Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne STYCZEŃ 2026 ❄️
Odpowiedz

STYCZEŃ 2026 ❄️

Oceń ten wątek:
  • Dango Autorytet
    Postów: 277 762

    Wysłany: 25 sierpnia 2025, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hortensjaogrodowa wrote:
    Widzę, że na stronie momcozy można teraz skorzystać z kodu na 20% zniżki. Orientujecie się czy to stała zniżka lub pojawia się często? Teraz jeszcze nie chce klikać laktatora, ponieważ gwarancja jest zdaje się tylko na rok więc wolałabym kupić bliżej porodu :)
    Nie odpowiem w kwestii samej promocji, ale jako poszukiwaczka dobrych cen, to na skapiec.pl możesz bez zalogowania sprawdzić historię ceny produktu, a na ceneo.pl po zalogowaniu. Dużo pomaga, szczególnie gdy są promocje na black Friday.

    Witam Was w ogóle w tym tygodniu 😊 Dawno mnie tu nie było, stęskniłam się 😊

    Od soboty czuję bąbelki i smyranie, nieziemskie uczucie 🥰

    Hortensjaogrodowa, Dariana, Kroliczek2411 lubią tę wiadomość

    36👩 38🧔‍♂️+ 👶🩵+ 🐈

    09.2024 💔

    07.05.2025 IUI
    19.05.2025 ⏸️
    06.06.2025 jest ❤️
    04.02.2026 SN, 3090, 54 🩵

    age.png
  • Marti98 Ekspertka
    Postów: 249 644

    Wysłany: 25 sierpnia 2025, 15:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ellevv wrote:
    Czyli na który kolor mam zamalować serduszko ? 🙈🙈
    Różowy 🩷

    Justa28, Martolina, Paulina66, ellevv, ellevv, Pogubiona, Dango, Fasolowa_zupa lubią tę wiadomość

    age.png
  • Justa28 Autorytet
    Postów: 956 2035

    Wysłany: 25 sierpnia 2025, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melduję się i ja po swojej wizycie. Wszystko jest w porządku, mała strasznie brykała w trakcie usg ciężko było ją zmierzyć, więc trochę to trwało 😅 Waży już 340 gram 😍 szyjka super - długa i zamknieta, zwiększono mi jedynie dawkę magnezu do 4x dziennie i w przyszłym tygodniu czeka mnie krzywa cukrowa. Foteczki niestety żadnej nie mam, ale niedługo połówkowe, więc liczę na to, że wtedy coś dostanę i wam tutaj wrzucę 🙈

    Kolejna wizyta 08.09 - ellevv proszę o dopisanie 😊

    kropka_aga, Puszkina, Martolina, Marti98, Paulina66, Karola1995, gajowa, ILCIA, Hortensjaogrodowa, ellevv, AnnaMD, Pogubiona, Kokosik, Dariana, kasialinkaa, Dango, Kroliczek2411, Fasolowa_zupa, klaudia00.., milka_91 lubią tę wiadomość

    29 👩 & 39 🧔🏼‍♂️ & 🐕 x2

    👩 po chemioterapii & naświetlaniach
    🧔🏼‍♂️ pH 8,5❓️reszta w normie 💪

    03.05 ⏸️ beta 144,44 mIU/ml 🥹🤞
    05.05 beta 338,80 mIU/ml 🥹🤞
    26.05 CRL 1.09 cm ❤️
    27.06 prenatalne 👍
    28.08 połówkowe 👍
    08.09 522g ❤️
    24.09 650g ❤️
    15.10 950g ❤️
    29.10 1200g ❤️
    10.11 1665g ❤️
    01.12 1915g ❤️
    17.12 2300g ❤️

    01.2026 🩷👨‍👩‍👧

    age.png
  • Martolina Autorytet
    Postów: 2003 3121

    Wysłany: 25 sierpnia 2025, 16:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hortensjaogrodowa wrote:
    Widzę, że na stronie momcozy można teraz skorzystać z kodu na 20% zniżki. Orientujecie się czy to stała zniżka lub pojawia się często? Teraz jeszcze nie chce klikać laktatora, ponieważ gwarancja jest zdaje się tylko na rok więc wolałabym kupić bliżej porodu :)

    Zastanawiam się też nad srebrnymi osłonkami z momcozy które podobno przyspieszają gojenie się brodawek. Czy ktoś ich używał? Miałam kompresy multimam i mnie one nie pomagały.

