyczną
    3 cykl z Ovitrelle i mamy fasolkę!
    V 25' jest bijące❤️
    IX 25' 💔 PPROM w 21T
    przeleczony stan zapalny endometrium
    wsparcie od imunologa
    styczeń 26' nowy początek starań


    Jeszcze kiedyś zaświeci dla nas słońce.
  • kropka_aga Autorytet
    Postów: 3968 5430

    Wysłany: 22 lipca 2025, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola, Ilcia - też łykam Pregnę Plus :D chociaż trochę czuję się jak emerytka, o każdej porze jakieś tabletki :D Rano na tarczycę, po śniadaniu suple, na wieczór magnez i acard :D

    ILCIA lubi tę wiadomość

    1.05.2025 ⏸️
    22.12.2025 / 37+2 / 3100g, 54cm 🩵

    age.png
  • ellevv Autorytet
    Postów: 4640 6474

    Wysłany: 22 lipca 2025, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kropka_aga wrote:
    Dziewczyny, czy oprócz supli ciążowych, bierzecie jakieś probiotyki aby lepiej zapobiegać infekcjom? Bo jednak teraz jesteśmy podatne i tak myślałam, czy nie włączyć jeszcze jakiegoś probiotyku....

    Tylko kwas foliowy i teraz magnes na te nieszczęsne skurcze

    PCOS, cykle bezowulacyjne, nadwaga, wysokie TSH (4,34), 3 lata na AH

    🔹️12.2025 👨‍👩‍👧‍👦🩷 3735g, 52cm
    🔹️11.05.2025 - serduszko ❤️
    🔹️27.04.2025 - nadal dwie kreski ⏸️
    🔹️26.04.2025 - dwie kreski ⏸️
    🔹️starania od 02.2024

    age.png

    🔸️ 07.2020 👨‍👩‍👦💙 3600g, 50cm
    🔸️ 29.11.2019 - serducho ❤️
    🔸️ 13.11.2019 - beta HCG 228
    🔸️ 13.11.2019 - dwie kreski ⏸️
    🔸️ starania od 07.2017

    age.png
  • dzastakar Autorytet
    Postów: 254 349

    Wysłany: 22 lipca 2025, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie
    Powodzenia na dzisiejszych wizytach.
    Też przeżywałam wczoraj wieczorem wiadomość z grudniowek.
    Detektor tętna wjechał od razu i trochę stresu było bo w nerwach ciężko się skupić i nie mogłam znaleźć 😔 dopiero po kilkunastu minutach udało się.
    Mąz tylko kiwał głową że niepotrzebnie się nakręcam.

    👩42🧑36 +5🥰

    age.png
  • ellevv Autorytet
    Postów: 4640 6474

    Wysłany: 22 lipca 2025, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja za to wczoraj na Fejsbuku widziałam post jak to miała być dziewczynka a urodził sie chłopak lub na odwrót. Ewentualnie w jakis późnych tygodniach okazywało się że inna płeć niż pierwotnie.. no i tym to ja sie zestresowałam 😅

    Potem w glowie myśli a co jeśli sprzedam/oddam wszystkie chłopięce ciuszki a okaże się jednak że to chłopiec 😱

    Kto miał teraz piersza wizyte ????

    PCOS, cykle bezowulacyjne, nadwaga, wysokie TSH (4,34), 3 lata na AH

    🔹️12.2025 👨‍👩‍👧‍👦🩷 3735g, 52cm
    🔹️11.05.2025 - serduszko ❤️
    🔹️27.04.2025 - nadal dwie kreski ⏸️
    🔹️26.04.2025 - dwie kreski ⏸️
    🔹️starania od 02.2024

    age.png

    🔸️ 07.2020 👨‍👩‍👦💙 3600g, 50cm
    🔸️ 29.11.2019 - serducho ❤️
    🔸️ 13.11.2019 - beta HCG 228
    🔸️ 13.11.2019 - dwie kreski ⏸️
    🔸️ starania od 07.2017

    age.png
  • kropka_aga Autorytet
    Postów: 3968 5430

    Wysłany: 22 lipca 2025, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ellevv wrote:
    Ja za to wczoraj na Fejsbuku widziałam post jak to miała być dziewczynka a urodził sie chłopak lub na odwrót. Ewentualnie w jakis późnych tygodniach okazywało się że inna płeć niż pierwotnie.. no i tym to ja sie zestresowałam 😅

