Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne STYCZEŃ 2026 ❄️
Odpowiedz

STYCZEŃ 2026 ❄️

Oceń ten wątek:
  • Martolina Autorytet
    Postów: 2003 3121

    Wysłany: 13 sierpnia 2025, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tym razem bez zdjęcia bo bardzo bez szału są 🫣
    Wszystko ok, młoda waży 260 g!
    Na prenatalnych wyszło mi ryzyko porodu przedwczesnego, od 20 tygodnia będę brała progesteron dopochwowo i mam bana na seksy. Poza tym wszystko w najlepszym porządku ❤️

    Kokosik, Kroliczek2411, Dango, Pogubiona, ellevv, Justa28, Puszkina, Karola1995, Olkafar, Paulina66, ILCIA, klaudia00.., AnnaMD, kasialinkaa, MOJE, kropka_aga, Dariana, NinaB, CrazyDaisy lubią tę wiadomość

    👩 32 🧔🏻‍♂️39

    03.2025 IVF krótki protokół - 8🥚-> 6MII -> tylko 1 ❄️
    25.04.2025 FET 4BB 🤞🍀
    05.05.2025 10 dpt beta 216 🍀🥹
    20.05.2025 25dpt - serduszko pracuje ❤️

    Zdrowa córeczka 🩷
    18.12.2025; 37+0; 3650 g


    age.png
  • Karola1995 Autorytet
    Postów: 2021 3517

    Wysłany: 13 sierpnia 2025, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martolina wrote:
    Ja tym razem bez zdjęcia bo bardzo bez szału są 🫣
    Wszystko ok, młoda waży 260 g!
    Na prenatalnych wyszło mi ryzyko porodu przedwczesnego, od 20 tygodnia będę brała progesteron dopochwowo i mam bana na seksy. Poza tym wszystko w najlepszym porządku ❤️


    Duża dziewczynka 🩷

    Martolina lubi tę wiadomość

    👧30
    🧔34


    27.12.24 ⏸️
    7.01.25 mamy pecherzyk ❤️
    23.01.25 szpital 7+4 💔



    23.04.25 ⏸️
    24.04.25 beta 130 ❤️
    26.04.25 beta 387❤️
    30.04.25 beta 1847❤️
    8.05.25 mamy dzidziusia 2,7mm z pikajacym serduszkiem ❤️
    19.05.25 dzidzia ma 1.3 cm ❤️
    29.05.25 kropeczka ma 2.4 cm ❤️
    11.06.25 maleństwo ma 4.5cm ❤️
    26.06.25 dzidzia ma 6.9 cm ❤️ ❤️
    16.07.25mamy 160g bobasa ❤️
    13.08.25 dziewczynka 340 g 🩷
    10.09.25 600 g księżniczki 🩷
    08.10.25 1100g królewny 🩷
    05.11.25 1997g księżniczki 🩷
    26.11.25 2600g 🩷🩷

    Czekamy na ciebie słoneczko 🩷🩷


    20.12.25 witaj na świecie córeczko 🩷 🩷



    ,, Kiedyś ktoś taki sam jak my opowiedział mi ze wszystko jest możliwe ,,

    age.png
  • A.nia Autorytet
    Postów: 363 825

    Wysłany: 13 sierpnia 2025, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, ja też dziewczyny już czuję w miarę regularnie ruchy mimo łożyska na przedniej ścianie. Jasiu lubi wieczorną aktywność:) Na wadze -1kg, ale mam nadwagę więc u mnie jest wskazane utrzymać jak najdłużej wagę, a diabetolog mówi,żeby najlepiej wcale nie przytyć. Za tydzień we wtorek połówkowe, nie do wiary jak to leci. Dziewczyny co będziecie miały cc, czy podpytywałyście już lekarzy o termin? Okres świąteczno noworoczny trochę mnie przeraża, bo urlopy itp. chciałbym już mieć termin i chyba na wrześniowej wizycie zagadam.