    Nie opłaca się zamawiać przez stronę z kodem - regularna cena w Media Expert i innych sklepach z elektroniką wychodzi taniej, przynajmniej w przypadku s12. A jeszcze ta strona momcozy robi wyjebe bo najpierw podaje cenę w $ i jak sobie przeliczyłam na złotówki z wysyłką to faktycznie ten kod się opłacał. A w ostatnim kroku nagle zmieniło cenę na złotówki i było 2 razy drożej niż po przeliczeniu z dolara. Ten kod zniżkowy mam wrażenie że jest cały czas albo bardzo często

    Justa, Marti, gratuluję udanych wizyt ❤️

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 sierpnia 2025, 16:13

    Justa28, Hortensjaogrodowa, Marti98 lubią tę wiadomość

    👩 32 🧔🏻‍♂️39

    03.2025 IVF krótki protokół - 8🥚-> 6MII -> tylko 1 ❄️
    25.04.2025 FET 4BB 🤞🍀
    05.05.2025 10 dpt beta 216 🍀🥹
    20.05.2025 25dpt - serduszko pracuje ❤️

    Zdrowa córeczka 🩷
    18.12.2025; 37+0; 3650 g


    age.png
  • gajowa Ekspertka
    Postów: 244 1684

    Wysłany: 25 sierpnia 2025, 16:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melduję się Dziewczyny, że już jesteśmy po drugich prenatalnych i z 🐢 wszystko jest bardzo dobrze z USG 🥹 będą jeszcze wyniki z krwi, powinny przyjść w ciągu tygodnia. Na USG wszystkie narządy wyglądają i pracują prawidłowo.

    Tym razem moja królewna uraczyła mnie pięknym pokazem hamburgera, więc ruszam z kompletowaniem wyprawki dla córki 🙂 jest 100 % dziewczynka.

    Jedyna uwaga to, że córka mało waży i ogólnie jest malutka, więc mam na wizycie u swojej ginekolog to zaznaczyć i sprawdzić ile przybrała na wadze. Na ten moment mamy 370gram. Zapowiada się drobne dziecko nie przekraczające 3 kg. Dobra odmiana po synu 3890 gram i 59cm w dniu porodu 🙂

    Z hitów dnia to w trakcie badania tatuś zemdlał i nie umie powiedzieć dlaczego 🤣 więc mieliśmy wesoło z doktorkiem w gabinecie. Przetrwał poród syna a nie wytrwał prenatalnych córki, umieram ze śmiechu 🤣

    Mam dla ovuciotek ładne zdjecie, wrzucę wieczorkiem bo teraz lecimy z synkiem do zoo na spacerek, a w aucie są refleksy na fotce USG i nox nie widać 🙂

    Dziękuję za trzymanie kciuków, gratulację dla tych dzisiejszych Mamusiek już po badaniu i trzymam kciuki jeszcze za pozostałe 🍀

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 sierpnia 2025, 16:19

    Justa28, Marti98, kropka_aga, ILCIA, Puszkina, Martolina, CrazyDaisy, AnnaMD, Karola1995, Pogubiona, ellevv, Kokosik, NinaB, Dariana, kasialinkaa, Paulina66, Dango, Kroliczek2411, Fasolowa_zupa, klaudia00.., milka_91 lubią tę wiadomość