    Potem w glowie myśli a co jeśli sprzedam/oddam wszystkie chłopięce ciuszki a okaże się jednak że to chłopiec 😱

    Kto miał teraz piersza wizyte ????
    To może poczekaj jednak z tą sprzedażą :D :D Mój mąż dopytywał ostatnio czy jeszcze może się zmienić płeć :D

    Króliczek byl rano pod gabinetem, jeszcze nie dała znać.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 lipca 2025, 11:09

    1.05.2025 ⏸️
    22.12.2025 / 37+2 / 3100g, 54cm 🩵

    age.png
  • ILCIA Autorytet
    Postów: 701 1357

    Wysłany: 22 lipca 2025, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kropka_aga wrote:
    Karola, Ilcia - też łykam Pregnę Plus :D chociaż trochę czuję się jak emerytka, o każdej porze jakieś tabletki :D Rano na tarczycę, po śniadaniu suple, na wieczór magnez i acard :D
    Oj mam tak. Samo, rano na tarczycę, witaminy wieczorem acard i insulinę aa i luteinę nadal🫣

    age.png

    age.png


    29.04.2014 CC ❤️ Córeczka Wiktoria ❤️


    2.01. 2026 CC ❤️ Córeczka Pola ❤️
  • kropka_aga Autorytet
    Postów: 3968 5430

    Wysłany: 22 lipca 2025, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Teraz spojrzałam na kalendarz wizyt i już za tydzień zamykamy 1 prenatalne i zaczną się zaraz połówkowe :O Jak ten czas leci :O

    ILCIA, ellevv, Justa28 lubią tę wiadomość

    1.05.2025 ⏸️
    22.12.2025 / 37+2 / 3100g, 54cm 🩵

    age.png
  • gajowa Ekspertka
    Postów: 243 1684

    Wysłany: 22 lipca 2025, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    OvuCiocie ja już po. Chyba czas uwierzyć, że kryje się tam Królewna 🩷, bo dziś Pani doktor też mówiła, że ona tam hotdoga nie widzi i jak dla niej oczekujemy córki. Malutka ma jednak już charakterek po mamusi, genu nie wydłubiesz 🤣, i nie chciała współpracować pokazując w pełnej okazałości hamburgera.

    Czekam na córkę, boziuuu jak pięknie to dla mnie brzmi 🥹🥹🥹 jestem mega wzruszona dzisiejszą wizytą.
    Nie mam zdjęcia, bo nie chciała mała dama dać się ładnie sfotografować, ale nagrałam sobie bicie serduszka i puszczę Tatusiowi jak wróci z pracy.

    Pani doktor poleciła mi brać już do końca ciąży co drugą noc Lakcid Intima. Mam tendencje do infekcji i pomoże to mnie od nich uchronić.
    Lakcid Intima to lek w postaci kapsułek dopochwowych, który pomaga w utrzymaniu lub przywróceniu prawidłowej flory bakteryjnej pochwy. Jest polecany i zalecany kobietą w ciąży. Może podpytajcie o to swoich doktorów w ramach profilaktyki przed infekcjami 🙂

    Z małych zwycięstw dzisiejszej wizyty jest też to, że odstawić mogę duphaston, rewelacja dwie tabletki mniej do łykania w ciągu dnia 🔥

    Poproszę @ellevv o za znaczenie 🩷 i wpisanie kolejnej wizyty na 19.08. Bardzo dziękuję 🙂

    Imię jeszcze w trakcie poszukiwań, nie mamy jeszcze tego co nam zagrało. Mi na razia pasuje Felicja lub Celina, a mojemu podoba się Iga lub Weronika. Jak widać mamy totalnie inny gust 🤣

    @Karola1995 to druga moja ciąża, pewnie dlatego brzuszek już widać. W pierwszej zdecydowanie był później. Ruchów nie czuję, więc spokojnie głaskaj brzuszek i nie martw się na zapas Kochana 😘

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 lipca 2025, 11:52

    kropka_aga, Fasolowa_zupa, Karola1995, ILCIA, Dango, Marti98, Dariana, klaudia00.., Kroliczek2411, Justa28, Pogubiona, Paulina66, Puszkina, kasialinkaa, NinaB, ellevv lubią tę wiadomość