    Anna 40
    💙S. 2015 + 🐶🐶
    01.05 2️⃣ kreski
    02.05 beta-HCG 285
    04.05 beta-HCG 713
    06. 05 beta-HCG 1540
    09. 05 beta-HCG 4416
    progesteron 25,72 ng/ml
    19.05 CRL 0,65
    15.06 CRL 3,55 ♥️171/min
    16.06 CRL 3,83
    4.07 prenatalne
    16.07 J. 💙
    19.08 połówkowe
    kolejna wizyta 23.12
    termin cc 30.12
  • ellevv Autorytet
    Postów: 4653 6481

    Wysłany: 13 sierpnia 2025, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A.nia wrote:
    Cześć, ja też dziewczyny już czuję w miarę regularnie ruchy mimo łożyska na przedniej ścianie. Jasiu lubi wieczorną aktywność:) Na wadze -1kg, ale mam nadwagę więc u mnie jest wskazane utrzymać jak najdłużej wagę, a diabetolog mówi,żeby najlepiej wcale nie przytyć. Za tydzień we wtorek połówkowe, nie do wiary jak to leci. Dziewczyny co będziecie miały cc, czy podpytywałyście już lekarzy o termin? Okres świąteczno noworoczny trochę mnie przeraża, bo urlopy itp. chciałbym już mieć termin i chyba na wrześniowej wizycie zagadam.

    Ale da sie nie przytyć w ciąży? Nie było że ileś tam można przytyć?

    Też mam nadwagę przy swoim wzroście ale lelkarz na razie nic nie mówił. U diabetologa nie byłam 😅 krzywa była według tutejszych standardów spoko.

    Ja jeszcze nie pytałam bo nie mialam wizyty z swoją prowadzącą ale rozumiem.. niby wiem że do 34-36 tyg nie dowiem się terminu ale wolałabym wiedziec jak to wygląda i czy ona będzie bo chciałabym żeby ona zrobiła cc a nie dwóch innych gin za którymi nie przepadam 🤯

    A.nia lubi tę wiadomość

    PCOS, cykle bezowulacyjne, nadwaga, wysokie TSH (4,34), 3 lata na AH

    🔹️12.2025 👨‍👩‍👧‍👦🩷 3735g, 52cm
    🔹️11.05.2025 - serduszko ❤️
    🔹️27.04.2025 - nadal dwie kreski ⏸️
    🔹️26.04.2025 - dwie kreski ⏸️
    🔹️starania od 02.2024

    age.png

    🔸️ 07.2020 👨‍👩‍👦💙 3600g, 50cm
    🔸️ 29.11.2019 - serducho ❤️
    🔸️ 13.11.2019 - beta HCG 228
    🔸️ 13.11.2019 - dwie kreski ⏸️
    🔸️ starania od 07.2017

    age.png
  • Justa28 Autorytet
    Postów: 956 2035

    Wysłany: 13 sierpnia 2025, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A.nia wrote:
    Cześć, ja też dziewczyny już czuję w miarę regularnie ruchy mimo łożyska na przedniej ścianie. Jasiu lubi wieczorną aktywność:) Na wadze -1kg, ale mam nadwagę więc u mnie jest wskazane utrzymać jak najdłużej wagę, a diabetolog mówi,żeby najlepiej wcale nie przytyć. Za tydzień we wtorek połówkowe, nie do wiary jak to leci. Dziewczyny co będziecie miały cc, czy podpytywałyście już lekarzy o termin? Okres świąteczno noworoczny trochę mnie przeraża, bo urlopy itp. chciałbym już mieć termin i chyba na wrześniowej wizycie zagadam.

    Nie pytałam jeszcze i tak samo okres świąteczno noworoczny mnie przeraża 😅 jak nie zapomnę to na kolejnej wizycie zagadam jak to może wstępnie wyglądać

    A.nia lubi tę wiadomość

    29 👩 & 39 🧔🏼‍♂️ & 🐕 x2

    👩 po chemioterapii & naświetlaniach
    🧔🏼‍♂️ pH 8,5❓️reszta w normie 💪

    03.05 ⏸️ beta 144,44 mIU/ml 🥹🤞
    05.05 beta 338,80 mIU/ml 🥹🤞
    26.05 CRL 1.09 cm ❤️
    27.06 prenatalne 👍
    28.08 połówkowe 👍
    08.09 522g ❤️
    24.09 650g ❤️
    15.10 950g ❤️
    29.10 1200g ❤️
    10.11 1665g ❤️
    01.12 1915g ❤️
    17.12 2300g ❤️

    01.2026 🩷👨‍👩‍👧

    age.png
  • Paulina66 Autorytet
    Postów: 1159 2530

    Wysłany: 13 sierpnia 2025, 22:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martolina wrote:
    Ja tym razem bez zdjęcia bo bardzo bez szału są 🫣
    Wszystko ok, młoda waży 260 g!
    Na prenatalnych wyszło mi ryzyko porodu przedwczesnego, od 20 tygodnia będę brała progesteron dopochwowo i mam bana na seksy. Poza tym wszystko w najlepszym porządku ❤️

    Super, że na wizycie wszystko dobrze 😊 a mierzyli Ci długość szyjki? Czy zalecenia tylko ze względu na ryzyko z prenatalnych?