    💃32 & 35🕺
    2018 💙
    2026 ⏳🩷
    ______________________________
    25.04 ⏸️
    28.04 beta 426
    30.04 beta 1033
    10.05-12.05 SOR/szpital plamienie ➡️ krwiak beta 24382 USG pęcherzyk 16,7mm/ beta 32751 USG 🐢2,9mm z bijącym ❤️ (6w4d)
    27.05 USG 🐢 1,79cm (8w5d)
    17.06 USG 🐢 4,66cm (11w5d)
    23.06 prenatalne 1 trymestr 🐢6,02cm niskie ryzyka (12w4d)
    22.07 czekamy na 🩷 159g (16w5d)
    19.08 336g (20w5d)
    25.08 II połówkowe 365g (21w3d)
    16.09 672g (24w5d)
    30.09 zdiagnozowana na krzywej 🍬 zalecenie dieta + aktywność fizyczna
    14.10 1147g (28w5d)
    27.10 III USG prenatalne 1300g (30w3d)
    12.11 1845g (32w6d)
    02.12 2376g (35w5d)
    17.12 2777g (37w6d)
    29.12 3100g (39w4d) obserwacja w szpitalu do rozwiązania
    Jest! ✨🕒01.01.2026 ⚖️ 3110g 📏 51cm

    age.png
  • kropka_aga Autorytet
    Postów: 3987 5453

    Wysłany: 25 sierpnia 2025, 16:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gajowa super, ze wszystko dobrze :) czekamy na fotę.

    Dziewczyny, czy mogę wziąć Islę na gardło? Zaczęło mnie boleć :/ wiem, ze pisałyście kiedyś o lekach które są bezpieczne i coś mi się kojarzy z porostem islandzkim.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 sierpnia 2025, 16:34

    gajowa, Fasolowa_zupa lubią tę wiadomość

    1.05.2025 ⏸️
    22.12.2025 / 37+2 / 3100g, 54cm 🩵

    age.png
  • Hortensjaogrodowa Autorytet
    Postów: 392 562

    Wysłany: 25 sierpnia 2025, 16:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martolina wrote:
    Nie opłaca się zamawiać przez stronę z kodem - regularna cena w Media Expert i innych sklepach z elektroniką wychodzi taniej, przynajmniej w przypadku s12. A jeszcze ta strona momcozy robi wyjebe bo najpierw podaje cenę w $ i jak sobie przeliczyłam na złotówki z wysyłką to faktycznie ten kod się opłacał. A w ostatnim kroku nagle zmieniło cenę na złotówki i było 2 razy drożej niż po przeliczeniu z dolara. Ten kod zniżkowy mam wrażenie że jest cały czas albo bardzo często

    Justa, Marti, gratuluję udanych wizyt ❤️
    O dzięki, to sprawdzę sobie te ceny czy się zmieniają w ostatnim kroku :) akurat z większości polskich sklepów nie mogę kupić bo nie mieszkam w Polsce więc myślałam, żeby kupić u producenta tym bardziej, że dostawa jest za darmo.

    age.png
  • Martolina Autorytet
    Postów: 2003 3121

    Wysłany: 25 sierpnia 2025, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hortensjaogrodowa wrote:
    O dzięki, to sprawdzę sobie te ceny czy się zmieniają w ostatnim kroku :) akurat z większości polskich sklepów nie mogę kupić bo nie mieszkam w Polsce więc myślałam, żeby kupić u producenta tym bardziej, że dostawa jest za darmo.

    Aaa jak nie mieszkasz w Polsce to inna sprawa!
    Myślę że warto na pewno sprawdzić, może tylko w złotówkach tylko jest tak drogo, a w innych walutach się będzie opłacać

    Hortensjaogrodowa lubi tę wiadomość

    👩 32 🧔🏻‍♂️39

    03.2025 IVF krótki protokół - 8🥚-> 6MII -> tylko 1 ❄️
    25.04.2025 FET 4BB 🤞🍀
    05.05.2025 10 dpt beta 216 🍀🥹
    20.05.2025 25dpt - serduszko pracuje ❤️

    Zdrowa córeczka 🩷
    18.12.2025; 37+0; 3650 g


    age.png
  • CrazyDaisy Autorytet
    Postów: 817 2676

    Wysłany: 25 sierpnia 2025, 17:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gajowa wrote:
    Melduję się Dziewczyny, że już jesteśmy po drugich prenatalnych i z 🐢 wszystko jest bardzo dobrze z USG 🥹 będą jeszcze wyniki z krwi, powinny przyjść w ciągu tygodnia. Na USG wszystkie narządy wyglądają i pracują prawidłowo.

    Tym razem moja królewna uraczyła mnie pięknym pokazem hamburgera, więc ruszam z kompletowaniem wyprawki dla córki 🙂 jest 100 % dziewczynka.