    💃32 & 35🕺
    2018 💙
    2026 ⏳🩷
    ______________________________
    25.04 ⏸️
    28.04 beta 426
    30.04 beta 1033
    10.05-12.05 SOR/szpital plamienie ➡️ krwiak beta 24382 USG pęcherzyk 16,7mm/ beta 32751 USG 🐢2,9mm z bijącym ❤️ (6w4d)
    27.05 USG 🐢 1,79cm (8w5d)
    17.06 USG 🐢 4,66cm (11w5d)
    23.06 prenatalne 1 trymestr 🐢6,02cm niskie ryzyka (12w4d)
    22.07 czekamy na 🩷 159g (16w5d)
    19.08 336g (20w5d)
    25.08 II połówkowe 365g (21w3d)
    16.09 672g (24w5d)
    30.09 zdiagnozowana na krzywej 🍬 zalecenie dieta + aktywność fizyczna
    14.10 1147g (28w5d)
    27.10 III USG prenatalne 1300g (30w3d)
    12.11 1845g (32w6d)
    02.12 2376g (35w5d)
    17.12 2777g (37w6d)
    29.12 3100g (39w4d) obserwacja w szpitalu do rozwiązania
    Jest! ✨🕒01.01.2026 ⚖️ 3110g 📏 51cm

    age.png
  • kropka_aga Autorytet
    Postów: 3968 5430

    Wysłany: 22 lipca 2025, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gajowa wrote:
    OvuCiocie ja już po. Chyba czas uwierzyć, że kryje się tam Królewna 🩷, bo dziś Pani doktor też mówiła, że ona tam hotdoga nie widzi i jak dla niej oczekujemy córki. Malutka ma jednak już charakterek po mamusi, genu nie wydłubiesz 🤣, i nie chciała współpracować pokazując w pełnej okazałości hamburgera.

    Czekam na córkę, boziuuu jak pięknie to dla mnie brzmi 🥹🥹🥹 jestem mega wzruszona dzisiejszą wizytą.
    Nie mam zdjęcia, bo nie chciała mała dama dać się ładnie sfotografować, ale nagrałam sobie bicie serduszka i puszczę Tatusiowi jak wróci z pracy.

    Pani doktor poleciła mi brać już do końca ciąży co drugą noc Lakcid Intima. Mam tendencje do infekcji i pomoże to mnie od nich uchronić.
    Lakcid Intima to lek w postaci kapsułek dopochwowych, który pomaga w utrzymaniu lub przywróceniu prawidłowej flory bakteryjnej pochwy. Jest polecany i zalecany kobietą w ciąży. Może podpytajcie o to swoich doktorów w ramach profilaktyki przed infekcjami 🙂

    Z małych zwycięstw dzisiejszej wizyty jest też to, że odstawić mogę duphaston, rewelacja dwie tabletki mniej do łykania w ciągu dnia 🔥

    Poproszę @ellevv o za znaczenie 🩷 i wpisanie kolejnej wizyty na 19.08. Bardzo dziękuję 🙂

    Imię jeszcze w trakcie poszukiwań, nie mamy jeszcze tego co nam zagrało. Mi na razia pasuje Felicja lub Celina, a mojemu podoba się Iga lub Weronika. Jak widać mamy totalnie inny gust 🤣

    @Karola1995 to druga moja ciąża, pewnie dlatego brzuszek już widać. W pierwszej zdecydowanie był później. Ruchów nie czuję, więc spokojnie głaskaj brzuszek i nie martw się na zapas Kochana 😘

    Super, że wszystko dobrze <3 księżniczek będzie tyle, że rycerzy nam zabraknie 🤣

    gajowa lubi tę wiadomość

    1.05.2025 ⏸️
    22.12.2025 / 37+2 / 3100g, 54cm 🩵

    age.png
  • Fasolowa_zupa Autorytet
    Postów: 357 632

    Wysłany: 22 lipca 2025, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gajowa wrote:
    OvuCiocie ja już po. Chyba czas uwierzyć, że kryje się tam Królewna 🩷, bo dziś Pani doktor też mówiła, że ona tam hotdoga nie widzi i jak dla niej oczekujemy córki. Malutka ma jednak już charakterek po mamusi, genu nie wydłubiesz 🤣, i nie chciała współpracować pokazując w pełnej okazałości hamburgera.

    Czekam na córkę, boziuuu jak pięknie to dla mnie brzmi 🥹🥹🥹 jestem mega wzruszona dzisiejszą wizytą.
    Nie mam zdjęcia, bo nie chciała mała dama dać się ładnie sfotografować, ale nagrałam sobie bicie serduszka i puszczę Tatusiowi jak wróci z pracy.