    31 👰🏼‍♀️ 33 🤵🏻

    01.2025 💔🪽 9tc

    14.05 ⏸️ 9 dpo 🌈✨
    5.06 🩺 pierwsza wizyta 💫 0,42cm dzidziusia z bijącym serduszkiem ❤️

    7+3 • 1,24cm | 9+0 • 2,25cm | 11+5 • 4,86cm
    NIFTY Pro - niskie ryzyka, dziewczynka 🩷🌸
    I prenatalne 🧬 12+5 • 6,41cm
    15+6 • 165g | 17+4 • 209g
    II prenatalne 🧬 20+5 • wszystko prawidłowo
    21+4 • 403g | 25+6 • 878g | 29+6 • 1453g
    III prenatalne 🧬 30+5 • 1750g
    33+4 • 2256g | 35+4 • 2584g | 37+6 • 2978g

    39+0 🌈 Nareszcie razem
    👶🏼🎀 16.01.2026 ● 3340g ● 54cm

    age.png
  • kasialinkaa Autorytet
    Postów: 459 1404

    Wysłany: 13 sierpnia 2025, 22:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    IMG-0733.jpg
    upload photos to

    Ja miałam wizytę o 19 . Wszystko w porządku 🙂
    Puścił serducho pomierzył i mówił że jest oki . Sprawdził długość szyjki oraz bliznę po cesarce i też bez zarzutów .
    Następna wizyta 10.09 a jutro umawiam się na połówkowe .
    A i zobaczył moją spuchniętą stopę tzn dwa palce i przepisał jakąś maść mam nadzieję że przejdzie .

    Karola1995, klaudia00.., Kokosik, Justa28, Puszkina, Paulina66, ellevv, Martolina, MOJE, Olkafar, kropka_aga, ILCIA, Pogubiona, Dariana, NinaB, CrazyDaisy, Kroliczek2411, Dango lubią tę wiadomość

    36 👩 37 🧔🏻‍♂️ 👩 2015
    02/25 💔 6/7 t

    17.05.2025r ⏸️ Beta 220,0 mIU/ml
    04.06. CRL 4,4 mm z <3
    12.06 . CRL 1.24 cm <3
    26.06 CRL 3.15cm <3
    02.07 Nifty Pro - zdrowa dziewczynka 💗
    17.07 prenatalne🧬 🩺 12+6 CRL 6,19cm; FHR 159
    24.07 CRL 10,00 cm fikającego szczęścia
    09.09 Połówkowe 20+4 - 433g akrobatki :)
    08.10 🩺690g szczęścia <3
    30.10 🩺 1100g szczęścia <3
    18.11 3 prenatalne 1600g króliczka <3
    11.12 🩺 34+0 2100g królewny <3
    30.12 🩺 36+ 5 2800g <3
    14.01- Nasze słoneczko ZOJA <3
    age.png
  • Paulina66 Autorytet
    Postów: 1159 2530

    Wysłany: 13 sierpnia 2025, 23:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasialinkaa wrote:
    IMG-0733.jpg
    upload photos to

    Ja miałam wizytę o 19 . Wszystko w porządku 🙂
    Puścił serducho pomierzył i mówił że jest oki . Sprawdził długość szyjki oraz bliznę po cesarce i też bez zarzutów .
    Następna wizyta 10.09 a jutro umawiam się na połówkowe .
    A i zobaczył moją spuchniętą stopę tzn dwa palce i przepisał jakąś maść mam nadzieję że przejdzie .