    Jedyna uwaga to, że córka mało waży i ogólnie jest malutka, więc mam na wizycie u swojej ginekolog to zaznaczyć i sprawdzić ile przybrała na wadze. Na ten moment mamy 370gram. Zapowiada się drobne dziecko nie przekraczające 3 kg. Dobra odmiana po synu 3890 gram i 59cm w dniu porodu 🙂

    Z hitów dnia to w trakcie badania tatuś zemdlał i nie umie powiedzieć dlaczego 🤣 więc mieliśmy wesoło z doktorkiem w gabinecie. Przetrwał poród syna a nie wytrwał prenatalnych córki, umieram ze śmiechu 🤣

    Mam dla ovuciotek ładne zdjecie, wrzucę wieczorkiem bo teraz lecimy z synkiem do zoo na spacerek, a w aucie są refleksy na fotce USG i nox nie widać 🙂

    Dziękuję za trzymanie kciuków, gratulację dla tych dzisiejszych Mamusiek już po badaniu i trzymam kciuki jeszcze za pozostałe 🍀

    Ale piękne newsy. 🌸 A akcja z mężem hit :D

    Moja koleżanka tez miala taką kruszynkę w dolnych centylach wagowych i urodziła sie piekna i zdrowa, po prostu jest drobniutka. A dzieciaki też mogą ponadrabiać później także się tym nie przejmuj. 🩷

    Marti98, gajowa lubią tę wiadomość

    29 👩🏼 2 lata starań
    PCOS i Endometrioza, Adenomioza - długie lub niekończące się cykle, słabej jakości owulacje, niedomoga progesteronowa, LUF
    Leczenie od wrzesnia 2023 lametta + duphaston
    Wrzesień 2024 Dietetyk, Naprotechnologia
    Lametta + Cyclogest
    Sono HSG z lipiodolem,
    Posiewy, wymazy, biopsja endometrium - czysto
    Od lutego 2025 przerwa od stymulacji. 1-8dc Adalift, neurovit co 3 dni i aspirin cardio
    Mamy to! 🎉🎉🎉
    08.05.2024 Beta 25
    10.05.2025 Beta 94.1 , Prog 34.76
    15.05.2025 Beta 886, Prog 28.3
    19.05.2025 Beta 3552, Prog 23.8 🌞
    22.05.2025 USG, mamy serduszko 🩷
    03.06.2025 USG, 12mm Fasolki
    03.07.2025 Prenatalne, 5.2 cm podskakującego Maluszka 🥹
    02.09.2025 połówkowe 380g zdrowej Dziewczynki
    05.11.2025 1338g
    rośniemy!
    17.12.2025 2950g Księżniczki
    16.01.2026 🥳 Marysia, 3600g, 54 cm
    age.png
  • CrazyDaisy Autorytet
    Postów: 817 2676

    Wysłany: 25 sierpnia 2025, 17:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kropka_aga wrote:
    Gajowa super, ze wszystko dobrze :) czekamy na fotę.

    Dziewczyny, czy mogę wziąć Islę na gardło? Zaczęło mnie boleć :/ wiem, ze pisałyście kiedyś o lekach które są bezpieczne i coś mi się kojarzy z porostem islandzkim.

    Jak pytałam przy okazji mojego przeziębienia to była okejka na islę i fiordę. Brałam przez prawie 2 tygodnie teraz :)