    Pani doktor poleciła mi brać już do końca ciąży co drugą noc Lakcid Intima. Mam tendencje do infekcji i pomoże to mnie od nich uchronić.
    Lakcid Intima to lek w postaci kapsułek dopochwowych, który pomaga w utrzymaniu lub przywróceniu prawidłowej flory bakteryjnej pochwy. Jest polecany i zalecany kobietą w ciąży. Może podpytajcie o to swoich doktorów w ramach profilaktyki przed infekcjami 🙂

    Z małych zwycięstw dzisiejszej wizyty jest też to, że odstawić mogę duphaston, rewelacja dwie tabletki mniej do łykania w ciągu dnia 🔥

    Poproszę @ellevv o za znaczenie 🩷 i wpisanie kolejnej wizyty na 19.08. Bardzo dziękuję 🙂

    Imię jeszcze w trakcie poszukiwań, nie mamy jeszcze tego co nam zagrało. Mi na razia pasuje Felicja lub Celina, a mojemu podoba się Iga lub Weronika. Jak widać mamy totalnie inny gust 🤣

    @Karola1995 to druga moja ciąża, pewnie dlatego brzuszek już widać. W pierwszej zdecydowanie był później. Ruchów nie czuję, więc spokojnie głaskaj brzuszek i nie martw się na zapas Kochana 😘

    Witaj dziewczyno! 🎀
    Gratuluje udanej wizyty, super się czyta dobre wieści.
    Dużo zdrowia dla Was!

    gajowa lubi tę wiadomość

    👱🏻‍♀️86👴🏻86+ 🐈
    starania od III 24'
    IV, VIII, XII biochem
    I 25' zaczynamy starania z pomocą medyczną
    3 cykl z Ovitrelle i mamy fasolkę!
    V 25' jest bijące❤️
    IX 25' 💔 PPROM w 21T
    przeleczony stan zapalny endometrium
    wsparcie od imunologa
    styczeń 26' nowy początek starań


    Jeszcze kiedyś zaświeci dla nas słońce.
  • ILCIA Autorytet
    Postów: 701 1357

    Wysłany: 22 lipca 2025, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gajowa wrote:
    OvuCiocie ja już po. Chyba czas uwierzyć, że kryje się tam Królewna 🩷, bo dziś Pani doktor też mówiła, że ona tam hotdoga nie widzi i jak dla niej oczekujemy córki. Malutka ma jednak już charakterek po mamusi, genu nie wydłubiesz 🤣, i nie chciała współpracować pokazując w pełnej okazałości hamburgera.

    Czekam na córkę, boziuuu jak pięknie to dla mnie brzmi 🥹🥹🥹 jestem mega wzruszona dzisiejszą wizytą.
    Nie mam zdjęcia, bo nie chciała mała dama dać się ładnie sfotografować, ale nagrałam sobie bicie serduszka i puszczę Tatusiowi jak wróci z pracy.

    Pani doktor poleciła mi brać już do końca ciąży co drugą noc Lakcid Intima. Mam tendencje do infekcji i pomoże to mnie od nich uchronić.
    Lakcid Intima to lek w postaci kapsułek dopochwowych, który pomaga w utrzymaniu lub przywróceniu prawidłowej flory bakteryjnej pochwy. Jest polecany i zalecany kobietą w ciąży. Może podpytajcie o to swoich doktorów w ramach profilaktyki przed infekcjami 🙂

    Z małych zwycięstw dzisiejszej wizyty jest też to, że odstawić mogę duphaston, rewelacja dwie tabletki mniej do łykania w ciągu dnia 🔥

    Poproszę @ellevv o za znaczenie 🩷 i wpisanie kolejnej wizyty na 19.08. Bardzo dziękuję 🙂

    Imię jeszcze w trakcie poszukiwań, nie mamy jeszcze tego co nam zagrało. Mi na razia pasuje Felicja lub Celina, a mojemu podoba się Iga lub Weronika. Jak widać mamy totalnie inny gust 🤣