    Jaki piękny portrecik 🥰 super, że na wizycie wszystko dobrze 😊

    kasialinkaa lubi tę wiadomość

    31 👰🏼‍♀️ 33 🤵🏻

    01.2025 💔🪽 9tc

    14.05 ⏸️ 9 dpo 🌈✨
    5.06 🩺 pierwsza wizyta 💫 0,42cm dzidziusia z bijącym serduszkiem ❤️

    7+3 • 1,24cm | 9+0 • 2,25cm | 11+5 • 4,86cm
    NIFTY Pro - niskie ryzyka, dziewczynka 🩷🌸
    I prenatalne 🧬 12+5 • 6,41cm
    15+6 • 165g | 17+4 • 209g
    II prenatalne 🧬 20+5 • wszystko prawidłowo
    21+4 • 403g | 25+6 • 878g | 29+6 • 1453g
    III prenatalne 🧬 30+5 • 1750g
    33+4 • 2256g | 35+4 • 2584g | 37+6 • 2978g

    39+0 🌈 Nareszcie razem
    👶🏼🎀 16.01.2026 ● 3340g ● 54cm

    age.png
  • Martolina Autorytet
    Postów: 2003 3121

    Wysłany: 13 sierpnia 2025, 23:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulina66 wrote:
    Super, że na wizycie wszystko dobrze 😊 a mierzyli Ci długość szyjki? Czy zalecenia tylko ze względu na ryzyko z prenatalnych?

    Szyjka na razie w porządku całe szczęście 3,65 cm - tak jak mówisz, zalecenia ze względu na ryzyko z prenatalnych. Moja lekarka jest z tych które lubią dmuchać na zimne :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 sierpnia 2025, 23:54

    👩 32 🧔🏻‍♂️39

    03.2025 IVF krótki protokół - 8🥚-> 6MII -> tylko 1 ❄️
    25.04.2025 FET 4BB 🤞🍀
    05.05.2025 10 dpt beta 216 🍀🥹
    20.05.2025 25dpt - serduszko pracuje ❤️

    Zdrowa córeczka 🩷
    18.12.2025; 37+0; 3650 g


    age.png
  • kropka_aga Autorytet
    Postów: 3985 5452

    Wysłany: 14 sierpnia 2025, 07:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :)

    Kciuki za wizyty <3 w szczególności za połówkowe ellevv <3 czekamy na foty :)

    ellevv, Puszkina lubią tę wiadomość

    1.05.2025 ⏸️
    22.12.2025 / 37+2 / 3100g, 54cm 🩵

    age.png
  • Karola1995 Autorytet
    Postów: 2021 3517

    Wysłany: 14 sierpnia 2025, 07:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny przychodze z pytaniem bo nie pomyslalam zeby na wizycie zapytac . Pani doktor znalazla wczoraj jakies poczatki infekcjii i dala mi globulki dopochwowe macmirror complex 500 . A ja zapomnialam ze w przyszly czwartek wizyta u prowadzącego i ze mam zrobic badanie moczu . Wczoraj jedna zaaplikowalam obudzilam sie nie pytajcie jak bo wszystko żółte cale szczescie ze pomyslalam o majtkach 🤣 i teraz nie wiem poczekac z reszta tych globulek czy mozna zrobic to badanie moczu biorac je ?


    Powodzenia na wizytach 😍😍
    Ellevv szczegolnie dla ciebie ❤️

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 sierpnia 2025, 07:56

    kropka_aga lubi tę wiadomość

    👧30
    🧔34


    27.12.24 ⏸️
    7.01.25 mamy pecherzyk ❤️
    23.01.25 szpital 7+4 💔



    23.04.25 ⏸️
    24.04.25 beta 130 ❤️
    26.04.25 beta 387❤️
    30.04.25 beta 1847❤️
    8.05.25 mamy dzidziusia 2,7mm z pikajacym serduszkiem ❤️
    19.05.25 dzidzia ma 1.3 cm ❤️
    29.05.25 kropeczka ma 2.4 cm ❤️
    11.06.25 maleństwo ma 4.5cm ❤️
    26.06.25 dzidzia ma 6.9 cm ❤️ ❤️
    16.07.25mamy 160g bobasa ❤️
    13.08.25 dziewczynka 340 g 🩷
    10.09.25 600 g księżniczki 🩷
    08.10.25 1100g królewny 🩷
    05.11.25 1997g księżniczki 🩷
    26.11.25 2600g 🩷🩷