    kropka_aga, Fasolowa_zupa lubią tę wiadomość

    29 👩🏼 2 lata starań
    PCOS i Endometrioza, Adenomioza - długie lub niekończące się cykle, słabej jakości owulacje, niedomoga progesteronowa, LUF
    Leczenie od wrzesnia 2023 lametta + duphaston
    Wrzesień 2024 Dietetyk, Naprotechnologia
    Lametta + Cyclogest
    Sono HSG z lipiodolem,
    Posiewy, wymazy, biopsja endometrium - czysto
    Od lutego 2025 przerwa od stymulacji. 1-8dc Adalift, neurovit co 3 dni i aspirin cardio
    Mamy to! 🎉🎉🎉
    08.05.2024 Beta 25
    10.05.2025 Beta 94.1 , Prog 34.76
    15.05.2025 Beta 886, Prog 28.3
    19.05.2025 Beta 3552, Prog 23.8 🌞
    22.05.2025 USG, mamy serduszko 🩷
    03.06.2025 USG, 12mm Fasolki
    03.07.2025 Prenatalne, 5.2 cm podskakującego Maluszka 🥹
    02.09.2025 połówkowe 380g zdrowej Dziewczynki
    05.11.2025 1338g
    rośniemy!
    17.12.2025 2950g Księżniczki
    16.01.2026 🥳 Marysia, 3600g, 54 cm
    age.png
  • BudyńŚmietankowy Autorytet
    Postów: 433 858

    Wysłany: 25 sierpnia 2025, 17:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kropka_aga wrote:
    Gajowa super, ze wszystko dobrze :) czekamy na fotę.

    Dziewczyny, czy mogę wziąć Islę na gardło? Zaczęło mnie boleć :/ wiem, ze pisałyście kiedyś o lekach które są bezpieczne i coś mi się kojarzy z porostem islandzkim.

    Można islę :)

    kropka_aga, Fasolowa_zupa lubią tę wiadomość

    31 👩🏻2017 🧔🏻‍♂️ 34

    Alicja 2019 🩷
    Lidia 2026 🩷
  • Kokosik Autorytet
    Postów: 2716 7576

    Wysłany: 25 sierpnia 2025, 18:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cieszę się z udanych wizyt i czekam na ta foteczkę gajowa ❤️

    Ja też urodziłam się malutka, 2700 g i jestem zdrowa 😂 mam nadzieję, że nasze dziecko pójdzie w moje ślady, a nie męża (on 3800, 59 cm 😳) wolę urodzić dynię niż arbuza 😂

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 sierpnia 2025, 18:35

    gajowa, milka_91 lubią tę wiadomość

    32 👩 35🧔‍♂️
    05.2024 rozpoczęcie starań
    11.2024 straciliśmy aniołka 7 tc 💔💔💔

    04.05.25 ⏸️🥹🌷9dpo
    17.01.26 👩‍🍼3220 g 52 cm 🩷

    ☀️ zaświeciło słoneczko ☀️

    age.png
  • NinaB Autorytet
    Postów: 1616 5029

    Wysłany: 25 sierpnia 2025, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gajowa super, że wszystko dobrze 🥰 a jakie badania krwi robiłaś?

    Co do wagi to ja się trochę boję, że chłopak będzie duży.
    Jak pójdzie w ślady taty, co miał 4200g to nie wiem co zrobię 🤣
    Ja byłam 3400 (2 tyg po terminie)

    CrazyDaisy, gajowa lubią tę wiadomość

    Starania o pierwsze od 09/2023

    02/05 ⏸️ 10 dpo; bhcg 13,1; prog 21 ng/ml 😍
    05/05 13dpo; bhcg 94,7; prog 28 ng/ml
    07/05 15dpo; bhcg 206; prog 30 ng/ml
    15/05 bhcg 4174 😍 prog 17,7 ng/ml
    22/05 CRL 3,4mm z bijącym ❤️
    05/06 CRL 1,7cm fasolki 🥰
    22/06 CRL 5,1cm bułki 😍
    NIPT Felia Test - ZDROWY CHŁOPAK 🩵
    04/07 I prenatalne: CRL 6,5 cm bobaska🫶
    27/08 połówkowe: 396g skarba 👑
    16/09 echo - zdrowe serduszko ❤️
    24/09 neurosonografia - 727g 🩵
    23/10 1193g pysia
    6/11 III prenatalne, wszystko ok 🥰, mamy 1763g
    4/12 2600g łobuza
    22/12 3400g misia 🐻 🤯
    19/01 jesteś z nami ♥️♥️♥️
    czekam na Ciebie słoneczko ☀️
    ✨#rodzew2026✨

    age.png
  • Dariana Autorytet
    Postów: 3846 6007

    Wysłany: 25 sierpnia 2025, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ellevv wrote:
    To mój i bez tego ma obsesję na punkcie moich cyrków ale to chyba w genach męskich siedzi 🤣🤣🤣
    Chyba, że to o to chodzi 😂😅