    @Karola1995 to druga moja ciąża, pewnie dlatego brzuszek już widać. W pierwszej zdecydowanie był później. Ruchów nie czuję, więc spokojnie głaskaj brzuszek i nie martw się na zapas Kochana 😘
    Gratuluję córeczki ❤️

    gajowa lubi tę wiadomość

    age.png

    age.png


    29.04.2014 CC ❤️ Córeczka Wiktoria ❤️


    2.01. 2026 CC ❤️ Córeczka Pola ❤️
  • Dango Autorytet
    Postów: 277 762

    Wysłany: 22 lipca 2025, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gajowa wrote:
    OvuCiocie ja już po. Chyba czas uwierzyć, że kryje się tam Królewna 🩷, bo dziś Pani doktor też mówiła, że ona tam hotdoga nie widzi i jak dla niej oczekujemy córki. Malutka ma jednak już charakterek po mamusi, genu nie wydłubiesz 🤣, i nie chciała współpracować pokazując w pełnej okazałości hamburgera.

    Czekam na córkę, boziuuu jak pięknie to dla mnie brzmi 🥹🥹🥹 jestem mega wzruszona dzisiejszą wizytą.
    Nie mam zdjęcia, bo nie chciała mała dama dać się ładnie sfotografować, ale nagrałam sobie bicie serduszka i puszczę Tatusiowi jak wróci z pracy.

    Pani doktor poleciła mi brać już do końca ciąży co drugą noc Lakcid Intima. Mam tendencje do infekcji i pomoże to mnie od nich uchronić.
    Lakcid Intima to lek w postaci kapsułek dopochwowych, który pomaga w utrzymaniu lub przywróceniu prawidłowej flory bakteryjnej pochwy. Jest polecany i zalecany kobietą w ciąży. Może podpytajcie o to swoich doktorów w ramach profilaktyki przed infekcjami 🙂

    Z małych zwycięstw dzisiejszej wizyty jest też to, że odstawić mogę duphaston, rewelacja dwie tabletki mniej do łykania w ciągu dnia 🔥

    Poproszę @ellevv o za znaczenie 🩷 i wpisanie kolejnej wizyty na 19.08. Bardzo dziękuję 🙂

    Imię jeszcze w trakcie poszukiwań, nie mamy jeszcze tego co nam zagrało. Mi na razia pasuje Felicja lub Celina, a mojemu podoba się Iga lub Weronika. Jak widać mamy totalnie inny gust 🤣

    @Karola1995 to druga moja ciąża, pewnie dlatego brzuszek już widać. W pierwszej zdecydowanie był później. Ruchów nie czuję, więc spokojnie głaskaj brzuszek i nie martw się na zapas Kochana 😘

    Gratulacje córeczki 🩷 i pozostałych pozytywów po wizycie. Cudownie czytać takie wiadomości 😊

    gajowa lubi tę wiadomość

    36👩 38🧔‍♂️+ 👶🩵+ 🐈

    09.2024 💔

    07.05.2025 IUI
    19.05.2025 ⏸️
    06.06.2025 jest ❤️
    04.02.2026 SN, 3090, 54 🩵

    age.png
  • Dariana Autorytet
    Postów: 3846 6007

    Wysłany: 22 lipca 2025, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gajowa wrote:
    OvuCiocie ja już po. Chyba czas uwierzyć, że kryje się tam Królewna 🩷, bo dziś Pani doktor też mówiła, że ona tam hotdoga nie widzi i jak dla niej oczekujemy córki. Malutka ma jednak już charakterek po mamusi, genu nie wydłubiesz 🤣, i nie chciała współpracować pokazując w pełnej okazałości hamburgera.

    Czekam na córkę, boziuuu jak pięknie to dla mnie brzmi 🥹🥹🥹 jestem mega wzruszona dzisiejszą wizytą.
    Nie mam zdjęcia, bo nie chciała mała dama dać się ładnie sfotografować, ale nagrałam sobie bicie serduszka i puszczę Tatusiowi jak wróci z pracy.

    Pani doktor poleciła mi brać już do końca ciąży co drugą noc Lakcid Intima. Mam tendencje do infekcji i pomoże to mnie od nich uchronić.
    Lakcid Intima to lek w postaci kapsułek dopochwowych, który pomaga w utrzymaniu lub przywróceniu prawidłowej flory bakteryjnej pochwy. Jest polecany i zalecany kobietą w ciąży. Może podpytajcie o to swoich doktorów w ramach profilaktyki przed infekcjami 🙂

    Z małych zwycięstw dzisiejszej wizyty jest też to, że odstawić mogę duphaston, rewelacja dwie tabletki mniej do łykania w ciągu dnia 🔥