    Czekamy na ciebie słoneczko 🩷🩷


    20.12.25 witaj na świecie córeczko 🩷 🩷



    ,, Kiedyś ktoś taki sam jak my opowiedział mi ze wszystko jest możliwe ,,

    age.png
  • kropka_aga Autorytet
    Postów: 3985 5452

    Wysłany: 14 sierpnia 2025, 07:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola1995 wrote:
    Dziewczyny przychodze z pytaniem bo nie pomyslalam zeby na wizycie zapytac . Pani doktor znalazla wczoraj jakies poczatki infekcjii i dala mi globulki dopochwowe macmirror complex 500 . A ja zapomnialam ze w przyszly czwartek wizyta u prowadzącego i ze mam zrobic badanie moczu . Wczoraj jedna zaaplikowalam obudzilam sie nie pytajcie jak bo wszystko żółte cale szczescie ze pomyslalam o majtkach 🤣 i teraz nie wiem poczekac z reszta tych globulek czy mozna zrobic to badanie moczu biorac je ?


    Powodzenia na wizytach 😍😍
    Ellevv szczegolnie dla ciebie ❤️
    OOo ja właśnie te globulki miałam i wczoraj skończyłam. Niestety nie zaleca się badania moczu tak szybko i w trakcie stosowania. Mi kazała odczekać 2-3 tyg. z badaniem moczu od zakończenia leczenia :)

    Jeny kolor tych globulek jest straszny... latałam z wkładkami i co siku to wymieniałam :/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 sierpnia 2025, 08:00

    1.05.2025 ⏸️
    22.12.2025 / 37+2 / 3100g, 54cm 🩵

    age.png
  • Karola1995 Autorytet
    Postów: 2021 3517

    Wysłany: 14 sierpnia 2025, 08:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kropka_aga wrote:
    OOo ja właśnie te globulki miałam i wczoraj skończyłam. Niestety nie zaleca się badania moczu tak szybko i w trakcie stosowania. Mi kazała odczekać 2-3 tyg. z badaniem moczu od zakończenia leczenia :)

    Jeny kolor tych globulek jest straszny... latałam z wkładkami i co siku to wymieniałam :/


    To chyba poczekam i reszte wezme po badaniu moczu 😉

    👧30
    🧔34


    27.12.24 ⏸️
    7.01.25 mamy pecherzyk ❤️
    23.01.25 szpital 7+4 💔



    23.04.25 ⏸️
    24.04.25 beta 130 ❤️
    26.04.25 beta 387❤️
    30.04.25 beta 1847❤️
    8.05.25 mamy dzidziusia 2,7mm z pikajacym serduszkiem ❤️
    19.05.25 dzidzia ma 1.3 cm ❤️
    29.05.25 kropeczka ma 2.4 cm ❤️
    11.06.25 maleństwo ma 4.5cm ❤️
    26.06.25 dzidzia ma 6.9 cm ❤️ ❤️
    16.07.25mamy 160g bobasa ❤️
    13.08.25 dziewczynka 340 g 🩷
    10.09.25 600 g księżniczki 🩷
    08.10.25 1100g królewny 🩷
    05.11.25 1997g księżniczki 🩷
    26.11.25 2600g 🩷🩷

    Czekamy na ciebie słoneczko 🩷🩷


    20.12.25 witaj na świecie córeczko 🩷 🩷



    ,, Kiedyś ktoś taki sam jak my opowiedział mi ze wszystko jest możliwe ,,

    age.png
  • Paulina66 Autorytet
    Postów: 1159 2530

    Wysłany: 14 sierpnia 2025, 08:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martolina wrote:
    Szyjka na razie w porządku całe szczęście 3,65 cm - tak jak mówisz, zalecenia ze względu na ryzyko z prenatalnych. Moja lekarka jest z tych które lubią dmuchać na zimne :)

    Długość szyjki bardzo ładna i super, że jesteś zaopiekowana 😊 Mi póki co prowadząca sprawdzałam szyjkę tylko na fotelu i mówiła że wszystko dobrze, ładna i zamknięta i dokładnie będziemy mierzyć na połówkowych.

    Ale zmartwiłam się po USG w szpitalu, bo zobaczyłam później na wypisie, że szyjka 2,85cm 😳 Chyba nie jest to dobry wynik, zwłaszcza jak na ten tydzień ciąży. Ale podczas badania lekarze nic nie powiedzieli na ten temat.