    Dziewczyny, ja przed pierwszym porodem też mówiłam, że będę karmić max. 6 miesięcy 😅

    ellevv lubi tę wiadomość

    🙋‍♀️ 38

    MTHFR-2xhetero
    PAI-homo
    Insulinooporności, hiperinsulinemia
    Hashimoto
    KIR AA
    Adeno
    Cross-match 24,9
    ✅ AMH - 5,2

    🙋🏻‍♂️ 39
    ❌ Teratozoospermia

    Syn 18' (3 l.starań)
    Obecnie: 5,5r.

    IUI 24' ❌❌❌

    8.10.24 mensinorm 75 jedn., Rekovelle 7 mcg, od 5dc Orgalutran 0,25mg
    19.10. punkcja - 7🥚, 6 dojrzałych, 3 MII
    2 blastki (2.1.2 i ❄️5.1.2)
    24.10. ET 2.1.2 ❌
    22.11. FET ❄️ 5.1.2 ❌

    27.12.💉Diphereline
    08.01.25 💉Ovaleap 150 💉Menopur 150
    16.01.💉Menopur 300
    22.01. Punkcja: 13🥚, 10 zapłodnionych, 7 MII,
    5 doba ❄️2.1.1 ❄️2.1.2
    6 doba ❄️ 5.1.1 ❄️5.1.2 ❄️4.2.2.
    14.03, 11.04 💉 diphereline
    9.05 FET❄️ 5.1.1
    5dpt II😍
    6dpt 16,10
    8dpt 67,9
    10dpt 130
    12dpt 268
    14dpt 763
    18dpt 3730
    24dpt 15863❤️

    Staś💜
    33+3tc, 2030g, 44cm

    age.png
  • Paulina66 Autorytet
    Postów: 1161 2533

    Wysłany: 25 sierpnia 2025, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluję udanych wizyt 🥰 super czyta się same dobre wieści! Gajowa czekamy na fotki 😊

    gajowa, Justa28 lubią tę wiadomość

    31 👰🏼‍♀️ 33 🤵🏻

    01.2025 💔🪽 9tc

    14.05 ⏸️ 9 dpo 🌈✨
    5.06 🩺 pierwsza wizyta 💫 0,42cm dzidziusia z bijącym serduszkiem ❤️

    7+3 • 1,24cm | 9+0 • 2,25cm | 11+5 • 4,86cm
    NIFTY Pro - niskie ryzyka, dziewczynka 🩷🌸
    I prenatalne 🧬 12+5 • 6,41cm
    15+6 • 165g | 17+4 • 209g
    II prenatalne 🧬 20+5 • wszystko prawidłowo
    21+4 • 403g | 25+6 • 878g | 29+6 • 1453g
    III prenatalne 🧬 30+5 • 1750g
    33+4 • 2256g | 35+4 • 2584g | 37+6 • 2978g

    39+0 🌈 Nareszcie razem
    👶🏼🎀 16.01.2026 ● 3340g ● 54cm

    age.png
  • kropka_aga Autorytet
    Postów: 3987 5453

    Wysłany: 25 sierpnia 2025, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez z tych małych :) mialam 2800g i zdrowa, później nadrobiłam. Mój mąż za to kawal chłopa 3800 😅
    Np. Moja mama również mała się urodziła 2500g i tez zdrowa :)

    1.05.2025 ⏸️
    22.12.2025 / 37+2 / 3100g, 54cm 🩵

    age.png
  • Karola1995 Autorytet
    Postów: 2026 3518

    Wysłany: 25 sierpnia 2025, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluję udanych wizyt 😍😍

    gajowa, Justa28 lubią tę wiadomość

    👧30
    🧔34


    27.12.24 ⏸️
    7.01.25 mamy pecherzyk ❤️
    23.01.25 szpital 7+4 💔



    23.04.25 ⏸️
    24.04.25 beta 130 ❤️
    26.04.25 beta 387❤️
    30.04.25 beta 1847❤️
    8.05.25 mamy dzidziusia 2,7mm z pikajacym serduszkiem ❤️
    19.05.25 dzidzia ma 1.3 cm ❤️
    29.05.25 kropeczka ma 2.4 cm ❤️
    11.06.25 maleństwo ma 4.5cm ❤️
    26.06.25 dzidzia ma 6.9 cm ❤️ ❤️
    16.07.25mamy 160g bobasa ❤️
    13.08.25 dziewczynka 340 g 🩷
    10.09.25 600 g księżniczki 🩷
    08.10.25 1100g królewny 🩷
    05.11.25 1997g księżniczki 🩷
    26.11.25 2600g 🩷🩷