    Poproszę @ellevv o za znaczenie 🩷 i wpisanie kolejnej wizyty na 19.08. Bardzo dziękuję 🙂

    Imię jeszcze w trakcie poszukiwań, nie mamy jeszcze tego co nam zagrało. Mi na razia pasuje Felicja lub Celina, a mojemu podoba się Iga lub Weronika. Jak widać mamy totalnie inny gust 🤣

    @Karola1995 to druga moja ciąża, pewnie dlatego brzuszek już widać. W pierwszej zdecydowanie był później. Ruchów nie czuję, więc spokojnie głaskaj brzuszek i nie martw się na zapas Kochana 😘
    Gratuluję 🩷

    gajowa lubi tę wiadomość

    🙋‍♀️ 38

    MTHFR-2xhetero
    PAI-homo
    Insulinooporności, hiperinsulinemia
    Hashimoto
    KIR AA
    Adeno
    Cross-match 24,9
    ✅ AMH - 5,2

    🙋🏻‍♂️ 39
    ❌ Teratozoospermia

    Syn 18' (3 l.starań)
    Obecnie: 5,5r.

    IUI 24' ❌❌❌

    8.10.24 mensinorm 75 jedn., Rekovelle 7 mcg, od 5dc Orgalutran 0,25mg
    19.10. punkcja - 7🥚, 6 dojrzałych, 3 MII
    2 blastki (2.1.2 i ❄️5.1.2)
    24.10. ET 2.1.2 ❌
    22.11. FET ❄️ 5.1.2 ❌

    27.12.💉Diphereline
    08.01.25 💉Ovaleap 150 💉Menopur 150
    16.01.💉Menopur 300
    22.01. Punkcja: 13🥚, 10 zapłodnionych, 7 MII,
    5 doba ❄️2.1.1 ❄️2.1.2
    6 doba ❄️ 5.1.1 ❄️5.1.2 ❄️4.2.2.
    14.03, 11.04 💉 diphereline
    9.05 FET❄️ 5.1.1
    5dpt II😍
    6dpt 16,10
    8dpt 67,9
    10dpt 130
    12dpt 268
    14dpt 763
    18dpt 3730
    24dpt 15863❤️

    Staś💜
    33+3tc, 2030g, 44cm

    age.png
  • Kroliczek2411 Autorytet
    Postów: 887 1556

    Wysłany: 22 lipca 2025, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Witam się po wizycie
    Dziękuję za kciuki 🙂
    Sama nie wiem co napisać bo jestem trochę skołowana 🫣
    Z dzieckiem wszystko w porządku
    serduszko bije FHR 147
    Waży 105 g więc jest w dolnej granicy normy ale to przez to że u niej wychodzi jednak młodsze dziecko o 4 dni ale mówiła że będziemy się sugerować i tak OM bo to malutka różnica.

    Bardzo długo czytała moje wyniki z prenatalnych , zaleciła dalsza diagnostykę co do tej trisomii 21 bo beta wynosi 2,8 a pappa 0,6
    ale wtedy jej powiedziałam o tych NIFTY i bardzo pochwaliła :) także mówiła że jest wszystko ok. Bo frakcji płodowej było aż 11,03% i to bardzo dobry wynik.
    Niestety ryzyko stanu przedrzucawkowego jest wysokie i też nie wiem czy przy tym właśnie ta beta i pappa tak wychodzą bo ona coś mówiła w tym sensie ale ja już byłam tak zestresowana że nie kodowałam jakoś 🙄.
    zaleciła mi Acard 150 wieczorem do 36 tygodnia bo teraz najlepszy moment i mówiła że będzie dobrze .
    Oczywiście całe internety przekopane i pokrywa się to jakoś z tym co mówiła więc liczę , że będzie dobrze.🥺
    Zdjęcia nie ma bo dziecko odwróciło się plecami i nara także dupa z fotki 😜.
    Czy ktoś ma podobne wyniki do moich i mógłby pocieszyć mnie jakoś 😅.

    kropka_aga, gajowa, Justa28, Dango, ILCIA, Paulina66, ellevv lubią tę wiadomość

    👩🏼94 🧔🏻‍♂️84
    05/2017💖
    05/2018🩵
    07/2020💖
    10/2024Cb 💔
    12/2024 👼💔
    05/2025 ⏸️
    01/2026💖
    age.png
  • Kroliczek2411 Autorytet
    Postów: 887 1556

    Wysłany: 22 lipca 2025, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gajowa wrote:
    OvuCiocie ja już po. Chyba czas uwierzyć, że kryje się tam Królewna 🩷, bo dziś Pani doktor też mówiła, że ona tam hotdoga nie widzi i jak dla niej oczekujemy córki. Malutka ma jednak już charakterek po mamusi, genu nie wydłubiesz 🤣, i nie chciała współpracować pokazując w pełnej okazałości hamburgera.