    W ogóle mam mieszane uczucia po tym usg w szpitalu... Wykonywała je młoda lekarka, wyglądało jakby dopiero się uczyła. Miała problem z oceną czy pępowina jest trójnaczyniowa i w końcu drugi lekarz wziął od niej głowicę i sam sprawdził. I tak dziwnie pomierzyła mi dziecko, że tylko się zestresowałam, bo Mała wyszła z wymiarów młodsza niż na ostatniej wizycie i lżejsza. Wymiar kości udowej ponad 2 tygodnie mniejszy niż tydzień ciąży 😬 cieszę się, że musiałam przełożyć wizytę u prowadzącej tydzień szybciej to podpytam o wszystkie wątpliwości.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 sierpnia 2025, 08:25

    31 👰🏼‍♀️ 33 🤵🏻

    01.2025 💔🪽 9tc

    14.05 ⏸️ 9 dpo 🌈✨
    5.06 🩺 pierwsza wizyta 💫 0,42cm dzidziusia z bijącym serduszkiem ❤️

    7+3 • 1,24cm | 9+0 • 2,25cm | 11+5 • 4,86cm
    NIFTY Pro - niskie ryzyka, dziewczynka 🩷🌸
    I prenatalne 🧬 12+5 • 6,41cm
    15+6 • 165g | 17+4 • 209g
    II prenatalne 🧬 20+5 • wszystko prawidłowo
    21+4 • 403g | 25+6 • 878g | 29+6 • 1453g
    III prenatalne 🧬 30+5 • 1750g
    33+4 • 2256g | 35+4 • 2584g | 37+6 • 2978g

    39+0 🌈 Nareszcie razem
    👶🏼🎀 16.01.2026 ● 3340g ● 54cm

    age.png
  • kropka_aga Autorytet
    Postów: 3985 5452

    Wysłany: 14 sierpnia 2025, 08:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja szyjki też jeszcze nie miałam dokładnie podanej, gin za każdym razem tylko mówi, że szyjka w porządku :D Może na następnej wizycie będę miała już dokładny pomiar :)

    1.05.2025 ⏸️
    22.12.2025 / 37+2 / 3100g, 54cm 🩵

    age.png
  • ILCIA Autorytet
    Postów: 701 1357

    Wysłany: 14 sierpnia 2025, 08:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kropka_aga wrote:
    Ja szyjki też jeszcze nie miałam dokładnie podanej, gin za każdym razem tylko mówi, że szyjka w porządku :D Może na następnej wizycie będę miała już dokładny pomiar :)
    Ja miałam na ostatniej wizycie mierzoną, 4 cm to chyba ok
    Ellevv powodzenia na polowkowych 😘😘
    Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty 😘

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 sierpnia 2025, 08:36

    kropka_aga, ellevv lubią tę wiadomość

    age.png

    age.png


    29.04.2014 CC ❤️ Córeczka Wiktoria ❤️


    2.01. 2026 CC ❤️ Córeczka Pola ❤️
  • Puszkina Autorytet
    Postów: 1960 5826

    Wysłany: 14 sierpnia 2025, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powodzenia na wizytach, Ellevv za połówkowe wszystkie 🤞 na pokład!

    Chyba nie dociera jeszcze do mnie, że dopiero co się (prawie) wszystkie stresowałyśmy początkami ciąży, a teraz już etap połówkowych na całego - faktycznie ten czas leci jak szalony!

    kropka_aga, ellevv, NinaB, Kokosik, CrazyDaisy lubią tę wiadomość

    • 2021: 1cs ciąza naturalna, 10tc poronienie, zaśniad groniasty częściowy💔
    • 2023-2024: IVF nr 1, 2 i 3.
    • 2025 IVF nr 4 -> 22.04.25 IV FET ❄️ 4AB, beta 7dpt: 90.77, 24dpt: serduszko bije
    16.12.25 19:27 Witaj na świecie Synku ❤️ ✨
    Wcześniak 36+5, próba SN zakończona CC, 2930g i 57cm szczęścia, Apgar 10/10

    age.png
  • kasialinkaa Autorytet
    Postów: 459 1404

    Wysłany: 14 sierpnia 2025, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ellevv trzymamy kciuki za połówkowe 🤞😁 i powodzenia reszcie na wizytach 😊