    Czekamy na ciebie słoneczko 🩷🩷


    20.12.25 witaj na świecie córeczko 🩷 🩷



    ,, Kiedyś ktoś taki sam jak my opowiedział mi ze wszystko jest możliwe ,,

    age.png
  • BudyńŚmietankowy Autorytet
    Postów: 433 858

    Wysłany: 25 sierpnia 2025, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas mąż ważył 4,5kg przy porodzie... a ja 3,6kg to też nie jakoś mało na tamte czasy... no i nasza pierwsza córka urodziła się z wagą 4kg... więc boję się, co będzie teraz przy drugiej, bo ponoć drugie dzieciątka większe - i tak też z usg się zapowiada... 🫣🫣🫣

    NinaB lubi tę wiadomość

    31 👩🏻2017 🧔🏻‍♂️ 34

    Alicja 2019 🩷
    Lidia 2026 🩷
  • Kokosik Autorytet
    Postów: 2716 7576

    Wysłany: 25 sierpnia 2025, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gajowa gdzie ta foteczka bąbeleczka? Czekom 😂❤️

    Fasolowa_zupa, NinaB, ellevv, Martolina, gajowa lubią tę wiadomość

    32 👩 35🧔‍♂️
    05.2024 rozpoczęcie starań
    11.2024 straciliśmy aniołka 7 tc 💔💔💔

    04.05.25 ⏸️🥹🌷9dpo
    17.01.26 👩‍🍼3220 g 52 cm 🩷

    ☀️ zaświeciło słoneczko ☀️

    age.png
  • Fasolowa_zupa Autorytet
    Postów: 358 633

    Wysłany: 25 sierpnia 2025, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny gratuluje udanych wizyt!
    @Gajowa mąż zapewnił atrakcje i badania zostaną w pamięci na zawsze. Mam nadzieję, że się nie poobijał 😬 mam zrozumirnie dla takich sytuacji, bo mój mąż jest wrażliwy na krew i wszelkie okolomedyczne tematy, także nawet nie ryzykujemy w różnych sytuacjach, bo że by fiknął jest prawie pewne. Co ciekawe jest przy tym hdk juz z odznakami bo spoto krwi juz oddal. Chłop prawdziwy unikat 😆

    Dziewczyny a z innej beczki macie bóle pleców?
    Mnie nie bola tylko napie...ają i to tak w połowie długości pleców po lewej stronie, juz nie mogę z tym.
    W środę idę do Osteo ale zastanawiam sie co jest, jakeś rady, opinie itp?

    gajowa lubi tę wiadomość

    👱🏻‍♀️86👴🏻86+ 🐈
    starania od III 24'
    IV, VIII, XII biochem
    I 25' zaczynamy starania z pomocą medyczną
    3 cykl z Ovitrelle i mamy fasolkę!
    V 25' jest bijące❤️
    IX 25' 💔 PPROM w 21T
    przeleczony stan zapalny endometrium
    wsparcie od imunologa
    styczeń 26' nowy początek starań


    Jeszcze kiedyś zaświeci dla nas słońce.
‹‹ 439 440 441 442 443 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ

Zrozumieć swoje ciało w każdym momencie cyklu menstruacyjnego. Poznaj nieoczywiste objawy przed okresem!

Większość kobiet doświadcza różnego rodzaju objawów fizycznych i emocjonalnych podczas ostatniej fazy cyklu menstruacyjnego. Warto wiedzieć, że nie tylko nietypowe bóle głowy, uczucie zmęczenia czy wzmożona podatność na infekcje mogą mieć związek z zespołem napięcia przedmiesiączkowego.

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