    Czekam na córkę, boziuuu jak pięknie to dla mnie brzmi 🥹🥹🥹 jestem mega wzruszona dzisiejszą wizytą.
    Nie mam zdjęcia, bo nie chciała mała dama dać się ładnie sfotografować, ale nagrałam sobie bicie serduszka i puszczę Tatusiowi jak wróci z pracy.

    Pani doktor poleciła mi brać już do końca ciąży co drugą noc Lakcid Intima. Mam tendencje do infekcji i pomoże to mnie od nich uchronić.
    Lakcid Intima to lek w postaci kapsułek dopochwowych, który pomaga w utrzymaniu lub przywróceniu prawidłowej flory bakteryjnej pochwy. Jest polecany i zalecany kobietą w ciąży. Może podpytajcie o to swoich doktorów w ramach profilaktyki przed infekcjami 🙂

    Z małych zwycięstw dzisiejszej wizyty jest też to, że odstawić mogę duphaston, rewelacja dwie tabletki mniej do łykania w ciągu dnia 🔥

    Poproszę @ellevv o za znaczenie 🩷 i wpisanie kolejnej wizyty na 19.08. Bardzo dziękuję 🙂

    Imię jeszcze w trakcie poszukiwań, nie mamy jeszcze tego co nam zagrało. Mi na razia pasuje Felicja lub Celina, a mojemu podoba się Iga lub Weronika. Jak widać mamy totalnie inny gust 🤣

    @Karola1995 to druga moja ciąża, pewnie dlatego brzuszek już widać. W pierwszej zdecydowanie był później. Ruchów nie czuję, więc spokojnie głaskaj brzuszek i nie martw się na zapas Kochana 😘
    Gajową gratuluję córki 💖
    Piękne imiona 🥰 niech rośnie zdrowo kolejna księżniczka na forum ale tu różowo się robi 🥳🥳

    gajowa lubi tę wiadomość

    👩🏼94 🧔🏻‍♂️84
    05/2017💖
    05/2018🩵
    07/2020💖
    10/2024Cb 💔
    12/2024 👼💔
    05/2025 ⏸️
    01/2026💖
    age.png
  • Karola1995 Autorytet
    Postów: 2011 3499

    Wysłany: 22 lipca 2025, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gajowa kroliczek gratuluje ❤️ niech dzidzie zdrowo rosną 😘

    gajowa, Kroliczek2411 lubią tę wiadomość

    👧30
    🧔34


    27.12.24 ⏸️
    7.01.25 mamy pecherzyk ❤️
    23.01.25 szpital 7+4 💔



    23.04.25 ⏸️
    24.04.25 beta 130 ❤️
    26.04.25 beta 387❤️
    30.04.25 beta 1847❤️
    8.05.25 mamy dzidziusia 2,7mm z pikajacym serduszkiem ❤️
    19.05.25 dzidzia ma 1.3 cm ❤️
    29.05.25 kropeczka ma 2.4 cm ❤️
    11.06.25 maleństwo ma 4.5cm ❤️
    26.06.25 dzidzia ma 6.9 cm ❤️ ❤️
    16.07.25mamy 160g bobasa ❤️
    13.08.25 dziewczynka 340 g 🩷
    10.09.25 600 g księżniczki 🩷
    08.10.25 1100g królewny 🩷
    05.11.25 1997g księżniczki 🩷
    26.11.25 2600g 🩷🩷

    Czekamy na ciebie słoneczko 🩷🩷


    20.12.25 witaj na świecie córeczko 🩷 🩷



    ,, Kiedyś ktoś taki sam jak my opowiedział mi ze wszystko jest możliwe ,,

    age.png
  • kropka_aga Autorytet
    Postów: 3968 5430

    Wysłany: 22 lipca 2025, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kroliczek2411 wrote:
    Hej. Witam się po wizycie
    Dziękuję za kciuki 🙂
    Sama nie wiem co napisać bo jestem trochę skołowana 🫣
    Z dzieckiem wszystko w porządku
    serduszko bije FHR 147
    Waży 105 g więc jest w dolnej granicy normy ale to przez to że u niej wychodzi jednak młodsze dziecko o 4 dni ale mówiła że będziemy się sugerować i tak OM bo to malutka różnica.