    ellevv lubi tę wiadomość

    36 👩 37 🧔🏻‍♂️ 👩 2015
    02/25 💔 6/7 t

    17.05.2025r ⏸️ Beta 220,0 mIU/ml
    04.06. CRL 4,4 mm z <3
    12.06 . CRL 1.24 cm <3
    26.06 CRL 3.15cm <3
    02.07 Nifty Pro - zdrowa dziewczynka 💗
    17.07 prenatalne🧬 🩺 12+6 CRL 6,19cm; FHR 159
    24.07 CRL 10,00 cm fikającego szczęścia
    09.09 Połówkowe 20+4 - 433g akrobatki :)
    08.10 🩺690g szczęścia <3
    30.10 🩺 1100g szczęścia <3
    18.11 3 prenatalne 1600g króliczka <3
    11.12 🩺 34+0 2100g królewny <3
    30.12 🩺 36+ 5 2800g <3
    14.01- Nasze słoneczko ZOJA <3
    age.png
  • ellevv Autorytet
    Postów: 4653 6481

    Wysłany: 14 sierpnia 2025, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powodzenia dziewczyny na wizytach 🤞🏻 ja sobie czekam w poczekalni. Odezwę sie jak będę w domu bo musze do sklepu po pieczywko 🤣

    kropka_aga, Puszkina, NinaB, Kokosik, CrazyDaisy, Dango lubią tę wiadomość

    PCOS, cykle bezowulacyjne, nadwaga, wysokie TSH (4,34), 3 lata na AH

    🔹️12.2025 👨‍👩‍👧‍👦🩷 3735g, 52cm
    🔹️11.05.2025 - serduszko ❤️
    🔹️27.04.2025 - nadal dwie kreski ⏸️
    🔹️26.04.2025 - dwie kreski ⏸️
    🔹️starania od 02.2024

    age.png

    🔸️ 07.2020 👨‍👩‍👦💙 3600g, 50cm
    🔸️ 29.11.2019 - serducho ❤️
    🔸️ 13.11.2019 - beta HCG 228
    🔸️ 13.11.2019 - dwie kreski ⏸️
    🔸️ starania od 07.2017

    age.png
  • A.nia Autorytet
    Postów: 363 825

    Wysłany: 14 sierpnia 2025, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kropka_aga wrote:
    Ja szyjki też jeszcze nie miałam dokładnie podanej, gin za każdym razem tylko mówi, że szyjka w porządku :D Może na następnej wizycie będę miała już dokładny pomiar :)
    Ja jestem po konizacji szyjki, mój prowadzący mierzył na 1 wizycie w maju i dopiero teraz w lipcu kolejny raz, powiedział że teraz już na każdej wizycie mierzenie. Czytałam że największe ryzyko skrócenia 16-24 tc.
    Powodzenia dziś wizytującym i miłego dnia wszystkim💙

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 sierpnia 2025, 09:18

    kropka_aga, Kroliczek2411 lubią tę wiadomość

    Anna 40
    💙S. 2015 + 🐶🐶
    01.05 2️⃣ kreski
    02.05 beta-HCG 285
    04.05 beta-HCG 713
    06. 05 beta-HCG 1540
    09. 05 beta-HCG 4416
    progesteron 25,72 ng/ml
    19.05 CRL 0,65
    15.06 CRL 3,55 ♥️171/min
    16.06 CRL 3,83
    4.07 prenatalne
    16.07 J. 💙
    19.08 połówkowe
    kolejna wizyta 23.12
    termin cc 30.12
‹‹ 408 409 410 411 412 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Programy dawstwa komórek i moment, w którym warto o nich pomyśleć.

Gdy własne komórki mówią „nie”. A medycyna wciąż potrafi powiedzieć „tak”. Kiedy pada słowo „dawstwo”, niewiele osób reaguje spokojnie. To nie jest temat do rozmów między zupą a deserem. W życiu większości kobiet i par pojawia się dopiero wtedy, gdy ich pierwotna wizja drogi do rodziny zaczyna się kruszyć. Gdy mają za sobą kilka cykli IVF i za każdym razem wychodzą z wynikiem, na którym znów widnieje słowo „negatywny”. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak od strony psychicznej przygotować się do porodu?

Poród to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu każdej kobiety. Większość jednak skupia się na przygotowaniach od strony fizycznej... A co z psychiką? Czy do porodu można się przygotować od strony mentalnej? Jak zadbać o odpowiednie nastawienie? Jakie są techniki przygotowania do porodu? 

CZYTAJ WIĘCEJ