    Bardzo długo czytała moje wyniki z prenatalnych , zaleciła dalsza diagnostykę co do tej trisomii 21 bo beta wynosi 2,8 a pappa 0,6
    ale wtedy jej powiedziałam o tych NIFTY i bardzo pochwaliła :) także mówiła że jest wszystko ok. Bo frakcji płodowej było aż 11,03% i to bardzo dobry wynik.
    Niestety ryzyko stanu przedrzucawkowego jest wysokie i też nie wiem czy przy tym właśnie ta beta i pappa tak wychodzą bo ona coś mówiła w tym sensie ale ja już byłam tak zestresowana że nie kodowałam jakoś 🙄.
    zaleciła mi Acard 150 wieczorem do 36 tygodnia bo teraz najlepszy moment i mówiła że będzie dobrze .
    Oczywiście całe internety przekopane i pokrywa się to jakoś z tym co mówiła więc liczę , że będzie dobrze.🥺
    Zdjęcia nie ma bo dziecko odwróciło się plecami i nara także dupa z fotki 😜.
    Czy ktoś ma podobne wyniki do moich i mógłby pocieszyć mnie jakoś 😅.

    Też mam zalecony acard 150 do 36 tc. U mnie wyszła niska pappa (0,32), beta 0,99. Łożysko (może, ale nie musi) może później niedomagać i po to ten acard (u mnie).

    Dobrze, że miałaś Nifty, bo przynajmniej możesz być spokojna :) pappa to tylko statystyka, program który sobie liczy te wszystkie rzeczy.

    Kroliczek2411 lubi tę wiadomość

    1.05.2025 ⏸️
    22.12.2025 / 37+2 / 3100g, 54cm 🩵

    age.png
  • Kroliczek2411 Autorytet
    Postów: 887 1556

    Wysłany: 22 lipca 2025, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kropka_aga wrote:
    Też mam zalecony acard 150 do 36 tc. U mnie wyszła niska pappa (0,32), beta 0,99. Łożysko (może, ale nie musi) może później niedomagać i po to ten acard (u mnie).

    Dobrze, że miałaś Nifty, bo przynajmniej możesz być spokojna :) pappa to tylko statystyka, program który sobie liczy te wszystkie rzeczy.
    Wiem że to tylko program ale wiesz stres i tak był 😪
    Jestem jakoś zaopiekowana i mam nadzieję że to pomoże.

    U mnie czat gpt napisał że taka wysoka beta często jest u dziewczynek 😂 jebłam .A o frakcji płodowej w NIFTY że często u chłopców jest taka wysoka 😂 zgłupiałam 😂 .
    A jak napisałam że nie chcę wiedzieć to napisał że to tylko statystyka i nie można się tym kierować 😅.
    Także wiem , że nic nie wiem 🤷🏼‍♀️

    👩🏼94 🧔🏻‍♂️84
    05/2017💖
    05/2018🩵
    07/2020💖
    10/2024Cb 💔
    12/2024 👼💔
    05/2025 ⏸️
    01/2026💖
    age.png
‹‹ 350 351 352 353 354 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Gdzie rodzić - wybór szpitala do porodu

Poród to wyjątkowa chwila. Wraz ze zbliżającym się terminem porodu, wiele kobiet zastanawia się gdzie rodzić. Warto poświęcić trochę czasu na wybór szpitala, w którym chciałabyś aby przyszło na świat Twoje dziecko. Przeczytaj jak się do tego dobrze przygotować, czym się kierować przy wyborze szpitala i jakie informacje zebrać na temat wybranej placówki.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikrobiom intymny a infekcje - wakacyjny niezbędnik

Mikrobiom pochwy to złożony ekosystem mikroorganizmów, który pełni kluczową rolę w utrzymaniu zdrowia intymnego. Jego zaburzenie może prowadzić do różnorodnych dolegliwości, które są szczególnie uciążliwe podczas podróży. W tym artykule przyjrzymy się, jak działa mikrobiom pochwy, jakie czynniki mogą go zaburzyć podczas wakacji, a wreszcie jak skutecznie chronić zdrowie intymne w trakcie podróżowania oraz kiedy warto sięgnąć po sprawdzone wsparcie z apteki.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